Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14901) Gorneck válasza Gyuri27 (#14898) üzenetére


Gorneck
titán

Ez csak engem igazol...

Gorneck#1239

(#14902) Gyuri27 válasza Gorneck (#14900) üzenetére


Gyuri27
félisten

Első bekezdésre: mint mondtam mindenki keze lába benne van, amd, lapgyártó, drive gyártó. Hiszen 780-770 + sb700-nál is volt ilyen random, meg 770-785+sb710-l is van. Mert ha egyikel sem müködne világos, hogy a chipset a hibás.

Második: úgy jártál mint Lipi. Azóta a 4770 az egyik legjobb árértékű vga a piacon. Kölöknek force3d ref van (innó3d) és fasza kis masina. Senem hangos, senem vizforraló. A driver is jó már.

Mint mondtam én a giga cuccokat mostanában nem futtatatom (volt idő). Az meg hogy giga vga giga lapban haldoklik egyenesen a gyártó hibája. Hiszen nekik van lehetőségük tesztelni.

Értem az álláspontod. Nyilván más baja nem fáj.

Az 5770-s totyikot szórakozásból olvasgatom, (meg az összes amd-s totyikot) hiszen mostanában pénzem nem lesz újitani, de jó tudni a dolgokról.

Szerintem nem téged igazol. :)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14903) Gorneck válasza Gyuri27 (#14902) üzenetére


Gorneck
titán

Abu uazt írta le amit én...akkor nemtom ki igazol kit, de hagyjuk...még mindig tartom magam ahhoz, hogy...jó proci, a többi még mindig fos...

Gorneck#1239

(#14904) lipi67 válasza darál0w (#14887) üzenetére


lipi67
veterán

Milyen külön díj? Téged külön megkértek, hogy egy szép kis díj ellenében hagyd el a szimpadot? :D
-Ma kivégzett a vga-m meg az ATT..Jönne a tuning, de úgy elálllítgattam..Van szórás. 1x 60 fps a max (ott beáll) máskor meg 999 és teker majd fagy:)

(#14891) darál0w: :DDD Viszont akkor..Diszkrimináció! Mén is az omBUSMANhoz.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14905) lipi67 válasza Gyuri27 (#14902) üzenetére


lipi67
veterán

"Ezt az is alátámasztja, hogy közel 3 millió Radeon eladása kellett ahhoz, hogy a fórumok telítődjenek a problémával. " - Bakker! Ezt még meg is számolják..s ki közli vele? Kben meg..1000x több hiba van mindennel, csak u.úgy ahogy itt is sok embör van aki csak olvas és nem ír, a felhasználók jelentős része észre se veszi, ha 1 alkatrész hibás, mert 24/7-ben nem tünik fel nekik..

Igen, én is beleestem a 4770-be és igazad van, azóta fényezik. Ez ok. Csak.. Hogy a picsába kerülhet ki egy "bármi" úgy, hogy még használhatatlan. Kicsit olyan ez nekem, mintha vennék egy 3D-s tv-t, s várnám (joggal), hogy xxx adóra kapcsolva, Luc Gizi kihajoljon és lecumizzon. Csak.. Ugye még Gizit nem értesítették erről, és a baromarcú mindenfelé fordul csak felém nem.. ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14906) Gyuri27 válasza lipi67 (#14905) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézd 10 millás verdákatis eladnak úgy, hogy fos. Lásd audi q eset 4 csillagos töréstesztel. ;)
De neked is mondtam. Ne vedd meg egyből, vagy ha igen akkor számits erre és arra.
Halgattál rám? Nem. Okosabb voltál mint én. Így jártál. Majd legközelebb halgatsz rám. Ha nem akkor szopsz megint.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14907) shteer válasza Gyuri27 (#14906) üzenetére


shteer
titán

oszd meg velünk tudásod, óó nagy AMD-isten :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#14908) Gorneck válasza shteer (#14907) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#14909) Gyuri27 válasza shteer (#14907) üzenetére


Gyuri27
félisten

Veled, veletek? Minek? Annyi azonban bizonyos, hogy amd-s vagyok egy idelye és 10-d annyit nem szoptam mint Lipót vagy Gorni.
Egy tanulságot azért megosztok veled. Nektek ez nem való. Olyan ez mint, hogy hajléktalanak sem kell a Don Perignon-t adni. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#14910) darál0w válasza lipi67 (#14904) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és megint belevinnél :o :DDD

a legkeményebb segg címet kaptam különdíjnak :DDD

néztem másik topikot azt látom, h USER ERROR :DDD

Vsync off :B

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14911) Gorneck válasza Gyuri27 (#14909) üzenetére


Gorneck
titán

Szokásos melléduma... :D

Gorneck#1239

(#14912) Gyuri27 válasza Gorneck (#14911) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neked ezen a ponton megakadt a lemez. :K
Kicsit utánna néztem. Úgy tünik a kingston dt 8-16 gigással akadnak az amd lapok. Verbával meg nem. De biztos vagyok benne az amd a szar és nem a kingston.

