Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) kicsigeri válasza darál0w (#14347) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen pontosan, de előbb utóbb kénytelenek lesznek csökkenteni, mert csak a megszállottak fogják venni, mint pl a Lipi :DDD ebből a válságból nyertesen jöhet ki az AMD ha nem kap vérszemet, hogy többet is kaszálhatna. Mert aki fejleszteni akar, vagy most vesz gépet, az ha od is figyel mit csinál az olcsóbb jobbat veszi.
Ja vagy a millerek mint a kulerr :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14352) kulerr válasza krammerka (#14350) üzenetére


kulerr
őstag

persze-persze...de most én konkrétan erre a foglalat mizzériára gondoltam...meddig is lesz 1156?? ...viszont utána tényleg érdekes lesz. :K

(#14351) kicsigeri most beszóltál??...mocskos. :DDD már mondtam, lehet nincs annyiba nekem az i7-em mint neked a szutykod ;]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14353) bolcsodal válasza darál0w (#14344) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem...Végül Windows alól "frissítettem" a BIOS-t.

They drew first blood....

(#14354) kulerr válasza kulerr (#14352) üzenetére


kulerr
őstag

még ez lemaradt: WAZZE! :D

[ Szerkesztve ]

(#14355) kicsigeri válasza kulerr (#14352) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen ezt tudom, mázlid van mindig mikor vásárolsz valamit, de amúgy nekem a szutykom, a procim árába került, mert a többit megvetem számlára és visszakaptam a teljes összeget mondván hogy úgyis dolgozom itthon is. Na tehát akkor kinek mennyi?

(#14356) darál0w válasza krammerka (#14348) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mer?

nem az vagy!?

légy rá büszke ;]

mellesleg nekem is volt AMDm mint mondtam, és amugy semmi bajom az ADMvel, sőt még az is előfordulhat, h vmikor a jövőben még lesz is nekem ilyen. :K na jo, nem :DDD

(#14349) kulerr én is gondolkodtam rajta. az még árban nem is annyira vészes, mint az i7. de lehet, h nincs jövője annak a foglalatnak...ismét szép huzás az inteltől :U

kezdek kételkedni...

(#14351) kicsigeri lipi nem fog i rendszert venni aztmondja :DDD kíváncsi vagyok mi lesz belőle...

vérszemet....nemhiszem. szvsz így többet kaszálnak, mintha drágítanának. :K

(#14353) bolcsodal 2. megoldás ez lett volna. @BIOS. :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14357) kulerr válasza kicsigeri (#14355) üzenetére


kulerr
őstag

Ja akkor ki is a zsidó?? megvan srácok kinek nincs fityusza....majd az avatarod én szeretném elkészíttetni. ;] :K

[ Szerkesztve ]

(#14358) kicsigeri válasza kulerr (#14357) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:DDD vazzzzzze

darál0w én ha jól emlékszem már mondta párszor hogy nem vesz több procit, kb 1 éve a 2. 8XXX procijánál. Azóta most ez a 3xxx a 3 vagy 4 dik procija.

[ Szerkesztve ]

(#14359) darál0w válasza kicsigeri (#14355) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

abbol van az AUDI :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14360) kicsigeri válasza darál0w (#14359) üzenetére


kicsigeri
senior tag

A faszt, az ajudit fizetem havi 35 el. 5 évig

(#14361) kulerr válasza darál0w (#14356) üzenetére


kulerr
őstag

Lipi?? dehogyis nem fog i-t venni...előbb mint gondolnád! ha megunja és jön valami ami neki érdekes már vált is majd meglátod :K

(#14360) kicsigeri...én a helyedben megkérdezném a hitközösséget...hátha ;)
A végén még újat is kaphatsz :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14362) kicsigeri válasza kulerr (#14361) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Biztos nem. De már mondtam nekik hogy mi lenne ha kapnék 1 céges kocsit, amit fel lehetne diszíteni a cég logojával aztán jóidő, pl egy C2 es vagy egy Fiesta VAN vagy valami 2 személyes ami eszik 4-5 litert. Bár ha finoman mennék az ojudi is megélna 5,5 be.

