Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Warnen válasza GumisPeter (#1699) üzenetére


Warnen
tag

Nagyon komoly, gratulálok hozzá! :C

Akartam menni én is a kiállításra, (ha már a rad.mod meghívott, lol)
de sajnos dolgoznom kellett. :O

Beteg? HÁEGYENEGY almát...

(#1702) Maxxter válasza Warnen (#1689) üzenetére


Maxxter
senior tag

Szép lett! a festést hogy csináltad? mert nem lehetet egyszerü felfesteni a diablot meg minden

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1703) Maxxter válasza GumisPeter (#1699) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nagyon komoly!!! Ilyet még nem láttam nagy up neki :R :R :R

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1704) Warnen válasza Maxxter (#1702) üzenetére


Warnen
tag

Hehe...csaltam. A képet az internetről szedtem, csak a vér ugye vörösen csordogált, azt át photoshopoltam kékre. Egy nyomdász ismerősöm öntapira rányomtatta, én pedig felragasztottam egy 2mm-es plexi lapra. Dio bácsi szemei ledek, a felirat mögött pedig egy szétbontott hidegkatódcső világít. :)

Beteg? HÁEGYENEGY almát...

(#1705) Maxxter válasza Warnen (#1704) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ja , azt hittem valami fényezö mühelyben készült anyira jol néz ki, de a megoldás jo! UP neki :C :R

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#1706) .:T.H:. válasza Gergo_pet (#1614) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Rég néztem be ide, mindig elfelejtettem elohozni a képeket a cégtől:
[link] [link] [link] Ezeket tudom megvalósítani gravírozóval. A vonalakat kb 4-5-6 tizedes vastagságként képzeld el.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#1707) Frenky89


Frenky89
őstag

[kép]
[link]

Ahol két ilyen böszme zúzza befelé a levegőt ott kifelé nem nagyon kell szívni, amúgy mintha hajazna kicsit AeroEngine-ekre csak minőségre jobbnak tűnik.

[Szerkesztve]

(#1708) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Hy. Tettem fel a weblapomra [link] egy képet a félig elkészült billentyűzetemről. (Reg után, Publikus képek).

(#1709) Winner_hun válasza Mr-Pamacs (#1708) üzenetére


Winner_hun
félisten

Honlap bemutatók....... itt mutasd meg mid van! [link]
A LEGCOOLABB honlapok a neten! [link]
Én NEM fogok regisztrálni csak az miatt, hogy megnézzek egy két képet, ha meg akarod mutatni, akkor linkeld be ide. Ez nem az a topik, ahol a saját oldaladat reklámozzad, arra ott vannak a fentebb említett topikok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1710) Játékos válasza Winner_hun (#1709) üzenetére


Játékos
addikt

Ezabeszéd, jolmonygya ! :DDD :DDD :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1711) Mr-Pamacs válasza Winner_hun (#1709) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Nem is azért írtam be h reklámozzam hanem azért mert nem volt kedvem föltölteni a képeket a képfeltöltésre, aztán meg itt sz*rakodni a belinkeléssel.

De csak a Te kedvedért:
[kép]
[link]
[kép]
[link]
[kép]
[link]



[Szerkesztve]

(#1712) Winner_hun válasza Mr-Pamacs (#1711) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem rossz, bár a koponyás minta sötét háttérrel jobban mutat:) Attól független jó lett. Bár a második képen az a 3 koponya nem illik a gép tetejére szvsz.

Mellesleg a saját oldaladról, ahova feltöltötted nem tudsz linkelni?:F

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1713) Mr-Pamacs válasza Winner_hun (#1712) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Nem tudok róla linkelni mert le vannak védve a képek az oldalamon (Képtár van és vannak privát képei is a felhasználóknak amit csak Ő linkelhet be és ezért védtem le az egészet).
Egyébként még nincs kész mert a gép eleje is meg lesz fetve egy nagy vízesésnek (a tetején az a sötét kék csík annak lesz a kezdete), csak még nem volt rá időm.

