Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) trassher válasza jakewyler (#350) üzenetére


trassher
addikt

Ha nem UV-s a venti akkor benéztem.

Redmi Note 7

(#352) Kraptor


Kraptor
őstag

(#353) trassher válasza Kraptor (#352) üzenetére


trassher
addikt

Már mindenki vízzel? Akkor most relatíve olcsó vagy sok a tag akinek van 40K-ja a cuccra?

Redmi Note 7

(#354) vedini válasza Petya25 (#342) üzenetére


vedini
őstag

a radi HTF3 Triple : [link]

rács: [link]

korrektül hűt nagyon, de kell is a kis dT mert a tetőrbeépítésbe már 28C van, és még nincs is kánikula :o

workworkwork...

(#355) vedini válasza Kraptor (#352) üzenetére


vedini
őstag

túl szép a tartályod hogy eldugd, zoli mutatott ilyet nagyon jól néz ki élőbe

workworkwork...

(#356) vedini válasza Speed (#341) üzenetére


vedini
őstag

a konfigomban szereplő cpu-t, vga-t, no meg a chipsetet :)

workworkwork...

(#357) vedini válasza eastsider (#348) üzenetére


vedini
őstag

ha minden igaz jövő hét végén lesz meg az új pumpám tartállyal együtt, akkor már érdemes lesz képeket csinálni, egybe lesz nagyon, remélhetőleg :)

workworkwork...

(#358) eastsider válasza vedini (#357) üzenetére


eastsider
nagyúr

várjuk :R
én is ilyen hézat szretnék mint a tied :C

(#359) vedini válasza eastsider (#358) üzenetére


vedini
őstag

mióta van gépem 1x éve, ez az első normális házam, már csak a moncsim ósdi, elavult crt, majd ha elérhető áron lesz 20-21''w tft akkor megy cserére ez is :)

workworkwork...

(#360) eastsider válasza vedini (#359) üzenetére


eastsider
nagyúr

bezzeg a konfigod elég faja
6800GT... X2 DFi lap...
én nem költök a külsöre de négy év után jó lenne egy házikó, megérdemelné
meg ez a ház nem olyan drága

(#361) vedini válasza eastsider (#360) üzenetére


vedini
őstag

hát a vidkari is gyengus, mikor vettem jónak számított,
még megvárom a pumpát meg hozzá a tartályt, aztán leállok a gépre költéssel

viszont a gép belseje nem néz ki jól, kábelrengeteg van bent, valahogy nincs energiám rendbeszedni, főleg addig míg érdemes tuningolni a konfigom, sok szerelgetés már néha az agyamra megy

workworkwork...

(#362) ^Sunrise^ válasza vedini (#334) üzenetére


^Sunrise^
tag

:C :R

(#363) ^Sunrise^ válasza Petya25 (#330) üzenetére


^Sunrise^
tag

Ez nem BTX. Egyebkent pedig klasszisokkal jobban szerelheto es kabelezheto ebben a felallasban. Ezelott is minosegi hazakat hasznaltam, szoval nem JNC, Codegen hazakhoz hasonlitom ezzel. :)

(#364) Petya25 válasza ^Sunrise^ (#363) üzenetére


Petya25
addikt

Adsz hozzá egy linket?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#365) ^Sunrise^ válasza Petya25 (#364) üzenetére


^Sunrise^
tag

(#366) Petya25 válasza ^Sunrise^ (#365) üzenetére


Petya25
addikt

Hát én nem vagyok elájulva tőle, mennyit kérnek egy ilyen házért?
Nem lehet olcsó mulatság, de ha neked ez tetszik :F .

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#367) ^Sunrise^ válasza Petya25 (#366) üzenetére


^Sunrise^
tag

Fogalmam sincs, nem kapni itthon.

(#368) Bandus99 válasza ^Sunrise^ (#367) üzenetére


Bandus99
őstag

Dehogynem kaphato
TTS-nel

[link]


Az mar persze mas kerdes tenyleg annyira jo, hogy kiadjon erte az ember 50-60-70e ft-ot.


