Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Integra #3941 üzenetére

    Éveken át nem értettem mit keres Erdei az univerzumnál. Gyakorlatilag a legjobb éveit cseszte ott el, úgy, hogy ismertséget (főleg a tengerentúlon) egyáltalán nem szerzett és hozzá méltatlan bunyósokat kapott csak hogy hízzon a rekordja (vagy a franc tudja miért). Aztán meg ugye jöttek a böjtös időszakok meccs nélkül. Sokkal előbb kellet volna lelépnie nem értem miért nem tette vérrel írta alá a szerződését vagy mi?? ...ki tudja hol lehetne most.... Az adottságai vitathatatlanok de az évek szállnak. Most olvastam valahol, hogy tényleg utolsónak szánja a szilveszteri bunyót már minden edzés minden ütés fáj neki. Az tény, hogy koko mellett a legnagyobb profi bunyósunk ő (jjjaaaj én barom, persze a legnagyobb amatőr és profi bajnokunk mindíg is PAPP LACI marad! :R ) az érdekes inkább az, hogy Koko veszte a nagy arca lett, Madáré pedig talán a túlzott szerénysége lesz. ....madár "veszte" olyan értelemben, hogy sokkal tovább és többre is vihette volna.....

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés