Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Gergo_pet válasza Mikádó (#1239) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Tudtam régóta, hogy mindenkinek vannak mániái, látom neked a ceruza a gyengéd. :D Egy kérdés, ha az a kis fehér egy hőmérő és -15 fokot ir ki, akkor hogyan lehet a proci -22 fokos? Ha pedig nem hőmérő, akkor mi az?

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1252) Gergo_pet válasza trassher (#1247) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Az ''ország legnagyobb választéka'' -tól? Hát nemtudom, azért óvatosan a csávóval, mert bár marha okosnak és tájékozottnak mutatja be magát, tulajdonképpen semmi koze a vizhuteshez, csupán annyi, hogy 2 éve olvasgat róla. Ő egy meg nem értett zseni, aki szereti magát nagyon profinak feltuntetni, egyébként csak zárójelben jegyzem meg, hogy tudtommal orvostanhalgató a srác. Csak azért szólok, mert én már egyszer összetuztem vele, volt egy jo kis vitánk amiben nagykirálynak tuntette fel magát, meg minden van raktáron, persze a forumon gyorsan kiderult, hogy sok srácnak log bizonyos cuccokkal, mert megsincs minden raktáron. A cuccok jok nála az tény, csak a srác hozzáállása nagyon gáz. Szóval én inkább ezt ajánlanám [link] , ő tts egy őstag itt a PH-n, és egy picivel jobb a stilusa, mellesleg ugyanazok a cuccok megvannak nála is, sőt.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1253) Gergo_pet válasza Motion_Blur (#1227) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Látom nem nagyon szereted a gyári hutoket, persze megértem, és amint látom tokéletesen választottál hutoket, a zalmi is jo és a másik is aminek most nem jut eszembe a neve. Egy hiba van csak, takaritani kene gyakrabban a zalmit, mert gyorsan koszolódik. Végre elértuk azt is hogy valaki tud normális fényképeket csinálni :R koszonjuk. Mindenki példát vehetne.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1254) Motion_Blur válasza Gergo_pet (#1253) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A procit Primecooler hűti (rá is van írva :D) Zalmant meg valóban kell(ene) takarítani, de 1-2 hét alatt újra mocskos lesz :(

''Végre elértuk azt is hogy valaki tud normális fényképeket csinálni''

Szerintem itt a többség jó képeket csinál ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1255) Winner_hun válasza Motion_Blur (#1254) üzenetére


Winner_hun
félisten

szerintem a nem 10 megapixeles, lényeget mutató képeidre gondolt;)
Ha annyi időnként kéne takarítani én száműzném azt a hűtést, az biztos.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1256) eastsider


eastsider
nagyúr

erről a házról mit gondoltok?. milyen lehet a szellőzése?
[link]

(#1257) Motion_Blur válasza eastsider (#1256) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

''szellőzése nem az igazi''

De nekem azért kéne, megoldanám, hogy az igazi legyen :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1258) Nimda válasza Winner_hun (#1255) üzenetére


Nimda
addikt

Full fordulatszámon hamar kakis lesz,bár ez függ a helytöl is...(nálam havonta kell portalanitani)...a porpisztoly csodákra képes...:D

[Szerkesztve]

(#1259) Winner_hun válasza Nimda (#1258) üzenetére


Winner_hun
félisten

nekem meg sosem kell:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1260) Motion_Blur válasza Nimda (#1258) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyébként ilyen porpisztolyt hol lehet beszerezni és mennyit kóstál? (hiper-, szupermarketekre gondolok elsősorban)

Mert nekem van egy 8-as ecsetem és egy meglehetősen kátrányos tüdőm, ami nem nagy eresztés :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1261) Nimda válasza Motion_Blur (#1260) üzenetére


Nimda
addikt

Én a határúton veszem (üzletnév privibe) olyan 1500-2000huf...persze más számtech boltban is kapható...nekem elég kb.3x full gépportalanitásra...szal megéri az árát...no meg olyan helyekre is ''befér'' ahova az ecset nem...;)

[Szerkesztve]

(#1262) eastsider válasza Motion_Blur (#1257) üzenetére


eastsider
nagyúr

köcce
még ezt az aerocool baydreamet alias masstige nézem [link]
csak sajnálom a zsét :D

(#1263) Motion_Blur válasza eastsider (#1262) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem a Cooler Master nagyon jól néz ki, olyan elegáns ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1264) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

(#1265) ffodi


ffodi
veterán

Sziasztok!

