Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) szezso15


szezso15
addikt

Köszi srácok, megnézem! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#20952) Wlac válasza norbi2010 (#20950) üzenetére


Wlac
Ármester

Én meg egy IAP nélküli Angry Birdsre vagy Cut The Rope-ra vágyok... igen, nem lehet mindent. :DD :DD

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#20953) Ragnar95 válasza Wlac (#20952) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért ezen két játék pont nem abba a kategóriába tartozik, ahol túl idegesítő lenne az IAP :D
Teljesen simán végigvihető mindkettő nélkülük, itt nem az a helyzet, mint a fejlődős játékoknál (RR3, Boom Beach, stb), hogy IAP nélkül élvezhetetlenül lassú bizonyos esetekben a fejlődés, az IAP csupán felgyorsítja a játékot, illetve segít, ha elakad az ember, de ha elég jól játszol, ugyanannyi idő IAP nélkül is egy Angry Birds vagy Cut The Rope, mint IAP-vel.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20954) Wlac válasza Ragnar95 (#20953) üzenetére


Wlac
Ármester

Az eredeti pályákon valóban ilyen az Angry Birds, az újakon azonban mintha kényszerítene rá. Mondjuk nem is ez zavar, mert megoldom valahogy (két nap és egy kopasz folt/pálya árán), hanem az, hogy minden egyes alkalommal az arcomba tolja a reklámot. Új pálya? Vegyél csomagot! Elbuktad? Vegyél csomagot? Beléptél a játékba? Akkor éppen vehetsz egy csomagot is. És én anno fizettem ezért...

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#20955) 206 cc


206 cc
senior tag

Valaki esetleg használja ezt az alkalmazást??

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#20956) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
Nagy Facebook frissítés , vajon mit alakítottak.. :K :DD

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#20957) #81999360 válasza Nescafé (#20956) üzenetére


#81999360
törölt tag

Így ránézésre semmit. :DDD

(#20958) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

MO-ra van olyan app, mint a Yelp? Főleg éttermet keresnék most vele

(#20959) catroot válasza Chosen (#20958) üzenetére


catroot
veterán

Szegény ember vízzel főz. Így én erre a Foursquare-t használok.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20960) polonic


polonic
félisten

A traffic monitor random hozza szokott adni a mobilnetes adatmennyiseghez egy random erteket. Nektek is tortenik ilyen? Miert csinalja ezt nalam?

[ Szerkesztve ]

(#20961) Chosen válasza catroot (#20959) üzenetére


Chosen
addikt

Thx, nem rossz ez végülis. :R

(#20962) szijartg válasza polonic (#20960) üzenetére


szijartg
senior tag

Nálam is csinálja!

(#20963) kezo0


kezo0
addikt

Sziasztok,
a két nappal ezelőtti facebook app frissítés óta rettenetesen belassult az applikáció. Ha kis piros értesítés jelenik meg, hosszú másodpercekig olyan, mintha teljesen lefagyna az app, aztán amikor újra feléled, az értesítő ikonra kattintva akár fél-egy percig (!) is várni kell, míg odaugrik, ahonnan/amiről az értesítés jött, és ezalatt minden kimerevedik. Szóval laggol, de olyan súlyosan, amilyet én még soha nem tapasztaltam semmilyen app-pal... Csak nálam van ez?
iPad mini retina (a 2-es), facebook app ver. 33.0

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#20964) univerzita válasza kezo0 (#20963) üzenetére


univerzita
addikt

Én is frissítettem két napja,nálam inkább még gyorsabb lett mint volt. ( Air)

(#20965) kezo0 válasza univerzita (#20964) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam már eddig is kellőképp gyors volt (nem is tudom, hova tudott volna még gyorsulni), viszont most szinte használhatatlan lett... Soha egyetlen frissítés sem idézett még elő ilyet. Eközben az összes többi app változatlanul működik.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#20966) univerzita válasza kezo0 (#20965) üzenetére


univerzita
addikt

Lehet segítene ha törölnéd és újratelepítenéd( persze csinálni biztonsági mentést) és akkor nem vesznek el a adatok.Vagy várni keddig és 8.4-el újból jó lesz.

