Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) Gyuri27 válasza Gorneck (#14525) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez van ha nem jó helyen vásárolsz. Nem is azt hozzák amit kértél. Meg el is romlik. Ajánlom magam. :DDD

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14552) Gorneck válasza darál0w (#14550) üzenetére


Gorneck
titán

Okka. Észben tartom...

Gyuri: Hááát eddig nem is volt gondom...a faccom se tudta ez lesz... :D

Gorneck#1239

(#14553) darál0w válasza Gorneck (#14552) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

aztán ha nemindulna lehet, h a SYS.txtben kell majd varázsolni, de nem nagy cucc. ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14554) Gorneck válasza darál0w (#14553) üzenetére


Gorneck
titán

Pontosan erre voltam kíváncsi téééé...de majd ha meg lesz zargatlak...

Gorneck#1239

(#14555) lipi67 válasza Gorneck (#14544) üzenetére


lipi67
veterán

OKé! :DD

(#14547) darál0w : Minek az Neked Te! Zsebrevágod, s ha leiszod magad a sörházban, hazavezet? Nekem Sz.Ági adott egy fényképet magáról amikor vele voltam, a hátuljára ezt írta:" Azért van nálad, hogy este tudd, kihez kell hazajönni!" :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14556) darál0w válasza Gorneck (#14554) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem mindnél kell piszkálni. attol függ milyet szerzel be , és hova rakod. kártya vagy belső memo. aztán akkor derül ki, ha felraktad és nem megy :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14557) Gorneck válasza lipi67 (#14555) üzenetére


Gorneck
titán

Arra ott a pincsije... :DDD

Gorneck#1239

(#14558) lipi67 válasza Gorneck (#14557) üzenetére


lipi67
veterán

:C :C :C

Gyuri!!!: (erre csak nem mondod, hogy vegyek inkább nv-t) Mennyiért reális (eladni-az enyém) egy PowerColor HD 4870-es 512-es vga. Hibátlanul, hiánytalanul , számlával és 2011.aug 31-ig Iponba szóló garanciával?
-sehol se látok már Iponnál 4870-et, csak 1db Palit van (gondolom raktáron maradt) irreális 50.000Ft feletti áron.
Mielőtt kérdéseket tennél fel: Az enyém szép:) és a hűtése is ok, réz (láttam ilyet nem réz csövekkel is), [ihun-e!]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14559) shteer válasza lipi67 (#14558) üzenetére


shteer
titán

én 25-ért vettem az asust, 27-28-ért mennek a garis 512-esek, 32-33 az 1gb

..szerintem jónak tűnik

(#14560) darál0w válasza lipi67 (#14555) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

pontosan. ha eltévednék.

de legfőkeppen azért, mivel játékvezető vagyok, és kell mennem elég furcsa , sosemjártam még arra helyekre is. :)

(#14557) Gorneck23 nemtalálna haza. inkább összeszarja magát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14561) Gyuri27 válasza lipi67 (#14558) üzenetére


Gyuri27
félisten

24-25 pénz jól mondja optimus :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#14562) lipi67 válasza shteer (#14559) üzenetére


lipi67
veterán

Hm..az nem sok, akkor nem éri meg eladni itt a oh-n. BAZ-ban 30-ért tuti elmenne, ha ismernék itt vkit akinek kell..(nem ismerek)
Akkor asszem marad. Köszi!

(#14560) darál0w : Játékvezető? Milyen játék? Papás-mamás-ban én is szeretek dominálni.. ;) Hát kben akkor kell is az neked. Nem egyszerű innen eljutni a Juve stadionjába.. :D

(#14561) Gyuri27 : Nem értem én ezt! Ha el akarok adni vmit..szart se ér. Ha venni akarok..na, akkor alig olcsóbb mint a bolti.. :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14563) Gyuri27 válasza lipi67 (#14562) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy közben kijött az 5770. Tehát egy termék árát használtan nem csak az határozza meg, hogy vásárláskor mit írtak a számlára. Függ attól, hogy adott pillanatban mennyi annak a terméknek az ára (ha még lehet kapni) ill abban az ársávba azóta milyen vga-k jöttek ki. Általában ha a termék nem túl régi, gyári állapotú, minden tartozék megvan az értékvesztés 10-20%. Mivel a piac teli 4850-l és 4870-t ezért én 20% értékvesztéssel számoltam. Amennyiben nem sürgős az eladás magasabb árta is kaphatsz érte.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14564) darál0w válasza lipi67 (#14562) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

juve...hol van még az. de talán egyszer odaérek.

ha meg nem, akkor majd elmegyek eccer Fábián Misivel. jo haverom ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14565) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyanusan nagy itt a csönd. Mi a p van?
Hol vannak az inteles amd-vgas kemény tökü intelesek? :F