Amig az agyamra nem mész add el az egészet a picsába és vegyél intelt meg nv-t. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14913) krammerka válasza Gyuri27 (#14912) üzenetére


krammerka
őstag

:DDD

Egyébként,a Giga zalmanos 4670 nem annyira szar,mint ahogy azt leírtad.
Főleg,hogy amikor kikértem véleményedet,áldásodat adtad rá :K
Sógorék mindkét gépébe azt raktuk akkor,és nem hangos :N

[ Szerkesztve ]

(#14914) Gorneck válasza Gyuri27 (#14912) üzenetére


Gorneck
titán

Ha másik lapban tökéletes, akkor szted mi a szar? A pen vagy az a gép ami nem kezeli? Sztem a gép...

Gorneck#1239

(#14915) Gyuri27 válasza krammerka (#14913) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne legyél már te is értetlen. Hol írtam, hogy a zalmis 4670 szar? Azt írtam, hogy az általuk kreált 4670 hűtése szar. Ill azt, hogy egyes kártyákra amire rábaszták állandó teljes fordulattal (3870) az szar.
Szóval (mivel itt mindenki leírhatja a véleményét én is leírom) a giga vga fronton foscsi. Lapok terén meg biossal vannak trébe.

Gorni: lehet. Másik pent meg kezel. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14916) Gorneck válasza Gyuri27 (#14915) üzenetére


Gorneck
titán

Gyuri...még mindig nem érted vagy csak nem akarod megérteni (ahogy anno a többi fan se volt képes megérteni felfogni)...ha nálam szar a konfig, akkor engem kurvára nem vígasztal, hogy másnál jó, vagy másik pen jó...
Van egy adott konfig amiért fizettem...az működjön rendesen...nos eddig ez nem így történik...másik 3 lapom kezelt közel 30-40 fajta pen-t gond nélkül...ez a 3diknál kiborult...nem túl bíztató...
De annak örülök, hogy az én lapomban megy a cnq... :D

Gorneck#1239

(#14917) Gyuri27 válasza Gorneck (#14916) üzenetére


Gyuri27
félisten

Engemse vigasztal, hogy te 965 óta meg vagy elégedve a giga lapokkal. Mikor az én lapomra nincs bios.
Mint mondtam megértem a problámád és igazad is van. De tudod úgy vagyok ezzel, hogy elfogadom, hogy vannak hibák.
A cnq hiányzik nekem is. K8-ra volt megoldás. K10-re még nem találtam. De majd lesz.
A pen probléma meg érdekes. Én használtam a lapommal minőségi sblabs külső házat + maxtor 40 gigás ide csodát és szépen müködik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14918) Gorneck válasza Gyuri27 (#14917) üzenetére


Gorneck
titán

Vinyóval nincs gond...

Gorneck#1239

(#14919) Gyuri27 válasza Gorneck (#14918) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nade ezt nem mint vinyót kezeli. [link] s-101.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14920) Gorneck válasza Gyuri27 (#14919) üzenetére


Gorneck
titán

Tudom...így gondoltam elsőre is...csak nálam 120-250-500asok jönnek mennek...2,5" méretben...

Gorneck#1239

(#14921) bolcsodal válasza Gorneck (#14920) üzenetére


bolcsodal
addikt

Gorni te teszteltél vinyókat ezrével. :R

Kacsintgatok egy WD Caviar Green 1TB-s cumóval. Van tapasztalatod vele? Vagy F3-s Samu-k? A Seagate tenyleg ennyire fos 7200.10-es típustól felfelé?

They drew first blood....

