Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) TrollBalint válasza cocka (#30532) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mi próbáltuk, a kártya el lett utasítva valami 084 v. 089-es kóddal (mondta a pénztáros, hogy ilyet még nem látott) Neten rákeresve azt dobta, hogy nem aktivált kártya.
De ez Erste, nem tudom máshol hogy működhet, mert régen ez elég volt az aktiváláshoz, bár ha a másik oldalról nézem, akkor így már nem elég megszerezni a pin kódot, meg a kártyát, még az appban aktiválni is kell.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#30552) RR-13 válasza Boond (#30545) üzenetére


RR-13
őstag

Most mit mondjak. :B

Ketten álltak ott az asztal mögött (fiókvezető, meg a helyettes), és az ügyintéző meg ült, és jobbra-balra tekingetett, hogy akkor most mit hogy csináljon, én meg kénytelen voltam elmagyarázni nekik, hogy, ha nincs már élő kártya, mert 30 napnál régebben felmondtuk, akkor lehetőség van azonnali hatályú felmondásra főleg, ha nincs semmilyen zárolt tranzakció, de kártya nélkül nem nagyon lehet.

Telefonáltak a központba, és központ jóváhagyta az azonnali hatályú felmondást, de azért, hogy telefonáljanak sokat kellett "könyörögni", mert hárman sem tudták eldönteni, hogy akkor most megcsinálhatják-e vagy nem, holott az ÜSZF-ben le volt írva a lehetőség.

(#30553) dattila válasza 66zio (#30482) üzenetére


dattila
csendes tag

Már rendben van...
Látható minden tranzakció az UniCredit appban !
:C

[ Szerkesztve ]

(#30554) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#30525) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

No úgy néz ki, hogy sikerül átvinni...
Csak egy kis kitérővel.
Kifizeti az fradis (zöld-fehér) banknak a hitelt. Ezzel egyidőben kéri a számlazárást, de mivel:
1. Ennek átfutási ideje van (ez mennyi lehet?)
2. Nem akarja, hogy a MÁK-nál ne fusson át a dolog időben
ezért bár a folyamatot elindítja, még akkor vélhetően nem fog lezáródni (sőt), amikor megnyitja a CIB-nél az újat. Ott viszont a Classic-ot nyitja meg, mert az alapnál nyilatkozni kell, hogy csak azt használja.
Kétszer kell bemennie, mert egyszer megnyitja a Classic-ot, 1 hónapig nem válthat, viszont 1 hónap múlva lesz neki 1578 Ft számlaváltási díja.
Plusz sajnos a számlaváltást ebben az esetben nem lehet online vagy CIB24-en keresztül intézni, hanem be kell mennie személyesen a CIB Bankba, és ott írásban nyilatkoznia, hogy nincs ezen kívül más banknál bankszámlája.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30555) sifarr válasza GoodSpeed (#30554) üzenetére


sifarr
senior tag

Kétszer kell bemennie, mert egyszer megnyitja a Classic-ot, 1 hónapig nem válthat, viszont 1 hónap múlva lesz neki 1578 Ft számlaváltási díja.
Megkérdeztétek a CIB-től, hogy mehet, miszerint egy létező számla számlacsomagját átváltani alapszámlára? Nem tudom rá a választ, ezért kérdezem.
Az MNB-s, a CIB-es tájékoztató és a vonatkozó jogszabály is alapszámla nyitásáról és feltételeiről beszél, meglevő számla csomagváltási lehetőség kötelezettségéről nem.
Ettől még lehet, hogy megcsinálja a CIB, de jobb lenne biztosra menni.
Szóval tisztáztátok ezt a CIB-bel?

(#30556) sifarr válasza GoodSpeed (#30554) üzenetére


sifarr
senior tag

Újabb kérdés.
30 ezer jóváírással kalkulálsz az ismerősödnek. De most megnéztem a jelenlegi Welcome promóciót. Hát ebben az új lakossági ügyfél csak egy tizest kap és az ajánló ugyanennyit. Kisvállalati új ügyfélnél van 30 ropi jóváírás.
Ráadásul ebben a promócióban az új ügyfél csak CIB ECO számlacsomag esetén kap pénzt, Classicra nem jár.
Ez a promóció október 31-ig van, de biztos lesz hosszabbítás vagy valami más. Viszont a Classicra nem szokott a CIB jóváírást adni.
Alaposan át kellene gondolni a kérdést, mielőtt elhamarkodottan lépnétek.