Itt van pár új kép:

[link]
[link]
[link]

Sajnos ismét csak a teló volt itt.......

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1266) Gergo_pet válasza eastsider (#1262) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Mindkettő nagyon zsir szerintem, bár tény hogy az aero sokkal praktikusabb megoldásokkal van felvértezve és jobban is szellozik, de az árával el is veszti ezt az elonyt. Kis ráforditással a coolerbol is nagyon szép kis házat lehet csinálni és praktikusat. Az ára csodálatos, foleg ahhoz képest, hogy az egész szálcsiszolt aluminium, ami barom iszép. Egyetlen hátránya, hogyha nem a feketét váalasztod, mindenképpen el fog utni a dvd drive, mert abbol ugye nincs ezustszinu. Leht persze szalcsiszolt alu elolapot kesziteni hozzá de az nem egyszeru. Mindenesetre én lehet, hogy inkább az aerot választanám nekem az jobban bejon, pláne, hogy nagyon praktikusan alul van elhelyezve a táp. Ami csak akkor gond ha belejted a csavart, de mivel csavarozás nélkul szerelheto igy ezt meg is oldottuk. :DDD

Visszavontam, nekem pont nemjo az Aero, mert miután jobban megnéztem a legnagyobb baja, hogy minden forditva van benne, marmint nem ugy, hanem pont a jobb oldalán van a plexi, holott nekem a bal oldalra kéne.

[Szerkesztve]

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1267) Gergo_pet válasza ffodi (#1265) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Nekem ez már nagyon csicsa, tul sok mindent zsufoltál ossze, hiányzik belole az egyéni stilus, inkább ilyen kavalkád, mindenbol van benne egy kicsi. A lényeg, hogy neked tetszen. ;]

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1268) Motion_Blur válasza Alvin_ti4200 (#1264) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:R

Milyen házad van?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1269) eastsider válasza Gergo_pet (#1266) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi az öszegzést
jah nekem is drága az aero
meg mATX lapom lesz holnap szal fölösöleges 1 HDD-m meg egy optikai driveom van szal nem hazsnálnám ki
lehet kappni coolcompban ahol venném a lapot szálcsiszolt alu előlapot ami szintén coolermaster :) [link]
valamint [link]

[Szerkesztve]

(#1270) Alvin_ti4200 válasza Motion_Blur (#1268) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

#1-ben láthatod, még mindig olyan:) Amúgy Casetek 1020-5C

(#1271) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Kicsit átrendeződött a gép. és környezete.
A hátsó szekció:
[kép] [link][kép][link]
És elölről. PC, és TV üzemben... :U
[kép][link][kép][link]

Bocs a képek minősége miatt, de hátulról az istennek sem akart rendesen fókuszálni a gépem... :O Így meg.... :F A semminél azért több.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#1272) Nimda válasza Sándor -P20- (#1271) üzenetére


Nimda
addikt

Mekkora radi...:Y...télen biztos jól jön...:D

(#1273) Sándor -P20- válasza Nimda (#1272) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Egy grammal sem ad le több hőt mint levegővel, viszont annál valami miatt sokkal halkabb... ;] ;]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#1274) Gergo_pet válasza Sándor -P20- (#1271) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Nagyon durva, mivel láttam már a belsejét is igy csak azt tudom mondani, hogy eddig a házi készitésu vizhutesek kozul ez sikerult a legjobban. Hány darab venti megy igy a gépben, csak az elso 12-es? vagy ez az a változat aminek az oldalában is van egy 25-os?
Nosztalgia powa, nem tudok jobb szot istencsászár az a farostlemez, régebben én is igy nyomtam azota fejlodott a polcrendszerem :D És nosztalgia powa 2 azota nem lattam ilyen persiles dobozt, miota odaadtam a keresztfiamnak az osszes legomat, régen mindig abban volt és az is volt mar vagy 10 eves, de ugy latom a tied sem fiatal. :DDD

