Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) lipi67 válasza fekeandras (#13497) üzenetére


lipi67
veterán

Jó reggelt!

(#13498) shteer: 2:0! Látom. szívatsz.. :O Ja! Vmod nélkül lehet-e fesztemelni vga-n???
(#13500) Gorneck23: Tanulás? -Lassan mén a szőke haju pin@hoz (hajrá shteer :DDD ) utána jövök. Vagy..: Rögtön jövök, csak 1et lövök.. ;) -Tom, az agyamra fog menni a gépével... :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13502) shteer válasza lipi67 (#13501) üzenetére


shteer
titán

reggelt!

eskü nem szándékos :DDD

egyes típusoknál lehet biosból, de a siker nem garantált

..szerintem jónak tűnik

(#13503) Gorneck válasza lipi67 (#13501) üzenetére


Gorneck
titán

Hétvégén úgy ahogy ment...de nem vok túl boldog miatta...aszhem jobban jártam volna ebbe a hónapba otthon maradok és akkor csak ezzel foglalkozom...viszont még mindig nem kaptam meg a levelet mikor is lesz a vizsga...talán a héten.

Gorneck#1239

(#13504) kicsigeri válasza lipi67 (#13496) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ne már a pinának haja van, az azért egy kicsit erős :DDD

Szép jó reggelt.

(#13505) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13506) darál0w válasza lipi67 (#13493) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo reggelt.

öreg szem mindent lát ;)

ment vissza egy üzi, aztán válaszolhatsz ide.

1:0 :P

Vmod nélkül lehet-e fesztemelni vga-n? - ez engem is érdekelne :U

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13507) Gyuri27 válasza darál0w (#13506) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13508) darál0w válasza Gyuri27 (#13507) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és hogy oldjam meg?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13509) Gyuri27 válasza darál0w (#13508) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha a paraméterek azonosak akkor esetleg rávarázsolhatsz egy asus biost. Az asusnak meg van olyan segédprogramja amivel lehet. Más megoldás nincs.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13510) darál0w válasza Gyuri27 (#13509) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát megnézem.

MSI afterburnerben elvileg ott a lehetőség, gyakorlatilag meg le van tiltva :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13511) darál0w válasza Gyuri27 (#13509) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

topikba aszonták nem is lehet állítani egyik 5750nél se:U

de még egy asus biost sem találok :B

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13512) Gyuri27 válasza darál0w (#13511) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig én csak ezt az egy megoldást tudom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13513) darál0w válasza Gyuri27 (#13512) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

áhh, mind1 is csak érdekelt, h vhogy megoldhato e.

így is hasít, meg még tud többet is ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13514) Gorneck válasza darál0w (#13513) üzenetére


Gorneck
titán

Lassan nekem is érkezőben a GB 5770em...jó sok garival...és rendes nagykeres árhoz képest egész jó összegért...vizsga után akarok egy kis hentelést... :D

Gorneck#1239

(#13515) darál0w válasza Gorneck (#13514) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mennyi az a jo összeg? :)

én ezt 32ért szereztem be :U

5770 kis tuningal 1100/1450re is képes ;)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13516) fekeandras válasza Gorneck (#13514) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha gondolod jöhetsz disznót vágni... :D

(#13517) lipi67 válasza shteer (#13502) üzenetére


lipi67
veterán

Megjöttem. Jól sikerült, megyek holnap is:) Ja! Barna! Ill. nem világos színü. -Mindíg bajban voltam a szinekkel. A zöldet a kékkel, a naracssárgát a rózsaszínnel stb..folyamatosan keverem. Mondjuk, nem nagyon zavar.
Persze..tudom én, hogy merő véletlen. :U :DDD

(#13503) Gorneck23 : Á! Már megőrültél volna otthon, s nem a tanulással menne el az időd nagy része szerintem.
No, az szép! Majd jön egy levél, hogy 2 napja vizsgáztál!:)
-Nekem is jött olyan hivatalos papír, hogy a kérdőívet nem küldtem időben vissza, majd 1 hétre rá, megjött az a kva papír amit vissza kellett volna küldenem.. :F Huncut világ ez.

