Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) stigma válasza Ragnar95 (#19650) üzenetére


stigma
addikt

Ez meg sem fordult a fejemben :DDD

Kipróbálom itthon, mert nekem van egy Ipad Air-em ha működik akkor köszönöm szépen.
Ha nem működik akkor egy B-terv, esetleg más alkalmazás?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#19652) Wlac válasza stigma (#19651) üzenetére


Wlac
Ármester

Én OfficeSuitot használok, de nem tudom, hogy van-e ilyen funkciója. Egy próbát megérhet.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#19653) stigma válasza Ragnar95 (#19650) üzenetére


stigma
addikt

Ragnar95: Köszi sikerült így megoldanom, 2 alkalmazással próbáltam és össze is jött :DDD
Wlac: OfficeSuite-al is működik.

2 alkalmazással próbáltam (Numbers, Openoffice) hogy létrehozok egy új Excel fájlt, elmentem a tabra, majd az említett bármelyik alkalmazással megnyitom a Filebrowser segítségével, így 1 fájlt át tudok copy-tni az adott meghajtóra.

Köszi a segítséget :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#19654) Ragnar95 válasza stigma (#19653) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Örülök, h sikerült :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#19656) legiaap


legiaap
nagyúr

A microsoft wordben nektek is 365 előfizut kér ha columns vagy breaks résznél vagytok?
Még sem teljesen ingyenes akkor a cucc... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19657) focvis válasza legiaap (#19656) üzenetére


focvis
veterán

Igen.
Oldaltörést enged (page break), többihez 365-öt kér, de nem kap.

#19646, Wlac: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19658) Drughi


Drughi
addikt

Üdvözlet,

Keresek egy programot, ami free és a gyári fotók appot ki tudja váltani.
Nem szerkeszteni szeretném a képeket, csak szépen normálisan rendberakni őket. Most megszaporodtak a fotóim és kezd káosz lenni :)

Köszi előre is!

(#19659) arkades válasza Drughi (#19658) üzenetére


arkades
aktív tag

A FotoBooks elég jó.
Titkosíthatsz is benne mappákat.

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#19660) SPF


SPF
senior tag

E-mailt hol tudom beallitani, hogy csak az utolso 1 honap levelei latszodjanak, es ne az osszes level? Nem talalom sehol.

(#19661) polonic


polonic
félisten

Családi megosztásnál jól látom, hogy csak a szervezőnek lehet bankkártya beállítva és csak ő rajta keresztül tudok vásárolni?

(#19662) Oliverda válasza polonic (#19661) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen. Mondjuk én sem értem, hogy a tagok opcionálisan miért nem adhatnak hozzá saját kártyát. Na majd talán az iOS 9-ben.:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19663) erdoke válasza polonic (#19661) üzenetére


erdoke
titán

Családi (szülő - gyerek) viszonyokra találták ki a funkciót, úgyhogy semmi furcsa nincs benne. Ezért ker mindig engedélyt, ha bármilyen korhatárhoz kötött tartalmat akar leszedni a gyerek, függetlenül attól, hogy megvan már a családban, vagy nincs.

A legjobb aláírás a héten

(#19664) polonic


polonic
félisten

Na jó, de én felnőttként vagyok jelen a "családban". Jóbarátommal próbáltuk ki. Oda is van írva a nevem mellé.
Szóval felnőtteknek igazán lehetne saját bankkártyát beállítani.

Ha letöltök valami programot, az övéi közül és kilépek a családból, azt tudom továbbra is használni?

(#19665) catroot


catroot
veterán

A Parkolás app-ot használja valaki?

Lehet én vagyok a béna, de egyik városban sem találok olyan területet, ahol "lehet" parkolni. Vagyis mindenhol azt jelzi, hogy ismeretlen zónában vagyok.

Holott javarészt fizetős övezetben szoktam tartózkodni. Olyan környéken is lakom.

