Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) darál0w válasza lipi67 (#13898) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hasmenésről. :DDD

kb 5 percre lehettem otthonrol. mondom kibírom, nem kell parázni. ja persze kocsival. de ugybelecsikart mondom....áááááá tartom még.tartom még. 2 lámpa volt még hátra. éééés piros. ááááááh nembíromki. ülésről fel a hátsot, majd toltam egy kis batyut a gatyomba :DDD

hazaérve kérdezte anyám, miért járok így. áhh mondom semmi, csak beszartam a kocsiba. de ne aggodj, nem csurgott ki :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13902) lipi67 válasza Gorneck (#13900) üzenetére


lipi67
veterán

Majd muti képet!!
-Én is álmos vagyok, és le vok lassulva. Most olvastam, hogy tegnap reggel 9-kor randim volt.. :D , biztos jól sikerült, ill. legalább nem volt olyan nagy tömeg:)
Hol 2D-ben, hol meg 3D-ben szívatnak a drájverek tesztek alatt..
Kérj meg vkit, hogy mikrofonba mondja (olvassa be) a tanulnivalót. Sound Forge, kiírod szundi és relaxa:)

(#13901) darál0w :DD :DDD :C Ez jó!!! Unokaöcsém csenget. Kiabálok, hogy : Rögtön. Ő meg, hogy siess! Kicsit tököltem, majd beengedtem. Kérdem, hogy mi van? Mi olyan sürgős? Mire: -Már semmi..-

Te! Hallom, a megyében hiánycikk az ananász, s egyre több duzzadt alsóajku csaj járkál:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13903) Gyuri27 válasza lipi67 (#13892) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudom már miért csipett reggel a pipi. Tré a pc mark. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#13904) darál0w válasza lipi67 (#13902) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

haver is így járt, csak ő a nagymuterral. csenget, aztán ki is jött a nagyi szép lassan öregesen. majd miután meglátta az unokát...jaaaaaj hát te vagy az?! na akkor bemegyek a kulcsér'...nem volt mit tenni. odatolta ő is :DDD

hiánycikk lenne? itt a LIDLben van. vettem is. meg meg is kérdeztem bnőt szereted e az ananászt? :D

egyre több duzzadt alsóajku csaj járkál - csak látnék olyat. felajánlanám magam a szent cél érdekében :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13905) lipi67 válasza Gyuri27 (#13903) üzenetére


lipi67
veterán

Nem tré, azért 3. a kategóriában amit csináltam, csak..marhára zavar, hogy az első 1,55v -on szenved a quaddal 4,1GHz-en, én 1,44v-on tolom 4,5GHz-en és..szarráver. DDR3 1400-on megy neki, de 3:5-ben, nálam az kb 1240 lehet 4:5-ben (ennyit jelent a vissszaosztás). A baj a 2D! tizenvalahányezer pöttyöt kap 2d-re én meg..1000-ret!!! :Y Aggregátor is a 8400-gyel meg a Gigabyte 2600XT 256MB(DDR3) 3x annyit mint én, s nem tudom, hogy miért!?

(#13904) darál0w: Az se rossz.. Te! Ne Ő szeresse, Neked kell enned, Ő majd csak "érzi a változást" :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13906) Gorneck válasza lipi67 (#13902) üzenetére


Gorneck
titán

Már hányok a tételeimtől... :(

Gorneck#1239

(#13907) Gyuri27 válasza lipi67 (#13905) üzenetére


Gyuri27
félisten

Öcsém. Ez legyen az életedbe a legnagyobb problémád, hogy aggregátor előtted van a szaros pc markba.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13908) darál0w válasza lipi67 (#13905) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szeretem én. ő meg majd szereti. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13909) lipi67 válasza Gorneck (#13906) üzenetére


lipi67
veterán

Minek eszed meg Őket? Mikor azt mondták, ezt alaposan meg kell rágnod és emésztened, sztem nem arra gondoltak:)

-elüldöztek..., mennem kell :O -
Azé'..tanulgass.. ;)

(#13907) Gyuri27 : Megint félreérthető voltam.. Az összetett teszt és nekem 2,5k val több pont s nem uaz a gép (vga-cpu) nem is versenyezhetünk, csak buzdítjuk 1mást. A baj az, hogy minden részeredmény reális (összevetve a kettőnkét) de a 2d-s teljesítménye a kártyámnak kb egy 8500GT szintjén van. Ez idegesít!!!

