Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1251) Balupapa válasza Aaron14 (#1250) üzenetére


Balupapa
senior tag

feltettem itt phn 23ért :( Kell a pénz :O :O :O

_-=*WheelWhores*=-_

(#1252) péter007


péter007
senior tag

hy mindenkinek

biztpos volt már szó róla de most sietek és nincs agépen az itunes
winamppal hogy lehet ipodra számokat rakni? (1. gen shuffle)

köszi előre is

közben meglett :B

[Szerkesztve]

(#1253) skoos


skoos
őstag

Hali!
5.5ös 80GBos Ipod Videó vásárlását tervezem. Nekem nagyon fontos a jó hangminőség, de sehol nem találtam ezt megerősítő, vagy megcáfoló szakcikket. Valami általános összehasonlítást keresek, merre induljak?
Van valakinek eme szépségekkel tapasztalata?

(#1254) Razor1 válasza skoos (#1253) üzenetére


Razor1
aktív tag

nekem eddig két hdd-s ipodom volt (60gb photos, 80gb video), és egy hdd-s iriver H120-am. utóbbi hangban sokkal jobb, kb egy szinten mozog az iaudio x5-el. az ipodok hangminőség tekintetében átlagosnak mondhatók, nincs velük semmi baj, de van náluk jobb is a piacon. kérdés mennyire vagy vájtfülű, de ez szvsz csak úgy derül ki, ha bemész egy apple storeba és meghallgatod.

(#1255) mahatma válasza Balupapa (#1249) üzenetére


mahatma
aktív tag

szia, megvan még a masina? nem találtam a hirdetést, béna vagyok....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#1256) skoos válasza Razor1 (#1254) üzenetére


skoos
őstag

A hangminőség itt a fülhallgatót érinti, vagy maga a kódolás módja/minősége sincs a csúcspontján? Más fülessel, vagy csak zenei forrásként (hifibe, gépbe, autóba kötve) is ez a helyzet?

(#1257) Razor1 válasza skoos (#1256) üzenetére


Razor1
aktív tag

nem, a gyári fülesek minősége más tészta. én mindhárom készüléket használtam ugyanazzal a típuső fülessel, így asszem korrekt az összehasonlítás. a 60as ipodom érezhetően rosszabbul szólt, mint az iriverem. a 80ast a 60ashoz tudom hasonlítani,kb ugyanaz, annyi különbséggel, hogy az újnál a hangerőt feljebb lehet tekerni.

röviden válaszolva a kérdésedre, a hangminőség alatt magát a készüléket értettem.

(#1258) skoos válasza Razor1 (#1257) üzenetére


skoos
őstag

Köszi!!

(#1259) Razor1


Razor1
aktív tag

megérkeztek az új ipodok: [link]

(#1260) lajo válasza Razor1 (#1259) üzenetére


lajo
senior tag

wow!

(#1261) fretyusz


fretyusz
csendes tag

Sziasztok!

Eladó egy fekete,Ipod 60GB!07.májusi,garanciás,doboz,adatkábel,fülhalgató,telepítő lemez,leírás! 40kp!

Tel:70/619-5003

(#1262) donmateo


donmateo
csendes tag

helo!

ipodhoz szeretnek hangfalat venni! penz nem igazan szamit, ha erte meg is kapom a minoseget! dokkolos, v nem, az mind1 ezen gondolkozom>harman kardon soundsticks II(ez ugye a nem dokkolos). v ajanljon vmit vki, aki tenyleg ert hozza pls! ez 45000 ft ez a hangcucc. ilyesmi arban jo volna kapni, de ha dragabb, azt is nyugodtan irhatjatok! koszi :R

(#1263) sztyui2


sztyui2
őstag

Szerintem a Haarman Kardon nagyon jó, bár lehet, hogy csak a Design miatt kérik meg nagyon az árát, és mert speciálisan Apple cuccokhoz gyártották. Még nem nagyon hallottam, hogy hogy szól, de van egy szép kis átlátszó 2.1-es Harman kardon, ami kéken világít. Nagyon szép, és 40000 Ft

(#1264) sztyui2


sztyui2
őstag

Jah, már látom. Nah ez a Soundsticks II. Vagy ha nagyon sokat áldoznál rá, akkor vedd meg az iPod hi-fit. Vagy vannak ezek a kerek JBL hangszórók. Minkettőben van dokkoló is.

(#1265) donmateo


donmateo
csendes tag

:R koszi a valaszt. asszem ez lesz. meg vmi>id ket hogyan lehet a szamokhoz vmi automatikus formaban rendelni? id tag informaciokat... eloado, album, szamcim... van vmi netes gyors megoldas ra, v vmi program? koszi

(#1266) sztyui2


sztyui2
őstag

Windows Media Player 11. Elindítasz egy számot. Aztán fent rákattintasz a Műsortár menüre. Átvált egy ablakba, ahol ott van a Most játszódó számod címe. Rákattintasz jobb gombbal és címszerkesztő. Ott mindent be tudsz állítani.

