Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10109) DonMenyet válasza MTbc (#10104) üzenetére


DonMenyet
tag

Szia
Az üzletben mi is pislogtunk, hogy mi lehet a különbség ehhez képest. Ott ráadásul 20k volt a különbözet, a hivatalos appjukban sem találtam semmi lényeges eltérést a két modell között. Az eladót is kérdeztük és mondta, hogy őket is piszkálta a kíváncsiság és ránézésre kívülről ugyanaz, a programok ugyanazok (egyikben fekete, a másikban fehér a program panel) sőt anno szétszedték a raktárban, de nem találtak semmit.
Az LG oldalán azt írja az ND1-hez, hogy "Centrifugálás - Igen", lehet azon van olyan program, hogy nem csinál mást, csak centrizik.. viszont ugyanaz a tekerőgomb van rajta ugyanazokkal a programokkal mint az NDA7-esen, így nem jöttem rá hogyan lehetne kiválasztani.
Valami különbség viszont biztos van, mert 3kg-mal nehezebb az ND1 (Az LG oldalán össze tudod őket hasonlítani.)
Ha gondolod, a használati utasítás programtábláját le tudom fotózni este.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.