(#13504) kicsigeri Azt tudom nefélj, hogy a szájban nincs, de a szemmel összefüggésbe van. Ha mélyre nyomd, könnyezik. :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13518) lipi67 válasza darál0w (#13506) üzenetére


lipi67
veterán

Jólvanno :O Ma én vok a céltábla? :DDD
Nem baj, jó napom volt (holnap megismétlem), most meg kajás vok, meg törpézni kell. Ha meghirdetném a törpéket az apróban, az sértené a ph szabályzatot?
(úgy is visszaadnák Őket 1 nap után)

MSI afterburnerben : A "nagyok" ezt használják. Nálam se jött be, kicsik vagyunk mi:(
-Miről beszélgettek? Nemtom mi az, de nekem is kell, az tuti! :U

(#13514) Gorneck23: Mi az a hentelés?

András: Én mennék! Legyilkoljuk az állatot, iszunk 1 jót oszt minden ok. Balázs lesz a hentes?

-na tényleg lépek, majd este- :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13519) darál0w válasza lipi67 (#13518) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

add fel őket, legfeljebb vki bezárja :D
vagy elviszi, ki tudja?!

btw szerdán feladtam egy csomagot és az illető még mindig nem kapta meg. érdekes dolog.

most elmegyek a postára és adok a szájuknak.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13520) kicsigeri válasza darál0w (#13519) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Daráld le őket :DDD

(#13521) darál0w válasza kicsigeri (#13520) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

uristen.

kocsival 2 perc a posta oda vissza. telot ugye nem veszik fel, mert nyomorékbanda.

most értem vissza és kb 1 perc alatt elintéztem. volna ha... :U

látom informácio zárva hát beálltam a sorba. 2en voltak előttem. az ik 5 percet szarozott egy csekkel. már az idegesített. de ekkor jött a java. öreg nénike, aki közösképviselő, pont ezt az időpontot szurta ki, h a ház dolgait intézze. csupán 134 levelet addot fel, h sorvadna el a keze reggelre. :(((
rámkerül a sor, majd közli vele egy szőke picsa , h ő itt nem ér rá informáciot adni, mert sokan állnak a sorba. mintha hibás lennék érte. nyalja meg a bal herém. aztmondja álljak be az inf. ablakhoz. közlöm vele, h zárva. ő erre mondja, h majd kinyit. már 5 perce állok ott és ezért rákérdeztem egy másik ablaknál, h mikor nyit ki az inf pult. hááát ma már nem :O
de segítőkész volt, és mondta álljak be a sor végére. mondom oké csak 2 ember van előttem. 2 perc alatt végeztek, rámkerül a sor, de mégse mert hirtelen bevág elém egy nyomorult ember, akinek ellopták az automata előtt a kártyáját, amiről épp pénz vett le és le kell tiltatni gyorsan. hááát mondom basszameg. 5 perc alatt megvolt, de megkérdeztem azért a csákot, h mennyi pénz van azon a számlán, h ilyen sürgős. hát 300 ft. na mondom takarodj innen. :o :(((
ééés végül rajtam a sor. kb 30mp alatt megmondták, h ma ért a célhoz, holnap kézbesítik.
többet se megyek postára :W

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13522) shteer válasza Gorneck (#13514) üzenetére


shteer
titán

szabad tudni honnan szerezted be? a 7en nekem is kellene egy vagy 2 - magamnak meg unokaöcsémnek :B

..szerintem jónak tűnik

(#13523) kicsigeri válasza darál0w (#13521) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na az fasza egy posta lehet. :D

(#13524) darál0w válasza shteer (#13522) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most azt a jo kis 4870et minek cseréled le?

még hagyj neki egy kis időt, amíg olcsobb nem lesz ez az 5000es széria ;)

kicsigeri Miskolc, 23as számu posta. nem ajánlom :U

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13525) kicsigeri válasza darál0w (#13524) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem tervezem hogy mennyek oda egy picit messze van tőlem :)

(#13526) darál0w válasza kicsigeri (#13525) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de ha mégis erre tévednél, messze kerüld el. meg az egész Avas városrészt :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13527) darál0w


darál0w
Jómunkásember

fujj de rossz meccs volt ez az Elefántcsontpart-B.faso Afrika kupa csoportküzdelem :(

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13528) shteer válasza darál0w (#13524) üzenetére


shteer
titán

erősen gondolkodom rajta, ez se lesz már drágább :)

