Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Tudnátok ajánlani ingyenes online rádió appot? (Tunein fizetős lett) :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#39052) wolf13 válasza zoltanz (#39051) üzenetére


wolf13
őstag

(#39053) kezo0 válasza zoltanz (#39051) üzenetére


kezo0
addikt

Szerintem nem lett fizetős a TuneIn, csak eléggé aljas módon* nyomatják a fizetős verziót… Az app elindításakor megjelenő nyitóképernyő továbbra is csak egy reklám, és nem kötelező ezt a fizetős verziót elindítani. Ha ezen a képernyőn a jobb felső sarokban koppintasz, továbbra is bezáródik ez a teljes képernyős reklám, ahogy eddig is, és elindul az ingyenes app.
Most próbáltam ki, iPad minin hallgatom épp.

* az aljasság abban rejlik, hogy eltüntették az X-et, ami jelzi, hogy hova kell koppintani a reklám bezárásához. (Vagy lehet, hogy ez csak egy bug?)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#39054) MasterMark válasza kezo0 (#39053) üzenetére


MasterMark
titán

Valóban, lol. :R

Switch Tax

(#39055) namenlos


namenlos
tag

Sziasztok!

Spotify: másnak sem működik offline/repülőgép módban a kedvencek lejátszása, hiába van letöltve a teljes gyűjtemény? Az "intelligens keverés" okozza nálam a problémát, mert ahhoz net kell, hogy véletlenszerűen számot ajánljon, viszont net nélkül kikapcsolni se lehet a funkciót, azonban emiatt a lejátszás se indul el, ahol ki lehetne kapcsolni. :C

Természetesen egy 6 órás repülőút alatt futottam ebbe bele.

(#39056) kuntics válasza namenlos (#39055) üzenetére


kuntics
aktív tag

6 órás út alatt addig nyomkodnam, amíg nem találok megoldást :)

Már egy éve apple musicot használok, de talán működhet, hogy a letöltött dalokból csinálsz egy lejátszási lostát és azt indítod random keverés módban.

(#39057) Wlac válasza namenlos (#39055) üzenetére


Wlac
Ármester

Sokszor megkergül nekem is (le van tiltva a mobilnet hozzáférés a Spotify számára), de egy app újraindítás rendbe szokta tenni. Úgy vettem észre, hogy akkor van baja, hogyha wifin használom, majd elindulok otthonról. A YouTube app ugyanez.

“The wha-"

(#39058) namenlos


namenlos
tag

Azóta már két frissítés is jött ki, de ezt nem tudom kikerülni. A kikapcsolás gomb nem kapcsolja ki, csak visszadob a főoldalra. 😤

(#39059) totron válasza namenlos (#39058) üzenetére


totron
addikt

Mezei shuffle meg gondolom nincs (azért az ilyentől heveny agyfaszt tudok kapni). Mitől intelligens ez amúgy?

(#39060) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok! Használ/ismer valaki olyan vonal/QR kód olvasó programot ami a beolvasott adatokat ki tudja exportálni táblázatos formában? Tudom van sok ha rákeresek csak hátha van ami már bevált valakinek.

(#39061) namenlos válasza totron (#39059) üzenetére


namenlos
tag

Attól, hogy belekever az algoritmus új számokat is, ami az ízlésedbe vág, de nincs a kedvencek között, és ami egyébként tök jó feature, ebben verhetetlen a Spoti az Apple Musichoz képest, csak sajnos úgy néz ki, van egy elég nagy bug benne.

(#39062) kuntics válasza namenlos (#39061) üzenetére


kuntics
aktív tag

Nálam az apple music is kever be ismeretlen számokat, ebben nem látok különbséget. Nálam pont, hogy változatosabb, mint a spotify. Ami hiányzik, az az együttesek kedvelése (AM-nál erre nincs lehetőség) meg a külön eszközökről vezérlés. Spotinál ha elindítottam a lejátszást ipaden, telefonon is tudtam számot váltani, a gyári apple music viszont nem tudja ezt.

(#39063) Malfroy


Malfroy
aktív tag

Valahogy meg lehet oldani hogy Safari böngészőben 1 gombnyomásra lefordítsa a külföldi weboldalakat magyarra?

(#39064) MasterMark válasza kuntics (#39062) üzenetére


MasterMark
titán

Ott a csillag jobb felül az előadónál.

Switch Tax

(#39065) kuntics válasza MasterMark (#39064) üzenetére


kuntics
aktív tag

:R

Ez régóta bent van? Mert mikor spotiról váltottam én nem találtam, pedig neten is kerestem rá megoldást.

(#39066) schor válasza Malfroy (#39063) üzenetére


schor
tag

[link]
Én ezt használom. Többet kipróbáltam már, de messze ez vált be a legjobban.

(#39067) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
Valahogy hozzá lehet adni Facebook appba telefont megbízható eszköznek, hogy kijelentkezés után csak jelszót keljen beírni és kódot ne?

