Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) #81999360 válasza bundli (#20750) üzenetére


#81999360
törölt tag

Szóval ezt jelenti az "alkalmazásfrissítés".

Én meg azt hittem, hogy régebbi verziót cserélnek újabbra.

:DDD

(#20752) Ragnar95 válasza bundli (#20750) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez az adott appok hibája, nem az iOS-é nagy valószínűséggel.
Gyári appoknál (Mail, Üzenetek, Emlékeztetők, stb) tökéletesen megy a dolog, szerintem csak a FB és Skype volt képtelen megoldani a badge eltüntetését push értesítésként, bár nem tudom,h ez megoldható-e jelenleg 3rd party appoknál is, de szerintem az lenne.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20753) Totheground válasza bundli (#20750) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem appfüggő, nekem van olyan, ami simán megoldja (pl Omnifocus).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#20754) arkades válasza #81999360 (#20751) üzenetére


arkades
aktív tag

De gonosz :))

Каждый дрочит как он хочет.

(#20755) catroot válasza bundli (#20750) üzenetére


catroot
veterán

Ez most nem fog vigasztalni, de nálam az említett appok szépen frissülnek.

Mind a Skype és FB is. Nálam droid alatt nem tették. Pl. a Skype szeretett mindig offline lenni egy idő után, az fb. meg kb. 3x jelzett bármiféle értesítést. Mondjuk mellette szól, hogy fb bétát használtam.

Szóval valami nálad nem kerek.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20756) Ragnar95 válasza catroot (#20755) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

FB nálam se képes a badge-et frissíteni sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20757) Kasya


Kasya
nagyúr

Tudnatok olyan programot, amivel lehetne nemetet tanulni (kozepfok) es magyar vagy nemet a program maga? A Duolingo jo lenne, de akinek kellene nem tud se angolul, se franciaul :(

(#20758) bundli válasza Ragnar95 (#20752) üzenetére


bundli
tag

Na, pl. az emlékeztetők sem jók nálam, ha már itt vagyunk. Hiába "okézom" le iPhone-on, iPaden szintén le kell, ugyanazt a tevékenységet...

De egy FB és Skype szintű app, gyakorlatialg a kettő legtöbbet használt 3rd party app nem képes erre, amire mondjuk egy Outlook igen? (Amit szintén a Microsoft készít, mint a Skype-ot is)

catroot:

Ezt nehezen tudom elhinni, hogy nálad valóban hibátlanul megy. Én úgy gondolom, hogy jön egy értesítésed/üzeneted, megnézed/kipipálod gépen és ha azonnal megnyitod a mobilod, de akár pár perccel később is, az értesítés aktív a mobilon még mindig és mikor megnyitod, akkor frissít csak.

Azt mondod, hogy nálam a hiba, de a rendszer és appok zártságából adódan nem igazán van sok beállítási lehetőség az alkalmazásfrissítés háttérben opción kívül, amivel ezt befolyásolni lehetne.

Olyan technikai dolgok, hogy van elég hely az eszközön, stabil 450 Mbit/s-os linken szórt N-es WiFi kapcsolaton 120 Mbit/s-al kapja a naftát, kb. 10-20 ms-os válaszidővel, alacsony jitterrel. Tehát ezt is kizárnám, hogy baj lenne.

De ha bárkinek van valami tippje, megköszönném!

(Ismerősöm WP 8.1-es rendszerén is csinál ilyet a Skype)

(#20759) Ragnar95 válasza bundli (#20758) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Emlékeztetők nálam se mindig volt jó, de egy ideje tökéletes.
FB app minden platformon katasztrofális kb a kezdetek óta és csak egyre gagyibb, így ezen nem is lepődöm meg...Skype appot nem használom, de amikor anno használtam, az se teljesített túl fényesen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20760) arkades


arkades
aktív tag

Egyébként ezt a FB appot miért nem tudják megcsinálni rendesen?

Каждый дрочит как он хочет.

(#20761) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Feltennék egy amatör kérdést. Hosszabb távon befolyásolja az ipad élettartamát, ha gyakran nagy erőforrás igényű játékkal játszom? Ilyenkor a tablet melegszik elég erősen. Van ezekben valami féle beépített védelmi rendszer ez ellen? Laptopból indulok ki, mert úgy hallottam azoknak nem nagyon tesz jót.

