Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) bigdady válasza Ragnar95 (#20143) üzenetére


bigdady
nagyúr

Apple maps letezese óta van bug riport hiába jeleztem mar. 3 után meguntam.
Vagy mire gondolsz ami 8.3 óta van?

(#20152) focvis válasza SPF (#20150) üzenetére


focvis
veterán

Game Center elemnti, később onnan folytatod ahol abbahagytad. Akár új eszközön is (iOS).

(#20153) vadászcsiga válasza Edi77 (#20141) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem, Itt dobta be valaki a droid appok topikjaban délelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#20154) Oliverda válasza bigdady (#20151) üzenetére


Oliverda
félisten

Kb 1 éve én is reportoltam egy hibát. Semmit nem reagáltak rá, így angol nyelven az Apple-nél még minidig Yavorov Orosháza neve. :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20155) legiaap válasza Oliverda (#20154) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én már jelentettem nem egy hibát...b@sztak/nak válaszolni. Shame.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20156) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#20139) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyébként én mar töröltem is, nekem abszolút nem esik kézre. Marad továbbra is a here

(#20157) Ragnar95 válasza focvis (#20152) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valamit nagyon félreértesz a GC működésével kapcsolatban, az játékállást nem ment, csak achievementeket, meg ranglistákat...
SPF: nem, ha letörlöd a játékot, törlődik minden adata is. Esetleg egy olyan backupból, amiben megvan még a játék ki tudod menteni és ha vissza akarod rakni, az akkori backupodba belerakni, de ez elég körülményes folyamat.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20158) r3dsnake válasza focvis (#20152) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem a GC menti. Ellenben a gameloft fiók igen.

[ Szerkesztve ]

(#20159) Oliverda válasza legiaap (#20155) üzenetére


Oliverda
félisten

Az egész Maps projekt egy elég nagy fail, bár ez látszólag nem igazán zavarja őket. Én csak akkor használom, ha valamiért nagyon muszáj.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20160) SPF válasza r3dsnake (#20158) üzenetére


SPF
senior tag

Koszi mindenkinek a valaszt!

Mi ez a gameloft fiok pontosan?

(#20161) legiaap válasza Oliverda (#20159) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pedig fontos lenne rendbe hozni, mert az alkalmazások rendre a gyári térképbe irányítanak. Nincs mód kiválasztani másik térképet mondjuk google maps-ot alapértelmezettnek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20162) llaszlo


llaszlo
veterán

A 10 napos iGO még nem elérhető vagy csak én nem találom? Droidon már megjelent.

(#20163) catroot válasza polonic (#20148) üzenetére


catroot
veterán

Én meg pár napja kaptam egy tavaly nyáron jelentett dologról értesítést, hogy megvizsgálták (Google), néztem is, hogy WTF? :DDD

Egyébként ezt leszámítva tényleg gyorsan reagálnak.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20164) Edi77 válasza vadászcsiga (#20153) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#20165) polonic válasza llaszlo (#20162) üzenetére


polonic
félisten

holnap lesz 20.

(#20166) llaszlo válasza polonic (#20165) üzenetére


llaszlo
veterán

Tudom, de droidra már le lehet szedni.

(#20167) enginev3.0 válasza llaszlo (#20166) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jah, kicsit furcsa, hogy előbb megjelent

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#20168) erdoke válasza llaszlo (#20166) üzenetére


erdoke
titán

Akkor most kezdjük el rágni a körmeinket, átkozni a fejlesztőt, az országot és a politikusokat? Egy szaros, kiherélt navigációs app, Mo. only térképpel, maradjunk már józanok, ha lehet... Nem igaz, hogy ennyire felültök az ilyen marketing fogásoknak.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#20169) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

ugyis csak Mo térkép van benne, pont az lenne a lényeg hogy külföldön lehessen használni mobilnet nélkül...

(#20170) catroot válasza erdoke (#20168) üzenetére


catroot
veterán

Ahogy nézem a droidos képeket, durván le van maradva az egész app a konkurenciához képest.

Próbaképpen felteszem, de nem adok neki nagy esélyt.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20171) vadászcsiga válasza erdoke (#20168) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne tudd meg mi megy jelen pillanatban is az osszes droidos topikban. Mindenki hülyébbnél hülyébb kérdéseket tesz fel ezzel a szülinapi igoval kapcsolatban. Készüljetek fel

(#20172) llaszlo válasza erdoke (#20168) üzenetére


llaszlo
veterán

Neked meg mi bajod van? Elgurult a gyógyszer? Mert akkor gyorsan keresd meg.

Feltettem egy egyszerű kérdést, hogy iOS-re is elérhető-e már, ennyi.

(#20173) Ragnar95 válasza Oliverda (#20159) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem nincs vele kifejezetten nagy baj, városon belül néha azzal néztem meg régebben címeket, mert akkor még nem lehetett más appból Google Maps-szel megnyitni és mind Pesten, mind Londonban teljesen jó volt gyalogos/autós üzemmódra.
legiaap: ki lehet választani,h mivel nyisd meg a címeket például FB appból egy ideje már

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20174) legiaap válasza Ragnar95 (#20173) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na annál merre?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20175) Ragnar95 válasza legiaap (#20174) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amikor rámész az eseményre a FB appban, rányomsz a címre és feldob egy ablakot, amiben ott lesz,h View page, Open in Maps, Open in Google Maps és Copy Address, itt tudod kiválasztani, h a Google Maps-szel nyisd meg, de ettől nem lesz alapértelmezett, mindig így tudod a FB-os címeket ott megnyitni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20176) erdoke válasza llaszlo (#20172) üzenetére


erdoke
titán

Ha ennyire rohadtul sürgős, hogy holnapig nem ér rá, miért nincs már meg a teljes Mo.-Ro. verzió, ami volt már 3e Ft körül is? Droidon még részben érthető a lelkesedés, mert hivatalosan nem elérhető, de iOS-en? A türelmetlenség viszont teljességgel érthetetlen. Tényleg még ma éjszaka navigálni akartál vele, és más nem jó?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#20177) llaszlo válasza erdoke (#20176) üzenetére


llaszlo
veterán

Leírom ismét. Feltettem egy egyszerű kérdést, hogy iOS-re elérhető-e már és én vagyok béna, hogy nem találom, mert droidra már elérhető. Ennyi. Ebben mit nem értesz?? Vagy kérdeztem bármi mást? Én nem látom. Az, hogy a te fantáziád meg milyen tévképzeteket alkot és ez miatt miket látsz bele egy egyszerű kérdésbe, ahhoz semmi közöm.

