Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#651) mp3


mp3
csendes tag

[link]találtam érdekes 6.generációs ipodról kpeket..szerintetek ilyen lesz vagy ilyen[link]

(#652) .:GoliBali:. válasza mp3 (#650) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

volt egy 4gen click wheel-em, de tönkre ment a vinyója

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#653) TriackFeri válasza .:GoliBali:. (#652) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Nekem van 4.generációsba való 20gb-os vinyóm.
Egy szervízben azt mondták vinyóhibás az ipodom, erre vettem egy vinyót bele aztán kiderült hogy más hardveres baja van. Szal valszeg lesz egy vagy kettő eladó ipod vinyóm, ez még attól függ hogy hogy egyezek meg a boltal ahol most megpróbálják megcsinálni.
Ha érdekelne majd a vinyó akkor jelentkezz.

(#654) TriackFeri válasza mp3 (#651) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Ez csak két kép a rengeteg közül amit a lelkes emberkék csináltak unaloműzésként...

(#655) .:GoliBali:. válasza TriackFeri (#653) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

És mennyiért szabadulnál meg az egyik vinyódtól?

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#656) virgoo válasza divot (#1) üzenetére


virgoo
csendes tag

Van itt nálam 1 mini és azt írja hogy ki hogy csatlakoztassam a háló tőltőt valaki tudja mi a meg oldás mert gyári y-kábelem van csak hozzá.
Szoftveresen hogy ugraszam ki eből?

Előre is thx

virgoo

(#657) .:GoliBali:. válasza virgoo (#656) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

update-elted a szoftverét? Mert akkor csak 220ba dugva indul el! Ha nincs töltőd, akkor elmész egy apple szervízbe, szépen nézel, és megkérsz valakit, hogy egy pillanatra dugja be a 220ba, hogy debootoljon!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#658) Razor1 válasza virgoo (#656) üzenetére


Razor1
aktív tag

vagy veszel itt [link] egy utángyártott töltőt 3 ezerért

(#659) dr.gibarian


dr.gibarian
csendes tag

Sziasztok,
Új iPod-os vagyok, most vettem egy 2gigás Nano-t. Lehet, hogy hülye kérdés, de az ébresztő fukciója nektek működik? Nekem sajnos még egyszer sem csipogott a beállított időpontban. Vagy ez csak bekapcsolt állapotban működik?

(#660) golddog válasza dr.gibarian (#659) üzenetére


golddog
csendes tag

nem kell senkinek 4gb os ipod nano?nekem van egy csomó .leltározásnál maradtak 50 k/db.persze picit alkudhattok

(#661) TriackFeri válasza .:GoliBali:. (#655) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Majd hétfőn tudok konkrétat mondani.

(#662) .:GoliBali:. válasza TriackFeri (#661) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Oks, várom a válszt!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#663) wmarci


wmarci
senior tag

Kb..Áprilisban lesz az új Ipod bejelentése..

(#664) fotel válasza wmarci (#663) üzenetére


fotel
aktív tag

Most jelentették be az újakat, vagy nem vagy elégedett a bemutatott hatalmas fejlődéssel?

(#665) TriackFeri válasza fotel (#664) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Szerintem ő az érintőképernyőst várja.

(#666) Xero válasza wmarci (#663) üzenetére


Xero
nagyúr

Hülyeségeidet tényleg tarthatod végre magadban. Már nagyon zavar a nagy rakás marhaság amit összehordassz. Ennyire nem unatkozhatsz. Kérlek hagyd abba!

(#667) Xero válasza golddog (#660) üzenetére


Xero
nagyúr

Akkor gondolom első generációsok. Garancia ilyesmi hogy működik? Fekete és fehér is van? Lehet hogy érdekelne egy de gondolom ezek az infók másoknak is fontosak lehetnek!.

(#668) verser233 válasza wmarci (#663) üzenetére


verser233
senior tag

Jaj, fejezd már be!

