Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30573) attilav2 válasza vacs (#30569) üzenetére


attilav2
őstag

Akkor egyik munkatársamnak aki rendelkezik bankszámlával kell nyitnia revolutot vagy akár wise-t, ha hajlandóak rá, (általában nem akarnak segíteni ilyen dolgokban), és feltölteni azt saját számlájukról, mert az általam nyitott az én nevemen levő fintech "számlát" csak az én saját nevemen levő bankszámláról tölthetem fel, valami pénzmosás elleni szabályok miatt van így.

A bankoknak kötelező alapszámlát tartani (EU-s előírás), kb 1000ft körüli díjért, ingyen bankkártyával, még kicsit ráfizetek erre párszáz ft-ot hogy legyen app-os mobilbank-om(ne kelljen db-onként fizetni tranzakció jóváhagyó sms-ekért). Lehet hogy akkor alapszámlát nyitok. Sok banknál nem is reklámozzák a weboldalon az alapszámlát, csak a lakossági bankszámla hirdetményben van feltüntetve. Gondolom ha bemegyek valamelyik bankba hogy alapszámlát szeretnék úgy fognak rám nézni mint a véres rongyra :DD :DDD
Kinek mi a tapasztalata hogy állnak a bankok az alapszámlához ? Mert akkor oda vinném a pénzem ahol alapszámla esetén is szívesen látnak.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.