Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13018) axioma válasza INGJOKE (#13016) üzenetére


axioma
veterán

A linkelt sztorit nem ertem. Ha kerek egy A4-es papirt es leirom a panaszt, azt koteles atvenni pecsettel, sot normalis helyeken sajat peldanyt is adnak (bar a mobilok mai fotozasi kepessegei mellett ez se fontos) - mi az a panaszkonyvre hivatkozas? Meg ertem en, hogy befizetni akart es nem volt nala (mondjuk) papirpenz, de miert nem irt ott helyben panaszt? Amit hianyolok me'g, hogy mi az a "szamtalan" mod, amire a banktol hivatkoznak... ilyen barom modon megfogalmazott valaszlevelet rogton mnb-re tovabbitani (es amugy erdekes, hogy a fiokvezeto nem mutatta meg a technikai okbol szunetel tablat, csak szajkozta hogy nem hajlandoak elfogadni). Valamint en nem a helyi kiskirallyal hanem a bank kozponti ufsz-val probaltam volna beszelni, es a tartozas kamataira hivatkozni.
Postan egyebkent sztem kivetel nelkul van ermeszamolo berendezes, de egy - akar megszunoben levo - bankfiokban is ketlem hogy ne lett volna. Tuti nem a penztaros kacsoinak elkopasarol volt szo, hanem arrol hogy utana nekik azt mashogy kellett volna adminisztralni. [Azt mondjuk nem tudom, hogy ha a kovetkezo kp-felvetelt kero embernek odaadjak, az szabalyos-e...]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.