#13908) darál0w : Biztos ami biztos, az avas környékén felvásárlom a készleteket,s majd a búzán árulom. :DDD Ja! Inkognitóban leszek. Az a kék kötényes, fekete kendős kis szemrevaló asszonyság leszek én..:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13910) darál0w válasza lipi67 (#13909) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13911) Gorneck válasza lipi67 (#13909) üzenetére


Gorneck
titán

Mert annyi van belőle... :D

Gorneck#1239

(#13912) lipi67 válasza Gorneck (#13911) üzenetére


lipi67
veterán

Végül is, étel vagy tételmérgezés..

Csak kapni még konzerv ananászt, vagy..vagy ez a dezentor már megvette az összeset?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13913) darál0w


darál0w
Jómunkásember

wayteq x820as topikba kezdenek felidegesíteni :(((

a wayteqesek nem szeretik IGOt, ezért nem lehet írni rola :o

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13914) lipi67 válasza darál0w (#13913) üzenetére


lipi67
veterán

Mi a fenéről beszélsz? wayteq x820as ------ ?
" IGO" - gondolom ez valami fagyasztott, előre blansírozott zsöldség- ;)
A kukorica pont jó, a répa már pép a borsó meg kő kemény.. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13915) darál0w válasza lipi67 (#13914) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

GPS és egy softver, amivel a wayteq szerint nem kompatibilis a kütyü....mind1 is. nem is idegesítem magam vele. csak az zavar, ha segítség kell és kérek, akkor egyszerűen kitörlik a HSZemet és a rá kapott választ is. aztán mehet a pusmogás priviben... :(((

és persze még hozzáteszem, h a soft nevét le sem írtam, de mindenki tudja ott, h mirpl van szo...szal megnyalhatják a bal herémet. ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13916) Gorneck válasza lipi67 (#13912) üzenetére


Gorneck
titán

Kapni még... :D Én láttam és holnap veszek is... :)

Gorneck#1239

(#13917) Gorneck válasza darál0w (#13913) üzenetére


Gorneck
titán

Az oké, hogy nem lehet rárakni...de amit hozzá lehet venni az jó? Vagy te mit raktál rá?

Gorneck#1239

(#13918) shteer válasza Gyuri27 (#13907) üzenetére


shteer
titán

tessék venni nvida vga-t :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#13919) shteer válasza Gorneck (#13916) üzenetére


shteer
titán

mi ez az ananász izé? :)

..szerintem jónak tűnik

(#13920) lipi67 válasza darál0w (#13915) üzenetére


lipi67
veterán

Tom, nekem is kellett sok ilyen progit kerítenem kamionos ismerősöknek...(jobb nekem ha úton vannak) :D

#13916) Gorneck23: Az ok, hogy felétek még kapni, de ez a dezentor sztem már az orgia reményében bespajzolt belőle:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13921) lipi67 válasza shteer (#13919) üzenetére


lipi67
veterán

[Innen] nézd az Ő meg az én hsz-einket. Nem sok. Lényege: Ha a bnő orálnál nem rajong a végtermékért, ananászt kell enni, a levét inni és reggeltől -estis rajta(d) lóg majd s akarja:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13922) shteer válasza lipi67 (#13921) üzenetére


shteer
titán

thx, már vágom :D

..szerintem jónak tűnik

(#13923) lipi67 válasza shteer (#13922) üzenetére


lipi67
veterán

Úgy érted, be, 1-2 dobozzal. :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13924) shteer válasza lipi67 (#13923) üzenetére


shteer
titán

:K csak 1 doboz soproni volt ma estére

..szerintem jónak tűnik

(#13925) lipi67 válasza shteer (#13924) üzenetére


lipi67
veterán

Az se rossz..Nem vágta meg? :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13926) lipi67


lipi67
veterán

Asszem lépek aludni..Jó éjt!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13927) Gorneck válasza lipi67 (#13920) üzenetére


Gorneck
titán

Az lehet... :) Szerencsére felénk nem járt, mert akkor már nálunk se lehetne kapni... :D

Szép napot mindenkinek. :)

Gorneck#1239

(#13928) lipi67 válasza Gorneck (#13927) üzenetére


lipi67
veterán

Szia!

Engem átvertek. Ma elvileg -8° van.. Lószart. Itt nálunk plusz van, az tuti. Gyorsan főzök, majd utána kiderül, mire elég ez az idő..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13929) Gorneck válasza lipi67 (#13928) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Hááát hogy itt most plusz e vagy minusz e nemtom...de hideg van... :) Lassan kéne vmi reggeliznem...

