Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14851) lipi67 válasza shteer (#14847) üzenetére


lipi67
veterán

Ok-Ok, hogy megszokás kérdése, csak fáj tőle a szemem:(
kényes vagyok :U ?

Gyuri: A lelkembe tiportál, az a pici önbizalmam is porokban hever..Azt hiszem, át kell értékelnem az életem. :O

Már a nullát is máshogy ragozom eztán..
Nulla, nullább, legnullább, Fradi, Lipták Zoli, AMD :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14852) Gorneck válasza Gyuri27 (#14849) üzenetére


Gorneck
titán

Anyámék lapján ich7 van és semmi gond...se usb se egyéb kezeléssel...

Igazából leszarom csak egy észrevétel volt...ennyi bugba 7 év alatt nem futottam mint mostanában...jahh dehhh, akkor is AMDm volt... :D Mind1...szarból várat nem lehet építeni...legközelebb majd nem sajnálom a pénzt és rendes gépet veszek, addig elviselem ezt...de azé remélem más hüleség már nem jön elő, mert kezdek egyre jobban kiborulni.

darál0w: Este még nem is, de ébredéskor csak pislogtam...de látni nem nagyon hova klikkelek... :D
Hááát holnap reggel kiderül tudok e rendelni vagy senem...

Kocsma: Nem hinném találkoztunk vhol is...23 éves koromig még bártan jártam az országot mindenfele, de mióta melózom már annyira nem...szal kétlem, hogy talákoztunk volna pláne olyan messze. :) Hacsak nem vmi fesztiválon.

Gorneck#1239

(#14853) darál0w válasza Gorneck (#14852) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

amugymeg ma én is kapok fizut, most jut eszembe :D

6kispályás meccs+6zsűri(városi fedettpályás). 20 környékén lesz vhol. :U

fogalmam nincs, h hol látthattalak, ha láttalak egyáltalán. de ismerős a fejed :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14854) lipi67 válasza darál0w (#14853) üzenetére


lipi67
veterán

Még szerencse, hogy a feje.. :)) Én sok csajt 20méterről megismerek a seggéről, de szembe jön.. :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14855) darál0w válasza lipi67 (#14854) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na már megint...

most nem viszel bele :DDD

csajokat nem ismerem meg. általában ők engem ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14856) Gyuri27 válasza Gorneck (#14852) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint mondtam giga bug barátom. A kölök lapja is giga. Az a büdös nagy szitu, hogy asrockot vagy msi-t kelett volna venned ebben a témában. De ugye nem kérdezel és szar helyen vásárolsz. A giga kezdi, hozni az asus belépő lapok szintjét. A g31-s lapjukhoz már egy éve beta bios van. Most vagy szarnak bele, vagy nem értenek hozzá. De bármelyik is ez bántó. Legközelebb nem igen fogok giga lapot nézni. Mint ahogy giga vga-t se. Ugye 4670 esete. Egy halom trágya. Persze az is lehet, hogy tajvanon mindenki süket.
Vagy mikor zalmant raknak a vga-ra és úgy is hangos. Szóval nálam a giga idézi a régi önmagát. Csak sajnos negativ értelemben.
Mostanában ezért nem szoktam gyártót ajánlani (kivéve most az asrock 785 és az msi 785-s lapokat). Hanem a gyártó bizonyos modeljét.
Érdekes, hogy huzamossabb ideig egy gyártó se tud normális minőséget produkálni. Egyrészük kurvul lásd asus, giga. Másrészük meg megint megtalált valamit msi, asrock.

Utoljára ebben az esetben sem az amd a hibás, mint utóbb kiderült a vga-l a szürkeség miatt se.

A lehetőség adott a cserére, ha úgy döntesz.

Lipi: különben meg ha szidod az amd-t elvitetlek a yardal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14857) Gorneck válasza Gyuri27 (#14856) üzenetére


Gorneck
titán

1. Kérdeztem. Jó lapnak tituláltak mindenki. Olyan MSI meg nem volt sehol amit szerettem volna. Egyébként még te is mondtad, hogy jó lap csak te integrált VGA-st vennél.
2. Mi köze annak egy bughoz, hogy hol vásárolok, mert kb semmi?!

