Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) krammerka válasza lipi67 (#13450) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!

Nem,már nem.............. ;)

Hát barátaim,ezen elszörnyülködtem,és igen elgondolkodtató:[link]

[ Szerkesztve ]

(#13452) kulerr válasza krammerka (#13451) üzenetére


kulerr
őstag

na ezt akkor sem venném meg ha 150K lenne... :N

te sem tudsz aludni ugye?? hozzászoktunk meg megöregedtünk wazze :D este 10-kor meg olyanok vagyunk mint akiket fejbe vágtak...majdnem állva alszunk el :B

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#13453) krammerka válasza kulerr (#13452) üzenetére


krammerka
őstag

10-kor?......már 8 után végem van :DDD

(#13454) kulerr válasza krammerka (#13453) üzenetére


kulerr
őstag

a lányom nézi a barátok köztet...sokszor máz ezen az érdekfeszítő műsoron is elalszom :DD

[ Szerkesztve ]

(#13455) bolcsodal válasza kulerr (#13454) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nálunk kb. este kilenckor csendesednek el a kölykök (a lányomat épp elválasztom, eddig ment a rajzolás, könyvbőlmesélés, fejbőlmesélés, apamaradjvelem cirkusz.. :( ). Ekkor kellene elkezdenem dolgozni...de olyan hulla vagyok, hogy csak nézek magam elé...általában 1-ig megy is bambulás, persze melóval semmit nem haladok...

Erre a fiam minden reggel nyomatja a cirkuszt hét óra körül... :DDD

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#13456) Gyuri27 válasza fekeandras (#13448) üzenetére


Gyuri27
félisten

Veszel egy 4xx-s prockót. 3 mag elég mindenre. Hozzá egy asock sb710-t meg ddr3-t és kész. Ha mákod van vagy a l3-t vagy a negyedik magot tudod aktiválni. Aztán meg veszel bele egy hatmagos procit. Mi lehet ezzel a baj?

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13457) fekeandras válasza lipi67 (#13450) üzenetére


fekeandras
őstag

Már nem. Előbb parasztfelkelés volt :DDD

(#13451) krammerka: ,,Figyeljük meg a hirdetés szövegében a kitételt: "alényeg nem muszáj atválani a hitelt hanem közjezö által átadom a kocsit és ön füzeti továb nem kel bankba menyünk csak 1 jegyzöhöz és má vihetti is a kocsit". Azaz: a hitelt ezentúl is cigányunk fizeti abból a pénzből, amit mi adunk neki. Miközben, papíron, hivatalosan (erre kell a közjegyző) az autó már nálunk, a mi tulajdonunkban van. Ha meg bűnözőnk „elfelejti” továbbítani a banknak a havi 105 ezret (gyengébbek kedvéért: lenyeli a hiteltörlesztésre havonta neki adott pénzünket), akkor nem tőle veszik el a kocsit, hanem tőlünk. Ki van ez találva. Ez „a kocsit makximum 50km körzetbe adom át” meg valószínűleg azt jelenti, hogy emberünk nem akar túl sokat utazni, ha szerencsétlen vásárlójától be akarja hajtani az aktuális törlesztőrészletet. Vagy amikor, átadás után, el akarja azt tőle lop(at)ni. Dupla nyereség: pár napon belül visszakerül a kocsi (hogy aztán pl. Erdélyben hirdesse meg eladásra valami tezsvír), miközben ******* a hiteltörlesztést továbbra is kiveri a balekból, aki - vesztére - nem ismerte az aranyszabályt: „********* soha semmit sem szabad vásárolni”.

idézet innen.

(#13455) bolcsodal: az élet apró szépségei. :)

[ Szerkesztve ]

(#13458) shteer válasza fekeandras (#13457) üzenetére


shteer
titán

hajjajj.. ezen a hirdetésen röhögött az egész iroda csütörtökön :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#13459) lipi67 válasza krammerka (#13451) üzenetére


lipi67
veterán

Mikor ezt írtad, akkor feküdtem le. Közben fogyókúrára fogtam a procit és megfőztem. Most ébredtem:)

(#13457) fekeandras: Huhh..Jól hangzik, izgalmas. Vegyük meg!!!! Légysziiii

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13460) darál0w válasza krammerka (#13451) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

te jo ég.

elgondolkodom rajta :B :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13461) kulerr válasza bolcsodal (#13455) üzenetére


kulerr
őstag

ezek szerint te otthon melózól?? nincs annál jobb hidd el mikor valamilyen szinten te osztod be magadnak az idődet....