[Szerkesztve]

(#1714) Winner_hun válasza Mr-Pamacs (#1713) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is azért írtam be h reklámozzam hanem azért mert nem volt kedvem föltölteni -----> Képtár van és vannak privát képei is a felhasználóknak amit csak Ő linkelhet be és ezért védtem le az egészet
Akkor tedd fel olyan helyre, ahol nincs védelem:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1715) Mr-Pamacs válasza Winner_hun (#1714) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

De épp ezzel nem akartam szenvedni h megint megkeresgessem a gépemen a képeket és föltegyem a képfeltöltésre,majd be linkelgessem.

[Szerkesztve]

(#1716) Winner_hun válasza Mr-Pamacs (#1715) üzenetére


Winner_hun
félisten

hűűűűha:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1717) Reac^ válasza ZakRob (#1696) üzenetére


Reac^
őstag

Miért nem duálban használod a memókat? :B :U

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#1718) ZakRob válasza Reac^ (#1717) üzenetére


ZakRob
senior tag

Így megy duálban, először a két egyforma színűbe raktam, de úgy volt single-ben.
[link]

[Szerkesztve]

(#1719) Reac^ válasza ZakRob (#1718) üzenetére


Reac^
őstag

Ilyet se láttam még :Y :C :W

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#1720) ZakRob


ZakRob
senior tag

Látom nem pörög annyira a topic, ezért csináltam még képeket, ezúttal telóval:

[link]
[link]
[link]
[link]

(#1721) Thommyboj válasza ZakRob (#1720) üzenetére


Thommyboj
aktív tag

az a erősító nagyon cool (aerocool) :D , bár nekem az előző aeroengine jobban tetszett, ez az új annyira nem néz ki jól számomra, de az első ''turbina'' venti továbbra is brutális, pláne az oldalsó :D

(#1722) Gergo_pet válasza ZakRob (#1720) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Zsir az egérpad, frankó nagy mozgástérrel. :) Ezért nem birom az ilyen előre gyártott számitogép asztalokat, én nem tudom kik tervezik, de hogy biztos nem játszanak semmilyen FPS-t, az is biztos. Egyébként egészen jó kis ''sarok'' és szépen rendezett, ez sajnos nálam kicsit gyengébben van megoldva. :)

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1723) ZakRob válasza Gergo_pet (#1722) üzenetére


ZakRob
senior tag

FPS-nél csak érzékenyre kell állítani az egeret és egyből nem kell akkora hely neki.
Win.-ben pl. a leggyorsabb állásban van a mozgási sebesség, mozdítok 3 centit az egeren és egyből a másik sarkában vagyok a monitornak. :)

(#1724) Jinxx válasza ZakRob (#1723) üzenetére


Jinxx
senior tag

Aztán mire becélzod a kedves kolléga fejét, próbálva 0,5mm-t mozdítani az egeren, azt veszed észre,hogy nem vagy többé az élők sorában. :DDD Bár ízlések és pofonok. Nekem sose megy az fps túl érzékeny egérrel.

Hmm, ez nem épp ide tartozik, szóval uff. :B

(#1725) ZakRob válasza Jinxx (#1724) üzenetére


ZakRob
senior tag

Én meg alapból, úgy szeretek játaszni, nem azért, mert kevés a hely az egérnek.

(#1726) germanh


germanh
senior tag

hi all!
Végre kész lett a házikóm! :C
egyelőre csak feldobtam pár kisfelbontású képet preview-nak ;]
vmikor(talán holnap)rakok fel nagyobb felbontású képeket!
[link]
1mb sincs ez a zip!
szedni-szedni, nézni-nézni

véleményeket kérek!

Enjoy the pain!

(#1727) Winner_hun válasza germanh (#1726) üzenetére


Winner_hun
félisten

az elejének magas a karctartalma:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1728) germanh válasza Winner_hun (#1727) üzenetére


germanh
senior tag

hát nem lett felpolírozva :DDD

Enjoy the pain!