(#30557) Boond válasza RR-13 (#30552) üzenetére


Boond
addikt

filmbe illő... :)

GoodSpeed, jobban jártatok volna egy K&H számlával átmenetileg, ajánlással :U :B
Ha mindenképpen alapszámla a vég cél.

[ Szerkesztve ]

(#30558) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Sziasztok,

egyéni vállalkozás részére mely bank számlacsomagját ajánljátok? Forgalom évente kb 10-20 millió között lenne.

Köszi!

(#30559) GoodSpeed válasza sifarr (#30555) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

"Megkérdeztétek a CIB-től, hogy mehet, miszerint egy létező számla számlacsomagját átváltani alapszámlára?"

igen, lehetséges, de a bankfiókban céltudatosan kell kérni, mert megpróbálnak eltéríteni, és a Classicra rávezetni azzal, hogy az alapot nem szokták már kötni, vagy extrém esetben: ilyen is létezik? :D

Aztán ott van az az eset, amikor telefonon "sikerült" az illetően lefele váltani (be is terhelték), majd másnap csörgött a mobilja, a CIB-től érkezett a hívás, hogy sorry, ilyet telefonon keresztül nem lehet, lesz szíves bemenni a bankfiókba és ott megnyilatkozni, hogy nincs másik számlája ...

A kérdésre, hogy de már beterhelték a válasz: ja, hát menjen be a fiókba, akármikor és átváltják. Majd letette a telefont és pár perc múlva érkezett a visszajelzés az ügyfélhez, hogy sztornózva, jóváírva a beterhelés... Ügyfél bement a CIB-hez, és ott néztek rá nagy boci szemekkel, hogy az alapcsomag az ilyen régi, ezer éve nem kötöttek ... majd elmentek 20 perce konzultálni, hogy ilyenkor mi a szitu :D

Aztán amikor vették fel az adatot, meg jelzett a bank rendszere, hogy 30 napon belül már volt csomagváltása :D Végül ezen is sikerült felülkerekedniük :D

Ez olyan mint az ISP-nél a Digitális Jólét Alapcsomagok... azt is dugják elfele ahogyan lehet, meg mindent megmozgatnak, hogy ne azt vedd igénybe :D

#30556sifarr: Ehh... mindennek utánajártam, erre ezt meg kihúzzák alólam :( Akkor ez felejtős lesz :(

CIB Welcome Program - Magánszemélyek | CIB Bank

Ehh vazze :( 20K-val egészen jó buli volt.. de 10K-ért már annyira nem éri meg ügynökösködni.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30560) erahurka válasza sifarr (#30543) üzenetére


erahurka
félisten

WeQR sem működik és ha belépek az appba akkor sem jön meg az értesítés.

(#30561) sifarr válasza erahurka (#30560) üzenetére


sifarr
senior tag

WeQR sem működik és ha belépek az appba akkor sem jön meg az értesítés.
Most mit mondjak erre? :F
Úgy látszik, hogy nálad a használhatatlanságig nem működik a CIB appja.
Ilyen esetekre csak általános véleményt/tanácsot lehet adni.
1. Telefonálj vagy írj nekik. Azután vagy megoldódik a probléma, vagy nem.
2. (Ha nincs kedved az 1-es ponthoz, kezdheted itt is.)
Keress egy másik bankot, a CIB-et pedig hagyd a fenébe. Nem ígértél nekik örök hűséget.
Ha hiteled lenne náluk jövedelem jóváírási feltétellel, akkor is megoldható.

Azért az értesítések problémája nekem kissé gyanús. Lehet ennek a problémádnak akár a mobilod is az okozója.
A CIB appja a GPlay-en 2,7-en állt még 1 éve. Most 4,6-on. Ez nem azt mutatja, hogy romlana a használhatósága. A nagytöbbségnek úgy tűnik, hogy működik.

