Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Winner_hun válasza ToBeY (#850) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért kell Neked ilyen későn dekopíros dolgokkal bombáznod?:DDD
:C:C:C Igen, a lényeg az, hogysimán lehet dekopírral vágni a plexit, amint írtam, befogtam 2 deszka közé, pillanatszorítóval összeszorítottam, elvágtam és láss csodát, a plexi mintha gyári vágás lenne, sehol egy repedés vagy pattogzás, nagyon király:C:C:C:R
Na most legalább én is okosabb lettem:D
A lemezvágó olló biztos, hogy szétrepesztené a plexit, az ahhoz túl merev.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#852) Sándor -P20- válasza ToBeY (#835) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Én dekopírral szoktam vágni. Apró foggal, lassan, vagy mélyen karcolni és törni. :U
Ha nagyfogú lappal vágod az szakít. Ha gyorsan, akkor olvad. :F
Ha töröd, akkor fennál az esélye, hogy nem ott reped ahol szeretnéd. :F
Szal kellemes szórakozást. ;] ;]
Ja occsó plekóval jó vigyázni, mert lehet hogy rideg fajta. :F

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#853) Gergo_pet válasza Winner_hun (#851) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Gondolom a vastagság nem befolyásol semmit, mert nekem meg egy 4 mm vastag plexit kéne farigcsálnom.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#854) ToBeY válasza Winner_hun (#851) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tegnap este láttam a plexit meg a bricostore-ban, és már régóta szenvedtem hogy lehetne a 9cm venti helyett egy 12cm berakni,és így megkérdeztem mivel lehetne darabolni:DDD
De minek 2 deszka közé ragasztani ezt nem vágom :U

(#855) Sándor -P20- válasza ToBeY (#854) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Nem ragasztani, szorítani.
A deszka hűti a fűtrészlapot, tehát nehezebben olvad meg a plekót. Továbbá a fűrészpor miatt a plexi reszelék nem tud megtapadni a fűrészlapon. Továbbá a deszka megtámasztja a plekót, és így az nem fog berepedni. Továbbá a deszkán csúszik a dekopírfürész, és a plekót nem b@ssz@, karcolja össze a dekopírfűrész talpa.
Szvsz.. :U
De ha kívánod folytatom még.. ;] ;]
De ha ez nem tetszik, egy kellően felforrósított ellenálláshuzallal is simán ki lehetne olvasztani a darabot, de ha ez nincs, egy pillanatforrasztó pákával is ki lehet olvasztani a felesleget.... :U
Esetleg még pár 5let? ;] ;]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#856) Sándor -P20- válasza Gergo_pet (#853) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

A plexi minél vékonyabb, anál könnyebb törni, de dekopírral nehezebb vágni, mert könnyebben reped. Ue igaz fordítva. Minél vastagabb, annál nehezebb törni, mélyebben kell bekarconi, de könnyebb vágni.
Ha dekopirral vágod, addig ne szedd le róla a védőfóliát, amig a dekopiros barmolást be nem felyezed. A fólia elég erős egy dolog, csak a talp alá bekerült plekó reszelék szokta szétszaggatni, de ha porszívóval kombinálod egész szép eredményt lehet elérni...
Nekem a nagy fog, alacsony előtolás, alacson fordulat szokott beválni.

Mod: Ellentétben a (#852)-ben leírtakkal.. :F Vagy mégsem? :F :DDD

[Szerkesztve]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#857) Winner_hun válasza Sándor -P20- (#855) üzenetére