(#39068) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok,
fonokom szokasa hogy vezetes kozben emaileket diktal iphoneon.
ezt hogyan tudja megcsinalni?
az oke hogy megy magyarul a diktalas funkcio, de az csak akkor ha mar magat az emailt kb megnyitottad es beleboksz a szovegreszbe.
Sirivel tudom emailt kuldeni, de csak angol szoveggel (azt ismeri fel) hogyan lehet a kettot osszekombozni?
Tehat teljesen erintesmentesen magyar nyvu emailt kuldeni?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#39069) Jaded válasza kuntics (#39065) üzenetére


Jaded
senior tag

iOS16-tal jött valamikor.

Renault Megane IV Limited

(#39070) Jaded


Jaded
senior tag

Spotify tud már rendes shuffle-t? Azért váltottam, mert több listám volt benne, de keverni mindig ugyanúgy keverte, akárhányszor nyomtam rá. Apple Music mindig máshogy kever :K
Nem mennék már vissza, csak érdeklődésképpen kérdezem.

Renault Megane IV Limited

(#39071) Stark95


Stark95
tag

Üdv.!
Valami frankó ébresztőóra appot keresek, tudtok ajánlani valami olyat, aminél az egyes időpontoknál lehet a jelzés hangerejét is állítani? :R

(#39072) namenlos válasza Stark95 (#39071) üzenetére


namenlos
tag

(#39073) Sn00k


Sn00k
veterán

Tv remote appot használ valaki? Van ezer meg egy a storeba jó lenne egy megbízható amit családi csoportba is lehet használni. Nem gond ha fizetős...

3njoy the Lif3

(#39074) Acula M.D.


Acula M.D.
tag

Valaki találkozott már a következő problémával?

iPaden ha külső billentyűzet csatlakoztatva van (vagy bluetoothon vagy Magic Keyboard) a diktálás funkció egyszerűen nem működik (megjelenik az ikon de nem írja le a szavakat) több nyelv esetén sem így például magyarul vagy németül sem. Egyedül angol nyelven működik.
Ami még furcsa az egészben hogy pl. a jegyzetek alkalmazásban működik a diktálás de pl. a Pages ben vagy Microsoft Office ban nem. Billentyűzet nélkül minden hiba nélkül lehetséges a diktálás.

(#39075) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok,
valami egeszen weird kezdett el tortenni a Waze appommal. Valahogy hianyosan navigal hangosan.
h pl azt mondana h forduljon balra utana jobbra akkor ennyit mondd hogy “utana” a tobbi infot kihagyja. Ez eleg stresszelo tud lenni vadidegen helyen hogy egyreszt micsoda utan van az utana es azutan a dolog utan megis mi a bubanatot kellene csinalni? de kozben mas utasitasokat meg teljesen vegig mond.
iphone 13. Alapbol angolra van allitva a telo nyelve de de a wazeban minden magyarra van. Probaltam letorles telepitest, cache torlest es mas hangot is ugyanez.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#39076) Tibee86 válasza oszi666 (#39075) üzenetére


Tibee86
veterán

megis mi a bubanatot kellene csinalni?”
Várni a frissítést ami helyre teszi a korábbi frissítésben elcseszett dolgokat.

(#39077) oszi666 válasza Tibee86 (#39076) üzenetére


oszi666
őstag

szoval ezt egy frissites cseszte el? Probaltam rakeresni googlen de sehogy sem talaltam relevans talalatot erre a hibarap

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#39078) BigBlackDog válasza oszi666 (#39077) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Társtopikban már írtuk páran az elmúlt napokban. :B

(#39079) oszi666 válasza BigBlackDog (#39078) üzenetére


oszi666
őstag

Ah koszi azt pont nem neztem. Nem tudtam elkepzelni megis mi a banatot allitottam el ennyire hogy nem is emlekszem ra

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#39080) Kbali válasza oszi666 (#39079) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ott feljött ötletnek, hogy állítsd át másikra a magyar hangot, hátha azzal kijavul.

(#39081) Zsolt,72 válasza oszi666 (#39079) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

(#39082) csaba1203


csaba1203
addikt

Sziasztok!
Létezik Google Lens-hez hasonló applikáció iPhone-ra is?
AppStore-ban nem leltem vagy csak elkerülte a figyelmemet....

(#39083) faki_ válasza csaba1203 (#39082) üzenetére


faki_
senior tag

A Google Fotókba van integrálva: [link] .

(#39084) csaba1203 válasza faki_ (#39083) üzenetére


csaba1203
addikt

:R

(#39085) oszi666 válasza Zsolt,72 (#39081) üzenetére


oszi666
őstag

Koszi neked es KBalinak is az otletet hetvegen letesztelem

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#39086) CharlieDrop válasza oszi666 (#39075) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Sanszos az utsó frissítés óta ilyen.
De nem mindenhol jön elő, mi pl. Tatabányán futottunk bele.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#39087) oszi666 válasza CharlieDrop (#39086) üzenetére


oszi666
őstag

Okozott nehany kellemetlen pillanatot :D
addig google maps akkor.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#39088) CharlieDrop válasza oszi666 (#39087) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Szerencsére amikor egyedül voltam az autó navija kisegített, amúgy a párom szokta kezelni.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#39089) #76500480


#76500480
törölt tag

Valaki tapasztalta a mai nap, hogy Safarin belül megnyitva egy oldalt próbálom leOkézni az Adatvédelmi be állításokat és nem csinál semmit. Így használhatatlanok a weboldalak. Chrome-ot letöltöttem ugyanez, másik iPhone-al ugyanez… :U

[ Szerkesztve ]

(#39090) Tibee86 válasza #76500480 (#39089) üzenetére


Tibee86
veterán

Bajok vannak a sütikkel, nem safari vagy ios hiba.

