Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1306) fokukac


fokukac
nagyúr

a f.szkivan, mert a döntő előtt tönkrement a mikróm... :((
beraktam a kávénak való tejet, ment egy percet, nem volt még elég meleg, visszaraktam, hülye hangja volt, leállítottam, majd úra elindítottam, megint hülye hangja volt, némi égettszaggal párosulva, kikapcsoltam, kihúztam a konnektorból, visszadugtam, se kép se hang, leégett. a biztosítékot nem verte le.

tartós termék volt, csehországban gyártott grilles-párolós LG, 29 rugóért vettem, 10 hónapos, még 2 hónapig garanciális... :)

anyáméknak 12 éves Sharp van otthon, semmi baja. Ami előtte volt nekünk, az azóta a mostohaapám szüleinél van, 18 éves, kutya baja. Az enyém meg megdöglik... Sose hallottam még mikróról, hogy tönkrement volna...

nade mindegy, ha ez kellett hozzá, ennyi kellemetlenséget igazán megért, hogy győztünk vizilabdában :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.