Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Internet, TV, és telefon szolgáltatók, pro és kontra

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1782) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Hamarosan elköltözök a 13. kerületből Veresegyházra. Jelenleg UPC előfizető vagyok, mindennel meg vagyok elégedve, de sajnos Veresegyházon nincsen UPC, csak Digi, meg T-Home, nem tudom melyiket válasszam. A ház, amibe költözök elég nagy, 2 tv lesz benne összesen (mindkettő lapos, az egyiket még most veszem meg, mindkettő tud usb-re rögzíteni). Nagyon megszoktam a UPC-nél a felvétel opciót (Diginél van ilyen?), vagyis azt, hogy mást nézek, mint amit veszek, vagy be tudjam állítani, hogy egy műsort vegyen fel. Jelenleg 500-as netem van, bőven elég. Egy nyaralás alkalmával módomban ált kipróbálni a T-home rendszerét a tv-n, nem voltam elájúlva, a DIGI-ét meg nem ismerem, melyik a jobb, gyorsabb, stabilabb? A Diginél a DIGINet 1000 (FTTH) lenne, a T-Home-nál lassabb nettel, IPTV családi csomaggal, ugyanakkor felvétel opcióval lehetne választani. Diginél tudok kérni a tv-hez csak Smart Cam-et, így nem kéne beltéri egység. (Azt sem tudom biztosan, van-e hátránya, ha nincs beltéri egység). Szóval várom a tanácsokat, nem tudok dönteni (árban néhány ezer ft különbség van, nem ez a döntő szempont, inkább a kezelhetőség és a szolgáltatás minősége)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.