(#30562) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Magamnak ECO-ról most nézem az ECO Plust, van benne egy ilyen:

"Rendszeres havi kivonat 13,26
0 Ft
2023.10.23-tól kötött bankszámlaszerződések esetén a havi kivonat
postai úton történő küldésének díja: 180 F"

lol :D

Még most kezdtem el nézegetni, de ez miben jobb vagy rossz az ECO-nál? Azt látom, hogy akár 6K is lehet a büntető számlavezetési díj :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30563) sifarr válasza GoodSpeed (#30562) üzenetére


sifarr
senior tag

2023.10.23-tól kötött bankszámlaszerződések esetén a havi kivonat
postai úton történő küldésének díja: 180 F"
Ez rád nem vonatkozik, csak az új ügyfelekre. Ezt a 180-at akkor sem kellene fizetned, ha csomagot váltanál bármi másra. Ezzel a díjjal a postai kivonatról akarják "lebeszélni" az új ügyfeleket, nem pénzszerzés a célja. A régieket nem érinti.

Még most kezdtem el nézegetni, de ez miben jobb vagy rossz az ECO-nál?
Csak egy előnye van a Plusnak: ha van devizaszámlád is a CIB-nél, akkor a forintot "féláron" tudod átváltani/átvezetni a számláid között. Kisebb a váltásnál a banki marzs. Viszont vigyázni kell, mert üzemidőn kívül sokkal magasabb marzsból kapod az 50 %-os kedvezményt. Váltani tehát napközben szabad csak.
Ráadásul a devizás kártyás vásárlásokra nem vonatkozik a kedvezmény.
Minden másban ugyanaz a Plus mint a sima - magasabb havi díj és jóváírási feltétel mellett. Nagyon keveseknek érheti meg ha egyáltalán ...

(#30564) GoodSpeed válasza sifarr (#30563) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi, akkor nix ugribugri 😁😅

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30565) attilav2


attilav2
őstag

Sziasztok
Netflix és Youtube premium miatt gondolkodom számlanyitáson. Maximum havi 15-20.000ft-ot töltenék rá.
Melyik bank melyik számlacsomagját ajánljátok ?
Láttam hogy a gránit banknál app-ból lehet számlát nyitni nfc-s telefonnal új személyivel, ennél a banknál melyik számlacsomag az amelynél a legkevesebb rejtett költség van ?
A másik bank amit kinéztem az MBH, annak legalább van helyben fiókja, és a számlavezetési díj kedvező. A belépő szálacsomagra gondoltam. Itt a legolcsóbb kártya a visa unembossed, ez használható yt premium és netflix előfizetésre ?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#30566) kleinguru válasza Stylewars_kp (#30558) üzenetére


kleinguru
addikt

Bármelyik magánszámla megteszi, ami az igényeidnek megfelel (E.V. nem kell céges számla). Magam részéről a Raiffeisent ajánlanám. Eddigi tapasztalataim szerint az egyik legmegbízhatóbb, ráadásul költség oldalon is jó tud lenni.

Gold 2.0

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30567) Stylewars_kp válasza kleinguru (#30566) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Áfakörös vagyok. Oda nem ártana szerintem.

(#30568) Stylewars_kp válasza attilav2 (#30565) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Revolut?

(#30569) vacs válasza Stylewars_kp (#30568) üzenetére


vacs
veterán

De ha még nincs kártyája, akkor mivel tölti fel a Revolutot?

(^)(>.<)(^)

(#30570) kleinguru válasza Stylewars_kp (#30567) üzenetére


kleinguru
addikt

Ezt nem tudtam :R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30571) Stylewars_kp válasza vacs (#30569) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Csak van egy haver, koma vagy rokon aki a saját revóról átküld neki pénzt. Erre a felhasználásra én nem fizetnék egy vasat se ezeknek…

(#30572) .tnm válasza Boond (#30547) üzenetére


.tnm
addikt

szóval, ha bankrablás közben lelőnek minden második embert a bankban, de Téged pont nem, akkor a Te szubjektív véleményed az, hogy a bankrabló nem volt gyilkos, hiszen Téged nem ölt meg?

a leállások, a bénázások tényszerűen voltak/vannak. lehet, hogy nem hiszed el nekem/nekünk (ebben az esetben a szó, amit keresel nem a szubjektív, hanem inkább az anekdotális),

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#30573) attilav2 válasza vacs (#30569) üzenetére


attilav2
őstag

Akkor egyik munkatársamnak aki rendelkezik bankszámlával kell nyitnia revolutot vagy akár wise-t, ha hajlandóak rá, (általában nem akarnak segíteni ilyen dolgokban), és feltölteni azt saját számlájukról, mert az általam nyitott az én nevemen levő fintech "számlát" csak az én saját nevemen levő bankszámláról tölthetem fel, valami pénzmosás elleni szabályok miatt van így.