(#20762) bundli válasza arkades (#20760) üzenetére


bundli
tag

Nincs rá pénzük és erőforrásuk. Ja, de. Van.

(#20763) Ragnar95 válasza SoldierL (#20761) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mivel nincs aktív hűtés az iPadekben, így egyértelmű,h melegednek, ha aktívan használatban vannak...
Nem tesz nekik rosszat, van bennük védelem, de használattól nem is tudnak túlmelegedni, max ha tűző napon hagyod őket, akkor érik el azt a hőfokot, amin az automatika lekapcsolja a rendszert teljesen.
Rosszul hallottad amúgy, laptopoknál se okoz semmi bajt, ha játszol rajtuk, szép is lenne...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20764) catroot válasza bundli (#20758) üzenetére


catroot
veterán

Na várjál. Akkor mi most faszán elbeszéltünk egymás mellett.

Én konkrétan arról beszéltem, hogy működik az értesítés skype és fb esetén. Te pedig - ha jól értelmezem - arról beszélsz, hogy egy adott értesítést elolvasol pl. gépen és az eltűnik a telefonról - miután elolvastad.

Viszont, ha erről volt szó, akkor bocs, mert én értettem félre azt, amit írtál. :B

Ilyen - amit írták - tényleg volt pl wp alatt is. Konkrétan kiszedte a csempéről az értesítést, ha elolvastam gépen.

@arkades

Nem nagyon van olyan platform, ahol menne normálisan.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20765) arkades válasza catroot (#20764) üzenetére


arkades
aktív tag

Ezt értem, csak azt nem, hogy miért?

Каждый дрочит как он хочет.

(#20766) catroot válasza arkades (#20765) üzenetére


catroot
veterán

Passzolom. Tudom nem érv, hogy "máshol is sz.r".

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20767) arkades válasza catroot (#20766) üzenetére


arkades
aktív tag

Csak tényleg olyan furcsa, hogy már milyen régóta képtelenek összehozni.

Каждый дрочит как он хочет.

(#20768) SoldierL válasza Ragnar95 (#20763) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszi a választ.

(#20769) lazlogogola


lazlogogola
tag

Feltettem a Lara Croft:Relic Runt
Jó kis játék,de random módon sokszor kidob a játék.
Nem tudom bug-e,de az Ipad minin is kihajigál.
Van vkinek ötlete miért?

(#20770) Themes válasza Wlac (#20747) üzenetére


Themes
aktív tag

Köszi 😃

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#20771) Rage47


Rage47
veterán

5s-sel használja valaki a Google Photos-t? Ha megnyitok egy képet és rányomok a 3 pöttyre, akkor megakad pár másodpercre. Használhatatlan kb.

(#20772) legiaap válasza Rage47 (#20771) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is 5S-en használom. Nálam okés, nem akad.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20773) #99546112 válasza Rage47 (#20771) üzenetére


#99546112
törölt tag

Nálam sincs vele gond egy eszközön sem.

(#20774) Rage47 válasza #99546112 (#20773) üzenetére


Rage47
veterán

Most nyomok egy restore-t

(#20775) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Szerintetek az megoldható, hogy a párom Apple ID val bejelentkezem az én telefonomon, neki regisztrálva van az IGO, letöltöm. Majd kijelentkezek és vissza be az én Apple IDmal majd az appokat lementem icloudba. Ezek után ha csinálok egy vissza állítást ott lesz az IGO a mentésem között?

(#20776) r3dsnake válasza SG3rg0 (#20775) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A modik nem fogják jó szemmel nézni, hogy több helyre is bekopizod ugyanazt. :)

(#20777) nofi válasza SG3rg0 (#20775) üzenetére


nofi
őstag

Az iCloud mentéseid a te ID-hez kötöttek, tehát nem lesz ott amikor újraraknád a telefont. Miért nem veszitek fel egymást családtagnak és akkor megoszthattok minden appot egymás között...

Xbox GT: nozsolt

(#20778) r3dsnake válasza nofi (#20777) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De ott lesz.

(#20779) erdoke válasza r3dsnake (#20778) üzenetére


erdoke
titán

...csak visszaállításkor kéri a másik Apple ID jelszót is.

A legjobb aláírás a héten

(#20780) r3dsnake válasza erdoke (#20779) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezt irtam en is a masik topicban, ahol szinten kerdezte.

