Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) Gyuri27 válasza lipi67 (#14748) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL meglátjuk mi lesz a vége.
Az intel az ámitással, csalással stb nem fogja örökre eltartani magát. Az nv-k se sikerült.
Amúgy nem keveset imádkoztam, hogy az nv dögöljön meg. Lám így lett. Tehát a hitem erős. Mert az Úr én velem van. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#14752) kulerr válasza lipi67 (#14748) üzenetére


kulerr
őstag

....4,1Ghz-en finomhangolgatom 1,2V-on és és 1,28V-on valahol 4,3-4,35Ghz lesz kb....a 3200-est is beteszem csak most ezt ki kellett próbálnom, de tudod úgyis miért.

Viszont ami nagyon tetszik ebben a prociban, h abszolut nem melegedős, azaz nem volt még olyan procim ami 48-53 fok között volt egy tx-el 4 ghz felett, és ez most ezt tudja :B

Gyurka: miért imádkozol? kétségeid lennének h nincs más alternatíva már, vagy már csak az segítene? ekkora baj van? :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14753) Gyuri27 válasza kulerr (#14752) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincsenek kétségeim. De mégis gyorsabb ha az Úr keze sújt le az intelre. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#14754) lipi67 válasza darál0w (#14749) üzenetére


lipi67
veterán

Húúúú vagy 10-12 éve. Volt párszor az RTL-en is. Átesett műtéteken, (szájpadlását a szoba másik végében találták meg). Szilveszterre gyártott petárdákat. Feküdt az ágyban, az 1iket szerelgette, a másikat addig a szájába tette, asszem ilyesmi volt.

Igen. Remélem meg van még. Én..Magamtól nem nagyon adol el semmit, csak ha kérik(mint pl. kulerr a 3200-est, chibo a 2180-ast) Azzal üzletelgetni, hogy x procit megveszek, s rádobok 1-2k-t..neem. Így inkább Iponból veszem, számlával-garral, s ha nem kell már, ilyen formában átveszik Ipon áron, a futárt bukom csak, de azt se, mert mikor veszek valamit, úgy időzítem, hogy többeknek is rendeljek, s legyen 150k-s rendelés. Ezért szoktam mondani, hogy gar. rajtam keresztül. Ez nem sumákolás, 1xüen arról van szó, hogy 1-1 garancia/számla papíron több cucc is van, s nálam van lefűzve. Ha x megkapja mikor megveszi és elhagyja..Nem. A papírok maradnak itt, s ha vkinek baja van, fénymásolom, s hívom a futárt..
MIt adok érte? Semmit. Nem kell csak pár napra, hogy: Meg tudjam nézni Aggregátornak, hogy milyen beállításokat szeret, meg akkor már a HWBOT-ra is csinálok vele 1-2 eredményt. Léggel az is bajnok kis proci volt, mint ez a q9550-es.

Még nem láttam, mén és megnézem!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14755) lipi67 válasza Gyuri27 (#14751) üzenetére


lipi67
veterán

:DD :C
Nézd. Legyen igazad az Intel terén is, (csalás stb-hol nincs..), de engem ilyen téren nem érdekel, nem orgazda vok, ha procit veszek. S amíg ilyen quadokat gyárt nekem, marad az Intel..
Megkereslek, tuti, hogy a bibliában valahol van utalás Rád..:) -

Kinek van egy bibliája?

(#14752) kulerr: Igen, tom miért kezded a 8xxx-szel. Szuper az a proci. Én is mindíg nyugtatgattam magam, ha valéami a hővel nem volt ok, hogy szar a szenzor, stb..de olyan jó volt látni, amikor a magok 1ütt futottak és alacsony hőmérsékleten..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14756) Gyuri27 válasza lipi67 (#14755) üzenetére


