Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) egabi71 válasza Cunaja (#6950) üzenetére


egabi71
aktív tag

Jó tanulást,de egy kis pihenőt iktas be.🙄🤗

(#6952) jeni


jeni
félisten

(#6953) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

Android fórumtársról már jó ideje nem hallottam semmit sem..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6954) szemesi69 válasza bubus66 (#6953) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Én sem láttam régóta, majd facén ránézek. Viszont gianone előkerült megint, szokás szerint vitát generált a p smart 2019 topikban, aztán a fiokja megint végleg fel lett függesztve. Ha benézel oda látni fogod milyen néven volt, a stílusa elárúlja, sőt elismerte, hogy jól emlékszem rá.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6955) ANDROID??? válasza bubus66 (#6953) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia-sziasztok!

Rám gondoltál?
Sok a meló stb.........

Képek :C

Szél napot nektek is!! :K

(#6956) bubus66 válasza ANDROID??? (#6955) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen rád akkor meg vagy még a meloval meg csak csiján bánni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6957) bubus66 válasza szemesi69 (#6954) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen anno a P8 Liteben voltam vele együtt, igen szerett trollkodni az biztos.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6958) ANDROID??? válasza bubus66 (#6957) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ebből a szempontból cseppet sem bánom, hogy nem vagyok annyit mint korábban, nekem is az agyamra mentek a trollkodások. :U

(#6959) bubus66 válasza ANDROID??? (#6958) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát igen sajnos abból már több van mint a segítségnyújtásból. Én is befejeztem a segítségnyújtást, elég volt abból, hogy idejön 3 regisztrált nappal és ő mindent jobban tud, és a végén kiderül, hogy xy jóskától hallotta. Na ebből van elegem, és gondolom a porterocka is az ilyenek miatt sokallt be...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6960) ANDROID??? válasza bubus66 (#6959) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia. Na itt a gond, de ez nem csak a forumon megy így sajnos az életben sok helyen. Nagy esélye van, hogy ezt unta meg Ő is igen.

(#6961) bubus66 válasza ANDROID??? (#6960) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

Szia!

Hát igen sajnos nagyon nagy esély van rá, sajnos nem érem el a óz FB-se se őt se a barátnőjét, hogy megkérdezewm mitörtént. És ez itt a legnagyobb próbláma, hogy nagytudású egyenek távoznak akiktől csak atnulni lehet. Ha ez így folytatódik, akkor elfogaj veszteni ez a fórum a jellegét.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6962) szemesi69 válasza bubus66 (#6961) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Sziasztok!

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6963) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Nekem is van egy két igen "értelmes" ismerösöm a valós életben.

Amikor kb 10. alkalommal mondod el mit és hogyan, de ő még akkor is azt csinálja amit nem kellene.

Pl hogy ne nulláza ki a telefonja tárhelyét :D

(#6964) bubus66


bubus66
nagyúr

:C :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6965) egabi71


egabi71
aktív tag

Szia, sziasztok

(#6966) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

Szia egabi71

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6967) tpeter77 válasza bubus66 (#6966) üzenetére


tpeter77
addikt

Az elsőnél már megint elkapkodtad a fotózást, megvárhattad volna amíg felegyenesedik :)

(#6968) bubus66 válasza tpeter77 (#6967) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Én biztos megvártam volne. De nem én fotóztam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6970) bubus66 válasza ANDROID??? (#6969) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia valahogyan nem sikerül fázni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6971) kilincs89


kilincs89
tag

Sziasztok!

Barátnőm P9-ében kéne akksit cserélni, mert sajnos nagyon fos már. Viszont be van törve a kijelzője egy helyen. Mennyire para ez? vajon ripityára fog törni, ha szét akarom szedni?

Köszi a válaszokat!

gergely.kovacs43215@gmail.com vagy 30/5541313.

(#6972) jeni válasza kilincs89 (#6971) üzenetére


jeni
félisten

Megpattani biztosan megfognak. Ilyen kijelzőt már cserélni kell,de drágább mintha egy használtat vennél.
AZ aksit meg akkor cseréltetnék ha megtartom ÉS NEM ZAVAR az LCD törések,repedések rajta.