(#20967) kezo0 válasza univerzita (#20966) üzenetére


kezo0
addikt

Ja, ha kedden jön a 8.4, akkor addig kibírom, aztán ha azzal sem változik a helyzet, akkor újratelepítem... Köszi.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#20968) Gsx-rr válasza polonic (#20960) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalam a wifis ertekek voltak erdekesek. A mobilnet 20 mega elteressel pontos volt a telefon altal mertel.
Idegesitett ,le is toroltem.

(#20969) polonic válasza Gsx-rr (#20968) üzenetére


polonic
félisten

En is letoroltem. Visszatettem a my data managert. Most mar normalisan mukodik a widget.

(#20970) bundli


bundli
tag

Tudtok olyan emlékeztető appot ami van iPad-re és iPhone-ra és van hozzá widget? Természetesen legyen iCloud support, hogy egymás között szinkrózzák, ne kelljen mindkettő készüléken leokézni. Naponta szeretnék 5 dolgot 5 különböző időpontba csinálni, erre kéne ez az app. Az még jobb lenne, ha lenne hozzá asztali kliens/weboldal is, de ha ez nincs még túlélem.

Igen, ott a gyári is, tökéletes lenne, ha működne az iCloud szinkró, de nem.

(#20971) Ragnar95 válasza bundli (#20970) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gyárinál tökéletes az iCloud szinkron nálam.
Amúgy a Clear minden leírt feltételnek megfelel.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20972) vadászcsiga válasza bundli (#20970) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy a Due

(#20973) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!
Olyan program ami konvertálas nélkül visz le ac3 hangokat is a videók alatt, létezik? :)

Köszi

yo

(#20974) #68036352 válasza kenny123 (#20973) üzenetére


#68036352
törölt tag

Ace Player, de én az AVPlayert használom. Az NPlayer is jó, csak drága.

(#20975) kenny123 válasza #68036352 (#20974) üzenetére


kenny123
addikt

Köszi kipróbáltam valóban működik az ace player. :) avplayer mivel más? Illetve, a fizetős verziók mive tudnak többet?

Köszi

yo

(#20976) univerzita válasza bundli (#20970) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam is a gyári tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#20977) #68036352 válasza kenny123 (#20975) üzenetére


#68036352
törölt tag

Nincs reklám. Meg valahogy összeszedettebnek tűnnek. Meg az Ace Player azt hiszek csak 10 fájlt játszik le vagy valami ilyesmi. Én a wi-fi transzfert használom sokat, de ha jól emlékszem az abba is jó volt. NPlayer is bevált csak drága, inkább refundoltam és fele annyiért av Player kielégíti minden igényem csak picit csúnyább.

(#20978) Ragnar95 válasza kenny123 (#20975) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AcePlayernél az ingyenes verziónál 1 mappában max 10 film lehet, de ez könnyen kikerülhető több mappával.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20979) bundli


bundli
tag

Köszönöm a tippeket, Clear lett belőle.

Sajnos ez nem tud ismételt emlékeztetőt, csak előre meghatározottan 1 nap :(

A másik meg elég drága sajnos :\

---

Egyébként engem is baromira érdekel, hogy a gyári miért nem jó. iPad Air és iPhone 5s, mindkettő iOS 8.3, közös Wifi és BT is be van kapcsolva, de continuity se működik az emlékeztető mellett. Elég drága és jó minőségű rotueren vannak, 240 Mbit/s-os sebességgel, erős jelerővel és nem értem mitől nem működik.