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1275) Winner_hun válasza Sándor -P20- (#1271) üzenetére


Winner_hun
félisten

:C hány fokos a radiátor? Nem fűt egy kicsit nyáron? Télen jól jön, az biztos:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1276) Sándor -P20- válasza Gergo_pet (#1274) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Most gyak csak a tápventi megy 7V-ról, meg kb 5V-ról a házban egy 12-es amíg el nem készülnek a NB SB És RAM blokkok. Utána repül az is...
A többi disz, régi léges csökevény.. ;] ;]
Amúgy a ventiket külön-külön tudom kapcsolni, és néha csak a társaság kedvéért benyomom őket, csak hogy hallják a külömbséget... ;] ;]
A nosztalgia powa az valamikor a yunoszt-ot tartotta, amire az ENTERPRISE volt rádugva... :Y :Y Szal ez már vagy 20 éves darab.... :Y Nincs szívem kidobni... :P :P
A persiles boboz szintén zenész. A célnak megfelel, tehát minek dobjam ki??
Pedig már meg lettem párszor fenyegetve, hogy mire hazaérek, egy szép úgy gazdaságos kuka lesz a helyén... Azóta is ez van.... :)) :))

Mod: Nem tudom mikor láttad utoljára, az utolsó módosítás egy vizes chifti táp.[link]


[Szerkesztve]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#1277) Sándor -P20- válasza Winner_hun (#1275) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Nincs külömbség egy léges és ez között hőleadás terén.
A proci ugyanannyit fűt ígyis, úgyis... :U :U Max +8W a szivattyú. :DDD
A radi az a szobánál átlag 6/8 fokkal melegebb. Ez természetesen függ a terheléstől.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#1278) Mikádó válasza Gergo_pet (#1251) üzenetére


Mikádó
senior tag

Helo

Az -19 fokot ír ki és úgy hogy az nem a mag-on van közvetlen.

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#1279) Stylewars_kp válasza Sándor -P20- (#1271) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Tuti király up a jó munkáért! :Y :C :C :C :R :R :R

(#1280) Gergo_pet válasza Sándor -P20- (#1276) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Aham láttam azt is, kérdeztem is tőled, hogy belevágjak-e én is a táp alu bordáinak kicserélésébe, de azt tanácsoltad csak akkor ha nagyon tudom mit csinálok. Sajnos az elektronikában max forrasztás szintjéig jutottam, igy azota is maradtak a csifim bordái csak a ventit cseréltem ki egy Sythe S-flex -re igy most elég halk.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1281) Speed válasza Sándor -P20- (#1271) üzenetére


Speed
őstag

huh baz nem semmi az a radiátor :D télen ha hideg van és nem kell a géphez fűtesz ele :D

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#1282) Speed válasza ffodi (#1265) üzenetére


Speed
őstag

de vagyány gecc má csak egy iylen dvd lejátszós képernyő kéne bele :D

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#1283) Speed válasza Mr-Pamacs (#1237) üzenetére


Speed
őstag

Szerintem ez nagyon cépp :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#1284) Motion_Blur válasza Sándor -P20- (#1271) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szép kis kupi van :B De a gépet tényleg jól megcsináltad! :R

Nekem is ugyanilyen házam van. A plexi lapot hogyan fordítottad meg? Mi ennek az előnye? Csak a videokártya miatt?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1285) Winner_hun válasza Sándor -P20- (#1276) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak regisztrált látogatóknak!

jót linkeltél?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1286) Motion_Blur válasza Winner_hun (#1285) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link] :P

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1287) Winner_hun válasza Motion_Blur (#1286) üzenetére


Winner_hun
félisten

eddig eljutottam de itt mit is kő' nézni?:F:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1288) Motion_Blur válasza Winner_hun (#1287) üzenetére


Motion_Blur
félisten

vizes csifi tápot :)) :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1289) Winner_hun válasza Motion_Blur (#1288) üzenetére