(#14363) darál0w válasza kulerr (#14361) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ma még hajthatatlan. de én is vszínűnek tartom :)

(#14360) kicsigeri az nemsok , anyám a wagonRjére fizet annyit :DDD

btw milyen az az audi?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14364) Gyuri27 válasza kicsigeri (#14346) üzenetére


Gyuri27
félisten

A kövi generációs 6 magos amd megint nagyot mutat majd. Ráadásul abból is lesznek selejtes darabok. Ha érted mire gondolok.

kulerr: most az olcsót relative értem. A 7xxx-nek nincs ára. A 2xxx-3xxx tartja az árát. A 7xxx-8xxx nem. Nyilván azért mert 15 pénzért már lehet kapni amd x3-x4-t. Ha az ember meg procit vesz semeddig nem tart a lapot eladni. Pici pótlással van egy amd 4 magos rendszer (akár dd2, akár ddr3-s). Azt meg be kell látni, hogy egy 15-16k-s 4 magos amd 3500 környékén sokáig elég lesz. Csak vga-t kell cserélni (ha az ember játékosabb fajta).

Amd - Radeon - Ryzen

(#14365) kulerr válasza darál0w (#14363) üzenetére


kulerr
őstag

ez az autója... és erre olyan büszke...és ha mindez nem elég már Gorni is látta és helyeselte :DDD

(#14364) Gyuri27: a 2xxx-esek nem érnek közel 10K-t már , az egy dolog mennyiért árulják, meg persze mindig lesz madár is. Az meg egyértelmű most h 4 magnál árban most az amd a jobb :K

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14366) Gorneck válasza kulerr (#14365) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#14367) kicsigeri válasza darál0w (#14363) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Papír formátum, 1,9TDI

Kulerr fasza is lenne, egy olyan patika állapotban lévő mint ami a képen van nincs már, de ha egy olyanom lenne, az legalább 3-4 milla.

(#14368) darál0w válasza Gyuri27 (#14364) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

selejtes darab?

érted ezt, ugy, h majd kiadnak 3-4 magosat megint belőlük, aztán lehet 5 vagy akár 6magosítani? :DDD

(#14365) kulerr :DDD

(#14367) kicsigeri és mikori? mert ugye az se mind1 ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14369) kulerr válasza kicsigeri (#14367) üzenetére


kulerr
őstag

ezt még barátom nem adod el annyiért sőt még 1 mill-ért sem....ahhoz nem elég öreg még :K csak akkor érne annyit ha valami patinás különleges ritka darab lenne. Mondjuk mint ez

[ Szerkesztve ]

(#14370) kicsigeri válasza darál0w (#14368) üzenetére


kicsigeri
senior tag

96 egy öreg disel, az volt a lényeg ne legyen leharcolva és lehesen hozzá alkatrészt kapni ha kell, a Pony az nagyon egy ritka kocsi volt, és eléggé drágák voltak hozzá az alkatrészek, drágább mint most ehez. Meg persze ne egyen 8 liter benzint.

Kulerr na ez már fasza, 40 éves :)

Gyuri ajánlom is nekik, lehet benevezek én is egy ájemdés gépre, de a vga az egyelőre maradna zöld :D azért nem térnék meg teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#14371) kulerr válasza kicsigeri (#14370) üzenetére


kulerr
őstag

figyelj szólsz a főnöknek meg a hittársaknak h szükséged van erre mert a a mostani helyzetben nem tud kifejlődni nemi hovatartozásod ;] ...ezzel meg hát ugye... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14372) kicsigeri válasza kulerr (#14371) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem azt kellene mondani mivel kreatív munkát végzek, ezért ez a kocsi nem ad elég inspirációt, de ha egy olyan lenne, akkor az tudna eleget adni :D Amúgy meg basd meg. Nem mindenki lehet olyan langyi mint te, fogadd már el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14373) kulerr válasza kicsigeri (#14372) üzenetére


kulerr
őstag

neked is egészségedre... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14374) darál0w válasza kicsigeri (#14370) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemolyan öreg az ;)

én twingoval szaladgálok :B

alkatrészt tudok hozzá olcson, és nem eszik sokat. ;]

mimegy itt? ki a nagyobb homi vita?? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14375) Gyuri27 válasza darál0w (#14368) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván erre gondoltam.

kulerr: sok lapnak az a max amit kezel, meg sima mezei usernek a 2xxx - 3xxx kicsi tuningal elég.

geri: azt a nagy f.szt. Nem gondolod komolyan, hogy össze rakatsz egy vatta új 4 magos amd konfigot és az ótvar nv-s vga-t rakod bele?