Gorneck#1239

(#13930) fekeandras


fekeandras
őstag

Szevasztok, kösz mindent! ;)

(#13931) Gorneck válasza fekeandras (#13930) üzenetére


Gorneck
titán

:F

Gorneck#1239

(#13932) Gyuri27 válasza shteer (#13918) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi van? Venni? Hát ingyen nem kéne. :N

Amd-s szép napot.

Andris: ???

Amd - Radeon - Ryzen

(#13933) shteer válasza Gorneck (#13931) üzenetére


shteer
titán

na ezt én se értem :(

fekeandras
(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)

[link]
szándékosan? milyen megfontolásból?

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#13934) shteer válasza Gyuri27 (#13932) üzenetére


shteer
titán

mert rontást rakott rád az amd :P

..szerintem jónak tűnik

(#13935) lipi67 válasza Gorneck (#13929) üzenetére


lipi67
veterán

Én mára végeztem a tuningoskodással.. Most kezd hülni az idő, de már itthon a család, ablak becsuk. Azért nem volt rossz, 5, amúgy sem rossz eredményemen javítottam. Fura ez a tuning. Régen mennyire másabb volt..Ma egy p45-ben összehangolni a procit-ramot-vga-t..Legalább elvoltam. Jó lenne egy képfeltöltős link, a megszokott szar megint bedöglött..

(#13930) fekeandras: Sajnos csak most olvastam a privit, így eléggé 1oldalú volt a búcsú. Viszont mivel sztem fogod olvasni a topikot, itt írom le: Se rá fütty, fel a fejjel!!!!. Köszi a jókívánságokat, kívánom én is Neked, hogy MINDEN jóra forduljon az életedben, és a szomorúság/düh aránya messze elmaradjon a jó kedv és boldogság arányától. Azért én majd be-beszúrok pár sort Neked, ha nem is vszolsz, olvasni tudod. (privit ugye nem tok küldeni). Tudom, hogy ez a topik hiányozni fog Neked, s remélem, mire majd én is megkomOi!odom, addig akár "Luc Gizi" néven is ha kell, de újra regelsz és írsz. Az avatart/nevet megszoktam már úgy is, hogy hol ez, hol meg az:) Addig is: Minden jót Barátom!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13936) Gyuri27 válasza shteer (#13934) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ráme? Csajé?

A 3870 szimpatikus amit nagyon drágán árulsz. :DDD :K

Andrist sem értem. Miért kellett ez, miért volt ez jó. Ez a fórum, meg a mi kis közösségünk pont arra jó hogy kibeszéljük magunkat. Nyilván van egy norma. De nem kell agysebésznek lenni, hogy ezt tartani lehessen.
Szóval nem értem én az embereket.

Remélem azért be-be olvas a totyikba. Andris te egy állat vagy. :K

Lipi: mit csinált ez az őstulok?
Amúgy meg szerintem jobban jár, ha ül a seggén. Talán egy idő után, kérvényezhető a modiknál a visszatérése. Ha most elkezd 2-3 regeket csinálni, bukja majd azt a lehetőséget is.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13937) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Szép napot mindenkinek. Péntek van és nagyon nincs kedvem már dolgozni :F nem lehetne hogy nem?

(#13938) Gyuri27 válasza kicsigeri (#13937) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akinek audija van az dolgozzon szombaton is. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#13939) lipi67 válasza Gyuri27 (#13936) üzenetére


lipi67
veterán

Politikai beállítottsága kicsit más asszem. S ha jól vettem ki a szavaiból, Ő harcolta ki a véglegest, nem akart itt lenni tovább. Majd visszatér, s olvas, de azt mondja, írni már többet nem fog. -Pontosan én sem tudom, hülyeséget mondani meg nem akarok-

Más: TeeBee73 barátunk is jelentkezett. Sajnos betegségből adódóan tünt el, de remélem, hogy hamarosan visszatér.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13940) kicsigeri válasza Gyuri27 (#13938) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ja fater már kijelentette hogy holnap favágás :O

(#13941) lipi67


lipi67
veterán

[ :DDD ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13942) kicsigeri válasza lipi67 (#13941) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lipi, ha így haladsz meg lesz ezzel is az 5k :)

