Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Cthulhu Dawn válasza TomiLi (#14000) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az az érdekes, hogy megkaptam azt a levelet ami jelzi, hogy elolvasták, de legalábbis megnyitották az e-mailem.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14002) TomiLi válasza Cthulhu Dawn (#14001) üzenetére


TomiLi
addikt

Hát ez az! Sajnos! És hány ilyen Számítástechnikai üzlet van, amlyik ugyan ilyen stílusban nyomja :F
De kitartás!!!! Amit belinkeltem, a csepeli cég az is ilyen paraszt?

Bogyóka

(#14003) Cthulhu Dawn válasza TomiLi (#14002) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az csinálta ezt.:D Pedig az az oldalán írja, hogy ajánlattételt mailben. Pedig leírásuk alapján valszeg megcsinálnák...na mindegy, majd ha nem válaszolnak még pár napig felhívom őket.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14004) kelzsoca válasza Cthulhu Dawn (#14003) üzenetére


kelzsoca
félisten

Eleve telefonon kell érdeklődni, és aztán leírni mailben mit szeretnél :)

https://vertigostore.eu

(#14005) Cthulhu Dawn válasza kelzsoca (#14004) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Oldalukon van egy olyan, hogy tegyen ajánlatot itt ahol pedog írni kell.:)

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14006) kelzsoca válasza Cthulhu Dawn (#14005) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mit és hogy írtál, mert nyilván az sem mind1 :D

https://vertigostore.eu

(#14007) Cthulhu Dawn válasza kelzsoca (#14006) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Gondolhatod, hogy mindent érthetően és a kelő információval megtömve írtam.:)
Amúgy nincs valakinek egy olyan képe, hogy "a pc-style-ra illő képek keletkezési körülményei"?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14008) kelzsoca válasza Cthulhu Dawn (#14007) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hogy mit is szeretnél? :DDD

Hogyan és milyen körülmények között készültek az oldalon lévő fotók?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#14009) Cthulhu Dawn válasza kelzsoca (#14008) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Igen, tehát milyen lámpák, vagy hol vannak lepedők stb. Tehát olyan kép, hogy ott van az egész cucc a házzal éppen csinálja a képeket ám ekkor hátralép 3 lépést és csinál úgy egy fotót.:D

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14010) kelzsoca válasza Cthulhu Dawn (#14009) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezek a dolgok mindenkinél teljesen változóak, mert más hely, más fényviszonyok, felszerelés stb..

Én egy sarkot alakítottam ki, sima fehér lepedővel, a fény asztali lámpa, illetve a mennyezeti lámpa volt, és van olyan kép is aminél a természetes fényt használtam fel.

https://vertigostore.eu

(#14011) creed13 válasza PartyShan (#13968) üzenetére


creed13
tag

Hello!

Én a lancool-t venném a helyedben.Én most nemrég vettem egy 690-est, de ez a lancool nagyon lian-li feeling.És az nekem jobban bejön, a 690 moddolásal most lettem kész, úgyhogy ha minden igaz a napokban tolok fel róla képeket, hátha lesz esélyem vele felkerülni a pc-style-ra. :DDD

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#14012) syC válasza creed13 (#14011) üzenetére


syC
addikt

Ha jóltudom, a lianli gyártja :)

(#14013) creed13 válasza syC (#14012) üzenetére


creed13
tag

Akkor már értem miért tetszik, ha jól látom ráadásul erre a házra hajaz.És én eredetileg ilyet akartam volna, csak hát a keret.... :U

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#14014) Cthulhu Dawn válasza creed13 (#14013) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ő az én szerelmem...igaz nem AMD-s változatban csak a sima pc-p50

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14015) G4ga


G4ga
őstag

Ugyan nem 100% ide vágó kérdés, de hátha akad olyan aki találkozott már ezek házak egyikével:
Antec Three Hundred - Kombatnak ilyen van! Vele értekeztem már.:)
Lian Li: Lian Li PC-A06FB vagy PC-A07 ezekröl nem sok képet találtam. Igazábol a második ami szimpatikusabb. Ahogy néztem Lian Li ék nem igazán preferálják a felsö ventiket. Jók lehetnek ezek nekem?

