Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14801) Gorneck válasza shteer (#14800) üzenetére


Gorneck
titán

Tom milyen mikor uccsó pillanatban kapsz időpontot...exem is kb 1 órával előtte tudta meg...nagyon boldog voltam miatta.

Gorneck#1239

(#14802) lipi67 válasza darál0w (#14797) üzenetére


lipi67
veterán

Mit bizniszelsz már Te átok!:)
x nem jó, azt hiszem, hogy célpont és durr..

(#14798) krammerka Akkor jelöljd vissza. A fekete haju liba miatt nem lakok szhelyen..(meg a csöppcsaj..)

(#14800) shteer: Mit is? :B Paszta? Mikor utaljak már, s hova is... :U

Gorneck23 : Te! A Jennifer 8 kva jó film.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14803) Gorneck válasza lipi67 (#14802) üzenetére


Gorneck
titán

Az se mai gyerek...majd ránézek.

Gorneck#1239

(#14804) lipi67 válasza Gorneck (#14803) üzenetére


lipi67
veterán

Én is elsiklottam felette régebben. Tegnap megnéztem, kva jó!!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14805) shteer válasza lipi67 (#14802) üzenetére


shteer
titán

majd ha elküldtem :)

de jó érzés sétálni. gyakorlatilag kicsináltam a lábaimat :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#14806) Gorneck válasza shteer (#14805) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor én mit szóljak?! Labortól az első klotyó is 10 perc járóföldre található... :D

Gorneck#1239

(#14807) lipi67 válasza shteer (#14805) üzenetére


lipi67
veterán

Ok!
" gyakorlatilag kicsináltam a lábaimat " - még mindíg jobb mit ha lecsináltad volna, nem? ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14808) shteer válasza lipi67 (#14807) üzenetére


shteer
titán

a végén nem voltam messze tőle :D

Gorni: ott akkor erőspaprikás vacsi után világcsúcsok dőlnek :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#14809) lipi67 válasza shteer (#14808) üzenetére


lipi67
veterán

:DD :DD :DD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14810) Gorneck válasza shteer (#14808) üzenetére


Gorneck
titán

Pontosan... :D Akkor még a biztonságiőrt is fellököm... :D

Gorneck#1239

(#14811) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14812) lipi67 válasza Gyuri27 (#14811) üzenetére


lipi67
veterán

megvan.. jön a kis 9400-es vissza 1-2 tesztre és addig gondoltam, kitesztelem a ramokat. Melyik a jobb modul, s melyik slotban..Kvra unom:(
Az azért 1értelműen kijött eddig, hogy CL4 ide vagy oda, CL4 1100 lényegesen gyengébb mint CL5 1320.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14813) Gyuri27 válasza lipi67 (#14812) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én már nem tudom követni, mikor milyen procid van. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14814) shteer válasza Gyuri27 (#14813) üzenetére


shteer
titán

hogy is tudná egy amd-s felvenni ezt a tempót ;]

..szerintem jónak tűnik

(#14815) Gyuri27 válasza shteer (#14814) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jaja. Olyan szar az intel, hogy állandóan cserélgetititek. De mondok valamit. Nem lesz az jobb. Inkább konzol kéne nektek. Mert az amd-hez annyi közötök van mint lónak a hátúszáshoz. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14816) shteer válasza Gyuri27 (#14815) üzenetére


shteer
titán

annyi. sok is. soha sem szeretnék többet :P

..szerintem jónak tűnik

(#14817) krammerka


krammerka
őstag

Üdv!

Alakul a dolog,már fizetést sem kaptunk,nincs rá pénz....................... :U

Jancsika: visszaigazoltalak az iwiw-en...............
Bár először fogalmam nem volt,hogy ki lehet az............ :N

[ Szerkesztve ]

(#14818) darál0w válasza krammerka (#14798) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem értettelek meg? :)

nemértem :DDD

(#14802) lipi67 kocsit.

havert szlovákocsítjuk :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14819) darál0w válasza Gorneck (#14799) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

elfogadtalak. :)

így kép alapján én már vagy láttalak téged, vagy van egy hasonmásod :D

GPSel hogy állsz?

épp most láttam, h kijött a legujabb ájgo a kütyühöz :) A legfrissebb és hivatalosan is mejelent tökéletesen működő verzió Windows Mobile-os PDA-ra! ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14820) kicsigeri válasza Gorneck (#14776) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Angol zászló? Hol?