Gyuri27
félisten

Leginkább abban a fejezetben emlegetnek, ahol egy csávó valami fénykardal hadonászik (a lángpallos már nem divat). :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14757) lipi67 válasza Gyuri27 (#14756) üzenetére


lipi67
veterán

Gyáááááá! Te vagy a hegylakó?
Én is benne vok, tudod az a csóka aki vízből csinált tablettás bort, be is kávézott tőle rendes, reggel a bnője hálóingében ébredt és álmosan/másnaposan nem vette észre, hogy benézte a hidat és a mellette a vizen kolbászolt el a kocsmáig..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14758) darál0w válasza lipi67 (#14754) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

10-12 éves videot csak nem tolnak fel boonra :D

de kitudja...

gari nálam is így van általában. mindig több cuccot veszek, aztán másolatot adok...

megnézted már gondolom. minnyá keresek vagy 2 képet :)

(#14757) lipi67 :DDD :DDD :DDD hatalmas. ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14759) Gorneck válasza lipi67 (#14757) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#14760) lipi67 válasza darál0w (#14758) üzenetére


lipi67
veterán

Én nem tudom, hogy ott mi a szokás, és azt se, ki az a pihentagyu aki felveszi ..

Ok, jöhetnek a képek. Én is küldök majd iccaka.

(#14759) Gorneck23: Szép jó napot! ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14761) darál0w válasza lipi67 (#14760) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mutatok magamrol is, csakhogy felismerj vagy Bogi felismerjen ha elé kellene menni...nehogy elszaladjatok :DDD

bár nem is töltök fel én :D

elég ha itt szétnézel :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14762) Gorneck válasza darál0w (#14761) üzenetére


Gorneck
titán

A kis pudliról is van kép ahogy látom... :D

Gorneck#1239

(#14763) lipi67 válasza darál0w (#14761) üzenetére


lipi67
veterán

Te se vagy 100-as!:)
Bogi valami szart hallgatott. (valami szörfpunk vacak)..Na, leültem vele és du 4-től 22:40-ig mutattam neki zenét. Apja lánya. Csak a Bon Scott-os AC/DC jön be neki, Deep Purple full ok, Régi Oi! jobb mint az NS, Magozott-Kárpátia-Lagzilajcsik..Oppressed, Four Skins a best. Viszont.. így vettem észre, hogy eltünt az összed Toy Dolls (no nem egy nagy érvágás, de akkor is)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14764) krammerka válasza lipi67 (#14763) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!

(#14765) shteer válasza krammerka (#14764) üzenetére


shteer
titán

aki unatkozna 11-től és szereti a pálinkát, várom segíteni költözködni :D
ond vezér útja 1-3 :))

..szerintem jónak tűnik

(#14766) Gyuri27 válasza shteer (#14765) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha sok lesz a pálinka az nem költözés lesz, hanem bontás. :DDD

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14767) lipi67 válasza krammerka (#14764) üzenetére


lipi67
veterán

Neked (nektek) is!
(#14766) Gyuri27 : :D
(#14765) shteer : Ha jól értelmezem, akkor pálinkákat kéne cipelni 1ik helyről a másikra a gyomrunkban:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14768) Gorneck válasza shteer (#14765) üzenetére


Gorneck
titán

Előbb is szólhattál volna... :D

Már toltam egy sört ma...

Szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14769) kulerr válasza shteer (#14765) üzenetére


kulerr
őstag

...és miért csak most szólsz? még tgk. sem kellett volna....arról nem is beszélve, h emlékezetes és lenne ;] :D

látod megint a pia! Ha valaki kiejt a száján bármit ami a piával összehozható máris itt van mindenki! Idült alkoholista másnapos banda! :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14770) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Havas jó reggelt.

(#14771) Gorneck válasza kicsigeri (#14770) üzenetére


Gorneck
titán

Volt lesz favágás? Vagy hétvégén megúsztad?

Gorneck#1239

(#14772) kicsigeri válasza Gorneck (#14771) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Sikerült a hétvégén megúszni, most hólapátolás volt, meg kocsikiásás, aztán egy kicsikét kocsikáztam, a rendszám nem látszik :D annyira havas lett.