(#39091) Zsolt,72 válasza #76500480 (#39089) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, és Androidos eszköz is produkálta ugyanezt...

(#39092) sztanozs válasza #76500480 (#39089) üzenetére


sztanozs
veterán

https://telex.hu/tech/2023/05/19/quantcast-sutik-elfogadasa-hiba

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#39093) M1995


M1995
aktív tag

Tisztább netezésért:

Hush

Wipr

(#39094) Rage47


Rage47
veterán

Ma megvettem az Autosleepet, elegem lett a Health app bénázásából. Watch-csal szoktam aludni és méri az alvásomat. Ma 10-re állítottam az ébresztőt, de hívtak 7 óra körül, felébredtem, nem tudtam visszaaludni. Kinyomtam az alvás fókuszt és eltűnt az egész éjszakai adat, konkrétan üres a mai éjszaka a Health app-ban. Ezt nem először játszotta már el. Úgy szoktam csinálni, ha előbb ébredek, hogy előbbre állítom az ébresztőt. Pl. ha 7-re állítom be az ébresztőt és alvás fókuszt, de 6:40-kor kelek, akkor 6:45-re állítom az ébresztőt, miután felkeltem, hogy normálisan elmentse az éjszakát.
Na az Autosleeppel ilyen gondom nincs, úgy látom, mert reggel még 9-kor ledőltem és bealudtam egy 40 percet és pontosan lemérte anélkül, hogy csináltam volna bármit.
Ja és poén a végére, hogy az Autosleep appban ott van az egész éjszakai alvásom, holott a Health semmit nem lát, tehát valahol megvannak az adatok mégis. :O

[ Szerkesztve ]

(#39095) Wlac válasza Rage47 (#39094) üzenetére


Wlac
Ármester

Alapból mindig próbálom a natív alkalmazásokat használni, és nem telepítgetni mindenféle extrát, de én is megvettem. Számomra felfoghatatlan, hogy az Apple miért nem gondol arra, hogy vannak műszakban dolgozó emberek, illetve hogy miért erőlteti azt, hogy beállítsunk egy sleep schedule-t, és nem képes az óra alapból érzékelni, ha alszik valaki, holott az Autosleep ezt remekül megoldja.

“The wha-"

(#39096) Oldman2 válasza Rage47 (#39094) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a Tantsissa féle Autosleep alkalmazás?

(#39097) nOvOp válasza Rage47 (#39094) üzenetére


nOvOp
senior tag

Nincs ilyen app huawei órákra? Borzasztó a huawei health app :((

(#39098) Rage47 válasza Oldman2 (#39096) üzenetére


Rage47
veterán

igen

(#39099) noorbertt válasza M1995 (#39093) üzenetére


noorbertt
őstag

Hat en lehet maradnek a chrome/ safari megoldasanal. Azert megis csak kenyes dolgok mennek egy egy bongeszoben.
Foleg h sok frissites nem tortent mostanaban : https://github.com/oblador/hush

Wipr: https://github.com/mipstian?tab=repositories nem talalom a forrast.

En spec Cloudclare warp-ot hasznalok, zero trust accounttal (ingyenes ) es ott frissul a block listam.
https://github.com/mrrfv/cloudflare-gateway-pihole-scripts/blob/main/get_recommended_filters.sh

[ Szerkesztve ]

(#39100) M1995 válasza noorbertt (#39099) üzenetére


M1995
aktív tag

Hush: egy cookie figyelmeztetést elrejtő kiegészítőtől milyen hatalmas frissítést várnál? 🙂
Wipr: a FAQ-ban olvashatsz róla, működés, privacy policy elég rövid nem gyűjt semmit. Ha nem kapcsolod be az extra modulját adott oldalhoz, (YouTube-hoz ez kell) alapból nem lát semmit a netezésedből, mert a Safari content blocker mód alapján működik, azt meg az Apple szabályozza.

Mindkettő ismert, tesztelt kiegészítő Apple körökben, előnyük az egyszerűség. Amúgy én a Hush-t nem használom, mivel Wipr van évek óta és az a reklámok mellett a cookie felugrókat is szűri 99%-ban.
Azért linkeltem a Hush-t is, hogy legyen ingyenes ajánló is, akinek fizetős reklámszűrőre nincs szüksége, de a cookie felugró zavarja. Ha az egyik legrégebbi Apple blogger ajánlja, akkor én is.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.