(#14821) kulerr válasza krammerka (#14817) üzenetére


kulerr
őstag

én meg töröltem magam az iwiw-en kb4 hónapja, uh aki nem talál ne lepődjön meg...sajnos csúnyán visszaéltek az adataimmal srácok! ha még nem futottatok bele akkor szerencsések vagytok...és még egy érdekesség: mikor nagyon jó indokkal töröltem magam még utána jó pár napig fenn voltam és külön kellett levélben felszólítanom őket, hogy töröljenek, és megtiltok nekik mindent :U

[ Szerkesztve ]

(#14822) darál0w válasza kulerr (#14821) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

érdekes.

mivel éltek vissza?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14823) kulerr válasza darál0w (#14822) üzenetére


kulerr
őstag

hiába tiltottam le minden szolgáltatást adatot simán kimentek az adataim mit tudom én milyen oldal(akra) azon keresztül meg hetente kétszer háromszor jöttek levelek...na ezzel tele lett a tököm. Azóta sehova semmit...csak azok tudják és veszik komolyan amiről beszélek akik megtapasztalták maguk vagy szűk körben ezeket...

[ Szerkesztve ]

(#14824) kulerr válasza lipi67 (#14802) üzenetére


kulerr
őstag

én is utalnám...de nem kaptam számlaszámot...

Shteer: még senki nem akart annyira fizetni neked mint én elhiheted... :D

[ Szerkesztve ]

(#14825) darál0w válasza kulerr (#14823) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát kapom én is rendesen a spamat...de mondjuk én mindenhol megadok mindeféle adatot.

lehet én vagyok a hülye :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14826) lipi67 válasza Gyuri27 (#14813) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem egy q9550-es, egy egyedi bajnok proci. Viszont Aggregátor vett egy q9400-at és kellene neki 1-2 info. Csak..én minden jegyzetemet odaadtam a procimmal és nem tudom fejből. A bolt ahova beadtam meg..szart rá, nem tuningoltak. Igy tfonáltam, hogy 1-2 napra kell a procim, hogy újra kikisérletezzem a beállításokat és tudjak segíteni Aggregátornak.

#14814) shteer: Ne is mondd! Most is egy amd-ről írok. ÁÁÁÁÁÁÁÁ! meszarok. Végzek vele, oszt megírom..

Krammerka: Te paszkodtál, hogy nem tudod a neveket és meg világosan meg is írtam: a 14794-es hsz-ben.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14827) lipi67 válasza kulerr (#14821) üzenetére


lipi67
veterán

Mert olyan szép vagyol!
Én még valós nevet, adatot sose nem adtam meg, kép nem van rólam (remélem) sehol. No, nem ezért, más okokból. Akik ismernek, úgy is felismernek..

(#14824) kulerr : ? Nem enged magára az asszony vagy mi? :DDD
Ne tedd tönkre a vizes bajnokunk szellemi fejlődését, inkább adok 1-2 szhelyi címet.
:DD

(#14817) krammerka: Jól mutatsz a csajok között. Nézd meg Eszterem! A bugyis odab@sz, nem?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14828) lipi67 válasza Gyuri27 (#14815) üzenetére


lipi67
veterán

[most erről írok] Kész is vok vele..hál'Istennek. (pedig valami abit fatal1ty lap..) Csak azér csijnáltam meg, mert egy kamionos feleség unokatesójáé, és ...érted..
Imádom az AMD-t. Az bennük a jó, hogy egységesek. Mind1, hogy 1 hónapja került ki a gyárból vagy 10 éve, sebességben u.az. :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14829) lipi67


lipi67
veterán

Újra saját gépről, kicsit más..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14830) Gorneck válasza lipi67 (#14829) üzenetére


Gorneck
titán

Most végeztem a 2,5"os keret beépítésével... :( Még a tökömről is folyik a víz... :D

Gorneck#1239

(#14831) Gorneck válasza darál0w (#14819) üzenetére


Gorneck
titán

A kocsmatöltelékek alig térnek el egymástól... :D Szal nem nehéz összekeverni vkivel... :DDD

Hááát szerdán reggel fizu...ha jó számot látok, akkor még a héten meg lesz a 620as.
Akkor leszedem azt is... :D

Geri: fehér piros...olvass vissza...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14832) Gorneck válasza Gyuri27 (#14815) üzenetére


Gorneck
titán

Csak hogy jó napod legyen...ez a fostalig AMD még egy 16gigás pendrive-val se boldogul... :D

Gorneck#1239

(#14833) Gorneck


Gorneck
titán

Ehhhhhhhh...hogy néz ez ki mi? :W

Gorneck#1239

(#14834) lipi67 válasza Gorneck (#14833) üzenetére


lipi67
veterán

Most amikor írtam, átváltott a szín a ph-n, én meg úgy megrémültem, gyorsan kiléptem :D
Nálam kék betük vannak és az egész zavarja a szemem
(#14835) Gorneck23
:)
1:0!

Kben..eddig se találtam semmit a pn-n, mert csak megszokott topikokba jártam, s ha netán mást kerestem..de eztán..Vígem van! :D

Ja!
Van egy film, "Gyönyörű", ha időd engedi majd, nézd meg azt is.. :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14835) Gorneck válasza lipi67 (#14834) üzenetére


Gorneck
titán

Ez a kék megy a pofid hó... :D

Gorneck#1239

(#14836) lipi67 válasza Gorneck (#14835) üzenetére


lipi67
veterán

Asszem lépek alukálni, csak előbb átböngészem a majmosat:)

Jó éjt!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14837) Gorneck válasza lipi67 (#14836) üzenetére


Gorneck
titán

Most már elég jó kis listám lesz lassan amit meg kell néznem... :)

Gorneck#1239

(#14838) lipi67 válasza Gorneck (#14837) üzenetére


lipi67
veterán

Hát..Ma is szedegettem, a "Személyes vonatkozás" egy jó kis mozi lejhet, nem thriller stb, de imádom Michelle Pfeiffer-t..