Amd - Radeon - Ryzen

(#14376) kulerr válasza Gyuri27 (#14375) üzenetére


kulerr
őstag

hagyd...még a "hú de fasza autóm van és nézd megy 1600-al is" korszakban van...majd a következő fejlődési stációban.. :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14377) darál0w válasza Gyuri27 (#14375) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:C

f@sza lesz. lehet majd kiprobálok 1et. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14378) Gorneck válasza kulerr (#14376) üzenetére


Gorneck
titán

;] :DDD

Most még pátyolgatja, majd le fogja ő magasan szarni mit vezet csak vigye el őt oda ahova szeretné... :D

Gorneck#1239

(#14379) kulerr válasza Gorneck (#14378) üzenetére


kulerr
őstag

vagy már tele lesz a kukija az autókkal és örül ha nem lát egyet sem... :K

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14380) Gorneck válasza kulerr (#14379) üzenetére


Gorneck
titán

Mondjuk az már tényleg a vég...szerencsére ilyen bajom sose volt... :)

Más:
Ilyen rövid a modernwarfe 2?

Gorneck#1239

(#14381) lipi67 válasza Gyuri27 (#14341) üzenetére


lipi67
veterán

"A proci 3500-n megy, a ramok mennek 900 fölött cl4-ben" a Procit ne írd be akkor, hogy mit tud.. :K "

(#14351) kicsigeri: Továbbra is mondom: AMD lehet kenderm,agos is, nem pc.. :(
- indokaim vannak ,de nem részletezném, etikátlan lenne priviket közölni...-
Hát..i3-i5 -- ezt is kihagynám asszem. Mire meg kinövöm a q9550-et, kukából is szerezhetek i7-es rendszert, már ha kell ...

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14382) darál0w válasza Gorneck (#14380) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:K

csak 1 rövidebb van nála. Crysis warhead....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14383) lipi67 válasza darál0w (#14356) üzenetére


lipi67
veterán

quadok simán verik, minek? Mert új. Int vga ..vicc. i7 ok, erős, az más, de..1:drága (apróból 100kézen átmentet nem vennék soha , inkább +15k és bolt,), viszont unalmas. Tunijngolni nem tudnám mert idegesítene, tesztelni 1 nap és ok, az erő meg nem kell(most nem)
KULERR elcseszte. Olyan quadott vett annak idején, ... :K
Procikat veszek-adok próbálgatok, de..
mert érdekel mit tudnak, és játszok velük. Nem anyagilag nézegetem, egy 5200-ért nem adnék 13k-t, de egy bika 2140-ért 15k-t bármikor.
Most is azon agyalok, hogy felkutatom a régi 2180-ast. Szeretnék még egy 7400-est, és egy 8400-est itt a ph-n, de a fix proci az a quad9550..
mennem kell.. :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14384) darál0w válasza lipi67 (#14383) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

erről beszélek én is.

még drága és feleslegesnek érzem. egyelőre.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14385) Gorneck válasza darál0w (#14382) üzenetére


Gorneck
titán

Közben rájöttem, hogy vmiért kinyíródott a mentésem és elölről kezdte az egészet, de elnézve a felén már túl voltam...ezé nem kezdem újra...ennyi elég volt belőle...

Gorneck#1239

(#14386) darál0w válasza Gorneck (#14385) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD
na ha így viszed végig a végtelenig is elszorakozhatsz vele :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14387) Gorneck válasza darál0w (#14386) üzenetére


Gorneck
titán

Megfagyott a szar AMDm... :D Ilyenkor meg csak a reset segít...de nem baj...kedden már megy is gariba...

Gorneck#1239

(#14388) darál0w válasza Gorneck (#14387) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nah. már játék alatt is. meglepő.

btw én is fagytam tegnap előtt film közben. igaz, már 3 napja ment a gép...beállt a kép meg hang. aztán reset manuálisan. 1. hiba karácsony ota. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14389) Gorneck válasza darál0w (#14388) üzenetére


Gorneck
titán

Szarok ezek az 5xxx-es karik...de nagyon... :(

Gorneck#1239

(#14390) krammerka válasza Gorneck (#14387) üzenetére


krammerka
őstag

"Megfagyott a szar AMDm... "---> Ezt megintcsak nem én mondtam,mégis én kaptam meg a Gyurkától.............. :DDD

(#14391) Gyuri27 válasza lipi67 (#14381) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért rossz egy csumpi g31-ben a 3500 (alapfeszen)?
Nyilván az akkora májerek mint te sok fesszel egy jobb lapban hajtanák többön is.