A giga lapok amiket eddig választottam 965től hibátlanok voltak...ahogy előtte az Abit lapjaim.

Miért ki a hibás? Lemaradtam vmiről?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14858) Gorneck válasza darál0w (#14853) üzenetére


Gorneck
titán

Képzelődsz szvsz.

Mondjuk focizni baszott sokat fociztam fénykoromba...főleg kispálya.

Gorneck#1239

(#14859) darál0w válasza Gorneck (#14858) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemtudom.

már abban sem vagyok biztos, h kocsma :N

de abban se, h te voltál az :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14860) Gyuri27 válasza Gorneck (#14857) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én biztos msi-t ajánlottam (vagy asrockot) a gigát rádhagytam mert láttam rajtad, hogy 965 óta az van és abba vagy bele esve. :DDD
Sok köze van hozzá. De mondom ez a lapgyártó sara. Ráadásul náhány drive-l csinálja "csak" (de ez a hiba már volt sb700-l is egyes lapgyártók + drive-k esetén).
Azoknál a lapoknál van tré ahol a pcie slottal valamit elbaktak. Így mikor müködik a pp dobja a hibát. Ezért lehet egyszerü driverrel javitani a dolgot (átirják a pp-t).
Meg majd lesznek új biosok. Az amd meg nem hozza nyilvánosságra a partnerek kakis lapjainak a listáit, nehogy megsértődjenek.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14861) shteer válasza Gyuri27 (#14860) üzenetére


shteer
titán

Az amd meg nem hozza nyilvánosságra a partnerek kakis lapjainak a listáit, nehogy megsértődjenek

hahahahaa

..szerintem jónak tűnik

(#14862) Gyuri27 válasza shteer (#14861) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerinted ezt én találtam ki? Vagy azt, hogy egy vga egyik lapban haldoklik a másikban megy?
Ne legyé már ennyire inteles. Gondolkozz is néha. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#14863) kulerr válasza shteer (#14847) üzenetére


kulerr
őstag

:R :R és kapjuk a hőn áhított számlaszámot is??

[ Szerkesztve ]

(#14864) kulerr válasza Gorneck (#14845) üzenetére


kulerr
őstag

már mindenhol beírtam én is meg sokan mások h nem okés a színek meglátjuk meghallgatásra talál-e...

[ Szerkesztve ]

(#14865) kulerr válasza kulerr (#14864) üzenetére


kulerr
őstag

arra talált...sokkal facább lett :R

[ Szerkesztve ]

(#14866) Gorneck válasza Gyuri27 (#14860) üzenetére


Gorneck
titán

Én mindenből mindig a legfrissebbet használom, de igazából mind1...vett egy 250es notivinyót...gyorsabb és több fér rá...

És te ezt el is hiszed? Ne viccelj már...AMD azt se vallotta be, hogy az 5970 el van baszva...nem kicsit, nagyon...HWes ráadásul a hiba...hazudoznak össze vissza...bűdös geci banda...

darál0w: Igazából mind1...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14867) shteer válasza kulerr (#14863) üzenetére


shteer
titán

az még titkos ;]

Gyuri: te bizony :K vágnám ki a szutyladékot, ha egy új vga nem menne benne - ez igaz az intelre is, de arra nem volt, nem lesz precedens :D

és új albi, új net. UPC-re váltottunk: fiber15. eddig pöpec.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#14868) Gorneck válasza shteer (#14867) üzenetére


Gorneck
titán

Ezzel így vagyok én is...de ennyi bajom egy géppel már rég volt...és úgy néz ki ez nem csak a kingston hibája, hanem az tetű AMDjé is...szal nem egyedi és nem a GBben van a hiba...

Nekem 30as van, de eléggé kiborító...