Én..Én öreg vok már ehez a szinhez..Inkább átmén zöldbe..
[szerintem jobb így, nem?]

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14839) Gorneck válasza lipi67 (#14838) üzenetére


Gorneck
titán

Nem rossz...azt én láttam...bár elsőre fel kellett 1-2 dolgot dolgoznom benne... :D

Gorneck#1239

(#14840) lipi67 válasza Gorneck (#14839) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja..Nézzél rá az Iwiw-re:)
Na léptem. Joccakát! (kéne vmit enni..a hülye AMD gép..elvette a délutáni kajaidőmet..)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14841) krammerka válasza lipi67 (#14840) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggel!!

Az Esztert már tegnap meglestem :K
Nekem széttépi a szemem ez a hatalmas megújítás itt a ph-n........
Qrvára zavaró...............

(#14842) Gorneck


Gorneck
titán

Szép napot mindekinek. :)

Gorneck#1239

(#14843) krammerka válasza Gorneck (#14842) üzenetére


krammerka
őstag

mi ez a korán kelés?

(#14844) kulerr válasza krammerka (#14843) üzenetére


kulerr
őstag

azt én is néztem...Gorni mostanában fenn van ilyenkor. :) én csak fél ötkor keltem...

[ Szerkesztve ]

(#14845) Gorneck válasza krammerka (#14843) üzenetére


Gorneck
titán

Mostanában? Több mint 1 éve ilyenkor kelek...csak nem mindig a gép az első... :D
Régebben 3:30kor keltem...

Folyik a szemem ettől a kéktől...10 fele már talán látni is fogok melyik kék szövegre klikkelek. :D

Gorneck#1239

(#14846) lipi67 válasza krammerka (#14841) üzenetére


lipi67
veterán

Jó a bugyis, mi? (perzse akiket ott látsz, azok Bönének az 1számú ellenségei voltak..Még Zsófit fel se vettem..-Nem is akarom, képes írni neki. Ezek meg sec-perc alatt helyreteszik, ha kavar(na).
Nekem is kifolyik a szemem, nem bejövős. :(

LOGOUT-ról lépjetek fel, akkor a régi minden. (tildy írta iccaka és igaz:) )

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14847) shteer válasza kulerr (#14824) üzenetére


shteer
titán

ma megyek az mx2-ért (ha minden jókl megy) és holnap posta, még a 7en oda kell érnie hozzátok

lipi: ugyeugye? :DDD

már azt hittem, elromlott a böngészőm könyvjelzője - megszokás kérdése lesz mint minden egyéb változás

..szerintem jónak tűnik

(#14848) darál0w válasza Gorneck (#14831) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szép napot.

amugy télleg kocsmában "láttalak", de még nem voltam részeg :D

fizu....jo szám...az most sztm két külön dolog ,de hátha....

ez az uj dizájn......irritálo ez a kék. már a fejem is fáj tőle.
de a címlap bejön.

tegnap tesom szolt, h vmi nemjo a gépen, mer kikapcsol...az állatja 100Cos proci mellett jáccogatott :D AMD prococirol van szo. egy 5200+os :)

mondom ma ujrapasztázom. a paszta a proci és a hűtő közé száradt(2éves gép, azota hozzá se nyultam :D), és ahogy vettem ki a hűtőt, a proci is kijött vele....ha 30láb nem görbült el, akkor egyse.... :DDD

11ota állítgattam vissza a lábakat abban a szarban....de sikerült, és működik....elpusztíthatatlan ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14849) Gyuri27 válasza Gorneck (#14832) üzenetére


Gyuri27
félisten

F.sznak kelett neked giga lap? Egyébként valóban nem mindegyik 8-16 gigás pent kezeli (nem a chipset bűne hanem a lapé). Mondjuk mutatok olyan intel lapot is amiről lehúzol egy usb eszközt (kamera, infra) vissza dugod és fingja nincs mi az. Meg ott van az ich7 mem kezelése, hát lol.
De tudod mit, gyere vidd a kölök gépét és hagyd itt az amd-s gépedet.

Amd-s szép napot.

Lipi: a te szavad mit sem ér, hiszent hüle vagyol. :DDD

Ebből az új fórum dizájnból kellett volna valami kevésbe harsány. Nemrég ha az it-ről jöttél fel akkor volt hasonló. Nem is nagyon szerettem.
A mobilról régi a filing, csak zöd. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14850) Gyuri27 válasza Gorneck (#14832) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dupla.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.