Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24951) Tomics válasza macikos (#24950) üzenetére


Tomics
addikt

Sok Szeretettel Neked :)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#24952) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nektek nem bassza szét a hátatokat a pad tárogatáskor?? :F Nekem főleg a bal lapockámon vannak ott a pad nyomai. :F

(#24953) Tomics válasza Atomgeszi (#24952) üzenetére


Tomics
addikt

Nekem guggolásnál után vannak finom véraláfutások a hátamon, de nem érdekel, harci seb, felvágós :U :DDD :K

PH! addikt since 2004

(#24954) Kidus válasza Atomgeszi (#24952) üzenetére


Kidus
őstag

En ezt egyszeruen oldottam meg. Nem tarogatok :U
Amugy tenyleg lehetnenek kicsit szelesebbek a padok, pont kenyelmetlen itt is.

Maci:
Komolyan feludules hallani hogy van akinek ez meg kinos, jo amerikaiak ott ahol eszukbe jut, bofoges es orrszivas ( fujas helyett ) is teljesen szokvanyos, sot az meg noknel is.
Szerintem undorito, foleg mikor beszelek valakihez es a mondat kozepen spontan fingik egyet aztan folytatja. Ja, a magyar sarcok tobbsge is, minden nap ra kell szolni valakire hogy legyen mar minimalis tisztelettel b*sszameg....

Assuming Control

(#24955) penene válasza Kidus (#24954) üzenetére


penene
őstag

Én meg pont azt szeretem tárogatáskor, meg 1kezes nyomáskor, ha vékony a pad, így nem ütközik bele a vállam, meg a lapockám. :D Vhogy kényelmesebben le tudom engedni a súlyokat mélyre, mintha szélesebb (jó de én eleve nem vagyok olyan széles, lehet azért). :D

Azért van egy szint, ami felett nem pálya ez a fingós, orrszívásos, böfögős téma, még a magyaroknál is... Na, én e szint alatt nem sűrűn kommunikálok, megoldottam. ;]
És most nem szólok be még 1et macinak, mert már így is ma 2x beszóltam. :N :B

[ Szerkesztve ]

(#24956) Jojo5 válasza Kidus (#24954) üzenetére


Jojo5
őstag

Tanárom mondta, hogy marokkóban vagy hol az embernek ha cifrája van kipakolja az út szélére és ez természetes :U
Amúgy nehogymár amcsiban ekkora görények legyenek az emberek :( ez nekem új... én még abban a hitben éltem, hogy a nők nem is galamboznak :DDD amúgy vicc, de amerre én járok ezt a fingos dolgot mindenki égőnek találja és nem csinálja nyilvánosan, a böfögés néha becsúszik

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24957) macikos válasza Jojo5 (#24956) üzenetére


macikos
addikt

Mivé lett a világ...

Szegény dédnagymamám előtt a "has" szót nem lehetett kimondani, mert nem volt illendő.

(#24958) Tomics válasza Jojo5 (#24956) üzenetére


Tomics
addikt

Nekem is új, én se találkoztam még olyannal aki elfingja magát és mintha mi se történt volna. böfögés se alap max a tejfölösszájúak körében

PH! addikt since 2004

(#24959) runner 125 válasza Kidus (#24954) üzenetére


runner 125
nagyúr

Na nee, ez akkor csak külhonodban divat, az én 16 ( ;] ) évem alatt egyszer sem találkoztam ilyennel. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24960) runner 125 válasza macikos (#24940) üzenetére


runner 125
nagyúr

Grat.

..amúgy velem felülés közben szokott előfordulni, de hasazni csak itthon szoktam. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24961) macikos válasza runner 125 (#24960) üzenetére


macikos
addikt

Részvétem a családnak :D ;]

Mr.Olympia 2010 összefoglaló

Na, ez tetszik!

(#24962) Jojo5 válasza macikos (#24961) üzenetére


Jojo5
őstag

Ez jó lett szerintem is :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24963) Tomics válasza macikos (#24961) üzenetére


Tomics
addikt

idei első értékelhető "munkája" a nyúlnak :U

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#24964) macikos válasza Tomics (#24963) üzenetére


macikos
addikt

Na és az audioblogok? Az neked smafu? Te, teee papucsos kislány © ;]

(#24965) Tomics válasza macikos (#24964) üzenetére


Tomics
addikt

áááh azok szarok. a telefonbeszélgetések a legjobbak, aminek a felét nem érteni és háttérben szól az ősrockfosch! :DDD na meg a ősrégi videói amit 20 évre rá vág össze nézhető formába :D
edzőválaszolról nem is beszélve :U

PH! addikt since 2004

(#24966) macikos válasza Tomics (#24965) üzenetére


macikos
addikt

Ja, a telefonbeszélgetések, egyet nem hallgattam még meg. Semmit nem érteni belőle. Inkább leírná valaki vagy nem tudom, de ez így nem igazán "fogyasztható".