..szerintem jónak tűnik

(#13529) Gorneck válasza shteer (#13522) üzenetére


Gorneck
titán

Tőle...39k sajna...de még mindig jobb, mint nagykerből 45-46ért.
Gianni se adja olcsóbban (csak MSIje volt még hétvégén) és kevesebb is a gari. Holnap intézkedik elviekben Qru barátom a kártyával kapcsolatban...

darál0w: Jó neked...én annyiért nem tudtam...mivel az már nagykerár...használtan meg nem veszek VGA-t egy ideje...sőt...ha lehet semmit...
Mire olcsóbb lesz az 5ös széria addigra lehet befonja a haját...ha nem lesz nagy durr NV fronton akkor ezek az árak még itt fognak lenni az egekbe...bár egy 4870et én se cserélnék le...sőt a 4850et se cseréltem volna le, ha befért volna a házamba...

Lipi: 26dikán vizsga...sok kritika nem érte a munkám...csak annyi mé nem csináltam irodalomjegyzéket... :D No meg, hogy bevált e a munkám a valós életben vagyis cégen belül...szal ha csak ennyi gondjuk bajuk van, akkor tényleg nem lett rossz. :D
A hentelés az az mikor pl COD6/Crysis-ba szanaszét lövöd az ellent... :D És nyakig jársz a holttestek között... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#13530) Gyuri27 válasza Gorneck (#13529) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért a csávó garijára kiváncsi lennék. Mondjuk 2,5 év múlva betoppanék egy halott 150k-s zsugávál szerinted vissza adná a vételárat?

Amd - Radeon - Ryzen

(#13531) Gorneck válasza Gyuri27 (#13530) üzenetére


Gorneck
titán

Rendes számlát kapok...a nagyker nevével együtt...szal hiba ebbe sztem nincs.

Gorneck#1239

(#13532) Gyuri27 válasza Gorneck (#13531) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát p.nám se tudja. Van nagyker ahonnan elhajtanak mint a magzat vizet. Több nagykerben van avultatás, meg napi áron csere. Szóval nem leány álom az. Némelyik nagykerben a gari intézése 30-60 nap. Szóval az a 6k spór nem valami vasziszdasz szerintem. Meg ugye utánna eladni is nehezebb.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13533) darál0w válasza shteer (#13528) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de olcsobb se ;]

Gorneck23 probáld meg gianninál. ez tőle van ;) hatha akad még neki hasonlo áron :K

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13534) bolcsodal válasza Gorneck (#13529) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hát bakker...én biztos nem veszek ebben hónapban ilyent. Kiderült, hogy október óta nem fizettem be a kaját a gyereknek az oviban! :W

Abban hiszemben voltam, hogy az is megy rendszeres átutalással, mint az összes többi költség. :( Nem kis égés holnap bemenni és megkérdezni mennyivel lógok. Kb. 25-30K biztos lesz...ennyit szántam VGA-ra max.

FAIL! :(((

They drew first blood....

(#13535) Gorneck válasza darál0w (#13533) üzenetére


Gorneck
titán

Mint írtam Gianninál is ennyi...

Gyuri: Bakke ez ramirisbe és expertbe is így megy...sztem a chs se rosszabb, mint ez előző kettő...szvsz. Onnét meg, hogy van számla a termékről sztem nem fognak pattogni főleg, ha előtte felhívod őket. Ha meg pattognak akkor majd ismerős felviszi nekik...
Eladni? 2 évig nem akarok a géphez nyúlni (max tönkrement alkatrész csere)...1,5 évet kihúztam az előzővel is...ezzel remélem sikerül elérnem vagy javítanom a hónapok számán...

bolcsodal: Dehogy az, már hozzá vannak szokva az óvónők...legalábbis anyum az és tom, hogy ilyen mindig van náluk...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#13536) darál0w válasza Gorneck (#13535) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

átsiklottam felette. bocsii :B

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13537) Gyuri27 válasza bolcsodal (#13534) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem vga-m sincs. Szóval ne sirjunk. :DDD

Gorni: fene tudja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13538) Gorneck válasza Gyuri27 (#13537) üzenetére


Gorneck
titán

Hallottam én már sok nagykerről, hogy így szar úgy szar és kész horror gariztatni...ha olyan helyre garos a kari, ahova jár ismerősöm, akkor ő leügyezi nekem a kártyát...ennyit meg megér a dolog...ők nem tudják annyiért hozni nekem amennyiért a srác...ergo innét már tökre nyolc, hogy uabból a nagykerből tbányai kiskeres haver hozza el vagy egy idegen, az ár viszont nem. Legalábbis nálam most számít az a 6-7k.