De hiába böngészek a térképen, sehol nem mutat parkolási övezetet. Még Pesten sem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#19666) bigdady válasza catroot (#19665) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én Vodafone parkolást használom. Az jo

(#19667) Oliverda válasza erdoke (#19663) üzenetére


Oliverda
félisten

Egy család sokszor nem egy darab felnőttből és x darab gyerekből áll. Ez a funkció még sokkal inkább csak félig van kész.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19668) catroot válasza bigdady (#19666) üzenetére


catroot
veterán

Nekem a Telekom van beállítva (Telekom-előfizető révén), de homály, hogy miért nem megy.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#19669) cibere11


cibere11
tag

Üdv!
Olyan appot keresek mint a BB-nek van azt hiszem BB Hub a neve.Face,insta,twitter állapotokat egy helyen mutat és folyamatosan frissíti.Tud valaki ilyenről? Köszi

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#19670) legiaap válasza cibere11 (#19669) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én nem tudok olyanról, amúgy a BB Hub nemsokára jön ha a pletykák szerint.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19671) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok, iPad Mini letöltöttem a VLC t de egy két filmnél nem játszik le hangot, valami olyasmit ír ki hogy ac3 codek vagy valami hasonló dolog. Valami ötlet, hogy lejátszon mindent, esetleg valami jobb app? :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#19672) cibere11 válasza legiaap (#19670) üzenetére


cibere11
tag

Köszi :R
Úgy látszik akkor eddig csak nekem hiányzik egy ilyen app.Szóval várom a megjelenését a BB Hubnak akkor.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#19673) r3dsnake válasza Themes (#19671) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nPlayer

Csak fizetős megoldás van.

(#19674) Themes válasza r3dsnake (#19673) üzenetére


Themes
aktív tag

Az nem gond, tudnál ajánlani valami jót?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#19675) VIBO válasza Themes (#19674) üzenetére


VIBO
őstag

Belinkelte felette :U

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#19676) r3dsnake válasza Themes (#19674) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Már megtettem. :)

(#19677) atees válasza Themes (#19674) üzenetére


atees
őstag

Avplayer is jó válsztás.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#19678) dni válasza catroot (#19665) üzenetére


dni
őstag

Szerintem próbálj meg egy térkép frissítést az alkalmazáson belül. Én évek óta ezt az appot használom Bp-en.

(#19679) erdoke válasza Oliverda (#19667) üzenetére


erdoke
titán

Egy család általában két felnőttből és X darab gyerekből áll. Egyébként hazsnálhatod ugyanazt az ID-t is, mi is azt csináljuk még a készülékek többségén, mert nem tűnik magától értetődően egyszerűnek az átállás. Pl. hogyan teszek vissza mentést alap ID-ről családba sorolt ID-re? Szerintem sehogy.

A legjobb aláírás a héten

(#19680) Oliverda válasza erdoke (#19679) üzenetére


Oliverda
félisten

Általában. Mondjuk ha a gyerekek már ~20 évesek, akkor sanszos hogy akár rendelkezhetnek saját bankkártyával, vagy ne adj isten még keresettel is.

Ugyanaz az ID szerintem nem jó ötlet. Ott már kavarodik minden. Ahány júzer annyi ID.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19681) Ragnar95 válasza Oliverda (#19680) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem keveredik semmi, ha csak az AppStore-ban használjátok a közös ID-t.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#19682) polonic


polonic
félisten

Kepszerkeszteshez melyik programot hasznaljatok?

(#19683) tylerddd


tylerddd
veterán

Inkább iTunes Store kérdés, de ott nagyon nem pörög a topik: ha egy filmnél "stereo, subtitle" szerepel, mint magyar vonatkozás, akkor azon elvileg van stereo szinkron, igaz?! Csak mert ezek a "Filmek magyar felirattal" alatt szerepelnek, nem pedig a "Magyar nyelvű filmek"-nél. Logikusan viszont, ha csak stereo is, akkor is magyar nyelven van. Erről valakinek tapasztalat?!

A korábban ingyenesen letölthető Home Alone-on is van stereo szinkron, pedig az is a feliratosak között van "stereo, subtitle" jelöléssel.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#19684) legiaap válasza polonic (#19682) üzenetére


legiaap
nagyúr

Snapseed
PS Express
Fotor
VSCO
Pixlr
Aviary
Photogene

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19685) Oliverda válasza polonic (#19682) üzenetére


Oliverda
félisten

Facetune
PicsArt
Tadaa
Camera360
(oggl)

Ragnar95: Viszont ahhoz is csak egy kártyát lehet hozzáadni. Nem az igazi.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19686) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha már fotószerkesztő.