(#14922) lipi67 válasza Gyuri27 (#14906) üzenetére


lipi67
veterán

Most ezt mire írtad? Elakadtam..
Ja..És azért..a 4770-et orvosolták, de..MA SE KÉNE, még ha csúzlival lövöldöznék utánam, akkor se. 4830 az ok, az tartós balhémentes vga. No..Mennyit kérdezősködtem a 4850-nél? Emlékszel? Fél PH nekem keresett vga-t, utána meg azt ,hogy miért szar. Mert ugye akkor mindenki azt mondta, hogy a zafír Vapor X -es 4850 jó kártya. Meg is vettem ahogy mondtátok és.. 1 hónap után, menetközben venti felpörög, piros biszbasz kigyullad és meghal a rendszer. Napokig tesztelgettem, de az az átok nem ám periodikusan és nem is terhelés függvényében játszotta el. Mikor 72órás tesztet futtattam, sokan kinevettek, hogy felesleges. A kártya nem dobott hibát. Majd 2 nap múlva netezés közben meghótt. (Melyik szervíz fogja 1 hétig járatni az én 2 szép szemem miatt? Max 1 óra, s ha ok, jön vissza és fizethetem még a futárt meg a +4k tesztdíjat is..) S akkor jött a tápcsati csere. Nem a tápból direkt, hanem a hozzá adott átalakítóval. És..ment is 1 hónapig, majd a háztól is. Elvittem a szombathelyi gépbe. Azóta 1 év alatt eddig (2 hónapja nincs infóm) 5x csinálta..
S ezt csak azért írtam, mert a 4770-ből okulva, nem kapkodtam, kikértem MINDENKI véleményét nyócmillió topikban.
Kben meg a 4770-nel se..sztem. Láttam, hogy jönni fog, külföldi teszteket linkelgettek be ph-ra és istenítették. Mivel procisan jár az agyam (abból indulok ki -első szériások a jók-), s mert akkor is azt mondák (Te is), hogy zafír.., mikor megjelentt az elős pár példány rögtön megvettem. Arról szó se volt addig, hogy várhatom a köv.generációs catalsyt drivert..A saját cd-jéről a driver felkúszott meg a CCC is, de azt mondták, hogy CCCt-ne. Lenyomtam. Többet soha a büdös életbe nem ment fel (Új win-re se). Majd jött asszem a 9.4-es és megoldotta (vagy9.5-nem emlékszem). S most elvonatkoztatva a vga-tól , gyártótól stb..csa annyit kérdeznék tisztelettel, hogy
Mi a kva büdös picsáért a vevővek kell vásárlás előtt nyomozgatni (ha tud..), hogy az agyonsztárolt cucc működőképes-e? :R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14923) lipi67 válasza shteer (#14907) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD Te meg azt, hogy mikorra várható az MX2-es? :U

(#14910) darál0wHuhh..El tudm képzelki. Pucsított ott mindenki, és látványosan, piros szőnyegen belovagolt egy táltoson Megan Fox. Leszállt a lóról és ment sorba. Gatya le és paskolás. Igen ám, de amikor a Te gatyádat lehúzta, a paripa bekanosodott és beverte. :Y .. Erre a kis paraszt amcsi picsának leesett az álla, és ez a 2 szócskát tudta (nem minden undor bélkül) kibökni: Ez kemény!!!) :DDD

23-ától járkálhatok (tunk) felvételizni..Előre félek, ez a Bogi..botrányosan makacs.. :W

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14924) darál0w válasza lipi67 (#14923) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem tegnap jött meg.

most a procin, vmi colink volt...mx2 2-4Cal hűvösebb. asztem lentebb viszi. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14925) lipi67 válasza darál0w (#14924) üzenetére


lipi67
veterán

" nekem tegnap jött meg " -Jajj Te kis butus! Féltél? Felesleges volt. Análisan nem eshetel teherbe. :DDD ---Nem bírtam ki!
S most, most olyan tisztább, szárazabb érzés.. :))
;) :R

Komolyan: Nekem nem gyütt semmi se:(
Gondolom, 1xre adta fel..

Gyuri : "cnq hiányzik nekem is" - Bocs, de Ő ki? Egy bannolt ph-s? :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14926) lipi67 válasza darál0w (#14924) üzenetére


lipi67
veterán

Nooooo! Írjál már!!!
:O addig rágyujtok..
Ha megjön majd az MX2-es, u.olyan szobahőmérsékletek mellett letesztelem őket. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14927) darál0w válasza lipi67 (#14925) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

kész. :DDD

nekem nem shteer küldte. azért ért ide :D

#14923) lipi67 _DD_d__D:D:D:DAS
te igen készenvagy. tesom is felkelt ugy röhögtem :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14928) Gorneck válasza bolcsodal (#14921) üzenetére


Gorneck
titán

Samut nem nagyon...legfőképp WDket...Black Green Blue...64 megás 2 terrást is...volt amivel sehogy se ment a raid, de ne kérdezd milyen konfigon...idén lassan meg van a 100dik alkatrész kvalifikálása...rekordot fogunk dönteni...és most lesz csak igazán cummmi...kínában 2 hétig újév van...vagyis mi dolgozunk helyettük is... :D
Seagate is volt már palettán...