Azzal a Strongmans vs. Bodybuilding vagy mivel szopatták jó sokat, 3 éve volt, azóta minden nap megkérdezte valaki, hogy mikor lesz belőle valami, majd, majd, majd, aztán nagy nehez elkészült.

De mondom, engem az idegesít, hogy a Superbodyról semmi videó nincsen, pedig felvették az egészet.

Edzőválaszolt bírom :D Főleg amikor leoltja a sok hülyét :D Nemrég azon röhögtem, amikor valami 140 kilós gyerek beírta, hogy ő 100 kilóval guggol és hogy ő úgy gondolja, hogy nagy tehetség és hogy Bunny szerint is neki érdemes-e erőemelő versenyre mennie :D :C

Valaki a topikból viccelődött is, hogy én vagyok az :D

(#24967) macikos válasza Jojo5 (#24943) üzenetére


macikos
addikt

Na, ezt nem is láttam, hogy szerkesztetted.

Én is szigorúan kábelfektetés után szoktam menni edzeni, de néha marad egy kis luft pluszba :D

2G-re 3.1.3 a legújabb szoft, ennél újabb már nem lesz. Nekem is ez van rajta (2G), tökéletes. Igaz, én még pluszba kigyomláltam a felesleges démonokat(ezek olyanok, mint a windowsban a szolgáltatások), így kicsivel több a rendelkezésre álló memória és gyorsabb a telefon.

(#24968) Snoop-y válasza macikos (#24966) üzenetére


Snoop-y
veterán

Majd ha 70 kilósan guggol 6x12-t 100-ba lehet mondani, hogy középszar izmos lábú gyúróspatkány. Tehetségnek még akkor sem nevezném.
Ha valaki komolyan elkezd lábazni és szerencséje van 1-2 év alatt eljuthat a testsúlya duplájához guggolásban :D

mod:

Én egész jól haladok. Jövőre reálisnak érzem a 100 kilóval szériázást de ettől még nem leszek tehetség ;]

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24969) BÁ Nutrition válasza Snoop-y (#24968) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

asszem Árpi 65 kilósan guggolt valami 50et 100ba, de lehet rosszul emlékezem és 100 ismétlés volt:)
majd megkérdem ha nem felejtem el:) csak neked, hogy legyen motivációd:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24970) Woodslave


Woodslave
nagyúr

:D inkább mégse :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24971) Snoop-y válasza BÁ Nutrition (#24969) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tudom vannak ilyen ufók :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24972) Snoop-y válasza Woodslave (#24970) üzenetére


Snoop-y
veterán

Láttam nem rossz forma. :K Derekadból kicsit faragni kell majd

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24973) Woodslave válasza Snoop-y (#24972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja folyamatosan azon vagyok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24974) Krisinto


Krisinto
őstag

Egyéni rekord 60kg-al vádlizás állva ráadásul nem is kellett feladni :C .

(#24975) Tomics válasza Krisinto (#24974) üzenetére


Tomics
addikt

feladni? :F :D

PH! addikt since 2004

(#24976) God Vazzeg válasza Tomics (#24975) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A vádlit :K Egyedül húzta fel, mint a zoknit :D ;]

(#24977) Tipo16V válasza Krisinto (#24974) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

hány ismétlés?
nektek működik az msn :F

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24978) God Vazzeg válasza Tipo16V (#24977) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Műxik :K

(#24979) Markgx10


Markgx10
őstag

Arra mit lehet csinálni, ha kapok e-mail értesítést, hogy jött privát üzenetem, de valójában meg nem látom a privinél oldalt. Ez kb az 5-ik az utóbbi pár hétben. :F De pl amit kaptam Pókerfésztől rendelésügyben az tegnapig megjött mind (ha jól gondolom) :F :F (ez olyan hülye fej, hogy muszáj vagyok kettőt rakni belőle a drámai hatás fokozására :D )

(#24980) Tipo16V válasza God Vazzeg (#24978) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

jo neked, itt se msn, se az msn weblapja, se ebuddy, facebook néha..minden megvan halva :W

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24981) Tomics válasza Tipo16V (#24980) üzenetére


Tomics
addikt

neted xaraxik :K
dobj be egy xanaxot:D

PH! addikt since 2004

(#24982) Tipo16V válasza Tomics (#24981) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

de a ph meg más oldal működik, csak a face és az msnnel kapcsolatos oldalak nem :W
akkor ma hozzál azt is :K