Winner_hun
félisten

már láttam:P
amúgy télleg :R

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1290) Sándor -P20- válasza Winner_hun (#1285) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Igen jót, csak a felhasználói ablakból, ahhoz meg kellene a kódom.... :( :(
Szal a látogatóknak ez szól...[link] :U
Pedig kipróbáltam, csak azt felejtettem el, hogy egy másik ablakban be voltam lépve, és így simán megnyitotta a másikat is...
Tehát sorry, a fenti már megy.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#1291) Sándor -P20- válasza Motion_Blur (#1284) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Hol látsz te kupit?? Ez a normál üzemi állapot.... ;] ;]
A plekót azért fordítottam el, mivel úgysincs prociventi, totál felesleges oda fújatni a kinti levegőt. Szak így a vizes vidzsuga, és a lenti egyéb kártya kap némi friss szelet. Ha éppen be van kapcsolva a venti.
Az oldal lapból kicsavarod a dekor csavarokat, és kiesik a plekó, annyi volt a trükk, hogy én a belső oldalt fordítottam kívülre. Tehát a teteje került alulra, a külseje meg belülre.
Nem tudom érted e. Szal most van egy kis hézag a fém és a plekó között, mert a belső erősítés kivülre került, de ha nem mondod, senki sem veszi észre.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#1292) Winner_hun válasza Sándor -P20- (#1290) üzenetére


Winner_hun
félisten

:R ugyan ilyen tápom van:D (asszem:P)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1293) Gergo_pet válasza Winner_hun (#1292) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Nekem is ilyen tápom van. Én egy régi zalman passziv hutonek a bordaira akartam kicserélni azokat a böhöm alu darabokat, mert azok szerintem nagyon kicsik és elég szarul adják le a hőt, csak nem volt bátorságom lecsavarozgatni, kiforrasztani meg pláne nem. Igy maradtak az alubordák csak egy csondes ventit raktam bele. Viszont az érdekes, hogy ugye az eredeti egy yate-loon venti benne ami 2500at fordul maxon, amit azért tulhajtáskor 2 ora jatek utan ki is hasznal a táp. Namost én egy max 1200 porgo Sythe S-flex-et raktam bele és láss csodát azt is vezérli a táp, viszont még 2 ora jaték után sem porog a max fordulaton, csak olyan 1000-1100-on. Érdekes, de ezek szerint ennek már ilyen alacsony fordulaton is enyivel jobb a légszállitása, arrol nem is beszélve, hogy sima netezésnél szerintem még 800-at sem porog, ugyhogy baromi csendes lett a táp. Ajánlom neked is a cserét.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1294) Motion_Blur válasza Sándor -P20- (#1291) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Értem :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1295) Winner_hun válasza Gergo_pet (#1293) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem pár napot ment csak a gyári venti, hangos volt, régi, elhalálozott Coolink tápom LED-es ventijét beleraktam szal már világít is:D Viszont nem vettem észre, hogy szabályozgatná, mindig minimumon megy, ahogy észrevettem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1296) eastsider


eastsider
nagyúr

ilyen kell nekem is :D [link]
:D [link]

(#1297) Speed válasza eastsider (#1296) üzenetére


Speed
őstag

nem rossz :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#1298) Speed válasza Motion_Blur (#1288) üzenetére


Speed
őstag

ötletes az a táp nagyon :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#1299) Sándor -P20- válasza Speed (#1298) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

:R
És ami a lényeg, nem hallod hogy be van kapcsolva.... :Y :C

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#1300) Gergo_pet válasza Winner_hun (#1295) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Akkor viszont egyre erősebb a gyanum, hogy a cifi tulméretezi a ventijeit, vagy a yate-loon-ok legszallitasa nagyon gyenge. Esetleg meg tudnád mondani mennyit porog az a venti amire kicserélted? Azért ez számomra érdekes, főleg, hogy a gyári ventit is szabályozgatja a táp, 1-2 ora játék után már teljes fordulaton porog, ha csak netezel akkor felgozon nyomja. Mondjuk nalam kozrejatszik az is, hogy egy agp-s 6600GT-m van es egy P4-es northwoodom, mindketto jo 30%-al tulhuzva. Biztos vagyok benne, hogy a fogyasztást rendesen megdobja játék kozben, azért is izzad a táp egy kicsit.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.