(#1729) Jinxx válasza germanh (#1726) üzenetére


Jinxx
senior tag

Hali! A ventik helyét szebb lett volna dekopírral vágni (kör alakban), az oldalán a plexinél szintén, nagyon láccik,hogy flexes :DDD , az elején a perforálás sem állványos fúróról tanúskodik, de egyébként még egy kis reszelgetés és festegetés, és f*sza lessz. ;)
Csak nem egy codegen 9011 a szenvedő alany? Nekem is az van, és lassan én is nekiállok a farigcsálásnak, csak lenne meg már minden cuccos hozzá.

(#1730) germanh válasza Jinxx (#1729) üzenetére


germanh
senior tag

Dekopírral lett vágva a ventik helye :D
Tény hogy nem állványos fúró :DDD :DDD :DDD
Nem tudom milyen típusú ház (mert csak úgy vettem használtan, nem volt más). De nem az amit mondasz(megnéztem).
Hát előbb-utóbb a külseje kap egy fekete réteget(valszeg szinterezve lesz)

Enjoy the pain!

(#1731) Winner_hun válasza germanh (#1728) üzenetére


Winner_hun
félisten

és fel lesz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1732) germanh válasza Winner_hun (#1731) üzenetére


germanh
senior tag

nem lesz :DDD
majd szinterezve vagy fújva lesz

Enjoy the pain!

(#1733) Gergo_pet válasza germanh (#1732) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

A belsejét szinterezni kéne, meg a ház oldallapjait is, de az előlapot inkább polirozni kéne és nagyon vagány lenne. Sok meló van vele de überfaszán nézne ki. Egyébként teljesen jó lett. csak festeni-festeni, polirozni-polirozni :)

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1734) germanh válasza Gergo_pet (#1733) üzenetére


germanh
senior tag

az a baj h egy teljes szinterezé 7k :( és perpill nincs rá zsé, sőt másra sem :(

Enjoy the pain!

(#1735) Frenky89 válasza Gergo_pet (#1733) üzenetére


Frenky89
őstag

neked van vmi bevált módszered alu polírozására?

(#1736) Reac^


Reac^
őstag

Mivel annyira soxor irtam már ebbe a topikba gondoltam mutatok 1-2 csemegét :R :Y :C

Gépem:
[kép]
[link]

Vizes ram készül:
[kép]
[link]

1 Házilag harisnyázott táp:
[kép]
[link]

1 másik házilag harisnyázott táp:
[kép]
[link]
[kép]
[link]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#1737) vedini válasza Reac^ (#1736) üzenetére


vedini
őstag

a ramhűtőd nagyon bejön, csinálnál majd egy olyan képet is, ahogy be van kötve a rendszeredbe?

a vizes topikba is láttam már, privibe megírnád mennyiért csinálsz 2 ilyen ram blokkot?

workworkwork...

(#1738) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Mostani (és idén már nem változó:D) gépem:B Szeretem:B

[link]
[link]

(#1739) Reac^ válasza vedini (#1737) üzenetére


Reac^
őstag

Ram hűtő még nincs bekötve ugyanis a mostani vizes rendszert eladom, már nyár eleje óta folyamatban van az új rendszer építése.

Igen már sok helyre igértem ram hűtésről eredményeket és fótókat, remélem hamarosan tejjesithetem az igéretem.

vizestopikban keresd Rob_Taylor kollégát, ő csinálja ezeket :R

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#1740) vedini válasza Alvin_ti4200 (#1738) üzenetére


vedini
őstag

jól néz ki, de a monitorod is megérdemelt volna egy képet ;)

workworkwork...

(#1741) Reac^ válasza Alvin_ti4200 (#1738) üzenetére


Reac^
őstag

egyszerű és nagyon morcos ;) :C

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#1742) Alvin_ti4200 válasza vedini (#1740) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Most csak egy ilyen idétlen vakus képet találtam róla:(

[link]

(#1743) vedini válasza Alvin_ti4200 (#1742) üzenetére


vedini
őstag

rémlik valahonnan ez a kép :D
szép moncsi nagyon

workworkwork...