[ Szerkesztve ]

(#20781) erdoke válasza r3dsnake (#20780) üzenetére


erdoke
titán

Bocsi, nem láttam.

A legjobb aláírás a héten

(#20782) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Tudtok mondani olyan appot ami bizonyos időben bekapcsolja mobil netet utána meg ki?

(#20783) catroot válasza SG3rg0 (#20782) üzenetére


catroot
veterán

Gyanítom ilyen nincs, mert nem kaphat ilyen jogosultságot az app.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20784) Ragnar95 válasza SG3rg0 (#20782) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB nélkül nincs ilyen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20785) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Traffic Monitort használ valaki ? Nálam valamiért nem működik. Van hogy 2 napig nem indítom el az alkalmazást és azt látom a tegnapi adatforgalmam 0. Sőt az aznapi is. Utána ha kilépek és órák múlva újra elindítom akkor már mérte az aznapit. Minden nap el kell indítani? :((
A Widget-et nem használom.

(#20786) polonic válasza Gsx-rr (#20785) üzenetére


polonic
félisten

háttérben futtatás engedélyezve van?

(#20787) Gsx-rr válasza polonic (#20786) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nincs ,de nem is fut a háttérben ,mert kilövöm a futó alkalmazások közül nem csak kilépek belőle.
Nálam semmihez nincs engedélyezve a háttérben futtatás.
Vagy a háttérben futtatás ilyenkor számít? Nem csak akkor ha ténylegesen csak kilépek és a háttérben fut a program,
Nem értem ,mert ha elindítom utána kilépek és ki is lövöm akkor utána számol.

(#20788) polonic válasza Gsx-rr (#20787) üzenetére


polonic
félisten

Valószínüleg itt a hiba.
EGyébként meg az alkalmazásokat nem kell bezárogatni a taskváltóban.

(#20789) Gsx-rr válasza polonic (#20788) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kiprobalom. Amugy este mindent kikapcsolok, pl a vibert ,hogy lassak nem vagyok online. Ne irjon senki mondjuk este 10 utan.
Amugy nem ertem a lenyeget a hatterben futtatasnak. Minden programom mukodik nelkule. Megkapom a viber messenger uzeneteket.
Egyedul a Moves program nem futott nelkule.

[ Szerkesztve ]

(#20790) Ragnar95 válasza Gsx-rr (#20789) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mivel az üzenetek push értesítés formájában érkeznek, ergo a program nem fut a háttérben, a push server küld egy értesítést az iPhone-nak és letölti az értesítést.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20791) Gsx-rr válasza Ragnar95 (#20790) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En ezt termeszetesen ertem. De minek van ott a beallitasi lehetosegek kozott ha nem hasznalja?
Gondolok arra ,hogy a helymeghatarozasnal csak azok a programok vannak amik hasznaljak a gps-t.

(#20792) Ragnar95 válasza Gsx-rr (#20791) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mivel a GPS használatához külön bele kell rakni az API-t,viszont feltételezem a háttérben történő frissítéshez nem, ezért van az, hogy egyikről el tudja dönteni a rendszer,h melyik appok használják, míg másikról nem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20793) univerzita


univerzita
addikt

Ma ingyenes a Very PDF Photo to PDF ( eredet ár 2.99$)

(#20794) Edi77 válasza univerzita (#20793) üzenetére


Edi77
őstag

Dobnál egy linket? Mert nem találom :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#20795) univerzita válasza Edi77 (#20794) üzenetére


univerzita
addikt

https://itunes.apple.com/cz/app/id952034716?mt=8

(#20796) Edi77 válasza univerzita (#20795) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! Sajnos lecsúsztam róla.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#20797) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Most ingyenes Saver 2 – Money Manager. Track your Personal Finance, Income, Expense, Bills & Budget.
[link]

(#20798) Ragnar95 válasza SG3rg0 (#20797) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kár, hogy a legfontosabb funkciókért így is fizetni kell, nem is keveset :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20799) SG3rg0 válasza Ragnar95 (#20798) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mi a legfontosabb funkciója?

(#20800) Ragnar95 válasza SG3rg0 (#20799) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Például az export szerintem mindenki számára elég fontos és csak a legdrágább verzióban van benne. iCloud szintén. Számomra a multi currency is nagyon fontos, ehhez is a legdrágább előfizu kell.
Ami a vicc, hogy még a saját kategóriákhoz és visszatérő kiadásokhoz is elő kell fizetni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.