Amd nem pc? Lol. Az a baj nem ismersz mást. De majd mikor meg amd-t veszel (úgy mint itt a többség) meg majd változik a véleményed.

Ja mire te szerzel i7-t az megint nem lesz kompatibilis semmivel. Így veszel majd amd-t.

Geri: az intel jelentősen nem csökkent árat. Eddig is megtehették volna, hiszen a 2 magos cuccai full egy árban vannak a 4 magos amd-l. Meg majd a 4 magos szaraik is egy árban lesznek a 6 magos amd cuccokkal.
Nézd meg azt a brigádot. Egy normális int vga-t mióta nem dobnak piacra.
Miért nem csökkentenek még árat? Mert megtehetik. Erőböl nyomják. Annó a marketing eladta a p4-t is. Az itt a kérdés meddig tarthatják ezt. Nehogy legyen egy nagy kopp ott is mint nv-l. Meg ugye kérdés mit hoz platform szinten a jővö. Ahova az intel nem tud egy vga-t lerakni. Persze nekiállhatnak majd vga-t fejleszteni és gyártani. De az nem megy egyik napról a másikra és nem is olcsó.

Krami: Gorni azt se tudja miről beszél. :DDD

Gorni: autóbol se vesszük meg hirtelen az első szériát. Hanem várunk kicsit. Akinek meg viszket a segge az ne mutogasson másra. :DDD
Egyébként az 5770 totyikba nem láttam, hogy tömeges jelenség lenne ez. te kifogtál egy szar vga-t ennyi.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14392) Gorneck válasza Gyuri27 (#14391) üzenetére


Gorneck
titán

5-6 emberke számolt be hasomló problémáról és még egy csomó emberkénél vannak spontán fagyások...meg még egy rahedli probléma van...
5970et meg képtelenek már hónapok óta jóra megcsinálni...még mindig szar... :D Nem szoftveresen és nem bios szinten van baja.

Kifogtam...életem első szar ATIja...sajna...mondjuk ettől még sztem az egyik legszarabb minőségű ATI széria...
Várni? Meddig várjak? Már egy ideje piacon vannak ezek a kártyák...fél év múlva meg talán lesznek frissebb karik vagy mi? Attól én még kaphatok első szériást. Ne viccelj már...

Gorneck#1239

(#14393) darál0w válasza Gorneck (#14389) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sajna. de remélem többször nem fordul elő nálam. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14394) Gyuri27 válasza Gorneck (#14392) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy szerintem itthon tovább van kinálatban a szar széria. Hiszen nyugatról ide hozzák. Az 5-6 nem sok ha azt nézed a ph-n mennyi embernek van.
Most akkor mi a bibi? A hardver szar, a bios a driver? Mire gyanakszol?

Amd - Radeon - Ryzen

(#14395) Gorneck válasza Gyuri27 (#14394) üzenetére


Gorneck
titán

5-6 meg további 20 aki szop vele...

Semmire...hétfőn kapok egy x600at...az 5770 meg kedden/szerdán megy gariba, de úgy, hogy holtan. Aztán kíváncsi vagyok mit kapok helyette és meddig tart a garizása.
Amúgy sztem ezek a kártyák HWesen szarok...gpu lesz a hunyó...az 5970nél is az a szar, és eddig sem driver sem bios sem új ellenállás beiktatásával nem tudták megoldani.

Gorneck#1239

(#14396) darál0w válasza Gorneck (#14395) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de nálam minden oké...

igaz 5750, de akkor is. 1db fagyásom volt és gyanítom nekem nem a VGA miatt. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14397) Gyuri27 válasza Gorneck (#14395) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha a gpu a szar akkor az a tmsc-nek köszönhető. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#14398) Gorneck válasza Gyuri27 (#14397) üzenetére


Gorneck
titán

Olvastam, hogy nem nagyon boldogulnak semmivel...azok is basszák meg... :D

Köv héten szerezek egy 300as velociraptort... :D

Gorneck#1239

(#14399) Gyuri27 válasza Gorneck (#14398) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tmsc fujj.
Egy ssd nem volna jobb? Abba nam forog semmi. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14400) Gorneck válasza Gyuri27 (#14399) üzenetére


Gorneck
titán

32es SSDn van a rendszerem, majd egy éve...vagyis inkább több, mint 1 éve. :D

Veloci-ra mennének a játékok...10k-ért zsír újonnan megéri...és egyilyennel mind2öt szépen betudnám építeni a gépbe...

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.