Ilyen, (videó) kaliberű appból van ingyenes verzió esetleg, ami univerzális? Még talán meg is venném ennyiért, de csak iPhone-ra van

[ Szerkesztve ]

(#19687) Ragnar95 válasza Oliverda (#19685) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért azt remélem belátod,h amiről beszélsz, az elég egyedi igény.
Ha mindenképp több kártyát akartok, vegyétek meg külön-külön az appokat, ha meg nem akarjátok őket fölöslegesen többször megvenni, akkor leírtuk már a lehetőségeket.
Azt is megteheted, hogy 1 közös ID lesz 1 kártyával és emellett a család minden tagjának lehet a saját ID-jához is kártyája és csak azt veszitek meg a közössel, ami mindenkinek kell.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#19688) Oliverda válasza Ragnar95 (#19687) üzenetére


Oliverda
félisten

Ugyebár a Family Sharing kis fogyatékosságából indult el ez a szál, mely fícsör nem csak arról szól, hogy az appokat megoszthatják egymással a csoport tagjai. Ahogy feljebb leírtam, szerintem az sem sztenderd hogy egy család két felnőttből és x darab >18 éves gyerekből áll, ergo lenne létjogosultsága a több kártyás megoldásnak, de az Apple épp nem olyan aki el lő mindent egyszerre. Taktikusan majd szépen lassan csepegtetik az új funkciókat minden egyes főverzió kiadásával, hogy legyen miről írni megjelenéskor, illetve örüljön a júzer, hogy megint kapott valami szuper dolgot.

"Azt is megteheted, hogy 1 közös ID lesz 1 kártyával és emellett a család minden tagjának lehet a saját ID-jához is kártyája és csak azt veszitek meg a közössel, ami mindenkinek kell."

Azért ez elég körülményes. Már egy app frissítésekor is jelszót kér, ha épp nem azzal az ID-val vagy bejelentkezve amivel anno letöltötted/megvetted. Ezek a trükközések legfeljebb arra jók, hogy kipróbálj valamit mielőtt megveszed, vagy ha nagyon skót vagy és nem bírok ki az az 1-2-3-4 eurót, akkor ezzel lehet kvázi spórolni.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19689) norbi2010


norbi2010
őstag

Besiege-hez hasonló játékot tudtok iOS-re?

(#19690) Ragnar95 válasza Oliverda (#19688) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tényleg nagyon körülményes beírni 1x a jelszót frissítéskor :))
Ízlések és pofonok, de szerintem ezzel a problémáddal szinte egyedül vagy, a legtöbbeknek az eddigi módszer is megfelelt, akiknek meg nem, azok nagy részének elég a family sharing azóta.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#19691) Oliverda válasza Ragnar95 (#19690) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem;]
([link], [link])

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19692) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Na végre van notification-öm Paper-ben. Így sikerült összehozni:

Letöröltem a messengert, feltettem a Facebook-ot és a Papert. Paperben bekapcsoltam, hogy vegye át a facebook értesítéseit. Ez nagyon nem működött. Letöröltem a facebookot, akkor sem. Reggelre viszont megjöttek az üzenet értesítések is Paper-be és az egyéb értesítések is. Mostmár egyből jelez mindent.

[ Szerkesztve ]

(#19693) bigdady válasza r3dsnake (#19692) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én átadtam frendly-re. Nem jelzett papír semmit.

(#19694) galaxys80


galaxys80
veterán

Egy egyszerű, szimpla jegyzet appot keresnék amiben lehet mappázni. Nem kell semmi csicsa. A gyári is megfelelő lenne, ha ezt tudná.

(#19695) r3dsnake válasza bigdady (#19693) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az meg annyira fapados, az üzenetkezelése kritikán aluli, és background app refresh is kell hozzá.

(#19696) bigdady válasza r3dsnake (#19695) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az hogy van benne adblocker mindent megér. Üzenetekre meg iMessaget meg vibert használok.

[ Szerkesztve ]

(#19697) r3dsnake válasza bigdady (#19696) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Paperben sincs ad.

(#19698) buci30 válasza bigdady (#19696) üzenetére


buci30
addikt

Jo ez szerintem is! Megvettem en is!
Gyorsabb mint a gyári küldi az értesítést igaz háttér szinkron kell.
De nem szívja az akit ugy mint a gyári Fb.
Nekem üzenetre is tökéletes mondjuk.

Pedig pont a gyári fb miatt mentem Safari webes felületre ,de ez ugyan ugy jo nem eszi az aksit pedig Fb megy nalam sokat 😊😄👍

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#19699) buci30 válasza buci30 (#19698) üzenetére


buci30
addikt

Rosszul irtam!
Nem is kell alkalmazas frissítés a háttérbe!

Pedig irja ,h kell de nem kapcsolóm be irja pirossal de jonn a jelzés kikapcsolt képernyővel is stb. Erdekes :)!

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#19700) nikilauda válasza galaxys80 (#19694) üzenetére


nikilauda
senior tag

A Onenote nem tudja?

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.