[ Szerkesztve ]

(#20178) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Asszem ide se kell benéznem 2 hétig, ha végig erről az igo-ról lesz szó. :D

(#20179) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Túrázáshoz,kiránduláshoz szeretném majd használni..szerintem arra jó lesz.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#20180) air válasza Skorpio.59 (#20179) üzenetére


air
nagyúr

Az iGO túrázáshoz? Biztosan. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20181) zzola válasza llaszlo (#20177) üzenetére


zzola
félisten

Én nem találtam meg store-ban. Biztosan holnaptól lesz elérhető...

(#20182) r3dsnake válasza air (#20180) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

;]

(#20183) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Én meg biciklizéshez akarom használni. Tudtok vmi jó tartót szobabiciklire? ;]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#20184) Wlac


Wlac
Ármester

nPlayerrel tudok valahogyan a Machez kapcsolódni, és streamben nézni a filmeket azonos wifi hálózaton?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#20185) r3dsnake válasza Wlac (#20184) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Erre inkább Plex. (Meg igazából bármi másra, ami videolejátszással kapcsolatos, nem találsz jobbat.)

(#20186) Skorpio.59 válasza air (#20180) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

A túrázást,városi,vidéki kirándulásokra értettem.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#20187) Wlac válasza r3dsnake (#20185) üzenetére


Wlac
Ármester

Akkor ez kiesik. Csak kényelemből kellett volna, és egyedül az iPadre, így viszont nem éri meg azt az 5$-t nekem. Akkor továbbra is kézzel másolgatok... pont, mint egy ősember. :D

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#20188) r3dsnake válasza Wlac (#20187) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tuti meg lehet oldani nplayerrel, biztos tud smb megosztást is a mac, de azért ajánlottam a Plexet, mert csomó olyan funkciót kínál, amit más nem.

(#20189) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mar van szulinapp

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#20190) zzola válasza enginev3.0 (#20189) üzenetére


zzola
félisten

Azt írják, i5-re van optimizálva. :F

(#20191) Edi77


Edi77
őstag

Ha most az IGO-t leszedem tablet verzióban is, mert azt csak év vége felé tervezek beruházni, fel tudom majd arra is tenni?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#20192) tylerddd válasza Edi77 (#20191) üzenetére


tylerddd
veterán

Nincs külön tablet verzió, ha telefonra leszedted, akkor majd tabletre is lejön.

Nem tudom, h volt-e már róla szó, de ha leszedik 10 nap múlva, akkor frissítés sem lesz hozzá, igaz?! Ez iOS frissítés után akár probléma is lehet. Sajnos már jártam úgy, h megszűnt a támogatottsága több drága szótár appnak és az új iOS-en nem ment, hiába volt ott a Purchased elemek között. Persze a Flappy Bird az jó volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#20193) Edi77 válasza tylerddd (#20192) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem iTunes kiírta, hogy iPad és iPhone verzió :F
Írták mindenhol szinte, hogy lesz hozzá frissítés, de nem tudom, hogyan oldják meg

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#20194) Wlac válasza tylerddd (#20192) üzenetére


Wlac
Ármester

Frissítés nem lesz hozzá, de nem valószínű, hogy gondjai lennének az új rendszerekkel. Kompatibilitási problémák jellemzően akkor lépnek fel, amikor egy app igényli a legújabb iOS rendszert, és már nem támogatja a régit, nem pedig fordítva, mint az az iGO esetében valószínűsíthető.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#20195) tylerddd válasza Edi77 (#20193) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, de az ugyanaz az app. Ha a Get-gombnál ott van a + jel, akkor azt jelenti, h multis app, nincs külön iPhone és iPad verziója. Most megnéztem iTunes-ban. A saját appoknál a Download gomboknál is ott a + jel, igaz külön jelzi iPad és iPhone appnak.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#20196) r3dsnake válasza enginev3.0 (#20189) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Fhuderonda.

(#20197) m0ski válasza r3dsnake (#20196) üzenetére


m0ski
aktív tag

Ízlések és pofonok, nekem jobban bejön a menü kinézete mint a HU&RO verzióé.

Írtam nekik, hogy mi lesz a 10 nap lejárta utána, ha neadjisten restore-t kell nyomni a telefonra, és nincs meg az ipa (nyilván a választ sejtem én is, de jobb ha ők is megerősítik, hogy inkább legyen meg iTunes-ban letöltve).

(#20198) buci30


buci30
addikt

Tenyleg lebutították ezt a szülinapi IGO (de ingyen reklam app milyen legyen ) es ez a kinezet is eleg csúnya!
De egy akinek magyar offline kell annak jo ez szerintem :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20199) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Jól tudom,hogy csak a7"- nál kisebb tabletekre jó? Tehát 7"- tól lefelé.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#20200) Edi77 válasza tylerddd (#20195) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm :)

(#20196) r3dsnake: Nekem bejön :B
Itthoni offline navira tökéletes lesz szerintem

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.