(Közös iCloud fiók és be van kapcsolva az iCloud mentés)

Ha valaki megmondja, hogy mi a baj, vendégem egy rekesz sörre :D

[ Szerkesztve ]

(#20980) mukibuci válasza bundli (#20979) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

user error, jöhet a sör :D (nem a megoldást kérdezted :DDD )

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#20981) bundli válasza mukibuci (#20980) üzenetére


bundli
tag

Ennél specifikusabb kéne és természetesen a megoldással együtt jár a sör :D

(#20982) Ragnar95 válasza bundli (#20979) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iCloud backup az nem releváns, nagyon alap, de azért rákérdezek: iCloud sync be van kapcsolva az emlékeztetőkhöz? :D
Continuity amúgy nálam se megy, de az iCloud sync az tökéletes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20983) bundli válasza Ragnar95 (#20982) üzenetére


bundli
tag

iCloud backup az iCloud sync akart lenni, csak elírtam :D Szóval igen, be van :)

(#20984) Ragnar95 válasza bundli (#20983) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lépj ki az iCloudból mindkét eszközön, majd vissza, volt már, hogy valakinek ez oldotta meg a gondokat.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20985) vadászcsiga válasza bundli (#20979) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindkettő 5€

(#20986) bundli válasza Ragnar95 (#20984) üzenetére


bundli
tag

Rendben, megnézem! :R

vadászcsiga

Valóbban, de a Cleart már leszedtem akkkor mikor ingyenes volt egyszer.

(#20987) SoldierL


SoldierL
senior tag

Odacsaphatna már az EA games a gameloft-nak egy normálisan működő fps-el. MC 3-4-5 enyhén szólva egy nagy nulla. Connecting lost, crash, lagg szánalmasak.. Lenne kereslete pl. egy jó Battlefield portnak. Nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#20988) #99546112


#99546112
törölt tag

Tudtok olyan alkalmazást ajánlani, ami a napi min mozgásra készteti ill. szólítja fel az embert?! Egyre több embernek van és engem is érdekelne egy ilyen app, most sokszor nem veszem észre magam hogy mozogni kéne munkám során is. Tehát lenne egy napi limit és akkor aszerint szólna, vagy nem is tudom, olyat is láttam hogy ha 1-2 óráig nem mozgok akkor is szól.
Köszi!

Soldier, azért a mostani stratégiájuk grafikailag nem rossz, csak azt sajnalom hogy játékmenetben mindegyik egyet fúj, mint 50 másik, jó lenne már egy olyan stratégia mint anno volt az Age of empire, vagy a rise of nations, ill a RUSE. Szerintem annyira nem lenne nagy igénye ezeknek sem.
Most is tettek fel egy klassz motoros játékot, amiket alapból utálok, kipróbáltam megtetszett, erre 2-3pálya után benyögi h hoppa fizess ha akarsz még játszani...nyád mondom 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#20989) Ragnar95 válasza SoldierL (#20987) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudom, te mit csinálsz, de nekem soha semelyik MC-vel nem volt gond, most is tökéletesen fut az MC5, sose dobál le. Mondjuk nem játszom vele túl sokat, de 5-10 órát szerintem beletoltam és még sosem jött elő egyik általad leírt probléma sem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20990) Wlac válasza #99546112 (#20988) üzenetére


Wlac
Ármester

Manapság szinte minden cég az IAP-ra épít. Amíg ez nem változik, addig felesleges is várni a normális, "egyszer fizetsz és élvezed" játékokat. Egy-két kivétel van, de a nagy többség sajnos nem ezt a vonalat követi.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#20991) univerzita válasza bundli (#20970) üzenetére


univerzita
addikt

Nézd meg hogy ha megadó egy eseményt a Emlékeztető -be iPad -en akkor az megjelenik e a asztali kliens -en ( iCloud.com-on) Ha rendben a sinchronizálás akkor ott is megjelenjenik.

