Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) r3dsnake válasza vadászcsiga (#20100) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Komolyan ha mégegyszer szembejön velem, kiakadok. :D Minden híroldal meg topic ezt hájpolja miközben van rendes navigáció szifonra (Here), ami nem is néz ki hányásul az igo-val ellentétben.

(#20102) vadászcsiga válasza r3dsnake (#20101) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, bocsi. Itt még nem lattam :D
En sem cserélném le a here-t igora, de ugy tunik megsejtette ezt a cég is

[ Szerkesztve ]

(#20103) polonic válasza r3dsnake (#20101) üzenetére


polonic
félisten

Csak eppen a here maps egy raklap szarral egyenlo.

(#20104) r3dsnake válasza polonic (#20103) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vagy nem.

(#20105) polonic válasza r3dsnake (#20104) üzenetére


polonic
félisten

De az

(#20106) vadászcsiga válasza polonic (#20103) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Konkrétabban? En tavaly nyár eleje óta használom, az összes navit kipróbáltam már de ezt szeretem a legjobban.

(#20107) polonic válasza vadászcsiga (#20106) üzenetére


polonic
félisten

A térképekkel van a baj. A navteq nem a legjobb itthon. Lassan követi az újdonságokat. Az M0 új szakasza is valami irtó nagy késéssel került bele. A top-map, amit az igo használ jóval jobb.

(#20108) vadászcsiga válasza polonic (#20107) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt nem tudom, ahol eddig használtam ugy emlekszem pontos volt. Egy két körforgalom neha hiányzik. Én régen megszoktam már hogy a táblákat is figyeljem. A hőskorban amikor még pna-n használtam sokszor csak az igora hagyatkoztam es be is vitt olyan helyekre hogy csak lestem.

(#20109) r3dsnake válasza polonic (#20105) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Több pizzát talál, mint a többi. Legjobb.

(#20110) Tibee86 válasza polonic (#20103) üzenetére


Tibee86
veterán

Ráadásul úgy laggol, hogy élmény nézni...Egy rakás f*s, de a lényeg, hogy a tanyán sok pizzást talál. :D
Akkor már inkább Sygic hang nélkül, de igazából bármi más mint a HERE.

[ Szerkesztve ]

(#20111) vadászcsiga válasza Tibee86 (#20110) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor ios-en jó szar lett. Itt nálunk nincs vele gond

(#20112) catroot válasza polonic (#20107) üzenetére


catroot
veterán

Egyáltalán lehet a Here-ben köztes célt megadni?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20113) polonic válasza catroot (#20112) üzenetére


polonic
félisten

Nem lehet.

(#20114) vadászcsiga válasza catroot (#20112) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a kérdés mindig előjön a naviknál, en sosem használtam még.

(#20115) legiaap válasza r3dsnake (#20109) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pont pizza keresésre használja az ember a navigációt mi?
Édes istenem mik vannak még itt... :U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20116) Tibee86 válasza legiaap (#20115) üzenetére


Tibee86
veterán

A powerbank-nál pedig az a legfontosabb, hogy szép legyen, nem értem miért lepődsz meg... :D

(#20117) catroot válasza vadászcsiga (#20114) üzenetére


catroot
veterán

Nem must have dolog, de nem baj, ha tudja.

Egyébként én a Sygic térképpel sem vagyok nagyon kibékülve. Inkább Waze (meglepően keveset eszik). Külföldön persze jól jön az offline, igaz ritkán is van rá szükségem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20118) erdoke válasza catroot (#20117) üzenetére


erdoke
titán

Én sokat navigálok külföldön. Még mindig a K-EU+TR => iGO, többi Sygic kombinációt használom. Igazából W-EU és NA majdnem mindegy.

A legjobb aláírás a héten

(#20119) r3dsnake válasza legiaap (#20115) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen.

(#20120) llaszlo válasza bigdady (#20099) üzenetére


llaszlo
veterán

Ezt tuti, hogy nekem akartad írni? Ez nem jó sehogy sem a mi témánkhoz.