Gorneck#1239

(#14869) Gyuri27 válasza Gorneck (#14866) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja az amd gyártotta a gpu-t. Ott a tmsc volt a f.sz low. Igaz az amd-nek nem kelett volna kiengedni a piacra.
A pen probléma egyes lapokkal és egyes drive-l megvan egy ideje. Ahogy írtam. De érdekes módon nem minden 780, 770, 785 - sb700-710-750 lapban. Kb olyan random müködik, mint a szürkehalál. Szóval ott is mindenkinek benne van a keze és lába. Az amd-é a gigá-é asusé pqi-é, kingstoné stb-stb is.

Mondjuk az nem értem miért nem adod el az egészet a picsába és veszel intelt megint (csak fölöslegesen izgatod magad)?
Mondjuk arra kiváncsi lennék, hogy Oli, daa-raa, VR hogyan látják az általad felvetett problémákat (hej lenne jó kis cirkusz). :DDD

ui: a giga meg egy faszkalap cég. Lásd elcseszett vga-k (erre is mondtam példát) és majd egy éve írt biosok (asus, asrock pl az e3200 megjelenése után egyből toltak biost, ez a gigának nem sikerül).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14870) shteer válasza Gorneck (#14868) üzenetére


shteer
titán

mostanában nem vol gondom koppkopp, de az 5770 nem az igazi - inkább a driver, kapkodhatnák magukat
lehet nem várok ezzel egy 5830-ra hanem feldobom apróba 4870+kp cserére :)

..szerintem jónak tűnik

(#14871) Gorneck válasza Gyuri27 (#14869) üzenetére


Gorneck
titán

Nem bizony...csak ugye ők is úgy voltak vele most kell lehúzni az embereket...sok a haszonból fussa kicserélni a fost...ennyi.
Tudod mind2 gyártó lehúzza a bőrt az emberről...ahol tudja....

Jelen esetbe van más fontosabb dolog is, mint a gépem csere-berélése...kell mennem Qru barátomhoz és még kéne egy gps is...szal másra kell a pénz...meg ez a pen egy dbig nem jön hozzám...enyémek meg működnek jól.

Én mindig kivertem a cirkuszt...volt is vérengzés...de ha vmi szar akkor szar...de a véleményem továbbra is az, hogy a proci jó...de a többi egy rakás kula és ezt 754 óta képtelenek voltak kinőni...de szerencsére van mindig kire fogni.
VGA problémára meg mit mondanának? Vagy mutassak hivatalos belső levelezést? AMD elismerte és benyelte...
VR?! Mostanában kellemes irományokat is olvasni tőle...mikor épp fikázza a linuxot...élvezettel olvasom...de kb ugyanúgy járna velem is, mint az ottani hívőkkel...

shteer: Ha nem ref hűtős lesz a VGA én is adom el a faszba...veszek egy NV karit oszt szevasz...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14872) lipi67 válasza darál0w (#14855) üzenetére


lipi67
veterán

És hogy? "Jajj! Gizi, Bori, ez Ő, fussunk, ki merre lát!" :DD

(#14856) Gyuri27: Még maradnék itt egy kicsi, ha nem gond.. :U
IMÁDOM AZ AMD-! IMÁDOM AZ AMD-t! :))

Sőt! Ha a családban valakinek kisbabája születik, azt veszek neki, pelus helyett. Abba is beleszarhat:)

Játszani is jobb mint a (általad oly sokszor -nem mostanában- emlegetett ) fa lepke. Ok a búgó csiga még veri, de igazságtalan az összehasonlítás, hisz abban több mag van, és 2x jobban pörög. :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14873) darál0w válasza lipi67 (#14872) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

lehet vannak ilyenek is amugy...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14874) krammerka válasza lipi67 (#14854) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!!

"Én sok csajt 20méterről megismerek a seggéről, de szembe jön.. " :DDD :C

Fizu továbbra sincs,így egyenlőre UD3R se........ :(

(#14875) Gorneck válasza krammerka (#14874) üzenetére


Gorneck
titán

Én mögkaptam... :) Elégedett is vagyok...szal rendelem is meg a navigációm...mondjuk a fizupapppert meg fogom azé nézni, mert ugye 2 hét szabin is voltam.