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#669) TriackFeri


TriackFeri
aktív tag

wmarci azonnali hatállyal mondjon le :W
:)) :C :DD

(#670) .:GoliBali:. válasza wmarci (#663) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Bocs, de senki nem kérdezte, szal tartsd magadban az információt, míg valaki kérdezi!
Ha mindenki minden infot leírna ide a topicba, amit tud, meghalna a fórum!
Szal légyszíves hagyd ezt abba!
Jah, és remélem hogy evvel nem a hozzászólásaid számát akarod növelni, mert akkor egyrészt szánalmas vagy, másrész nem szabályos, és akkor egy mod szívesen felvilágosít, egy warn kiséretében!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#671) TriackFeri válasza .:GoliBali:. (#662) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Most az a helyzet hogy a boltban azt mondták hogy szar az ipod, nem tudták megcsinálni (valszeg alaplap hiba). Tesóm el is ment érte. Aztán szólt hogy most arról hallgat zenét... :F
Szóval most nem eladó a vinyó, de szólok ha méis az lenne.

(#672) bokojka


bokojka
csendes tag

:F :F :W Nos, én most vettem egy iPod shufflet... nagyon király, csak még nem tudtam használni. az előírtakat követve felinstalláltam az iTunes.... meg az iPod szolgáltatásokat is lindítottam... egy a bibi, az iTunes még mindig nemismeri fel az iPodocskámat, úh nem tudok rá feltölteni zenét....

merthogy ugye nem lehet csak úgy copy to-val rámásolni, mint egy normális USB portra... mert nem játsza le... habár megjelenik, ha megnyitom a hardvert a gépen.... szóval teljes tanácstalanságomban fordulok hozzátok!

Hogyan tudom felismerhetővé tenni az iPodomat az iTunes program száméra?!!!????

:F :F :W :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#673) TriackFeri válasza bokojka (#672) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Ha még nem tetted meg akkor próbáld meg másik USB portba dugni, nekem pl először gond volt hogy nem volt stabil az usb port. Hátul az első helyre dugd be, van egy bizonyos sorrend köztük de már nem tudom hogy, hogy van ran rangsorolva. Reméljük tudtam segíteni, egy próbát megér.

(#674) .:GoliBali:. válasza TriackFeri (#673) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Ja ja, nekem is volt ilyen anno, hogy valamelyik usb porton nem működött!
Keress egy olyat, amivel az iTunes is felismeri, ha így sem megy akkor szólj, majd valamit kiötlünk!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#675) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

[link]

Asszem no comment. Appleről ennyit. Nem képesek helyesen leirni 10 mondatot. (zenéjit, videójit, stb.)

Az meg a pofátlanság csúcsa, hogy 100k-ról indul az ipod video.
US-ben 250 dollár. Na kapja be a magyar képviselet.

(#676) TriackFeri


TriackFeri
aktív tag

Ha mac-re van installálva az ipod, hogy tudom pc-re megcsinálni?

(#677) .:GoliBali:. válasza TriackFeri (#676) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Format ipod, windowsos install

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#678) TriackFeri válasza .:GoliBali:. (#677) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Hálózati adapter kell hozzá?

(#679) SystemRoot válasza (Kolombusz) (#675) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát igen, télleg elég szánalmas.
De mivan ha mondjuk az Amazon-ról rendeli meg az ember? Ott is ~250$.
Ez megoldható nem?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#680) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Egy kérdés:
A HDD-s ipod-ok a flashmemóriás nano-kkal szemben mennyivel sérülékenyebbek, és mennyivel bírják roszabbul a rázkódást? PL kocogás közben lehet a HDD-set használni?
Mert azért egy HDD az mégiscsak sokkal érzékenyebb, egy memória ic-nél...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#681) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

ipod nano 4 gigást vennék valószínűleg

tud hangot felvenni? ha igen, milyen minőségben?

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#682) TriackFeri válasza SystemRoot (#680) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Elméletileg 20prc rázkódásvédelme van a vinyós ipodoknak, de szerintem a HDD élettartamát befolyásolhatja ha azzal kocogsz.

(#683) tiv83us válasza (Kolombusz) (#675) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat lehet, hogy vannak hibai az Apple-nek is, de az, hogy a magyar Apple kirendeltseg es honlapuzemelteto nemtud helyesen irni, ahhoz az maganak az Apple-nek nincs sok koze.