Aszhem pont az 1tb-s WDt csináltam múlthéten...mi érdekelne pontosan? Mert ha green akkor gondolom nem a sebesség a lényeg...
Sztem az 500as Green az egy leglassabb vinya ebben a kategóriában...bár a fne se tudja...mondjuk én az SSD mellé bebasztam egy 150es velociraptort...elég és villámgyors.

Szal mi is érdekelne pontosan?

Gorneck#1239

(#14929) Gorneck válasza lipi67 (#14925) üzenetére


Gorneck
titán

cnq=eist+c1e.

Jahh itten szakad a hó...kb annyira mintha esne...

Holnap haver hoz haza melóból, pénteken meg visz hoz...legalább jót dumálok vele...kíváncsi vagyok, hogy hogy a faszba ment tönkre a kapcsolata 7 év után...már készültem, hogy szervezhetem a legénybúcsúját... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14930) lipi67 válasza darál0w (#14927) üzenetére


lipi67
veterán

:DD Én?
Te szívatsz, csak kultúráltan..Már összeroskadva üldögéltem a konyhában, 3 cigit 1xre füstölva, mert ugye Neked megjött az MX, tehát engemet, kicsi harmatos lelkemet nem szersse shteer.. Erre most közlöd, hogy nem Ő küldte.. :O 1:0 oda! :K

Balázs: :O :DDD Fricska volt! Gondoltam nem írok utána semmi, hátha megválaszolja... :DDD ("De annak örülök, hogy az én lapomban megy a cnq.." -Gondoltam, hogy nem zártál be valakit a gépbe, hogy tapossa meg a lapot") :D

Láttam, mondták a nagy havazást, de feléd kb 10centit jósoltak a mágusok. Szhely kap majd rendesen, kulerr-nek kevéske lesz a zsuk alacsony FSB-je:)

Hm..Én is így voltam. Van egy haver csaj, rendes szerssem. Úgy 15!! éve van egy haverral..
Mikor hazaköltöztem, szóltak, hogy a srác nősül. Másnap találkoztam a csajjal és mondtam Neki nagy nevetve: Hallom szaros, hogy asszony leszel.!
Éééén? Miért? Modták, hogy Dénes el vesz feleségül..:) Ja!!! Igen, az lehet, hogy Ő megnősül, de nem engem vesz el... -Szép volt..Ilyenek ezek. Semmi kitartás bennük.. :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14931) darál0w válasza lipi67 (#14930) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

gondoltam ha már ugyis gariba volt tesom karija, visszapostával kértem egy MX2t. :)

ho itt semmi. remélem nem ér ide, mert akkor megint szívhatom a fogam a sok vasárnapi vezető miatt...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14932) proci985 válasza bolcsodal (#14921) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

bár nem ő vagyok...

nekem volt 7200.11es seagatem... 2008 decemberben vettem, terás akkori csúcsmodell, majd 30k. májusban mindennemű előjel nélkül (furcsa zaj, bad sector, smart, akármi) meghalt. ment a gép, ment a gép, ment a gép, egyszercsak kékhalál. újraindítom, hol a seagate. hát sehol. néztem összes sata porton, vagy három kábellel, semmi.

kicserélték. de egy terányi adatomat ...tam (már elnézést), mert azonnal halt, figyelmeztetések nélkül.

egyébként: 5 fokkal melegebb volt a többinél (500as samu, 640es samu, 500as WD, hozta az elsőszériás 36os Raptort/80as ides Maxtort hangban ÉS melegben is), hangos volt, sebességben közepes. végig rendesen volt hűtve, nem volt szálítva, se dobálva, minőségi tápokra volt kötve (Chief 360, FSP500GLN).

tényleg ennyire gyenge. hacsak nem akarod megszivatni magad, ne vegyél. mielőtt lehalt se tartottam jó darabnak (zaj, meleg, sebesség), utánna meg...