[Szerkesztve]

(#1267) DamonBounce


DamonBounce
tag

Aki most töri a fejét új iPod vásárlásán és nézelődik az áruházak között légyszi ossza meg itt milyen árakkal találkozott :) Azért lenne lényeges, mert vannak üzletek ahol olcsóbb illetve akciós és elég sokat lehet spórolni rajtuk. (ilyen volt pl a helyzetem a 4 gigás nanonál, ami mindenhol 56000 volt, az avplanet.hu üzletében pedig 49e). Szóval várom ki mivel találkozott eddig :U

(#1268) kzoltann


kzoltann
aktív tag

sziasztok! tud valaki helyet ahol lehet kapni akkumulátort ipodhoz Bp-n?
csak az akku.hu-t talaltam vagy vmi ilyesmi, regen a speedshopban lattam, de ott most nem latok minihez. Szoval ha vki tud elore is koszi.

(#1269) sztyui2 válasza DamonBounce (#1267) üzenetére


sztyui2
őstag

Új fajta nano(3G)-ra gondolsz, vagy a régire(2G)?

(#1270) kzoltann válasza kzoltann (#1268) üzenetére


kzoltann
aktív tag

valaki? senki?
akksi ipod minihez? lécci :O

(#1271) k.pisti válasza skoos (#1253) üzenetére


k.pisti
csendes tag

iPod tesztek, vélemények (rengeteg és kategorizálava a típusokra) megtalálható a magyar iPod téma gyűjtőlapján az iPod Startlapon [www.ipod.lap.hu], csak ajánlani tudom! Én is onnan keresek bármit, ami iPodommal kapcsolatos. :C

”Az igazság nem létező fogalom. Mert ugye „nem létezik”, hogy másnak legyen igaza.”

(#1272) v.piro


v.piro
csendes tag

Sziasztok!

teljesen újonc vagyok a témában és nem tudtam (még) végig olvasni eddig összes hozzászólást.
Egy új ipod-ot szeretnék :) . Elsőre a classic nagy 80 gigás tárhelye fogott meg, majd a nano mérete. Úgyhogy dönténi kell. Tényleg van hangzásban való eltérés?
Vagy más alapeltérések?

Én főleg a zene és talán a fotórészt használnám ki. De főleg a zene!

köszönöm!

(#1273) sszever válasza v.piro (#1272) üzenetére


sszever
őstag

Gondold végig. 80 Giga marha sok, csak zenére...

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#1274) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

iPod Touch Teszt
[link]

(#1275) 1010


1010
őstag

na de jó
most akartam venni egyet erre kiderül hogy pocsék a kijelző :(((
ez azért elég gáz az almától

(#1276) !player!


!player!
aktív tag

Üdv!
A 3. generációs Ipod Nanoba van rádió?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#1277) sbazsi


sbazsi
veterán

Kaptam kölcsön iPod-ot. Rajta egy csomo zene. 20gb-os változat. (u2)
Van rajta egy csomó zene.
hogyan tudok úgy rátenni még zenét, hogy ne törölje le azt ami rajta van.
ha jól értesültem, ha felteszek egy friss iTunes-t akkor ami rajta volt azt törli.

(#1278) rumos14 válasza sbazsi (#1277) üzenetére


rumos14
nagyúr

ahhahaha. na ne már így legyen. nem hiszem el. ez hogy fordulhat elő? pedig mint tudjuk ;] az apple gyártja a legjobb szoftvereket.

(#1279) sbazsi válasza rumos14 (#1278) üzenetére


sbazsi
veterán

Köszönöm a konstruktív, segítő hozzászólásodat. :(((

(#1280) B.Rocky válasza DamonBounce (#1267) üzenetére


B.Rocky
csendes tag

www.argep.hu egy jó kis termék keseső. meg keresi, h egyes üzletek milyen árakon kínálják termékeiket.

(#1281) Makaveli


Makaveli
senior tag

Felcsatlakoztatom az iPodot bemegyek az iTunes-ba... A zenék fölmennek rá, lejátszáslista megváltoztatásra kerül, minden oké. De a fotókat valamiért nem rakja fel. A végén pedig ezt írja ki:

Mi lehet a baj???

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1282) B.Rocky válasza DamonBounce (#1267) üzenetére


B.Rocky
csendes tag

34792HUF
pixmaina.com
[link]

(#1283) Oracle


Oracle
senior tag

Srácok az új ipod classic menüjét nemlehetne rávarázsolni egy 5.5g ipod videora?? :F

(#1284) Marty8


Marty8
tag

üdv emberek!! nem minden egyértelmű még. Vettem egy új Nano-t!
hogy kell szinkronizáli a naptárat, vagyis milyen progit használjak. Jegyzeteket hogy tehetek rá? És Játékokat? :F
előre is köszi!