Amd - Radeon - Ryzen

(#14566) shteer válasza Gyuri27 (#14565) üzenetére


shteer
titán

itt olyan nincs :P kizárólag ati vga, amdt nem teszünk a gépbe

..szerintem jónak tűnik

(#14567) Gyuri27 válasza shteer (#14566) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dehogynem és ráadásul puha pücsüek is vagytok. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#14568) Gorneck válasza Gyuri27 (#14565) üzenetére


Gorneck
titán

Mi van? A zöld köd mellé bevágtál még egy pohár sört is? :D

Gorneck#1239

(#14569) darál0w válasza Gyuri27 (#14565) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

eladtuk az VGAt azt nem tudunk írni, mer NV nem gyárt még jot.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14570) shteer válasza Gorneck (#14568) üzenetére


shteer
titán

:N ez nála teljesen alap. ha muszájpólóba öltöztetik akkor meg csak pislog :))

..szerintem jónak tűnik

(#14571) Gorneck válasza shteer (#14570) üzenetére


Gorneck
titán

Vagy nincs otthon az asszony oszt élvezkedik, hogy Ő az úr otthon... :D Szerencsére megszoktam már eme komolytalan kijelentéseit... :D

Gorneck#1239

(#14572) shteer válasza Gorneck (#14571) üzenetére


shteer
titán

akkor az asszony a kutyát vitte sétáltatni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#14573) Gorneck válasza shteer (#14572) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

A pincsi meg maradt otthon így a gép elé settenkedhetett... :D De az is lehet épp a gyerkőcnek mutatja milyen kemény ő... :D

Gorneck#1239

(#14574) lipi67 válasza Gyuri27 (#14563) üzenetére


lipi67
veterán

Persze, értem én. (most ne robbanj ) A HD 57valami jobb kártya? :B
Kben én a 4870-et akkor kva olcsón (akkor volt mélyponton az ára (2009.aug.) 35.230-ért vettem. Mai ára..Hol kapni. S ha már mai..Iponnál miért 50k felett van?
A vételárnak 80%-a is 28k, a mai Iponnak meg ugye 40k..Akkor mér csak 25???
S láttam én is más 4870-et, de annak a hűtése gagyibb. Ja! Ez Oc-s vagy micsoda, alapon is 770/900 nem 750/900 . :B [ez a csicsás valami] miért 51,4k? Ok, hogy 1gigás, meg 2 venti "hűti"-sztem nem jobb a hűtése mint az enyémnek..de akkor legyen 6-8k val drágább. Akkor is 45k nál tartunk. s 30-at se nem ér az enyém..:(

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14575) lipi67 válasza darál0w (#14564) üzenetére


lipi67
veterán

Hol fújod? (NB x, Megyei x?)
#14567) Gyuri27? Nem mondod, hogy már mindenkiét letesztelted itt! Hát bakker..nem lopod az időt:)

-én lennék csak a gép..az nem az aenyém du.-

Balázs (14571): "Vagy nincs otthon az asszony oszt élvezkedik" -élvezkedne..de puha neki a pöcsünk..Most vagy szájzára van, vagy gipszben a keze.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14576) lipi67 válasza Gorneck (#14573) üzenetére


lipi67
veterán

"A pincsi meg maradt otthon így a gép elé settenkedhetett... De az is lehet épp a gyerkőcnek mutatja milyen kemény ő... " ---- ezen hsz üzenete:

A pincsi meg maradt otthon,így mögé settenkedett, hogy demonstrálja a gyereknek, milyen kemény Ő. :DD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14577) shteer válasza lipi67 (#14574) üzenetére


shteer
titán

azért ennyi mert szinte állandóan van ennyiért 2-3 db az apróban. ennyi :N drágábban van 1gb-os, annál drágábban van az 5770 (pedig normális driver nincs még alá)

5770 nem ér 36-38k-t szvsz, de lenyomta árban a vele azonos teljesítményű 4-es szériát

..szerintem jónak tűnik

(#14578) Gorneck válasza shteer (#14577) üzenetére


Gorneck
titán

És nem mindenhol annyi ugye azt tegyük hozzá...

Lipi: :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14579) lipi67 válasza shteer (#14577) üzenetére


lipi67
veterán

És teljesítményben 4870 vs 5770?
Ha meghóna a vga-m? Mit kapnék cserébe?

Balázs: Szopás van. Reggel hideg volt, ablak kinyit regedit megnyit-átír tweak xp telepít, módosítások. Hát..Most kb 6.22-es dos-om van mint sem XP-m. :DDD
Viszont csak wPrime, Super PI stb fut, amúgy haldoklik a gép.. Most asszem újra fogom telepíteni és..reggel friss-ropogós XP-vel megint megpróbálom a tuningot..
(ha nem tudok semmiben se javítani..csinálok egy alulfeszelést, meg egy fasza Wint, oszt ha lesz pénz, csinosítgatom a gépet..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14580) shteer válasza lipi67 (#14579) üzenetére


shteer
titán

még kapnál ugyanolyat

teljesítményben sztem a 4870 győz :) bár csak dirt2-vel teszteltem és ott elvileg vannak dx11-es effektek

..szerintem jónak tűnik

(#14581) darál0w válasza lipi67 (#14575) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Megyei :)
de remélem mihamarabb előrébb kerülök.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14582) lipi67 válasza shteer (#14580) üzenetére


lipi67
veterán

Hol lehet kapni és mennyiért?
(felkúszott a vin, driverek nem, de a lant fel kellett tennem sajna, majd kilövöm)
Akkor a 4870-es nem gyenge kártya? Még ma is ok?