F3mas samuból a 640esek közül halt jópár, de azok előtte mind SMARToltak (jah, olyanom is volt, 0% health három hét után) és bőven volt idő adatmenteni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14933) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na fiuk lányok. mára leléptem. fáj a hasam fejem torkom.

remélem reggelre itt a ho is :U

joccakát.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14934) lipi67 válasza darál0w (#14931) üzenetére


lipi67
veterán

Megnyugodtam..(ha szólsz időben..rendelhettél volna nekem is.. :O )

Nálunk nem lesz iccaka, majd csak holnap, elvileg "lájtos lesz"..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14935) lipi67 válasza proci985 (#14932) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem is kellen megy vinyó még, csak egy "teszt oprendszernek". Csupasz Win7 és csupasz Xp lenne rajta meg 15mega progi..Ez az 500-as samsung jó ami van,az maradna. (nem melegedős, csendes, kaptt már hideget-meleget, még nem tudtam elpusztítani..)
Én mit vegyek? Ok, hogy kevéske adat lesz rajta, de mennie kéne, olcsó kéne hogy legyen stb..S 80-ast minek? Nem éri meg, de most terrásat vegyek max 15-25 giga miatt?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14936) proci985 válasza lipi67 (#14935) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

és ha particionálnád? a kívánt helyet levágni, maradék meg mehet tárolónak. esetleg meg lehetne úgy úszni új vinyó nélkül is (csak particionálással vigyázni, néhány programmal adatvesztés nélkül lehetetlen megoldani).

8ért a 80asok tényleg drágának tűnnek, 36os raptor kvázi kihalt (és olcsóbban nincs), talán IDEsek jöhetnének szóba, de azok meg általában lassúak:(

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14937) lipi67 válasza proci985 (#14936) üzenetére


lipi67
veterán

Sajna nem! Ezt el kellene fizikailag is különítenem, nem jó az új particio...
Huncodkodni kéne sok mindennel..és ez az 500giga pont, hogy elég
- 1 hónapom van rá, mert nekem sajna (szegény ember vízzel főz alapon) a téli hideg/nyitott ablak az LN2... Utána már csak 24/7-es tuningok, ami már nem nagy élvezet..

Mik amúgy ezek az új "rangok", hogy Hardverapród meg gamepodder ? Vagy régebben is voltak csak akkor se tünt fel. :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14938) lipi67


lipi67
veterán

Na..asszem lassan lépek, van még kis számolnivalóm..
Joccakát!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14939) shteer


shteer
titán

most értem haza. AVATAR IMAX!!! fúúúúúúú, uberbrutál látványos ez a film

jóccak!

..szerintem jónak tűnik

(#14940) shteer válasza lipi67 (#14923) üzenetére


shteer
titán

péntekre, mert most értem haza - sorry, akartam én postára is menni, csak a posta nem akarta, hogy menjek :B már be vannak csomagolva bubis borítékba

..szerintem jónak tűnik

(#14941) kulerr


kulerr
őstag

jó reggelt!

Krami megelőztelek ma... :)

[ Szerkesztve ]

(#14942) Gorneck válasza lipi67 (#14930) üzenetére


Gorneck
titán

Van az 20 is... :( :W

Szép napot mindenkinek. :)

Gorneck#1239

(#14943) lipi67 válasza shteer (#14940) üzenetére


lipi67
veterán

Szuper! Nekem jó. :K

Balázs: Itt is szakad a hó. Reggel 6kor eső esett, most meg havazik..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14944) Gorneck válasza lipi67 (#14943) üzenetére


Gorneck
titán

Legalább a hókotrók mennek rendesen... :K

Gorneck#1239

(#14945) kicsigeri válasza shteer (#14940) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jó reggelt,

Honnan tudod az én címemet?

szerk
Ja mert megadtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14946) shteer válasza kicsigeri (#14945) üzenetére


shteer
titán

mindent tudok ;] ma indul a pasztaszállítmány elsőbbségivel

reggelt! szép latyakos :((

..szerintem jónak tűnik

(#14947) kicsigeri válasza shteer (#14946) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jaja, már a hólapátolás megvolt.

(#14948) Gorneck válasza shteer (#14946) üzenetére


Gorneck
titán

Itt is és még esik is... :D

Gorneck#1239

(#14949) lipi67 válasza Gorneck (#14944) üzenetére


lipi67
veterán

Sajna, nem csak azok..a hasam is. 2 tányér levesbe beletettem fél üveg erős pistát (nem nagyon csíp az, nekem inkább sós). Na..most meg fosok.. :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14950) Gorneck válasza lipi67 (#14949) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.