A bankoknak kötelező alapszámlát tartani (EU-s előírás), kb 1000ft körüli díjért, ingyen bankkártyával, még kicsit ráfizetek erre párszáz ft-ot hogy legyen app-os mobilbank-om(ne kelljen db-onként fizetni tranzakció jóváhagyó sms-ekért). Lehet hogy akkor alapszámlát nyitok. Sok banknál nem is reklámozzák a weboldalon az alapszámlát, csak a lakossági bankszámla hirdetményben van feltüntetve. Gondolom ha bemegyek valamelyik bankba hogy alapszámlát szeretnék úgy fognak rám nézni mint a véres rongyra :DD :DDD
Kinek mi a tapasztalata hogy állnak a bankok az alapszámlához ? Mert akkor oda vinném a pénzem ahol alapszámla esetén is szívesen látnak.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#30574) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Amúgy ha az alapnál nem lenne az 1000 Ft-os számlavezetési díj, ECO-nál is el lehetne játszani, hogy levált valaki, ingyenes az éves kártyahasználati díj egy évig, utána meg visszavált ECO-ra :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30575) Satoru29


Satoru29
újonc

Sziasztok!

Jól értelmezem, hogy, ha a BM-n keresztül nyitok egy CIB Eco számlát akkor is jár a 40k (még nem volt CIB számlám) + 10k ha van ajánlókód? Vagy a 10k kiesik a BM-en keresztül? Ha úgyis jár a 10k, valaki küldjön egy ajánlókódot pls.

Köszönöm!

(#30576) bigdady válasza Satoru29 (#30575) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem tudom vonatkozik-e de küldtem

(#30577) Satoru29 válasza bigdady (#30576) üzenetére


Satoru29
újonc

Köszi

(#30578) GoodSpeed válasza bigdady (#30576) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Vonatkozik.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30579) Boond válasza .tnm (#30572) üzenetére


Boond
addikt

Rossz a példád. Ha egy banknak van 500 fiókja. Ebből egynél rablás történik, ott a személyzet és az ügyfelek is traumatizálódhatnak. De a többi 499 bankfiók ügyfeleit, kollégáit ez hol érdekli, érinti? Sehol. Tovább megyek a megtámadott fiók teljes ügyfélkörét sem érinti.

Személyes tapasztalatom is van, amikor a Cibnél volt számlán, abba a fiókba történt egy incidens (lövöldözés), helyszínelés, ablakon utca front ott is maradtak a golyó nyomok egy ideig. Még sem volt semmilyen veszély érzetem. Hogyha a jövőben oda megyek, akkor most mi lesz. Ha az általános közbiztonság olyan lenne, hogy ez minden napos esemény lenne, az már más. Sokkal nagyobb hatása volt annak, hogy bezárták ezt a fiókot, mert racionalizáltak, leépítettek és 50 kmre kellett volna mennem, ha valamit akarok intézni, akkor még sehol nem votl a digitalizáció. Ezért fel is mondtam a számlám.

Takarékról is eltudom ezt mondani, dolgoznak ott rokonok, rengeteg ismerősnek van számlája, egytől sem hallottam, igazán panaszt. Egyszerűen a merítés, az egy buborék amiből kiindulsz. Nem reprezentatív. És ezért mondtam, hogy Szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#30580) zzola


zzola
félisten

Srácok a Bankmonitoron keresztüli CIB ECO számlanyitás az hogyan zajlik? Ha megadom az adataimat, mi történik? Jön egy link, vagy egy kód, amivel a szelfis nyitást el lehet végezni?
Köszi

(#30581) zzola


zzola
félisten

Valaki legyen kedves dobjon PM-ben egy CIB ajánló kódot! Kösz. :R

Köszi, kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#30582) GoodSpeed válasza zzola (#30581) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szia,

Küldtem privátot ;)

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30583) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#30578) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Pontosítok, csak nem online nyitás esetén.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30584) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Felfüggesztettem ma reggel a kártyámat az unicredites appban, majd visszavontam a felfüggesztést. Este fizetni akartam vele (google wallet), de elutasította a terminál. Előbb próbálkoztam egy olcsó aliexpress-es rendeléssel, de az se megy. Ilyenkor mi a pélosz van? Az unicredites app azt írja, a kártya aktív.

vacs: az aliexpress-es rendelés nem a walleten keresztül ment... mégsem jó.