[Szerkesztve]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#369) ^Sunrise^ válasza Bandus99 (#368) üzenetére


^Sunrise^
tag

Azt hittem mar elfogyott tole. Ugy tunik megsem. :)

(#370) Keldor1988


Keldor1988
csendes tag

:R :C

(#371) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Most ilyen a gépem... :U
[link]

Sorrend a honlapon: Belépés-Gépeink-Ragadozó (a piros gomb) :))
Van egy-két teszt is...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#372) reewer


reewer
aktív tag

Csa most sikerült összerakni a gépem és igy nez ki:

[kép]

Oldalról: [link]

Elölről: [link]

Közelről: [link]

Hőleadó ház oldalán: [link]

Si vis pacem, para bellum.

(#373) Gergo_pet


Gergo_pet
aktív tag

Az igen, ugy látom termékeny volt a hétvége, bár a kb 150 hsznek a fele Speed-től származik, aminek a háromnegyede fölösleges vagy ha nem is az kb 10 hszben leirhattad volna mindet. De hát akinek fontos a ranglétra az igy gujti a hsz-t.
Szóval volt itt pár értelmes hozzászólás is, meg egypár igen klafa gép is. Nekm kedvencem a vizhutes, amik közül vedininek a tornya nagyon tetszett. Nem tudom mi bajotok van a ház tetejére tett radival, az a legértelmesebb, persze én nem fölülre tettem volna a ventiket, hanem alulra és akkor a meleg levegőt fölfelé fújná, nem a gépre. Meghát nem is tudom hova raknátok máshova egy akkora radiátort. Egyebkent a gep belsejébe rakni meg a világ legnagyobb hulyesége, de mind1.
Sunrise, csak semmi pánik, biztosan jó az a lian-li ház, általában ők elég minőségit gyártanak, csak kicsit szokatlan az elrendezése és hát az is tény azt a házat nem gyakori szerelgetésre, vagy vizhutesre tervezték, mert nincs benne tul nagy hely. Attül függetlenül szerintem a kialakitása direkt azért olyan labirintusszerű, hogy a levegő jül tudjon áramlani. bár nekem sem tetszik, azért a lian-li-t meg kell védenem, mert nagyon jó minőséget képvisel.
Winner hun, nem csalódtam benned, mindig is mosolyt fakasztottál az arcomra akármikor megláttam csúcsmérnöki tevékenységedet. Brutális az a bat a vidkarin, de esetleg ajánlanám, hogy vegyél a memóriára is bordákat, mert igy lehet, hogy azok jobban fognak melegedni. Egyébként a csúcsmérnökit csak viccnek szántam, de lehet hogy előbb utóbb jelentkezik nálad a Thermaltake, hogy azonnal alkalmazni szeretnének, mert ilyen agyament megoldásokat semelyik laboratóriumi csimpánzuk sem tudott kitalálni. :DD
Egyebkent meg aki hetvegen ennyire nembirt magaval, a baratnője neve .jpg-re végződik vagy mivan. Hetvege a buliké meg a csajoké, na jó kis mértékben a családé is, szóval ha mégegyszer 200 hsz-t kell végigolvasnom hétfőn, pláne hétfőn, mikor egyébként is szarul kezdődik a nap mert dolgozni kell, ejj nem lesz ez igy jó. :( :((( :((
Inkább azt látnám hogy hetfőn mindenki rakja fel az uj képeket a gépéről, mit csinált rajta hétvégén.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#374) Xantomas válasza eastsider (#1) üzenetére


Xantomas
őstag

Hűha, ezt szépen összeszedtétek. Viszont majd a következő első hsz frissítésekor szedjétek ki a képemet. A tar.hu-s oldalamat álandóan törlik... így már nincs is semmi. nem is tudom miért. :D

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#375) Gergo_pet válasza Ragadozó (#371) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Ragadozó: nagyon érdekesnek találtam, hogy az everest mennyire rosszul méri nálad a hőfokot, alap állapotban azt mondja 3200-t forog a wenti és 25 fokos a CPU. Ez nagyjából rendben is van, bár a 25 is elég kevésnek számit, de lévén a processzor terhetsége 0 igy ez nem is olyan érdekes. Viszont hogy huzott állapotban (amit megjegyzem nem vittél túlzásba, ennél talán még az 1 éves keresztfiam is bátrabban megcibálja a maciját) 21 fokot mér és 3100-as fordulatot a ventin. Azért az érdekes, minden proci melegszik, ha huzzák, az AMD már azt is kitalálta, hogy ha huzod a procit, akkor hűlik a proci, uberlol.