(#14581) darál0w : Elmegyek már 1 meccsedre! Észre fogsz venni, majd azt kiabálom, hogy "hajrá bíró!"

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14583) lipi67


lipi67
veterán

Aluszik mindenki?
--András, Te tuti nem..-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14584) krammerka válasza lipi67 (#14583) üzenetére


krammerka
őstag

Én már vagyok!

Jó reggelt!

(#14585) kulerr válasza krammerka (#14584) üzenetére


kulerr
őstag

Én is!:B...habár elaludtam

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14586) Gorneck válasza lipi67 (#14583) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Jó napot mindekinek. :)

Gorneck#1239

(#14587) shteer válasza lipi67 (#14582) üzenetére


shteer
titán

mit hol lehet kapni? :)

reggelt!

..szerintem jónak tűnik

(#14588) darál0w válasza lipi67 (#14582) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

joreggelt.

de készülj fel, mert vannak érdekes csapatok.

pl Szalonna. nemsok fehér emberrel találkozol arrafele. aki fehér , az is fekete már belülről...

Ma az volt tervben, h kialszom magam...hát nemsikerült, mert bnő nyomorult kis suzukija nem indult s le kellett vinnem vizsgára...istenverte japcsik...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14589) shteer válasza darál0w (#14588) üzenetére


shteer
titán

arról már mesélt egyik osztálytársam régen, volt arra túrázni :D és ugyanezt mondta :)

..szerintem jónak tűnik

(#14590) darál0w válasza shteer (#14589) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de van rosszabb...

Köröm.
fehéremberek száma : 2

polgármester és felesége :DDD

de turázni arrafele?legfeljebb turházni :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14591) Gorneck válasza darál0w (#14590) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD :DD

Gorneck#1239

(#14592) Gyuri27 válasza darál0w (#14588) üzenetére


Gyuri27
félisten

A japcsi az indul. A magyar nem.

Amd-s szép jó napot minden rajongómnak. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#14593) lipi67 válasza krammerka (#14584) üzenetére


lipi67
veterán

Én is, csak nem jól..
Képtelenség léggel javítani az eredményeimen..MAjd meg fagytam egész de.
Most vissza alapra mindent, s fokozatosan venni a feszt lefelé..

(#14587) shteer : 4870-et. :U

(#14588) darál0w: Szalonna? Nemrég voltunk ott kopasszal mert árvíz volt és a fekék pakolták a kert végében a zsákokat, s félő volt, hogy átugrálnak. Nem tették. (van ott egy volt katona cimbim, hozzá ugrunk le néha-néha) Szeretek én oda járni, meg hasonló helyekre (előtte nem sokkal szendrő-szendrőlád), no meg ott van az űberbrutál Meszes (rakacai tónál) 93% vagy mennyi a színarány a sötét oldal javára..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14594) Gorneck válasza Gyuri27 (#14592) üzenetére


Gorneck
titán

Köv héten lehet jön az i5.

Inteles szép napot mindenkinek. :D

Gorneck#1239

(#14595) lipi67 válasza Gorneck (#14594) üzenetére


lipi67
veterán

Kinek?
Néked?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14596) kicsigeri válasza Gorneck (#14594) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na mi az Balázs, nem gyere be az ájemdé?
Havas napot :D

(#14597) Gorneck válasza lipi67 (#14595) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát ha kiderül, hogy az a baj amit sejtünk Zsolti barátommal, akkor nem bohóckodom tovább...nekem olyan gép kell ami stabil...és tuti nem VGA fogok cserélni ha a következővel is xar lesz...

Köv héten kerül fel sajna csak a kari garizni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14598) Gyuri27 válasza Gorneck (#14597) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mesélj mi van?
A gari elég szarul müködik. Tudod. Jó helyen vásárolni. :DDD

Amúgy ezt az amd-t is meg kell ám tanulni. Nem ám úgyvan, hogy hopsz bele és már megy is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14599) lipi67 válasza Gorneck (#14597) üzenetére


lipi67
veterán

"...nekem olyan gép kell ami stabil" :))
Öreg vagyol Te már bohócnak! Komoly ember létedre tetrisekkel foglalkozol.. :C
Jerj hát vissza az igaz(hogy kicsit drágább) oldalra! Olcsó húsnak híg a leve...
Lépek, itthon a törpék.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14600) krammerka válasza lipi67 (#14593) üzenetére


krammerka
őstag

Ezt a kitartást értékelem Benned mindig nagyon :K :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.