(#14773) lipi67 válasza kicsigeri (#14772) üzenetére


lipi67
veterán

Gyorsan üss el vkit aki nem éppen olvad bele a mostani havas környezetbe!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14774) kulerr válasza lipi67 (#14773) üzenetére


kulerr
őstag

ááááá Geri nem olyan....ma este megy vissza a 3200-es a gépbe ;)

[ Szerkesztve ]

(#14775) kicsigeri válasza lipi67 (#14773) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Bakker de szép fehér a kocsi, hogy nézne ki ha bepirosoznám :D

(#14776) Gorneck válasza kicsigeri (#14775) üzenetére


Gorneck
titán

Mint az angol zászló... :D

Gorneck#1239

(#14777) darál0w válasza Gorneck (#14762) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szép napot.

hogyne lenne...aranyos állat, attol h így néz ki :DDD

(#14763) lipi67 kössz

ezt boknak veszem :B :DDD

(#14765) shteer 2 ora és ottvagyok. megvársz e?:D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14778) Gyuri27 válasza darál0w (#14777) üzenetére


Gyuri27
félisten

Józanul semmiképp. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14779) darál0w válasza Gyuri27 (#14778) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd az uton bemelegítenék én is. :DDD

hátha megint elvénnék a jogsit :U :DDD

de tuti nem érnék oda 2 ora alatt. há' esik a ho, a sok nyomorék meg ilyenkor 30al megy...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14780) Gyuri27 válasza darál0w (#14779) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az nem baj, ha 30-l megy. Mert így ha 50-l előzöl már kész versenynek tünik a vezetés. :D

Amd - Radeon - Ryzen

(#14781) Gorneck válasza darál0w (#14779) üzenetére


Gorneck
titán

Esik a hó? Itt még semmi...

Gorneck#1239

(#14782) darál0w válasza Gyuri27 (#14780) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de netudd meg milyen idegeítő. sietne az ember, a sok gyökér "vasárnapi vezető" meg képes ilyenkor 30al menni az ut közepén. és belső sávbol ő külső sávba érkezik. az a másik. imádom őket. nem is tudom melyik tűnjön el inkább...ezek vagy az AMD :DDD

(#14781) Gorneck23 tegnap este ota. hol csak szállingozik, hol szakad. most vmi dara hull éppen :))

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14783) krammerka válasza darál0w (#14782) üzenetére


krammerka
őstag

itt sem nem esik :N
Felvettelek az iwiw-en :K
Megkeresném az összes itteni cimborát,csak ugye senkinek nem tudni a "rendes" nevét

[ Szerkesztve ]

(#14784) Gyuri27 válasza darál0w (#14782) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyik sem fog eltünni. Mert a hülye emeber osztódással szaporodik (mint pl az aki azt hiszi, hogy az amd eltünik). Az amd pedig örök. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#14785) darál0w válasza krammerka (#14783) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

el is fogadtalak te nagy horgász :DDD

nekem adatlapon ott van minden...szeretem, ha elmeroggyantak zaklatnak telefonon meg emailen... :B

jot lehet rajtuk röhögni :DDD

(#14784) Gyuri27 :DDD

okés. nemszoltam.

maradjon mind2 a te örömödre ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14786) krammerka válasza darál0w (#14785) üzenetére


krammerka
őstag

:C :R

A szőke jány a képen...........az igen :K

[ Szerkesztve ]

(#14787) Gorneck válasza darál0w (#14782) üzenetére


Gorneck
titán

Facca, itt semmi, csak baszott hideg... :W

Gorneck#1239

(#14788) darál0w válasza krammerka (#14786) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bnő, már lassan 9éve.

már szégyenlem magam, h nem jegyeztem el, de nem akarok elsietni semmit. :DDD
fiatal vagyok még ;]

(#14787) Gorneck23 hideg az itt is van. most -4c. de a lágy szellő még rátesz egy lapáttal...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14789) Gorneck válasza darál0w (#14788) üzenetére