(#20992) SoldierL válasza Ragnar95 (#20989) üzenetére


SoldierL
senior tag

Megtanultam, hogy mindent be kell zárni, kilőni mielőtt ezekkel játszom. Így teszek ipad-en is. Valamint mindig hagyok kb 2-3 gb szabad helyet is, nem pakolom tele a tabot. Szóval ezek nem hiba lehetőségek. Egyszerűen az van, hogy a 3. és 4. részt direkt lebutították, hogy játszunk az 5. résszel és tejeljünk az iap rendszerben. Akkor leírom mi a gondom: MC3: Mindig connecting lost penge wifi mellett. MC4: Váratlanul kidob a játékból meccs közben random. Ha beírod a google-ba, hogy mixrank Mc4 ott is mindenki írja.
A Mc5: Nagyon jó, már 86-os vagyok de ios 8.3 alatt lövéskor, amikor kiirja alulra a kapott xp-ket írtózatosan belaggol.

(#20993) Ragnar95 válasza SoldierL (#20992) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iPaden ezzel pont nem segítesz, mivel az iOS memóriakezelése a legjobb jelenleg, így ha kézzel belenyúlsz, azzal csak rontani tudsz az akkuidőn, egyedül régi készülékek esetén segíthet valamicskét a teljesítményen, de Mini 2-n semmi értelme konkrétan.
Azzal megint nem érsz semmit, hogy hagysz üres helyet, nem okoz lassulást, ha tele van a NAND tároló.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20994) SoldierL válasza Ragnar95 (#20993) üzenetére


SoldierL
senior tag

A home gomb dupla megnyomásakor megjelenített ablakokat akkor hagyjam? Ezt értettem a háttérben futó programok bezárása alatt. Na ezt jó tudni, akkor tele is pakolom! Sokat segítettél már, köszi sokadjára :)

[ Szerkesztve ]

(#20995) Ragnar95 válasza SoldierL (#20994) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, mivel egyrészt ott nem csak a valóban a háttérben futó appok szerepelnek (amelyek tényleg használják a memóriát), hanem minden a legutóbbi újraindítás óta megnyitott app, amit nem lőttél ki kézzel onnan, másrészt pedig ahogy írtam, az iOS elég effektíven bánik a RAM-mal, fölösleges kézzel belenyúlni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20996) szezso15 válasza Ragnar95 (#20995) üzenetére


szezso15
addikt

Engem speciel zavar, ha ott vannak "megnyitva" az alkalmazások. Azért rosszat csak nem teszek vele, ha bezárom őket (Air 2)... :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#20997) #99546112


#99546112
törölt tag

De, ezzel teszel rosszat, egy kis olvasnivaló:

http://imagazin.hu/sporolj-az-aksiidovel-ne-zard-be-az-alkalmazasaid/

(#20998) cibere11


cibere11
tag

Üdv!
Itt is felteszem mert nem kaptam választ.:(
Nyaralásból hazaérve lementettem majd töröltem minden képet,videot a telefonomról majd töröltem róla.
Ettől független 1,9 gb szabad helyem van holott maximum kb 5 gb foglalnak a dolgaim.Képeket is töltöttem fel elvileg. :R [link]
[link]

Mit csináljak? :F Köszönöm. :R

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#20999) univerzita válasza cibere11 (#20998) üzenetére


univerzita
addikt

Ha megnézed iTunes -on a,,Other " mennyi?

(#21000) szezso15 válasza #99546112 (#20997) üzenetére


szezso15
addikt

Puff, ez nekem, régóta Androidot használó egyénnek elég meglepő, de rendben van, álmomban se gondoltam volna erre... :F Mondjuk bennem az is bennem van, hogy Androidon simán beakadhat egy-egy alkalmazás, ami aztán pörgeti a procit ezerrel (mostanában is van ilyen pedig Nexus 4-em van gyári Lollival) és ha kevés a RAM, akkor piszokmód be tud lassulni a zöld robot...

De köszönöm, majd figyelek! :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.