(#13943) Gorneck válasza kicsigeri (#13940) üzenetére


Gorneck
titán

Helyes...végre dolgozol is egy kicsit... :D

Gorneck#1239

(#13944) kicsigeri válasza Gorneck (#13943) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igaz kell egy kis fizikai munka, bár egész nap azt végzek, mozgatom az ujjam :D a billentyűzeten meg az egeren :DDD. Ja ma már ki is cseréltem a kocsin az egyik izzót mert olyan volt mint a gyertya, most már 2 gyertya erejével ér fel :) a másik kicsit bonyolultabb, mert le kell venni a levegő beömlő csövét :F

(#13945) Gorneck válasza kicsigeri (#13944) üzenetére


Gorneck
titán

Bakke én 7 napja ki se mozdultam...csak pár percre kutyázni...no meg 1szer, hogy kölcsön adjam az egyik mem modulom (ma elviekben visszakapom). De már egyre jobban kezd tele lenni a faccom az egész fősulival...műszakis ember vagyok és kurvára nem érdekel pl a "Rutin, metódus, eljárás és függvény fogalma, jellemzőik. Paraméterátadás. Példány és osztálymetódusok. Eseménykezelő metódusok. Függvények az SQL-ben." Erről 5 oldalban pofáznak...és néha azt se értem mi a picsa van leírva...basszus...gépésznek vagy villamos emberkének kellett volna mennem...azokat a tárgyakat imádtam középsuliba. Arról nem is beszélve, hogy csak műszaki infón cseréltek tételsort...és ez egy kicsit húzósabb, mint az előd... :W
Szal ha eljutsz odág időben kezdj el tanulni a vizsgára...mert 1 hét alatt nem lehet megváltani a világot... :D

Gorneck#1239

(#13946) kicsigeri válasza Gorneck (#13945) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen azt már tapasztaltam, de a múlt héten bent voltam a to-n és azt mondták hogy nincs már olyan korlát hogy be kell fejezni a sulit 8 év alatt, mondtam nekik akkor van esélyem :D elmosolyodott a csaj :DDD

(#13947) darál0w válasza Gorneck (#13917) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szépjonapot mindenkinek ismét.

a gyárto a sygic nevű progit preferálja és azt állítja csak az megy rajta :DDD

na most ez nem így van....nekem IGO8 van rajta...mind1 is, mert a problémám meg van oldva, aztán ha vkinek hasonlo lesz, majd priviben segítünk :U

(#13920) lipi67 akkor tudod mijaz az ájgo :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13948) Gorneck válasza kicsigeri (#13946) üzenetére


Gorneck
titán

Szuper... :D

darál0w: Amúgy elég érdekes mert azzal hírdetik jó pár helyen, hogy igo8 simán megy rajta...amúgy gondolkodtam rajta, hogy lehet kéne nekem is vennem vmit...néha jól jönne egy gps a kocsiba. Amúgy elégedett vagy vele? x620 vmi 16 környékén már kapható...

Gorneck#1239

(#13949) lipi67 válasza kicsigeri (#13942) üzenetére


lipi67
veterán

:D -vízzel..simán. Léggel közel vok a végéhez, viszont..hidegebb időkben (télen -szoba 22-23°) akár 24/7-ben is járathatnám 4,6GHz-en, ott 1,48v kell, de a TRUE (szerintem ma is a legjobb léghűtés egy nagyobb fordulatu ventivel) kordában tudja tartani. wPrime a ramokat-procit hajtja rendesen és..[link]
Ez, ez az igazán jó eredmény :K

"Igaz kell egy kis fizikai munka, bár egész nap azt végzek, mozgatom az ujjam ..." Magyará: Vered egész nap:)

#13945) Gorneck23 : Mikor Tildy a 2. diplomájára készülgetett (asszem villamosmérnök) és az épületautomatizálás..hát belenéztem, azt hittem angol szöveg:) -Igaz abból legalább a 4 betüs szavakat értettem volna.. :DDD

(#13947) darál0w : Ja..Még az "Arany Corvinos" srácok is azt kérték.. :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13950) darál0w válasza Gorneck (#13948) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a modik és azok szerint akiknek már a modik "szoltak" , a soft nemhogy nem kompatibilis hanem egyből legális :D

ehhez képest RTLen is ment hírekben, a gps veszélyei vagy mi a brém hír alatt, és ott egy wayteq készüléket mutattok ájgoval :D

[link]

teljesen elégedett vagyok vele. mindent tud , ami jelenleg nekem kell. majd később lehet veszek még bele egy TMC vevőt. 3-5k.

és ez az x820 is már 20k ;) persze soft nélkül.
a BT féle +3k most nézem :U

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.