Gorneck
titán

9 éve? Én 3at is nehezen bírtam... :D

Gorneck#1239

(#14790) krammerka válasza darál0w (#14788) üzenetére


krammerka
őstag

meg ne tedd!!!!!!
Ne tedd tönkre az életed :N

9 éve vagytok együtt,akkor a lány se élhette ki magát valszeg(a Te korodból kiindulva)
Ugyanebbe a cipőbe jártam én is,eljegyeztem,elvettem,és mi lett a vége......................,hát naná hogy az :U

(#14791) darál0w válasza Gorneck (#14789) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

8ésfél!

első 3 még oké volt, sőt. első 6 is. ott volt egy holtpont, de azota minden okés :K

néha-náha becsusszan egy kis ez-az :D

dehát belefér... :DDD

(#14790) krammerka még nem szándékozom semmit tenni egyelőre.

de hidd el kiétük mi magunkat :D

már én sem vagyok az a "discobajáros" fajta.
inkább kocsma, haverok, azt duma meg pia.
de házibuli az még okés :D

azota nem mondja gyakran, h menjünk buliba, amikor egyszer megprobált velem inni. fejreállt a hoba állo helyzetből :D

és annak már 2 éve :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14792) lipi67 válasza kulerr (#14774) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem meg tfonáltak Miskóciából, hogy a héten visszahozzák a q9400-et, teszteljem ha akarom, de a 3200-at viszik addig..Mondom..az furcsa lesz.. :D

(#14775) kicsigeri: Éretzem én! Tudtam jól hogy ebben a gordonkában is van 1-2 vonóval. Vagy milyen vörös? Vörös és Fekete.. ;) :D
A másik csoportra meg: Csak menj el mellettük, tekerd le az ablakot és kiáltsd oda:"Reggel 6-kor meló!" Infarktus nem vérez össze..

(#14776) Gorneck23 : :DD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14793) lipi67 válasza darál0w (#14777) üzenetére


lipi67
veterán

Annak is szántam..:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14794) lipi67 válasza krammerka (#14783) üzenetére


lipi67
veterán

Volt régen egy játékbaba. Alul a súlypontja. Ha lenyomtad a fejét, akkor is "fel kelt". No..ez vagyok én az Iwiw-en.
(#14787) Gorneck23 : Itt lehetne...
(#14788) darál0w : Úgy látszik 9 év is kevés volt, hogy kapásból felismerd, ha jegyezni akarod. Lehet, ha az első feleségemet egy sorkiemelővel megjegyzem, ma 24 éves házas vagyok? :F .. :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14795) lipi67 válasza krammerka (#14790) üzenetére


lipi67
veterán

Hm..Én nem mondhatom, hogy nem éltem ki magam, és..tudod jól a választ..

Miért van az, hogy pl. ha azt hiszed valakire, hogy szereted, ragaszkodsz hozzá stb..Mész haza hozzá és útközben összefutsz egy haverral, kvra elfelejed, hogy otthon vár valaki.. :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14796) lipi67


lipi67
veterán

No..asszem én is aszom lassan.
Jó éjt!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14797) darál0w válasza lipi67 (#14793) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szépjoreggelt.

ma én lettem az 1.

indulok szlovákiába. minnyá jövök :D

akkor kössz megint :B :DDD

(#14794) lipi67 kevés.

sorkiemelő...fejére X. ő a nagy Ő. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14798) krammerka válasza darál0w (#14797) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!

Nem értettél meg................ :N

lipi: :) ismerlek.............

(#14799) Gorneck


Gorneck
titán

Jó reggelt mindenkinek.

Gorneck#1239

(#14800) shteer válasza kulerr (#14769) üzenetére


shteer
titán

zsukkal mekkora lett volna :DDD így csak egy mazdával voltunk kénytelenek szállítani

lipi: azt is :K

Gorni: elébb nem volt konkrét időpont a furgonra, persze ha eszembe jut kulerr vasa :)

Gyuri: bontást is kellett volna, egy emelettel lejjebb ;]

nem volt egyszerű de megoldottuk, a beköltözés nagyobb szopás volt, nem tudtunk megállni közvetlenül a bejártat előtt, így 30m-ről be a lépcsőházba mert időre ment vissza a mazda, majd fel a 4.re :)
alig tudok menni :D

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.