[ Szerkesztve ]

(#13462) bolcsodal válasza kulerr (#13461) üzenetére


bolcsodal
addikt

Áhh....nyolcadikáig volt szabadságom. Elhatároztam, hogy megírom a doktorimat, de amíg a lurkók itthon vannak (főleg az ovis), addig "mission impossible"! :DDD Múlt héten vittem oviba reggel így tudtam dolgozni....jövő héttől meló ezerrel, akkor csak este kilenc után tudom majd folytatni... :(

They drew first blood....

(#13463) Gorneck válasza bolcsodal (#13462) üzenetére


Gorneck
titán

Nem semmi kitartásod van...irigykedem...belőlem a ház/építkezés és a fősuli teljesen kiírtott mindent...már alig alig van erőm...pedig két hét és államvizsga...hétvégén arra volt időm/kitartásom, hogy összeszedjem mit kell feladnom postán...vagyis mit kell feladnia apámnak és kinek...

Szép napot egyébként mindenkinek. :)

Gorneck#1239

(#13464) bolcsodal válasza Gorneck (#13463) üzenetére


bolcsodal
addikt

Sok választásom nincs! ;] Ha már itt van a két poronty, akkor ők az elsők! Én meg írom, amikor tudom...csak nehéz összeegyeztetni a jelenlegi melóhelyemmel, mivel teljesen más témából kell megírnom. Minden egyes perc feleslegesnek tűnik, amit ezzel töltök. :U

De ha már a dolgozaton kívül mindenem megvan azt is összekaparom valahogy.

Sok az anyag, amiből fel kell készülnöd? Én vizsgákra soha nem tudtam hetekkel előre tanulni...mindig volt valami kifogás, persze a végén mindig kétségbeesett kapkodás lett a vége... :DDD

They drew first blood....

(#13465) Gorneck válasza bolcsodal (#13464) üzenetére


Gorneck
titán

Ez természetes... :K

Eléggé...meg lusta is vok hozzá...rendszerint én is meglelelem a miért nem-re a választ gyorsan... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#13466) shteer válasza lipi67 (#13459) üzenetére


shteer
titán

szóval ma cpu volt ebédre? :DDD

itt vaddisznópöri fől éppen :)

..szerintem jónak tűnik

(#13467) darál0w válasza shteer (#13466) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Q8200esednek kihajtottad e már e lelkét? ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13468) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Estét emberek. :)

(#13469) Gyuri27 válasza kicsigeri (#13468) üzenetére


Gyuri27
félisten

Favágás? :DDD

kulerr nem birja a kritikát :B
Látod fater isten nem ver bottal. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#13470) shteer válasza darál0w (#13467) üzenetére


shteer
titán

még nem :) fura lelkivilága van neki, ráadásul még az x38 biost se ismertem ki igazán

nincs is rá szükség de majd ha átköltözök az új házba és újra vízre kötöm ;]

..szerintem jónak tűnik

(#13471) shteer válasza Gyuri27 (#13469) üzenetére


shteer
titán

de pofánverném az ilyen okoskodókat :)

..szerintem jónak tűnik

(#13472) darál0w válasza shteer (#13470) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát pedig kiváncsi lettem volna mit bír FSB ügyileg :) bár az x38rol sok jot nem hallottam még. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13473) Gyuri27 válasza shteer (#13471) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért? Ne csak nekem jusson már. :N
Amúgy meg lehet szét karatézna fővezér. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#13474) kicsigeri válasza Gyuri27 (#13469) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hehe, nem volt favágás, téli gumit vettem délelőtt 12e 4 darabot, ezt a telet már kihúzom vele. Meg talán el is tudom passzolni. Baszki a 110 paci ledobta a mostani gumi mintáját ;]

(#13475) lipi67 válasza shteer (#13466) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD
Jogos! (visszaolvastam) Ott a pont! :C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13476) lipi67 válasza Gyuri27 (#13473) üzenetére


lipi67
veterán

későn olvastam biztos, de nem látok semmit!:)
Mi volt ott???

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13477) krammerka válasza lipi67 (#13476) üzenetére


krammerka
őstag

én is lemaradtam........ :)

(#13478) Gyuri27 válasza kicsigeri (#13474) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem a lóerő miatt megy tönkre a gumi és a lehajtás (trabis korszakomból tudom). Hanem a füttygumival indulás miatt.

Lipi: moderálva lett.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13479) kicsigeri válasza Gyuri27 (#13478) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ja ezt nem tudtam :D amúgy se voltak valami faszák, csúszott a havas úton 80 nál.
A héten mentem egy olyan utcába, ami tiszta hó volt és eléggé meredek, nem tudtam felmenni. Ismerős meg simán felment, picit jobb állapotba voltak a gumijai. Eléggé kopottas az első meg kemények is, és ennél a fajta guminál nem jó ha kemény. :DDD

(#13480) lipi67 válasza Gyuri27 (#13478) üzenetére


lipi67
veterán

Kár.
Kulerr...Mi a kukimnak adja el, s akar tőlem 3200-ast venni? Nem értem én ezt..