(#6973) kilincs89 válasza jeni (#6972) üzenetére


kilincs89
tag

Köszi a választ. Barátnőmnek így is tökéletesen megfelel, viszont sajnos az akksi kuka. Rengetegszer újra indul magától a telefon, utána meg 0% nak írja az akksit. Sajnos elhasználódott:(

gergely.kovacs43215@gmail.com vagy 30/5541313.

(#6974) jeni válasza kilincs89 (#6973) üzenetére


jeni
félisten

szeptember hónap végén van a Huawei store szervizben akciós szerviz napok
olvass vissza vannak megadva helyszinek is.

(#6975) Sanki


Sanki
addikt

Huawei / Honor telefonoknál, ha eladja vagy veszi valaki a telefont akkor az előző illetőnek a Gmail és a Huawei fiókból kell kijelentkeznie és utána mehet a reset ugye?

(#6976) jeni válasza Sanki (#6975) üzenetére


jeni
félisten

ja
de a factory resettel mindent törölsz amúgy.

(#6977) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia igen azzal törölsz mindent.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6978) bubus66 válasza Sanki (#6975) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én soha nem léptem ki egyikből sem csak csináltam egy Gyári beállítások visszállítását, és soha senki nem szólt, hogy nem tudta telepíteni a telefont a saját fiókjával.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6979) szemesi69 válasza bubus66 (#6978) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Ha menüből csinálod, akkor kiléptet a fiókokból, ezért nem volt gond eladásnál, ha recoveryből csinálod és előtte nem lépsz ki a fiókból akkor jön a szép frp. lock, vagyis nem fog új fiókot elfogadni. Szóval ha recoveryből történik az fr., akkor előtte fiók törlés.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6980) Sanki


Sanki
addikt

Köszönöm mindenkinek.

(#6981) bubus66 válasza szemesi69 (#6979) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen pont ezért is írtam a "Gyáribeállítások visszaállítása".

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6982) szemesi69 válasza bubus66 (#6981) üzenetére


szemesi69
addikt

:R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6983) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép estét Mindenkinek!
100%-os Hatósági vizsgát tettem, így most 3-évig nyugtom van! :DD
Holnaptól itt vagyok!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6984) aprokaroka87 válasza Cunaja (#6983) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gratula :)

(#6985) szemesi69 válasza Cunaja (#6983) üzenetére


szemesi69
addikt

Grat :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#6986) tpeter77 válasza Cunaja (#6983) üzenetére


tpeter77
addikt

Hallelujah, épp most jutottál eszembe, vajon mi van a vizsgáddal, túl vagy e rajta. Szívből gratulálok.

(#6987) egabi71 válasza Cunaja (#6983) üzenetére


egabi71
aktív tag

Gratulálok 🤗

(#6988) bubus66 válasza Cunaja (#6983) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gratulálok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6989) jeni válasza Cunaja (#6983) üzenetére


jeni
félisten

Grat!
Ha így haladsz akkor te leszel lassan a MÁV Vezérigazgatónak a jobb keze!

(#6990) Cunaja válasza jeni (#6989) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot Mindenkinek!

Jeni: Nem a MÁV-nál dolgozom, ezért nem lehetek az. :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6991) Sanki válasza Cunaja (#6983) üzenetére


Sanki
addikt

Grat.

(#6992) ANDROID??? válasza Cunaja (#6983) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ügyes, gratula! :)

(#6993) zeon.hu válasza Cunaja (#6983) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na mi van, te vagy itt a bakter? :DD

#?*@&!

(#6994) Cunaja válasza zeon.hu (#6993) üzenetére


Cunaja
addikt

Helló Tesó!
Most felszabadult vagyok, ezáltal olyanokat tudok megcsonálni, amire eddig nem volt időm. Az ilyen pl. a semmit tevés. :K :DD
Képzeljétek el, milyen dolog az amikor az ember előveszi a tablet masinkát, hogy teszteljen, de nem tud, mert nem jeleníti meg a betűket rendesen.
Felvágott agyilag és vettem egy másikat.
Itt jött a dolog milyet vegyek?
Na mit gondoltok milyen lett? ;]
Huawei Mediapad M5-Lite.
Szabtam egy határt összegben és szétnéztem.
Jól döntöttem.
A tab gyors, semmi döccenés, sőt s hangja valami észbontó.
Ami a legérdekesebb, hogy nincs root.
Kell egy tiszta Android, mert nagy összegek mennek ide-ofa banki alkalmazáson keresztül, ezért biztonságos megoldásnak tökéletes.
Reklám nincs, gyári alkalmazások nincsenek telepítve, ami felesleges.
Nem bántam meg. :K
Szép estét Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6995) Cunaja válasza Cunaja (#6994) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm, szemüveg nélkül, hajnali ébredés után, már írni se tudok.
Sajna lejárt a szerkesztési időm, hogy javítani tudjam a betűket.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6996) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Jó reggelt szép napot neked.