Gorneck#1239

(#14876) shteer


shteer
titán

reggelt.

én meg azt gyanítom h nálunk az egész bérszámfejtés azon dolgozik, h mit basztak el az én fizummal :)

..szerintem jónak tűnik

(#14877) lipi67 válasza darál0w (#14873) üzenetére


lipi67
veterán

Jó reggelt!
Csak nem. Viszont ahogy néztem, Téged lassan mindenki felismer a seggedről:)

(#14874) krammerka Na, az is fasz@...

(#14875) Gorneck23 : 2 hét? Akkor majd jön a papír, hogy fizesd vissza a felét:)

(#14876) shteer: Úgy érted, az az egy, részmunkaidőben foglalkoztatott látás-mozgássérült, aki kijött a sittről és új esélyt kapva, bedugták oda..? ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14878) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó reggelt!

1-2 napot nem vagyok fent aztán már el is tévedek, alig találtam be ide, ilyet. A Facebook is megújult, meg ez is mi van itt? Holnap melyik kedvenc oldalam változik.

(#14831) Gorneck23 Ja jól van :D

[ Szerkesztve ]

(#14879) lipi67 válasza kicsigeri (#14878) üzenetére


lipi67
veterán

Ilyen világot élünk. Holnap pedig nem Te vagy soron, Gyuri sötét oldala kap új szint, miután huzamosabb időt tölt el a gyerek Inteles gépe előtt. :K :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14880) kicsigeri válasza lipi67 (#14879) üzenetére


kicsigeri
senior tag

;] gonosz :)

(#14881) Gorneck válasza lipi67 (#14877) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet...de akkor háború lesz... :D

shteer: Ilyen már volt nálam is...oszt hóközbe utaltak...jól rá is basztam a köv hónapba... :D

Gorneck#1239

(#14882) lipi67 válasza kicsigeri (#14880) üzenetére


lipi67
veterán

Én nem azt mondtam, hogy gonosz! Csak azt, hogy a rossz oldalon áll! :DDD

(#14881) Gorneck23: Nem tesznek olyat azok! ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14883) lipi67


lipi67
veterán

Be fogtok szarni! Most kaptam egy őrült phs-tól:
[ :Y :DDD ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14884) kicsigeri válasza lipi67 (#14883) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na ez nem gyenge.

(#14885) lipi67 válasza kicsigeri (#14884) üzenetére


lipi67
veterán

A folytatását be se merem linkelni.. :B
[link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14886) kicsigeri válasza lipi67 (#14885) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na jól van ám :)

(#14887) darál0w válasza Gorneck (#14875) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szép napot.

na akkor irány a bót, oszt' mehet a testreszabás :D

(#14877) lipi67 szép darab. szeretik a lányok :D

voltam már seggszépségversenyen. különdíjas lettem :DDD

#14883) lipi67
telerabbies :DDD :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14888) Gorneck válasza darál0w (#14887) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Hááát sok dolgom lesz mostanság aszhem... :D

Gorneck#1239

(#14889) darál0w válasza Gorneck (#14888) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

főleg ha kuka az AMDszerkezeted :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14890) Gyuri27 válasza Gorneck (#14871) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nv lol. Hát az egy ratyik gyülekezete. Gyártott egy komplett selejt szériát vga-l is meg nitiból is. Akinek szerencséje volt elromlott gar idő alatt. Akinek meg utánna romlott el, az meg kapott egy nagy harcif.szt.

Arról se tehet senki hogy okosba giga lapot vettél meg batmanos vga-t. Ha úgytettél volna mint minden rendes (csóró) amd-s akkor lenne egy hibátlan asrock lapod és egy ref zafir vga-d. :DDD

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14891) darál0w válasza Gyuri27 (#14890) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szal az AMD a "skótok" miatt létezik :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14892) kicsigeri válasza Gyuri27 (#14890) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Gyuri barát, ventik rendben?