Ahogy nézegettem Kombat képeit elgondolkodtam. Semmi bajom a 690-el... de az a két ezüst csik annyira nem tetszik. Igy elképzelhetö hogy csere lesz a vége...

Bár megfogadtam hogy a videókártyán kivül másra nem költök egyenlöre, de egyszerüen ... nem is folytatom! :)

(#14016) kelzsoca válasza G4ga (#14015) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem is megfordult már a fejemben hogy cserélni kellene a 690-es, és Lian Li nálam is a kiszemelt, egyenlőre nem mondok mást ;]

https://vertigostore.eu

(#14017) Cthulhu Dawn válasza G4ga (#14015) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

PC-A06FB-ban magas CPU hűtőket el is lehet felejteni.:) Szerintem elég zsúfolt egy megoldás.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14018) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Amúgy Lian Li vázának a festése megfordult már valaki fejében a totyikon belül? Mert úgy magában is gyönyörű az a fényes alumínium, lehet csak elcsúfítaná (vagy rontana a szépségén) a fekete.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14019) for3l válasza Cthulhu Dawn (#14018) üzenetére


for3l
senior tag

rontani nem fog. link.

szerintem kevés olyan ház van, ahol egy fekete festés (de legyen az akár milyen igényes szin összeállitás) rontana az összhangon.

(#14020) Cthulhu Dawn válasza for3l (#14019) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem nem tetszik.:DDD Lehet azért, mert nagyon fényes a festés (nekem). Viszont ez a fehér már bejön, ha nem lenne kék alaplapom és piros videókártyám még lehet meg is csinálnám a jövendőbeli Lian Li-mel.
szerk.: Fényképezésnél jobb ha a fény inkább visszaverődik valami fehér felületről?

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14021) for3l válasza Cthulhu Dawn (#14020) üzenetére


for3l
senior tag

a fényes festés jogos, az nekem sem igazán jön be, viszont magában az, hogy fekete mindenütt, sztem üt. :)
amit te linkeltél az is bitang, csak kár, hogy 80k-s házakról beszélgetünk.

a fény úgy is jó, vagy úgy is, ha szétszóratod valamivel.

(#14022) Kombat válasza G4ga (#14015) üzenetére


Kombat
őstag

Úgy látom nagyon egy vonalon mozgunk, mert nekem is ezek a házak tetszenek. :)

Esetleg még nézd meg a Lian Li PC-60F-et, szerintem az is gyönyörű és jó alany lehet!

(#14023) Kombat válasza G4ga (#14015) üzenetére


Kombat
őstag

Most nézegetem ezeket a házakat és szerintem a PC-A06F kiesett, mert itt tutira nem férne el a procihűtőd.

(#14024) Cthulhu Dawn válasza for3l (#14021) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az a házikó "csupán" 50 k. :DDD

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14025) Cthulhu Dawn válasza Cthulhu Dawn (#14024) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ja nem nem, annak a háznak a kisebbik, 9 ötnegyedes hellyel rendelkező háza 50 K, a nagy az tényleg 80 körül van. :B

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14026) jones965


jones965
Modder

Nézegettem ezt a lancool házat, nem egy rossz konstrukció. Hmmm... :U

(#14027) Kombat válasza jones965 (#14026) üzenetére


Kombat
őstag

Na ja, ahogy nézem a kábeleket is szépen el lehet rendezni benne, bár nekem ez az elfordított HDD keret még mindig nem tetszik.

(#14028) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Fogtam egy régi P4-s redvás házát és kivettem napfénnyel fotózni. Azért csak részletek vannak a házból, mert fújt a szél aztán kínszenvedés lett volna még egy sor papírt lefektetni. Így is néhol fotosoppal kellett neki hátteret klónozni.
1, 2, 3

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14029) jones965 válasza Kombat (#14027) üzenetére


jones965
Modder

Most jobban szemügyre vettem a házat, és pár darad szegecs fogja a HDD keretet, amit ezek lefúrásával 90*-ban lehet forgatni igény esetén.
Viszont többkártyás rendszer esetén a felső tartó beépítéséről le kell mondani.