[ Szerkesztve ]

(#30585) vacs válasza Ereshkigal (#30584) üzenetére


vacs
veterán

Töröld a Wallet-ből és add hozzá újra, hátha.

(^)(>.<)(^)

(#30586) GoodSpeed válasza Ereshkigal (#30584) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A mobilodon nem takarítottad a Google szolgáltatások gyorsítótárát? Nekem vagy 1 hónapja volt egy olyan esetem, hogy a Google Wallett nem kapcsolódott a terminálhoz NFC-n keresztül a Tescoban. Újra hozzá kellett adnom a kártyát .

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30587) Ereshkigal válasza GoodSpeed (#30586) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem. De mint írtam is, wallettől (telefontól) független.

Közben felhívtam őket, mert már idegesített.
Magyarázat: felfüggesztéskor a vásárlási és az internetes kártyahasználati limit 0 db-ra vált, ami a kártya visszaállításakor nem állítódik vissza a korábbi aktuálisra.
De legalább éjfélkor megoldódik magától. :U

[ Szerkesztve ]

(#30588) nutella1


nutella1
őstag

Ez mikortól érkezik az Erste-nél, nem tudja valaki véletlenül? [link]

https://erdélyízei.com

(#30589) Qtyii válasza nutella1 (#30588) üzenetére


Qtyii
tag

isten óvjon tőle...

(#30590) RR-13 válasza Satoru29 (#30575) üzenetére


RR-13
őstag

Sajnos nem vonatkozik BM nyitásnál sem a CIB ajánlási bónusz, sem a jelenleg futó 40K számlanyitási bónusz, mert ügynökön keresztül számlanyitásnak számít, és a CIB bekeményített, rendszert módosított, egyébként a promóciós hirdetményben is benne van, hogy nem vehet részt, aki ügynökön keresztül nyitotta, és szűrik június óta ezt ténylegesen, és semmit nem kap sem az ajánló, sem az ajánlott, ha BM-es csatornán keresztül nyílik a számla, akár bankfióki nyitással!

(#30591) RR-13 válasza GoodSpeed (#30583) üzenetére


RR-13
őstag

Sajnos már úgy sem. :(
Csak májusig nem szűrték, június óta szűrik.

(#30592) Satoru29 válasza RR-13 (#30590) üzenetére


Satoru29
újonc

Köszönöm a választ!

(#30593) zzola válasza RR-13 (#30590) üzenetére


zzola
félisten

Köszi.

(#30594) GoodSpeed válasza RR-13 (#30591) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi, akkor most ez is letisztult :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30595) Stylewars_kp válasza Qtyii (#30589) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

KH-nál évek óta fut ez a megoldás. Sajnos nagyon sokan bele fognak szaladni. Borzasztóan magas kamatra adja.

(#30596) RR-13


RR-13
őstag

Aki még nem tudja, vagy nem látta, vagy nem találta a Raiff Appban kb. 2 hete lehet díjmentesen bármilyen Devizaszámlát nyitni, az alábbi lépésekben:

(#30597) LKJIOP


LKJIOP
csendes tag

CIB ECO nyitást tervezek még ebben a hónapban, 40eFt-os akcióval. Ti is úgy értelmezitek a https://www.cib.hu/document/documents/CIB/lak-promok/promo-szamla-oszi40-231002.pdf 3.6 pontját, hogy kaphatok 40eFt mellé +10eFt-ot, ha van ajánlóm? Egyébként még valójában nincs ajánlóm.

(#30598) RR-13 válasza LKJIOP (#30597) üzenetére


RR-13
őstag

Igen úgy kaphatod meg azt is. :K
PÜ. is ment.

(#30599) axioma válasza RR-13 (#30596) üzenetére


axioma
veterán

Raiff dev.szla mindig is dijmentes volt, fszla nelkul is... persze az h mobilbankban is megy az ujdonsag.

(#30600) RR-13 válasza axioma (#30599) üzenetére


RR-13
őstag

Igen tudom, nem írtam korábban sem, hogy pénzbe került bárhol is, én is nyitottam fiókban pár hónapja, de mostantól díjmentesen lehet nyitni az appan is, ezt akartam jelezni, vagy te máshogy értetted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.