M a t y a s

(#1285) Marty8 válasza !player! (#1276) üzenetére


Marty8
tag

nincs

+

vaterán vettem egy sráctol a 3g-s Nanot. Legolcsóbb boltba 54900 + posta....
én 2-t vettem tőle így 45 volt db-ja.

[ Szerkesztve ]

M a t y a s

(#1286) Xero válasza Oracle (#1283) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem.

(#1287) Xero válasza v.piro (#1272) üzenetére


Xero
nagyúr

Van. A nagyok jobban szólnak. Tapasztalat..

(#1288) Marty8 válasza Xero (#1287) üzenetére


Marty8
tag

Szerintem Nincs külömbség :U
bár én nem vagyok ultrafanatikus mac tag, de a fülem ezt mondja.

és ha már szóba került, a gyári fülesbe nagyot csalódtam...

-- ha valaki segítene amúgy + köszönném!
- ipod naptárszinkronban és jegyzetfelvitelben...

[ Szerkesztve ]

M a t y a s

(#1289) Xero válasza Marty8 (#1288) üzenetére


Xero
nagyúr

Nagynak sokkal dinamikusabb hangja van. Ofkorsz nem a gyári fülessel. Én pl Koss The Plug-al és Sennheiser hd200-al próbáltam. Volt ilyen is olyan is! :)

Naptárszinkronban sajnos nem tudok segíteni PC-n nem tom mivel szinkronizál de erősen gyanítom hogy az outlook adatbázisát veszi alapul az itunes.
A jegyzet pedig rém egyszerü. Ékezet nélküli txt fileokat bedobálod a notes folderbe az ipodon.

(#1290) Marty8 válasza Xero (#1289) üzenetére


Marty8
tag

köszönöm!

M a t y a s

(#1291) Makaveli


Makaveli
senior tag

#1281-re senki???

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1292) Endrusz83


Endrusz83
tag

Sziasztok!

Sajnos Áruba kell bocsátanom a kis lejátszómat,mert pénzszűke alakult ki! :O

Ha vkit érdekel:

[link]

(#1293) Xero válasza Makaveli (#1291) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy restore nem árthat neki..

(#1294) skoos válasza Oracle (#1283) üzenetére


skoos
őstag

Fel lehet tenni azt hiszem....
[ipod classic GUI]

elméletileg itt. :D Soksikert!

(#1295) vazimódó


vazimódó
senior tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne.
Létezi az hogy kajakra tönkretegyen egy windows xp-t a netről letöltött Itunes progi?
Ismerősöm gépén a progi feltelepítése után trójait talált az Avast.
Trojan horse startpage. 19J
link
Próltuk leirtani az ismertetett programokkal de nem sikerül.Azóta a Kernelbe is befészkelte magát.
Amíg nem votl fenn ez a progi a gép hiba nélkül futott,semmi vírust nem talált az Avast.
De azóta temp: appcompact.txt file hivatkozik,az Itunes-t el sem lehet indítani mert a program hibát észlelt ezért leáll hibaüzit kapjuk.
Mit lehet ilyenkor tenni?
Win reinstall???
Melyik Itunes progi a megbízható? Mit ajánlotok?
Köszönöm a segítséget előre is. :R

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#1296) lajo válasza vazimódó (#1295) üzenetére


lajo
senior tag

Én az apple.com-ról töltöm, ilyennel még onnan nem találkoztam...

(#1297) Oracle válasza skoos (#1294) üzenetére


Oracle
senior tag

Hello. Megmerjem kockáztatni?? :DDD nemvagyok nagy angolos, nemforditaná le valaki hogy hogyan is kell csinálni pliiiz

(#1298) Oracle válasza Oracle (#1297) üzenetére


Oracle
senior tag

honnan lehet megtudni hogy hányadik generációs az ipodom?

(#1299) skoos válasza Oracle (#1298) üzenetére


skoos
őstag

Én meg sajnos az Ipodokhoz nem értek, tervben van, hogy vegyek, de eddig még nem jött el az ÉN pillanatom :D:D:D
De mááááár nagggyon közel vagyok :DD

(#1300) skoos válasza Oracle (#1298) üzenetére


skoos
őstag

Extrát semmit nem mondd, azt mondja, hogy az EREDETI IPOD firware legyen fent az ipododon, és, hogy szedd le az ipodwizard legújabb (a lapról letölthető) változatát.
Letöltöd a filet, gondolom a programmal felülírod az ipod firmware-t (haggyj időt a programnak, hogy felülírja- ezt javasolja az írás) aztán hajrá.

Elég egyszerűnek tűnik, azt mondja előfordulnak hibák, de valamennyi könnyen javítható.

Sok siekrt, ha haladtál vele, értesíts! :D

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.