Van ez így én is szemüveg nélkül össze vissza írok, sőt még sokszor azzal is ha sietek.

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6997) zeon.hu válasza Cunaja (#6994) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azt én is kinéztem, de most esélytelen így költözés után, komplett bútorzatot kellett vásárolni.
Most meg indulok Pestre. Vonattal... :D

#?*@&!

(#6998) Cunaja válasza bubus66 (#6996) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, jó reggelt Mindenkinek!
Rég láttam a csajszikat! :R
Zeon:
Nem egy erő gép, de 3D full grafikájú játékokra nem is kell.
Amire nekem kell, tökéletesen megfelel.
Egérkével és billentyűzettel,mindenre jó. :K

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6999) bubus66 válasza Cunaja (#6998) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Jó reggelt szép napot neked.

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7000) Cunaja válasza bubus66 (#6999) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, Szia Mindenki!
Nem jöttem, mert bepótoltam mindent, amire a tanulás miatt nem volt idő.

Közben, hogy a lakásban lévő Huawei termékek gyarapodjanak, rendeltem egy Honor Band 5 okos karkötőt.
Nem tud vérnyomást mérni, de véroxigént igen. ( Megint csak szabtam határt összegben. ) Másfajta karkötők, órák pontatlanok ebben az árkategóriában.
A véroxigén sokkal fontosabb a vérnyomás mérésénél, mert ha nagyon leesik, akkor jön az eszméletvesztés.
Így a Huawei termékek megint gyarapodnak. ;]
A zenevezérlés hiányzik nagyon belőle.

Huawei P7 ; Huawei Color band 2; Huawei Mediapad M5-Lite és a P9 mellé jön a karperec is.

Senki ne mondja, hogy Samu örült vagyok, vagy esetleg harapott alma rajongó.
Cicaomi karperecei is is jók lennének, ha megoldanák már a kivétel nélküli töltést és esetleg a magyar ékezeteket is normálisan kezelné.

Az egyik ismerősömnek van már Band 5 és alvás vizsgálatra ment a horkolás miatt.
Az ottani műszerek és a karperec közötti mérésnél, csak 1%-os eltérés volt, ami nagyon brutális az alvásfigyelésben.
A folyamatos pulzust 3%-os pontossággal mérte az összehasonlításban. Így elmondhatjuk, hogy ez jól működik.
Rendeltem is egyből.
Természetesen magyarországi üzletből 2-év garanciával, így csak október 8 körül várható.

Most megyek szabadságra, 16-nap pihi.
A romolást befejeztem, nem vállalok már semmi ilyen munkát.
A P9-re készült rom, az valami brutálisra sikeredett, így nem fogom piszkálni.
A fórumozás is elvesztette számomra varázsát, így kikapcsolva hagytam az értesítéseket is és csak naponta 1x benézek.
Ha a P9-en van valami komoly, akkor megpróbálok segíteni, illetve felügyelni a fórumot.
Az életben tudni kell váltani!
Sportolás és egészséges életmód.
A tanulás meg serkenti az agyat. :K
Most 2 idegen nyelvet tanulok némi kombinációval, ami leköti a szabad perceimet, így nincs időm fórumozni. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem látogatom az oldalakat. :K .
Magyar- angol; magyar - görög; görög -.magyar; angol - görög. Miért is tanulom fordítva is, azért mert néhány szónak teljesen más a jelentése, így pontosabban lehet tanulni.
Egyszóval ha kérdés van, nyugodtan írjátok meg, max 2-nap múlva válaszolok.
Mindenkinek szép napot! ;)

ui: Rendelek már egy ilyet, mert nem tudom mire költeni a pénzem. A pénzügyi keretembe pont belefér. ;] :Y

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.