Reewer:nagyon jól néz ki az a kis plexi ház és jok a szinei is, a viz csaka chipen meg a procin van? Mien vizhutés ez? Csak mert ugy látszik, mintha a tartály meg a pumpa egybe lenne, vagy tévedek, esetleg egy nappali képpel is megdobhatnál minket. Ja és látom nem nagyon szereted az optikai meghajtókat, mert egyet sem látok.

[Szerkesztve]

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#376) vedini válasza Gergo_pet (#373) üzenetére


vedini
őstag

elvileg alulra akartam a ventiket, és úgy a rács még szebb lett volna a radi tetején, csakhogy az a gond, hogy alul nincsenek lukak amihez rögzíteni lehetne a ventiket,
azért még gondolkodok rajta hátha vmit kiötlök, bár a ventik is tetszetősek, na majd meglátom :)

workworkwork...

(#377) Ragadozó válasza Gergo_pet (#375) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Igen a hőmérőn, már én is agyaltam, mert asus lapban majdnem 10 fokkal nagyobb hőmérségletet mértem :F
De a teszt, márciusi, kurva hideg volt a szobámban és a házoldala nekem soha nincs fenn...

Nem szoktam mindig agyon tuningolni a gépeimet, néha azért megszáll a kisördög :D

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#378) X@b3e válasza reewer (#372) üzenetére


X@b3e
addikt

A víztartály nagyon állat. Milyen pumpád van? Laing, Eheim:F

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#379) ^Sunrise^ válasza Gergo_pet (#373) üzenetére


^Sunrise^
tag

Koszi. :R :))

Egyebkent csak annyira kicsi ez a haziko, hogy 63(!)cm a melysege, gondold vegig mekkora egy normal haz. :DD
A ventiket meg szivasra kell allitani a radi tetejen es maris felfele szall a levego, nem kell ehhez hokuszpokusz a radi aljara. Nalam is igy megy es tobb fokot szamit a hutesnel, raadasul a fuggony is olyan szepen szall tole. :DD :DD

(#380) trassher válasza Ragadozó (#371) üzenetére


trassher
addikt

zsír az AMD-s matrica. hol vetted?

Redmi Note 7

(#381) reewer válasza X@b3e (#378) üzenetére


reewer
aktív tag

csa
1000res EHEIM van benne
Ahoz képest hogy 1venti van a gépemben(a tápban leszabályozva 600as RPM re)
És a rendszer passzívan hűti a procit(3500+) chipsetet(nforce4) vga-t(6600GT)

elég jól hűt! windowsban több órás használat utan a proci 35fok körül van
2óra játék után 40re felmegy majd szépen lassan lehül
;]

Si vis pacem, para bellum.

(#382) dokar válasza Gergo_pet (#375) üzenetére


dokar
addikt

amit megjegyzem nem vittél túlzásba, ennél talán még az 1 éves keresztfiam is bátrabban megcibálja a maciját

Ez nagyon ott van! :C :R

a 25 is elég kevésnek számit, de lévén a processzor terhetsége 0 igy ez nem is olyan érdekes

És még a környezeti hőmérsékletről sem tudunk semmit, ebben a pillanatban én is meg tudnám csinálni 15°C CPU temp-t 2500MHz-en nyitott ablak mellett. ;)

extra - SEXRay

(#383) Steve Jr.


Steve Jr.
tag

Hihi! nem is tudtam erről a topicról.
Arról meg főleg nem, hogy kép is van fenn a gépemről. :D
remélem mindenkinek tetszik. sok meló volt vele :)

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#384) vedini válasza Steve Jr. (#383) üzenetére


vedini
őstag

melyik a te géped?

workworkwork...

(#385) Steve Jr.


Steve Jr.
tag

huh... már nem is emlékszem az előző topicra... :Y
viszont tényleg szépen ki lettek gyűjtve a képek :)

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#386) Steve Jr. válasza vedini (#384) üzenetére


Steve Jr.
tag

ott van az első oldalon.
Steve Jr. képei :)

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#387) vedini válasza Steve Jr. (#386) üzenetére


vedini
őstag

az lcd panel nagyon faja, hol lehet ilyet kapni?

workworkwork...