Gorneck#1239

(#13539) lipi67 válasza darál0w (#13519) üzenetére


lipi67
veterán

Mármit kiket? A 2 törpét? Meggondolandó.
_postát..ne mutatsd be_

(#13527) darál0w: Mi a tökömnek nézel Te animal planet-et, hisz Elég kinézni az ablakon... ;)

(#13529) Gorneck23 : Akkor jó a vizhangja, s ez a lényeg. Hentelnék én is akkor!!!! (van itt mit..)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13540) darál0w válasza lipi67 (#13539) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

persze. a 2 törpét. tuti jo pénzt lehet értük kapni. még így használtan is :DDD
és lehet jobban jártam volna, ha tényleg animal planete nézem :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13541) Gorneck válasza lipi67 (#13539) üzenetére


Gorneck
titán

Jajaja...mind2 konzulensem örült a levél tartalmának. Bár az igazival még csütörtökön megbeszéljük mit kell mondanom, ha kérdeznek védéskor...

:DDD

Gorneck#1239

(#13542) lipi67 válasza darál0w (#13540) üzenetére


lipi67
veterán

Mazd beírom, hogy tuning nem volt, nem támogatt a kormány, mert nem Lakatos a vezetéknevük :DDD

Balázs: "mit kell mondanom, ha kérdeznek védéskor..." - Mit -mit! Hát azt, hogy "Nem én voltam! ":D Na lépek újrarakom a rendszert..
sántít a vga..1xübb lesz így.
Holnap (vagy iccaka ) jövök:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13543) Gorneck válasza lipi67 (#13542) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Szép napot mindenkinek. :)

Gorneck#1239

(#13544) bolcsodal válasza Gorneck (#13543) üzenetére


bolcsodal
addikt

Korán keltélt! Tán tanulsz..? Jóreggelt!

They drew first blood....

(#13545) darál0w válasza lipi67 (#13542) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

uuu pedig Lakatos névvel tuti jobban vinnék :DDD

esik a ho, de azért jo reggelt.

este már lehet tuningidő lesz ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13546) lipi67 válasza Gorneck (#13543) üzenetére


lipi67
veterán

Jó reggelt! Bakker, nemtom mi van. Újraraktam mindent (1-2progi még hiányzik), de így se indul el a pcmark 2005 és az aquamark.. :O
Lassan mennem kell..

(#13545) darál0w : Ja! Vagy Kolompár:) Ha meg nem vinnék, rohannék az ombucmanhoz, hogy ez bizony rasszizmus. :K Hó? Kinéztem az ablakon, semmi se esik (még).
Megyek dógomra.. ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13547) darál0w válasza lipi67 (#13546) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

pontosan. :DDD

és bezony itt már esik. és kezd is lehülni minden. este neki is állok egy kis tuningnak, csak rá kell még jönni, h hozzak ki 495FSBnél többet :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13548) Gorneck válasza bolcsodal (#13544) üzenetére


Gorneck
titán

Melóba megyek, mindig ekkor kelek...tanulás vagy itt bent melóba vagy este 8 után otthon.

Lipi: Ammmeg hogy? Mondjuk egyik progi se mai gyerek... :D

Gorneck#1239

(#13549) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Gyuri Azért érzed, tudjuk hogy mit kell választani, mi lesz a jó táp :D Az utolsó oldalon van a lényeges felirat Corsair CX400 - a 400 wattos kategória legjobbja :)
Szép napot mindenkinek.

(#13550) lipi67 válasza darál0w (#13547) üzenetére


lipi67
veterán

Itt is esik. A csaj most ment átöltözni, gondoltam kihasznákom azt az 5 percet...
Ma is jót szereltem,de már össze is vesztünk..
Félreértettelek asszem. Ha az a valami ,az a fehér szar ami hull az égből, s mire leér el is olvad hó, akkor itt is havazik:)

Gorneck23:Nemtom! Wr listán ezeknél (PCmark 2004/2005, Aquasoft , SisofSandra) nem küldtem be még eredményt, s nem lustaságból, 1xüen, nem indulnak nálam, PCmark 2004-et meg sehonnan se tudtam leszedni..
-Megjött a libám, majd jelentkezem

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.