Pont most történt velem is egy fura dolog. Kérdi tőlem priviben vki, hogy van-e nekem Moneybookers-em. Írom neki , hogy azt se tudom , hogy mi a fene az, s közben látom, pillatannyilag a szabályok sorozatos megsértése miatt pihizik.
De ő mégis ír. Vszolok (2k kellett volna neki pókerre)s közben látom, végleg kirúgták. Azóta is jött tőle egy privi..Fura..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13481) darál0w válasza lipi67 (#13480) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

látom fáradt vagy. :D nézd meg azt az adatlapot jobban ;)

nekem is írt, de nekem MSNen is megvan. rendes gyerek és kicsit poker"Buzi" :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13482) kulerr válasza lipi67 (#13480) üzenetére


kulerr
őstag

Akarja a franc...de ha jó lét kapok mehet, azért nincs rajta ár. ennyi az egész :B , de arra a 3200-re fáj a fogam még :K

Gyurka: nem a kritikát nem bírom, hanem a balfaszokra vagyok allergiás....az orvos is eltiltott tőlük... :D

darál0w: nincs az megfőzve max megprirítva...de annál jobb nem? :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#13483) darál0w válasza kulerr (#13482) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

minek?

továbbfőzni? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13484) Gyuri27 válasza kulerr (#13482) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nana. Én nem egy vad idegentől kaptam kioktatást, hanem tőled meg Lipitől. Szóval te még mindig jobban jártál.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13485) darál0w válasza kulerr (#13482) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de csak vajjal esetleg lekvárral :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13486) kulerr válasza Gyuri27 (#13484) üzenetére


kulerr
őstag

kioktatást?? tőlem? nebassz mikor?? a poénkodást nehogy idevedd... :D

egyébként nem kioktatást kaptam csak egy okoskodót semmit nem állítottam de ö mindjárt levezette a "relativítás elméletet"...ki a f@szt érdekel a véleménye szted?? :U

Más: van már normális VGA-d vagy még mindig arra fogod h ne tudjam szétrúgni?? :DDD

darál0w: Jóóó az! Meglátjuk a történéseket, de remélem nálam fog landolni :B

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#13487) kicsigeri válasza kulerr (#13486) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ja kellene már egyet Codoznunk, nem gyerekek??? Megint el kell verni a picsátokat mi Kuler :DDD De akkor szólj a többieknek is. Aztán nyomhatnánk egyet. Ha látok valakit a héten skájpin akkor annak szólok, csak beszéljük meg hogy mikor.

(#13488) darál0w válasza kulerr (#13486) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát csapj le rá, mint sas a kisnyulra :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13489) shteer válasza Gyuri27 (#13473) üzenetére


shteer
titán

na igen, te vonzod őket :D

..szerintem jónak tűnik

(#13490) Gyuri27 válasza kulerr (#13486) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vga-m nincs. Viszont sok fölös ramom van.
Amúgy a srác számitása szernitem oké volt. :DDD

Optimus: mint valami mágnes. Kár, hogy nem a pénzt vonzom ennyire.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13491) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Na joccakát.

(#13492) lipi67 válasza darál0w (#13481) üzenetére


lipi67
veterán

Tudom a pokert, 19:30, írta. Nekem viszont most is ez szerepel az adatlapon: (* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)

(#13484) Gyuri27 : Tőlem? Nebasz. :B

(#13491) kicsigeri: Jó éjt!

Valószínű, hogy kellene egy 30-40k-s gép. Csak menjen:) :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13493) lipi67 válasza darál0w (#13481) üzenetére


lipi67
veterán

No, lefényképeztem és elküldtem Neked. Nálam ..végleg kirúgták, nemtom miért :U :F

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13494) fekeandras válasza lipi67 (#13493) üzenetére


fekeandras
őstag

Kit? :F

(#13495) lipi67 válasza fekeandras (#13494) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD 1:0!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13496) lipi67


lipi67
veterán

Na, asszem lassan lépek, szar 1edül itt, meg holnap 9-re vár egy szőke pina..(a haja szőke)

Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13497) fekeandras válasza lipi67 (#13496) üzenetére


fekeandras
őstag

:D Jó8

(#13498) shteer válasza lipi67 (#13496) üzenetére


shteer
titán

a pina haja? :D

..szerintem jónak tűnik

(#13499) fekeandras válasza shteer (#13498) üzenetére


fekeandras
őstag

18+ :B

(#13500) Gorneck


Gorneck
titán

Szép napot mindenkinek. :)

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.