(#388) Ragadozó válasza trassher (#380) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Etelkátol rendeltem....
Keres rá, matricákat csinál :))

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#389) Gergo_pet


Gergo_pet
aktív tag

[link]
Ezt meg kell néznetek, kb olyan beteg a srác, mint winner-hun, csak kicsit minőségibb dolgokat csinál.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#390) Winner_hun válasza Gergo_pet (#389) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kicsit minőségibbet. Aha. Majd ha meglesz a billentyűzetem az fog odabaszni, azután mond ezt. Amúgymeg milyen minőséggel is van Neked bajod?:F
Amúgymeg nem rossz, és Winner_hun;)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#391) Winner_hun válasza Gergo_pet (#373) üzenetére


Winner_hun
félisten

:B lesznek még érdekes dolgaim;];)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#392) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Ha már arról szól a topic, hogy hogy is néznek ki....
Ime egy kép: [link] Ez egy ''közeli'' a belsőségről... :U
A többi ''vizes'' mappa az idáig vezető út állomásairól készült képeket tartlamazza... :U

Mod: Ez lemaradt [link] Bár lent is ott van ;]

[Szerkesztve]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#393) Winner_hun válasza Sándor -P20- (#392) üzenetére


Winner_hun
félisten

mi van bebugyolálva és minek?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#394) Steve Jr. válasza vedini (#387) üzenetére


Steve Jr.
tag

már nem emlékszem hol rendeltem. talán lomex? :F
amúgy utánna még forrasztani is kellett :)

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#395) Gergo_pet válasza Sándor -P20- (#392) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Hát én osszef**tam magam ez annyira komoly. Tuti hogy már az apai nagyapád is radiátorokat szerelt. Vagy fél óráig néztem az első képet, hogy hova mennek a csovek, nézem a prociból fölfelé megy de nem kifele hanem a táp fele, itt valami nem stimmel. Azután láttam meg a másik linket a chifi vizesitéssel, hát ott eldobtam az agyam, nagyon pöpec lett. Gondolom nem valami hangos a rendszer. Aztán megláttam a radiátort is, na az azér már tényleg durva, megkérdezhetem milyen vizpumpaval nyomatod a vizet, hogy át tudja nyomni teljesen, mert nem kevés csomennyiségen kell áttolni.
Én is le akarom cserélni a bordákat a csifiről már régóta, mert szerintemis azért pörgeti fel annyira a 12-est jatek kozben, mert azok a kis aluminium bordak gyengek nagyon, de nem gondoltam hogy ki kell forrasztanom az egészet, biztos hogy csak ugy lehet? A gari az mondjuk valoszinu elszállt. :DDD
Mindenesetre ez igen, nagyon komoly kis rendszer és teljesen házi, szóval minden elismerésem.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#396) Gergo_pet válasza Winner_hun (#390) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Bocs, de még mindig nem tudtam megemészteni azt a chipset hutot. :D De nehogy komolyan vedd csak vicceltem, várom a durvábbnál durváb cuccokat. Amugy örülök, hogy a billentyuzet jon, mert már a multkori téma is tetszett a ledekkel, én is akarok valami háttérvilágitást a gombok közt mert este nem látom a gombokat és nagyon szar ugy forumozni. :O

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#397) vedini válasza Winner_hun (#393) üzenetére


vedini
őstag

szerintem a pumpa hangszigetelése, persze nem biztos

workworkwork...

(#398) vedini válasza Steve Jr. (#394) üzenetére


vedini
őstag

forrasztani nem szeretek, de jól néz ki a kijelző, egyébként van hozzá szoftver, és te állítod be h mit írjon ki?

mennyibe fájt?
akár hőmérsékletet is ki tudsz vele iratni?

workworkwork...

(#399) trassher válasza Gergo_pet (#389) üzenetére


trassher
addikt

Amit ott láttam gép hát............
A hányinger kapott el a székben ülve

Redmi Note 7

(#400) trassher válasza Ragadozó (#388) üzenetére


trassher
addikt

kerestem van is pár topik de a drága Etelkát nem találtam sehol sem

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.