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24983) Boxer001 válasza Tipo16V (#24982) üzenetére


Boxer001
veterán

Esetleg öngyi nem akarsz lenni, ezt szerintem nem lehet kibírni, akkora probléma. :(

(#24984) Tipo16V válasza Boxer001 (#24983) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

lehet aztkéne, megoldás lenne sokmindenre :K :DD szerk: mindenre

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24985) Snoop-y válasza Krisinto (#24974) üzenetére


Snoop-y
veterán

Egykezes vagy vádligép? :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24986) cerkarobi válasza do3om (#24755) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Szevasz a nekem címzett kérdésre a válasz:
Elvileg a nagyon összetett dizájnerek kilőve...
Pyruvate, HCA, CLA a legjobb megoldás,
....de mivel van egy termék amiben a pyruvat+carnitin+c vitamin egyben van, és nagyon jó az ár/érték arány ezért a Carnitin is(bár ez utóbbi csak akkor mükszik, ha van mozgás) [link] CLA esetén [mondjuk ő] vagy [vagy ő], Esetleg, ha a salátták esetében MCT olajat is bevetne, illetve főzéskor, szintén jó megoldás.

(#24987) penene válasza Woodslave (#24970) üzenetére


penene
őstag

Bazz, éppen lemaradtam. ;]
Gázvót? :D

(#24988) Boxer001 válasza penene (#24987) üzenetére


Boxer001
veterán

Mi lett volna, ha nem az :F
;]

(#24989) Woodslave válasza penene (#24987) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D nem :N ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24990) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Akkora izomlázam van az egész felsőtestembe..nem tudom menjek-e így este usziba. Szerintetek? Valaki szokott járni úszni?

(#24991) Tipo16V válasza Atomgeszi (#24990) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

én megyek a hétvégén :DDD régen jártam 7 évig.
Kell oda úszósapka a fiúknak is?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24992) penene válasza Atomgeszi (#24990) üzenetére


penene
őstag

Nekem tervbe van véve, hogy heti kondizás után egy kis levezetésnek úszás.
Egyelőre még a heti kondizás résznél tartok. ;]

(#24993) Snoop-y válasza Atomgeszi (#24990) üzenetére


Snoop-y
veterán

Izomlázra teljesen jó. Az úszás lazít :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24994) Snoop-y válasza penene (#24987) üzenetére


Snoop-y
veterán

Kicsit még homokóra alkatú a srác de elég brutál :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24995) Atomgeszi válasza Tipo16V (#24991) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát,hogy ha hosszabb hajad van akkor igen. De ,ha kopaszgyúróspatesz vagy akkor nem. :D

(#24996) Woodslave válasza Snoop-y (#24994) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y :D :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24997) Atomgeszi válasza Snoop-y (#24993) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja csak attól félek, hogy 2 hossznál többet nem tudnék leúszni.. Ott fulnék bele :D 2 hónap kihagyás után voltam lent edzeni ezen a héten 2x és még az ülés is nehézkes egyelőre(vagy,hogy macikost idézzem"még a seggemet is nehéz kitörölni" :DDD ). Pedig csak átmozgattam mindent meg sem erőltettem.

(#24998) Tipo16V válasza Atomgeszi (#24995) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

2. inkább :U de nem kopasz hanem ugy max fél centi, oldalt mégrövidebb, úgyhogy nem kell:D csak ijesztgettek, hogy nem engednek be a vízbe, csak ezért nem fogok venni egy úszósapkát.
Kiváncsi leszek milyen lesz, meg hogy mennyire fogom bírni:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24999) Woodslave válasza Atomgeszi (#24997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a gyereket szoktuk vinni heti 1-szer babaúszásra, és előtte úszok én is. Hát nekem 2 hossz után már végem van. Azzal nyugtatom magam, hogy nem tudok úszni. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25000) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Aki esetleg többet jár Facebookra mint én az figyelhetné, hogy miujság van sportikán!!
Ezt most olvastam: "Már több mint 1700 Facebook rajongónk van! A mai nappal induló akciónk keretében az alapkedvezmény mértékét -25%-ra emeletük fel, így ha még az akció ideje alatt elérjük a 2000 facebook rajongót, akkor egy -45%-os napot tartunk!!! Azaz egy teljes napig minden termékünk -45%-os kedvezménnyel lesz megvásárolható!"
Tehát érdemes lesz figyelni.. bár most, hogy 25%-os kedvezmény van megint nem tűnik olyan soknak mivel eddig olcsóbb volt minden, de ahogy elkezdődött az akció felvitték az árát mindennek és azt 25%-ozták le, vagyis, ha jól láttam.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.