(#20121) kchris78


kchris78
veterán

Egy kozvelemenykutatas jellegu kerdes: mindenki annyit maszkal M.o-n belul ismeretlen helyre hogy oda kell az offline navi? Mert en pont itthon teszek ra hogy milyen az iGO, Wazet hasznalok mert itthon nekem az a lenyeg amit az online navi nyujt: legyen dugo- es kamera jelzes hogy ne fussak bele valami varatlanba. Az offline kulfoldon lenyeg (de egy kulfoldi uthoz kepest az adatroaming koltsege elenyeszo, ott is online naviztam - 1600km alatt kb.10MB fogyott - waze) arra meg jo a sygic.

Sajnos az ingyenes iGO app nem fog online lehetoseget nyujtani azt letiltjak benne.

(#20122) Ragnar95 válasza kchris78 (#20121) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itthon google maps-ezni szoktam, ha csak városon belülre kell, mert gyorsabb elindítani és mostmár szerencsére a sávokat is tudja, az is hasznos.
Viszont vidékre szeretem a normális GPS appot használni, nem feltétlen kéne offline, de ha lassítják véletlen a netemet vagy olyan helyen vagyok, ahol csak edge van, jó az,h a Sygic offline.
Ráadásul mivel EU miatt úgyis megvan a Sygic, minek használnék online-t itthon...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20123) vadászcsiga válasza kchris78 (#20121) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem fontos az is hogy néz ki az app. Waze cseppet gyerekes, mint a teszvesz város

(#20124) legiaap válasza vadászcsiga (#20123) üzenetére


legiaap
nagyúr

Van benne valami.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20125) Tressy válasza vadászcsiga (#20123) üzenetére


Tressy
senior tag

Kapcsold ki a wazerek megjelenitését és egész jó közösségi navit kapsz

(#20126) zzola


zzola
félisten

Üdv!
Androidos wi-fi matic-hoz hasonló alkalmazást keresek! Auto wi-fi ki/be kapcsoló app, cella alapján kapcsol. Létezik ilyen?
Köszi!

(#20127) Drughi válasza kchris78 (#20121) üzenetére


Drughi
addikt

Nálam a waze azert hasznalhatatlan, mert nincs eleg felhasznalo erre fele. Nyiregyhazan elek, de korabban Debrecenben laktam. Itt minimális a waze "lefedettség"

Pixel 7a

(#20128) erdoke


erdoke
titán

Egyébként az Apple Maps is teljesen jól használható már, és a rendszerbe épülve a legkényelmesebb.

A legjobb aláírás a héten

(#20129) vadászcsiga válasza erdoke (#20128) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azert jobb egy offline navi mert a waze-hoz meg a google mapshez is adatkapcsolat kell. M1 bizonyos szakaszain, illetve vidéken pl ahol a heten voltunk Balaton Felvidék, nincs is net es ez csak ket példa a sok közül.

[ Szerkesztve ]

(#20130) kchris78 válasza vadászcsiga (#20129) üzenetére


kchris78
veterán

ez melyik szolgaltato? en azt tapasztalom hogyha nem turazik az ember az autoutak azert aranylag jol lefedettek.. legalabbis T eseten. plusz most kaptak uj frekiket ami videken jol terjed, bar online navira az edge is eleg (folyamataban azaz navi kozben).

(#20131) kchris78 válasza Drughi (#20127) üzenetére


kchris78
veterán

ez is igaz sajnos, bpen kivul az autopalyakon, fobb utakon van meg rendes lefedettseg...

(#20132) vadászcsiga válasza kchris78 (#20130) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Té. De minek idegeskedjek, meg vadásszam a netet amikor ott van a Here. Beutom a címet es indulás. Nem érdekel mások tájékoztatása a karambolokról meg ilyenek, csak haladni akarok.