(#1744) Gergo_pet válasza Frenky89 (#1735) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Hát én még csak dvd-romot poliroztam. Először is fogod az egészet és vizes csiszolópapirral leszeded róla a festéket, baromi sokáig tart és biztosithatlak, hogy nem jo 5-6 óra csiszolás után emberek közé menni, mert picit agresszivebb leszel, mint általában. :D Persze a csiszolópapirokat lehet váltogatni finomság szerint, azt hiszem P2000-es a legfinomab, javitsatok ki ha tévednék. Na ha azzal lecsiszolod akkor már majdnem tükörsima felületet kapsz. Ezután jöhet a polirpaszta, tulajdonképpen mindegy milyen, de érdemes valami jobbfajtával próbálkozni. És nagyon nagy előny ha van hozzá géped, mert elég sokszor kell átpolirozni, ugy kb 6 -10 között. Ezután már lehet csodálkozni, ugyanis biztosithatlak a szobai tükör elbújhat. Persze nagyon kell utána rá vigyázni mert a legkisebb karc is agyonvágja a munkát, mondjuk elég idegesitő, ha egy homokszem becsúszik a csiszolópapir és a csiszolandó felület közé, mert akkor csak azt látod, hogy minél jobban csiszolod annál több karc lesz rajta és garantáltan szétbsz a zideg. :DDD Nos ennyi az egész, kártyavárépitők és 50 alatti pulzussal rendelkezők előnyben.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#1745) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Csatlakoznék a gépeiket megmutató PH-sok köréhez! A képek mind kisebbek 1M-nál. :R

Íme, nekem ilyen leledzik jelenleg, képek a gépről: [link] [link] [link] [link] (ez az 1 kép 1,4M) [link]
Ezek régebbi képek, a monitorról és a billentyűzetről. Az egér már G5 ! [link]
Az előlap (a rack már fekete, és alu, a jobb oldali forgatógomb helyén ATI matrica, a kapcsolók felett és alatt zöld illetve pitos LED-ek, az FDD fekete már): [link] [link] [link]
És a 4 fekete venti a HDD-k előtt: [link]

Majd csinálok még frisebb képeket is...

HGyu

[Szerkesztve]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1746) Shodan válasza 04ahgy (#1745) üzenetére


Shodan
addikt

Végre valaki képes normális minőségű képeket készíteni, még sötétben is.
Szépen kiexponált, nem bemozdult. fasza a gép is.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1747) 04ahgy válasza Shodan (#1746) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ahhhhh, köszönöm, köszönöm! :R

Még majd fogok csinálni képeket, hasonló szellemben, hasonlóan (és szerintem is) jó minőségben... Amúgy senki sem kell, hogy azt higgye, valami über (100 ezer +) fotógéppel készültek. Egy mezei Kodak C360-nal. 26e Ft volt a Tescoban. Csak hát a fényképezés is észjáték, és nem feltétlenül jó, ha auto-n fotózok mindent. :D Nem azért tették bele pl. az éjszakai üzemmódot. Haha. Hogy /ON is legyek:

A táp Codegen ám! Aki hiszi elhiszi, aki nem, annak meg üzenem, hogy én moddoltam! :P És köszönöm a dícsérő szavakat a gépre nézve, a gép nevében is!

:C

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1748) Winner_hun válasza 04ahgy (#1745) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bocs, de nem bírom kihagyni:D

[link]

Valahogy ahogy ránéztem a képre, megjött az ihlet:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1749) Jinxx válasza Winner_hun (#1748) üzenetére


Jinxx
senior tag

:)) Grat a fantáziádhoz! Mikor voltál utoljára nővel? :DDD
Egyébként tényleg LOOL... ;)

(#1750) Gergo_pet válasza Winner_hun (#1748) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Karikázd már be pls mit kéne látni.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.