Egyebkent, hogy on is legyek 2 napja rendeltem magamnak egy 5. generacios 30GB-s iPod-ot, ingyen gravirral. $267 dollar volt afaval :)
Elvileg holnapra mar itt lesz.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#684) .:GoliBali:. válasza SystemRoot (#680) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Könnyebb kinyírni egy hdd-s ipodot avval, hogy pl rázkódik, leejted, odaütöd vm-nek(persze ez minde bekapcsolás közeben, ha ki van kapcsolva, akkor sztem nem sérülékenyebb), mint egy flash memos-t. Viszont flashmemosból nincs 20-30-60gigás, vagy ha van, akkor az nem ipod, és k**va drága!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#685) Balage85


Balage85
tag

Hali!

Keresek Ipod nano-t 4gb-osban feketét. Amit találtam az már majdnem annyiba kerül, mint a 8gb-os fekete, sokkal drágább mint mondjuk az ezüst.

Lehet egyáltalán kapni 4gb-os feketét vhol kb ugyanannyiért (olcsón), mint fehéret vagy ezüstöt? Ne külföldi legyen. Előre is kössz!

Mod: a 8gb-os nano-t feketében drágának tartom, mert már lassan a 30gb-os kerül annyiba... Jól látom?

[Szerkesztve]

(#686) Balage85


Balage85
tag

Ja és még az a kérdésem lenne, hogy mi a különbség az 1. és a 2. generációs nano-k között? Azonkívűl, hogy a 2. generációsban nem lehet kapni 4gb-os feketét? (Black nano only comes in highest-end model (and highest-end model only comes in black)).

(#687) rumos14 válasza Balage85 (#686) üzenetére


rumos14
nagyúr

akku tovább bírja
kijelző fényesebb
forma és anyag más
küldesej ellenállóbb a karcoknak

(#688) sanyixXx válasza Balage85 (#685) üzenetére


sanyixXx
senior tag

privi jött ki ide véletlenül

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#689) (Kolombusz) válasza tiv83us (#683) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mákooos. :)

Én még a dombornyomott bankkártyát fogom intézni jövő héten aztán megyek ebayre vadászni.

(#690) sanyixXx válasza sanyixXx (#681) üzenetére


sanyixXx
senior tag

:F

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#691) mg105 válasza sanyixXx (#690) üzenetére


mg105
senior tag

legjobb tudomásom szerint nem, de ha tudna, valószínüleg lenne róla info itt [link]

[Szerkesztve]

(#692) TriackFeri válasza mg105 (#691) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Ha jól tudom akkor iTrip kell a hangfelvételhez, most nincs kedvem utánakeresni hogy jót írtam e :))

(#693) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

úgy tűnik nem tud...
köszi a segítséget. eze esetben más lejátszó után nézek

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#694) Balage85


Balage85
tag

Az 2.generációs nano működik a rockbox-al? Van vkinek tapasztalata?

Ugyanezen a fajtán lehet szöveges állományokat (pl. txt) nézni?

(#695) vili13 válasza Balage85 (#694) üzenetére


vili13
őstag

Utánanéztem, a rockbox egyelőre nem megy rajta ([link]).

Szöveget állítólag megjelenít, de - a kijelző kis méretéből adódóan - elég apró betűkkel.

(#696) Balage85 válasza vili13 (#695) üzenetére


Balage85
tag

Kössz!! :R
Azért nem néztem utána, mert kb semmit nem értek belőle. :DDD

(#697) akasp


akasp
senior tag

Szal ezt néztem ki :) [link]
Az lenne a lérdésem, hogy a csatolt tartozékoknál van egy ''Dock adapter''-es cucc. Az mi a fene?? Ha olyan dolog, amivel konektoron keresztül töltöd az ipodot, akkor lehet, hogy bekerül a kosárba :))

(#698) Balage85 válasza akasp (#697) üzenetére


Balage85
tag

Sztem nem az, de ha hülyeséget mondtam javítsatok ki.

Sztem te ezt keresed.[link]

(#699) akasp válasza Balage85 (#698) üzenetére


akasp
senior tag

fene a belét, de drága így. szal a dock adapter továbbra is kédés, hogy micsoda.

(#700) mg105


mg105
senior tag

a hálózati adaptert mindegyik mellől kispórolják, hogy olcsóbb legyen :F

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.