(#14030) Cthulhu Dawn válasza jones965 (#14029) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ez a Lancool tényleg tökugyanaz, mint a Lian Li pc-p50 csak kevesebb alumíniummal és több műanyaggal.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14031) kelzsoca válasza Cthulhu Dawn (#14028) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezek a képek valamiért nem lettek igazán jók, én úgy látom túl sok a fény, próbáld meg egy szobában, nyitott ablak mellett lekattintani ugyanezt, szerintem egész másképp fog festeni!

https://vertigostore.eu

(#14032) Bagira01


Bagira01
veterán

Na végre rendeztem az rc690-es házikómba a kábelrengeteget, ha sikerül életet lehetnem a digitális gépembe akkor rakok fel pár képet(nem oldalra valót), azért nem annyira vagány :B

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#14033) TazLeacher válasza Bagira01 (#14032) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem mind1? 1 hét múlva úgyis szétszeded, mert lecseréled a fél gépet? :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14034) Bagira01 válasza TazLeacher (#14033) üzenetére


Bagira01
veterán

Alaplap már egy ideje megvan(csak az eltört pci-e sínt kéne leszedni vagy újat rakni a helyére), most ez az ócsó x1950 pro is jó így passzívba, max a proci lesz visszacserélve aztán annyi :DDD

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#14035) Lamellus válasza jones965 (#14029) üzenetére


Lamellus
tag

Kombat, jones965: Ha a PC-K58-ról van szó, akkor szeretném jelezni, hogy a hdd tartó keret moddolás nélkül forgatható, itt a videón be is mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#14036) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Természetes délutáni fénnyel és A4-es papírlapokkal ez lett. Jó, a kép szar lett, de a háttér már alakul.:D

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14037) Kombat válasza Lamellus (#14035) üzenetére


Kombat
őstag

Ez tetszetős!
Nagyon jó megoldások vannak benne.

(#14038) PartyShan válasza creed13 (#14011) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Köszönöm a válszat.
Azt hiszem én is a Lancoolmellett döntök. Illetve biztosan az lesz.

(#14039) PartyShan válasza Kombat (#14027) üzenetére


PartyShan
aktív tag

mod: most látom már megelőztek :D

Nem tudom melyik Lancool házról beszéltek de amit én kinéztem a k58-as annak a nagyobb testvérében a k60-asban el lehet forgatni a vinyókeretet. Gondolom a k58-asban is. Egy bemutató videóban láttam ebben 2:23nál van az a rész.

[ Szerkesztve ]

(#14040) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Asszem a lámpával való fényképezést felhagyom ameddig nem szerzek valami fehér fényű izzót vagy lámpát. :DDD

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14041) Shodan


Shodan
addikt

Sziasztok!
Nagyon örülnék és megtiszteltetésnek venném ,ha a korábbi képeim kikerülhetnének a pc-stylera:
[link]
és az oldalra optimalizált képek rarban az adminoknak , ahogy a rulesba foglalva van :)
[link]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14042) aero. válasza Shodan (#14041) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

gyönyörű gép :C

(#14043) #97544192 válasza Shodan (#14041) üzenetére


#97544192
törölt tag

Nem kérdezek meg senkit, mehet az oldalra. :P

(#14044) Cthulhu Dawn válasza Shodan (#14041) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Hű, nagyon szép. :C

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14045) Nyiscsák válasza Shodan (#14041) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Szép gép, szép fényképek, no comment! Maximális tiszteletem :R :R

(#14046) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Volt/van itt a topikban olyan aki harisnyázta már a vízhűtésének a csöveit?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14047) Kombat válasza Shodan (#14041) üzenetére


Kombat
őstag

Nagyon állat!

Régebben is nagyon tetszett, de még mindig ott van a top 10-ben! :R

(#14048) TazLeacher válasza #97544192 (#14043) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:K

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14049) Shodan


Shodan
addikt

köszi gájsz :R

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14050) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ejj, ejj nagyon pang a topik. :(

Addig is bedobom ezt. Emberke nagyban tolja. :Y

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.