Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25248) RockHaRD válasza P00By (#25245) üzenetére


RockHaRD
addikt

tekerjél lefele, olvasd el az első hsz-emet, nézd meg a hangnemét, majd szépen haladj előre, és kérdezd meg magadtól, h ez gúnyolódás-e? Kb nem is érdekelt volna, hogyha vmelyik hatalmas testépítő arc nem g*ciz le egyből...

Mert ha vki beír csak annyit, hogy nézzem már meg az első hsz-t, amit nem mellesleg megtettem már mielőtt írtam, akkor egy szót se szólok. De egyből a 10 éves szintre lemenni, gúnyolódni, fikázni azt, aki nincs otthon a témában, az nem ide illő szerintem. Ami pedig az első hsz-ben lévő 2 linken van, a napi 5 liter víz, meg 6-8 étkezés, az nem nekem van kitalálva. Én szimplán szeretnék normálisan kinézni jövő nyárra, mert kicsit leeresztettem. Nem akarok szarrá gyúrt lenni, nem akarok versenyre menni, nem akarom azt, h a fél életem erről szóljon, csak hobby szinten heti 2-3 alkalommal lemenni edzegetni...

a moderátor meg azért van, h eldöntse, h mi/ki illik ide, és mi/ki nem. Én csak megkérdeztem, h ez sztük normális-e... ezek szerint nem az

szerk.: P00By te pedig olvasd el a régi privát üzeneteinket, sztem emléxel rám, h nem vagyok egy gonosz ember, csak az oknélküli csesztetést nem hagytam szó nélkül

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.