Winner_hun
félisten

NE folytasd! Kösz:D
A deszka nem hűti a fűrészlapot, ezt nem tom, hogy honnan szülted, de nagy baromság:C Minél nagyobb felületen találkozik a fűrészlap az anyaggal, az annál jobban melegszik. A plexi meg nem vmi vastag:U És én nem 2 mm-es anyagok közé raktam be. Nem is tapadna meg a plexi a fűrészlapon, mert miért tenné:F
A plexin is csúszik a dekopír és nem biztos, hgoy összekarcolná, mert a plexin van védőfólia. Mindenesetre én csak a plexit nem vágnám fa nélkül dekopírral, mert biztos, hogy széttördelné, mert rángatná az anyagot, de ha a deszkák közé be van fogva, akkor stabilan van.
Az olvasztásos megoldást megint elvetném, mert sok lenne az utómunka és nem biztos, hogy valaki azzal akar tökölni. Forrasztós dolog is nagyon meredek, ugyan ez a problem, sőt a plexi még meg gyulladhat, akkor meg jönne a meglepetés:Y:D
Pár 5let? Menj és aludj egyet:DDD;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#858) Winner_hun válasza Sándor -P20- (#852) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na 2 hsz-t kihagytam. Hiába, ördögünk van:DDD
Miaz, ha töröd, akkor nem ott töriki, ahol szeretnéd? Be kell karcolni, akkor ott törik, ahlo akarod. De nem úgy kell megkarcolni, hgoy épp, hogy hozzáér a kés vagy akármi a plexihez, hanem rányomod és többször áthúzod. És nem árt mind2 oldalon megkarcolni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#859) Winner_hun válasza Gergo_pet (#853) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem valószínű.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#860) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Ha már plexi...

[kép][link]

A 6mm vastag plekó elemek nagysebességű körfűrésszel lettek kivágva, mivel a ragasztás miatt fontos volt hogy egyenes és derékszügű legyen a vágás.
A radiátor felcsavarozásánál pillanatforrasztó pákával készítettem a likakat. Ritka büdös egy meló, de elég pontosan lehet igy a legkülömbözőbb formájú likakat elkészíteni.
A dolognál figyelni kell, hogy a vágás (olvasztás) helye legalább 1 mm-el beljebb essen mint a kívnt méret, mert az olvadástól elszineződik (bebuborékosodik - bemattul) a plekó. Ezt a részt reszelővel szoktam eltávolítani.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#861) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Amúgy alapból hány mm-es plexi van a Thermaltake házakban?

(#862) Sándor -P20- válasza Winner_hun (#857) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Sajnos a lap hülése deszkák között nem baromság. Próbáld ki.
A tapadás a statikus töltődés miatt van, a lap és a plekó közé beszorulő reszelék megy szépen odaolvad.
A fólia pedig a szűz plekón van csak rajta, de olyan házon amit már akár X éve használnak nem sűrün. Szal ott karcolódik a dolog rendesen.
Az olvasztás az egyik leg gyakrabban használt módszer volt, amikor még csak a mesében voltak a csoda vizes és marós vágókészülékek. Plekóból meg csodás dolgokat csináltak.
Nézz utána egy könyvtárban mondjuk olyan 20 évvel ezelőtti barkács újságban, és tömegével vannak leírások ellenálláshuzalos plexivágó készülékeről.
Amúgy a plekót pákával az életben nem gyujtod meg!

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#863) Sándor -P20- válasza Winner_hun (#858) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Igen ezekkel mind tisztában vagyok, de volt, hogy teljes tábla az általad említett eljárás után is a kukában végezte... 3 irányban szétrepedt, pedig előtte vagy 5 tábla szépen törött, akárcsak az utána eldaraboltak.
Szal a plekó is olyan mint az üveg. Ott törik ahol akar,,,
Az anyagban nem látható vetemedés, belső feszültség, STB...
A legbiztosabb a körfürész, és a szalagfűrész.
Nameg a vizsugaras vágó, de azt fizzessek ki az aki tudja.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#864) Winner_hun válasza Sándor -P20- (#862) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én égettem már meg fát dekopírral, a nagyobb súrlódási felület miatt biztos, hogy emlegszik. Nem kell elhinni, dolgoztam már eleget vele;)
Olvasztás ok ,műxik, de sok vele az utómunka. Nekem eddig bevált a törés, de mivel tom, hogy lehet dekopírozni, ezekután azzal fogom darabolni. Bár nem sok plexi van a gépemben:P
A pákás dolgot mindjárt kipróbálom, már izzik a páka

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#865) Winner_hun válasza Sándor -P20- (#863) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szalagfűrész?:DD:DD na az biztos, hogy darabokra tördelné. De ha kell, leelenőrzm;) Sőt körfűrésszel is le tom ellenőrizni, nemtom, hogy az mit művelne vele:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#866) ToBeY válasza Winner_hun (#865) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Neked plexi gyárad van vagy csak ennyi fölös plexid van hogy mindennel kipróbálod:DDD

(#867) Winner_hun válasza Winner_hun (#864) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmmmm érdekes ez a páka. Hát nem sűrűn gyulaldt meg. Viszont elfogyott a plexi, amit meggyűjtani próbáltam. Egyszerűen elfüstölt:F Amúgy hány fokon gyullad meg a plexi? mert fémkupakban gázon meggyulladt. Azt hittem, hogy egy ilyen páka simán meggyújtja: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#868) Winner_hun válasza ToBeY (#866) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy táblát vettem kb egy éve (50x50 centiset) ami a gép elején levő power és reset gombokhoz kellett egy kis körhöz, 2x2 ill 3x3 centis darab kellett belőle. Majd később csináltm egy tápnak burkolatot is: [link]
A többi maradékkal meg lehet kísérletezni:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#869) Gergo_pet válasza Winner_hun (#865) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Nemcsak bikanagy szalagfűrészek vannak ám a világon. Pl tudok neked mutatni olyat amivel vasat vágnak, élyat amivel fát, rengeteg méretet. Ugyanezek vonatkoznak a körfűrészre is. Ha hiszed, ha nem voltam kint kanadában, ahol 2 méter átmérőjű körfűrésszel vágták a 40-50 méter magas fenyőfákat, na az egyébként gyilkos dolog, én nem mertem 50 méteren belül menni. :) Ellenben dolgoztam már olyan szalagfűrészen is, amivel a fa maketteket vágják ki, kb egy hajszál futott körbe körbe, magam sem értem az hogy tudott még vágni is, de csinálta, szóval simán el tudom képzelni mindkettővell a dolgot. Ne ragadj le egy bizonyos méretnél, amit ismersz, ha hiszed hanem mindenből nagyon sok féle van.
Mindenesetre a fő probléma az számomra, hogy hogyan vágjak bele csikokat, amin a levegőt beszivja, a lyuk megoldás nekem nem tetszik. Szóval arra mondjatok valami értelmeset pls, mivel vágjak a 4mm vastag plexibe kb fél centi széles 12 cm hosszu csikokat egymás mellé???

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#870) Winner_hun válasza Gergo_pet (#869) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azok a vékony lapok lombfűrészlapok szvsz.
A csíkokat talán felsőmaróval lehetne pl belevágni, bár a magas fordulat miatt valszeg olvasztaná a plexit, de ma még csekkolom majd mondom, hogy mi lett a végeredmény;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#871) ToBeY válasza Winner_hun (#868) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tápnál azt a nagyobb kőr mekkora pontosan és mivel vágtad ki?

(#872) Winner_hun válasza ToBeY (#871) üzenetére


Winner_hun
félisten

Berajzoltam a ventinek a helyét, majd körfúróval (kb 5 cm-essel) a kör széléhez közel lyukakat vágram, majd egy fúrógéppe fogható reszelőszerűséggel a maradékot ledaráltam, majd megcsiszoltam. sajnos fingom sincs, hogy mi a neve annak az eszköznek és képem sincs róla, mert nincs fényképezőm:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#873) Winner_hun válasza Gergo_pet (#869) üzenetére


Winner_hun
félisten

2 mm-es plexit tök jól vitte a marógép. Fára rá a plexi, széles szikszalaggal odafogattam és hajrá marjunk. Király volt, mert nem porolt, a megolvadt plexi felfogta az egészer:C És szép lett, a marásnak a négy oldalról csak az egyiknél látszódik maximum 1 mm szélességben egy kis olvadás, de ha az ember a kimart résznek az élét csiszolópapírral megcsiszolja, vagyis letöri az élét, akkor nem látszik, szal megoldható:R Bár nem tudom, hogy 4 mm-es plexit milyengyorsan lehet marni, igaz Neked fél centis csíkok kellenek én meg 12 mm széleseket csináltam, lehet, hogy keskenyebb merókéssel gyorsabban megy és akkor nem melegszik annyit:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#874) Sándor -P20- válasza Gergo_pet (#869) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Szóval arra mondjatok valami értelmeset pls, mivel vágjak a 4mm vastag plexibe kb fél centi széles 12 cm hosszu csikokat egymás mellé???

A legegyszerűbb 5mm széles körfűrésszel lenne. Óvatosan felülről ráengedni a plekót, majd előre - hátra... :U
Házilag: Sztem a két végébe egy-egy 5-ös lik, majd dekopírfűrészt neki.
Ha a meglevő plekóba kell vágni, érdemes előtte lefóliázni korcosodás ellen, pl üvegre valaló fényvisszaverő fóliával, majd utána barmolni..
A csíkok szélét úgy lehet házilag megoldani, hogy a plekót két szögvas, T vas, vagy profilcső közé szorítod pillanatszorítóval.
A vasak két egymással szemben levő éle legyen a kivágandó csík aljánál, (vagy tetejénél, de akkor fordítva kell befogni a plekót... ;] ;] ) mad lapos reszelővel a lereszeled a felesleget. Így a csík is nagyjából egyenes lessz.


[Szerkesztve]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#875) Sándor -P20- válasza Winner_hun (#873) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Mod:
Bocs, félreolvastam a Hsz-edet, és inkább töröltem az egészet... :F


[Szerkesztve]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#876) Gergo_pet válasza Winner_hun (#873) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Koszi a marás tényleg jó megoldásnak tűnik, majd megprobalom.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#877) Árpi bá válasza Reac^ (#774) üzenetére


Árpi bá
aktív tag

Bocsi a késői válaszért...:(
Finom csiszolóval.(600-as papírral) EGY IRÁNYBAN végigcsiszolod a laptot

Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

(#878) D@ni88


D@ni88
addikt

itt lenne az én gépem, nem valami nagy szám de így szeretem, lesz rajta valami modding még nyáron, de z még később lesz :))
[link]
[link]
[link]
[link]

(#879) Winner_hun válasza D@ni88 (#878) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mit tervezel moddingolni rajta?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#880) D@ni88 válasza Winner_hun (#879) üzenetére


D@ni88
addikt

tudod, a oldalt felül kivágni, új ventiknek, spirálozás, felpolírozni a belső fémrészeket h csillogjonak

(#881) Gergo_pet válasza D@ni88 (#878) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

gondolom a videokartya hutes sajat gyartmany, kicsit brutalisan nez ki de biztos hatekony, de gondolom inkabb a hang volt a fő ok az eedeti cseréjének.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#882) Laraxior


Laraxior
titán

Én is vágtam egy plusz ventinek egy lyukat a plexibe.Érdekes.Ráolvadt a fúróra és benn maradt a résben alig vitte a cuccot,de szép lett.:)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#883) Laraxior


Laraxior
titán

Én is teszek pár képet bár szinte minden héten változik.Ezek óta van egy plusz venti a plexiten.Meg a kábelek kicsit el vannaktüntetve odabenn.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[Szerkesztve]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#884) D@ni88 válasza Gergo_pet (#881) üzenetére


D@ni88
addikt

Az nem saját gyártmány :) sajna ha tudnék ilyet csinálni nem fogna ki rajtam egy oldallap kivágás :D
a vidkari hűtés az egy glacialtech northpole 1000
egy vmodos 6600at tart terhelve 55fokon :)

(#885) eastsider válasza Laraxior (#883) üzenetére


eastsider
nagyúr

az a két szixalaggal áthúzott intel LOGO naon öber fasza :R :R
a ventirács is odab@sz meg a 64 is :R tök komoly az egész ahogy van :R

(#886) Gergo_pet válasza Laraxior (#883) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Nem rossz, bár van számomra egy két értelmetlen dolog. Minek a szükitő a hátsó ventire? Fúj vagy sziv, mert ha sziiv akkor teljesen szar ha fuj akor pláne, mert akkor meg pont szembefuj a procihutovel. A masik a plexin a venti, az fuj vagy sziv? Egyebkent a kinézet teljesen rendbenvan, no meg ötletes a középső venti alul.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#887) kovsol válasza eastsider (#885) üzenetére


kovsol
titán

és ha intelre vált akkor majd átrakja csak az áthúzást a másikakra ;]

amugy tényleg nem rossz

May the Force be with you!

(#888) trassher válasza Laraxior (#883) üzenetére


trassher
addikt

Vesszen az Intel ;]

Elég jól néz ki. Az A64 az matrica vagy mifene mert nagyon teccik.

Ui.: de most nincs még matricára se :DDD . Gyűjtök a vízhűtésre. :)

Redmi Note 7

(#889) Laraxior válasza eastsider (#885) üzenetére


Laraxior
titán

Nem szigszalag, hanem a matricáról maradt és a boltban meg kaptam két intelt gondoltam jó lesz igyrá :)
A matrica márminta fekete megvalami tapéta szerűség.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#890) Laraxior válasza kovsol (#887) üzenetére


Laraxior
titán

Olyan nem lesz hogy intel :)
Már eleve felejtős :)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#891) Laraxior válasza Gergo_pet (#886) üzenetére


Laraxior
titán

A hátsó venti az szív és a szűkítő azért van rajta mert UV aktiv mert a venti nem világit egymagában.A plexin ami van kettő (mostmár) mindkettő befelé fujja a levegőt.igazából szívnia kellene de akkor meg hülyén néz ki ha forditva van feltéve.


Amúgy köszönöm mindenkinek a dícséretet.A következő újítás egy sárkány lesz ezüsttel felfújva a tetejére.Ja és a másik oldalt nem i mutattam.Oda egy pókháló van matricázva. :)

[Szerkesztve]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#892) Laraxior


Laraxior
titán

Esetleg elfogadnék ill. meghallgatnék pár javaslatot amivel szebbé tehetném a kütyüt :)
Hálás lennék :)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#893) Gergo_pet válasza Laraxior (#891) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Hát, legelőször is vedd le a szűkitőt, mert nagyon rontja a hatásfokot, mellesleg a hangja is kisebb lenne, mint most az biztos. Fesd le UV-aktiv festékkel és már világit is, pár száz forint. A plexin a fölső ventinek mindenképpen inkább szivnia kéne a levegőt, az alsó az nembaj ha fujja, csak igy a fölső pont keresztbe fuj a procihutónek, es egyebkent meg a folső fölösleges is, mert a hátsó 12-es tökéletesen kiviszi a meleg levegőjét a procihutonek. Ráadásul ez az aeroengine ház,aminek a hűtése alapból is elég jó, az elején lévő 14-es miatt igazság szerint a haz aljaban levő 12-es is fölösleges, de az végülis mind1. Szóval szerintem sokat javithatnal az optikon csak azzal is, ha fele ennyi ventit raknál bele jól elhelyezve, hogy ne egymásnak keresztbe fujjanak. Meg nekem sokkal jobban tetszene az előlap a matricák nélkül, de mint már többször mondtam én inkább a letisztult, egyszerű formákat szeretem.
Néha a kevesebb több! A mondás ugy látszik még mindig igaz.



[Szerkesztve]

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#894) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Takarítottam...

[kép]
[link]

[kép]
[link]

[kép]
[link]

[kép]
[link]

[kép]
[link]

[kép]
[link]

[kép]
[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#895) Gergo_pet válasza Motion_Blur (#894) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Bár nem tudom mi értelme volt sephia-ban is felrakni a proci aljáról készült képet, (ez nem a fotozz) csak annyit tudok mondani, örülünk hogy ennyi szabadidőd van, átjöhetnél hozzánk is. (azaz hozzam, csak neha a hangok mast mondanak :) ) A 3. kép nagyon berongal ;] de hat ez van, ja meg nemtom az nvidia milyen anyagból késziti a nyomatot, de nekem is eddig minden kartyanak a felirata rajtamaradt a hutokon, barmennyiszer is csereltem rajta hutot (eddig 3 volt a legtobb egy kartyan). Ugy latszik gondolnak arra is, hogy még igy is reklamoznak :DDD

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#896) Winner_hun válasza Gergo_pet (#895) üzenetére


Winner_hun
félisten

Naja, nVidiánál érdekes dolgokra képesek. Kíváncsi leszek, a BAT-on meg fog-e látszódni az nVidia logó

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#897) Gergő20


Gergő20
tag

Hello
Volt 1 kis szabadidőm [link]
[link]
[link]
és ez lett az eredménye bár még nincs kész de csináltam 1 pár képet telefonnal.

(#898) Winner_hun válasza Gergő20 (#897) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kábeleket ugye összefogod valahogy?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#899) Gergő20 válasza Winner_hun (#898) üzenetére


Gergő20
tag

persze csak most így vizsgák közben hirtelen ennyit csináltam.
jövőhéten még folytatom és rakok fel új képeket.
szörnyű hogy ezek a kötegeletlen kábelek mindenkinek feltünnek.

(#900) Winner_hun válasza Gergő20 (#899) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem az a aszörnyű, hogy feltűnik, hanem az, hogy nincs kötegelve:DDD
amúgymeg: [link]

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.