(#20133) catroot válasza Drughi (#20127) üzenetére


catroot
veterán

Ez igaz. Itt Csongrád megyében sem tobzódnak a felhasználók. Viszont pl az egyirányú utcák sokkal pontosabbak, mint más navikban.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20134) Ragnar95 válasza zzola (#20126) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB kell hozzá valószínűleg, esetleg a workflow lehet, hogy tud ilyet, de ebben nem vagyok biztos.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20135) zzola válasza Ragnar95 (#20134) üzenetére


zzola
félisten

Köszi! JB nincs és nem is lesz a készüléken!

(#20136) bigdady válasza erdoke (#20128) üzenetére


bigdady
nagyúr

Apple maps kezdetektől nem tudja hol lakom. Kb 5 km-el arrébb írja ki a város nevét ahol az van...
Nem is használom semmire

(#20137) kchris78 válasza bigdady (#20136) üzenetére


kchris78
veterán

melyik az a varos? lehet vannak ilyenek de en pl POI lefedettsegben kb ket nagysagrendnyi javulast latok az Apple Maps-ben, sokaig nem hasznaltam, es igy meg szembetunobb a valtozas. Ami nekem az Apple Maps-el a problemam az a kereses.. Google Mapsben az a brutalis hogy akarhogy beirom a cimet felismeri... Apple Mapsen csiszolhatnanak valamit ez ugyben...

(#20138) erdoke válasza kchris78 (#20137) üzenetére


erdoke
titán

Amíg az AppStore-ban is harmatos a keresés funkció, addig a Maps nem meglepő. Ebben nyilván sokkal jobb a Google, bár azt én sem értem, miért nem vettek fel egy kisebb csapatot az Apple-nél, aki gatyába rázná ezt mindenhol.

A legjobb aláírás a héten

(#20139) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Droidra már meg is érkezett a szülinapi iGO, nálatok?

(#20140) buci30 válasza vadászcsiga (#20139) üzenetére


buci30
addikt

Még semmi :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20141) Edi77 válasza vadászcsiga (#20139) üzenetére


Edi77
őstag

Emailt kaptál, vagy a Play-en nézted?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#20142) legiaap válasza vadászcsiga (#20139) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hidd el amint elérhető lesz 100 ember fogja teleírni az összes IOS topikot.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20143) Ragnar95 válasza bigdady (#20136) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jelezd, hogy rossz helyen van, 8.3 óta tud ilyet is az Apple Maps.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20144) catroot válasza Ragnar95 (#20143) üzenetére


catroot
veterán

Azért ezen is van még mit finomítani. Most akartam jelezni az alkalmazásban, hogy pl. már nem kétirányú egy utca. De csak helyzet- és kontaktinfókat lehet jelenteni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20145) buci30 válasza legiaap (#20142) üzenetére


buci30
addikt

Így van :DD
Plusz: Milyen gyors? akad? Mennyit fogyaszt mennyire szívja az aksit? :W :DDD :DDD

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20146) T_Stark


T_Stark
őstag

Üdv!

Létezik iPhone 5S-re a gyárinál jobb/több beállítási lehetőséget kínáló, lehetőleg ingyenes kamera app?

(#20147) buci30


buci30
addikt

A Sygic-nál ott van a store-ba ,hogy Family sahring: Yes
S párom fel van véve nekem családi megosztásba de ezt még se tudom leszedni neki ,hogy ne a trial legyen csak mivel én megvettem :(
Ez ,hogy lehet vagy mit ronthatok el????

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20148) polonic válasza Ragnar95 (#20143) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem nagyon leszarják ezeket a jelentéseket. Míg a poikról küldtem nem egy jelentés, hogy rossz helyen van, be van zárva, stb... egyről sem kaptam visszajelzést és azóta is úgy vannak. Míg google maps esetében pár napon belül jött a válasz és megtörtént a javítás.

(#20149) Oliverda válasza T_Stark (#20146) üzenetére


Oliverda
félisten

Manual Cam

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20150) SPF


SPF
senior tag

Asphalt 8 jatek menteset le lehet menteni valahogy? Vagy ha letorlom a jatekot, majd kesobb ujra telepitem, akkor onnan folytatodik, ahol most jarok?

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.