(#14893) Gyuri27 válasza darál0w (#14891) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most vagy ittál vagy inteles vagy. Mert normál állapotban ez az agyi kapacitás kevés. :DDD

Geri: kerestelek tegnap. Gép nálad van amibe kell? Egyébként igen nálam vannak.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14894) kicsigeri válasza Gyuri27 (#14890) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Gyuri barát, ventik rendben?

(#14895) Gorneck válasza darál0w (#14889) üzenetére


Gorneck
titán

Ne is mond... :W

Gyuri: Egyiket se okosba vettem...azokért teljes árat fizettem...de ennek már megint mi köze ahhoz, hogy fos a chipset és fos a vga? Amúgy már megszoktam, hogy mikor tálalom a tényeket, akkor minden AMD-s csak félrebeszél...ez volt anno a 939es időkbe...ment a félre duma semmi konrétum...szal kurva sok - volna talán lehet, de semmi biztos vagy elismerni azt, hogy hát ez tényleg lehet szar...azt senki se ismeri be.

Gorneck#1239

(#14896) Gyuri27 válasza Gorneck (#14895) üzenetére


Gyuri27
félisten

A chipsetnek semmi baja. Mint mondtam egyes gyártók lapjai egyes 8-16 gigás penjeit nem kezeil. Ez a tény (de ez nem most tény, ez mint mondtam már vagy 2 éve megvan). A következtetést vond le magad.
A vga-l sem egyértelmű (mint a 9600gt-nél, bsod), hogy az a szar. Mert ott is egyes lapok egyes vga-k kombóval van a baj (ráadásul ott is tulnyómó részt a nem ref karikkal).
Remélem kielégitő volt a válasz. Egyébkén sürübben kéne amd-s totyikokat olvasni. :K

Olyan ez mint a tuning és a cnq. Az én lapomban a kettő nem müködik, asrockban igen. Szerinted az amd a szar ebben az esetben is, szerintem meg a zafirnál f.szok írják a biost.

Geri: nem tudsz olvasni? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14897) kicsigeri válasza Gyuri27 (#14896) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jé tényleg, nem jelezte a telefonom :)

(#14898) Gyuri27 válasza Gorneck (#14895) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] mert az, hogy én hülye és szavahihetetlen vagyok az itt már kiderült. De remélem Abu-t nem tartod annak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14899) darál0w válasza Gyuri27 (#14893) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mi lesz itt, ha iszok is... ;]

(#14895) Gorneck23 de mondom. kuka :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14900) Gorneck válasza Gyuri27 (#14896) üzenetére


Gorneck
titán

Én mindig a saját gépemet veszem alapul...leszarom azt, hogy másoknál jó nem jó...nálam NEM és ez a lényeg...ha fizetek egy alkatrészért legyen lap vga bármi elvárom, hogy az úgy működjön ahogy kell...ha nem működik az bizony szar...
Ha meg több lapnál is előfordul ilyesmi az cummi főleg, ha már két éve fenn áll a dolog és nincs javítva...arról nem is beszélve, ha épp chipet cserélnek egy pdrive-on és már nem hajlandó együttműködni a lapommal az megint nem épp a pdrive gyártójának hibája illetve nem csak az övé szvsz.

Mint írtam 5xxx-nél gyártási gondok vannak/voltak...ergo a fagyások is hw gondok...az meg, hogy saját fejlesztésű lappal nem hajlandó egy VGA együttműködni az kész vicc...de persze már megint korán vásároltam és az én hibám...nem vártam még fél évet mire kiforrja magát a dolog...

Szal Gyuri, míg nálam rakoncátlakodik az AMD, addig én jobban nem leszek attól, hogy kiduma van és semmi tények...mindenre rákérdeztem ajánlották a lapot és a procit is...fizettem is érte rendesen...de nem vagyok vele megelégedve, de akkor se lennék ha ingyen kapom...MERT NÁLAM NEM MEGY RENDESEN és ez a lényeg.

ui: Nem nagyon érdekelnek a VGA-s topikok...a kari meg már gariba így meg főleg nem...

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.