Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12994) #07746304 válasza RR-13 (#12987) üzenetére


#07746304
törölt tag

Majd megkérdezem fateromat, de neki hónapokig húzódott... én úgy kezdtem járni Hajdúszoboszlóra, az Erste előtt egyáltalán nem jártam a városban. Csak szólt, hogy nincs e kedvem eljönni vele. Nála zanzásítva a történet az volt, hogy Újfaluban benyelte az ATM, lemaradt ezért egy sakkversenyről. Akkor már Újfaluban be volt zárva az Erste fiók, csak az ATM volt. Jól felhúzta magát, bejöttünk, én leültem abban a tudatban, hogy felmondja a szerződést. Erre jön ki nagy arccal, hogy lett egy hitelkártyája, és milyen frankó, mert vásárlásokkor visszakap 6%-ot, és szerinte én is át fogok menni ide a BB-től. Fejemet fogtam, mondom jó, majd lesz valahogy, lett is... mert utána a Hitelkártya miatt még nehezebb volt dobbantani tőlük, de én mindig elkísértem. Hangsúlyozom, hogy a bankfiók várórészén ültem le, így nem tudom, meg akkor nem is érdekelt, hogy mit intéztek, csak a végén már röhögtem, mert miközben nem tudott rendesen tőlük szabadulni, felhívták az Erste-től, mennyire elégedett a szolgáltatással :D Akkor még nem is gondoltam, hogy pont ezek az utazások lesznek hasznomra amikor saját lakást veszek, és Hajdúszoboszlóra költözöm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.