Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24201) Woodslave válasza Krisinto (#24199) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez a diéta, hogy többször eszel? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24202) pajinka válasza Woodslave (#24200) üzenetére


pajinka
tag

Életemben most csináltam másodszor, tanulom a mozgást - külön is kell vigyáznom, mert derékfájós vagyok, van egy kisebbfajta gerincferdülésem. Ezzel együtt szánalmas, tudom, de legalább a súlyt leszámítva tükörileg jól nézett ki :DDD

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#24203) Woodslave válasza pajinka (#24202) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ok, nem bunkózni akartam, csak a fekvenyomáshoz képest is nagyon kevésnek tűnt a súly :R Bár én rettentő gyenge vagyok minden erőemelő számban, de magamból kiindulva kb a fekvenyomás duplájával lehet nyomni.

Amióta haverral edzek, azóta nem húztam fel én se mert normális embernek elég nehezen "eladható" gyakorlat, de mivel ma egyedül leszek, ezért végre guggolás-felhúzás-húzkódzkodás-tolódzkodásból álló fitnesselést tervezek :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24204) Jojo5 válasza Markgx10 (#24177) üzenetére


Jojo5
őstag

Én egy érzékeny lélek vagyok :B :DDD
Amúgy meg a fasz kivan már az ember szopik keményen és akkor egy ilyen fos náthás szutykos szar miatt legyengül mint 1 kis szutyok tiszta szánalom...
Csak az ember megszakad és lombozódik a hangulata, de amúgy edzésen vadállatkodás van mindig szal nem aggódom csak tudod idő idő idő és én türelmetlen vagyok :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24205) Jojo5


Jojo5
őstag

amúgy meg Brutál lett ez is ! :R :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24206) pajinka válasza Woodslave (#24203) üzenetére


pajinka
tag

No offense taken - éreztem is, hogy ezekkel a súlyokkal nem kellene itt vitézkednem a topikban, inkább edzésnapló jelleggel írtam be magamnak.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#24207) Woodslave válasza pajinka (#24206) üzenetére


Woodslave
nagyúr

dehogyis, a használt súly soha nem szégyen, csak állapot :K :D

- mondjuk nem véletlenül nem írok soha én sem :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24208) Krisinto


Krisinto
őstag

Hátazás és tricepszezés ma letudva ;] .

Abban nem járatos valaki, hogy a tricepsznek ugye 3 része van. Melyik lenne az a 3 gyakorlat amivel ezt a 3 részt át lehet mozgatni?

(#24209) Tomics válasza Krisinto (#24208) üzenetére


Tomics
addikt

a lórúgás állítólag nagyon meg tudja dolgoztatni azt a részét amit más gyakorlattal nem. szóval azt csinálgasd jó nagy súllyal :K

+ ami még nekem bejön mostanában az a csigás letolás, de csak 1 kézzel a kötelet fogva (nálunk van 1 ágú kötél de 2 ágast is át tudod fogni). féloldalasan beállok, az államig felengedem és onnan letolom majd lassan vissza, most ez a kedvenc

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#24210) macikos


macikos
addikt

Na pateszok, ezek után szóljon be valaki: ma 4x6-szor felhúztam magam szélesen, utána pedig 3x5 ment szűken mellhez! :D

(#24211) Snoop-y válasza Woodslave (#24203) üzenetére


Snoop-y
veterán

Guggolás felhúzás tolódzkodás meg még húzódzkodás is egy napon :F

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24212) Snoop-y válasza macikos (#24210) üzenetére


Snoop-y
veterán

Pappírkuttya :P ;]
Amúgy meg nyomassad :K :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24213) Woodslave válasza Snoop-y (#24211) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért? a guggolás meg a felhúzás mehet simán, a húzó-toló meg saját súlyos fitnesselés :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24214) Tomics válasza macikos (#24210) üzenetére


Tomics
addikt

Nyomjad keményen TeSa! :D

PH! addikt since 2004

(#24215) Sotho válasza Tipo16V (#24189) üzenetére


Sotho
őstag

Itt a fődön sajnos, nem vagyok jól de legalább nem kínlódok, bacikat kinyírtam, vírusos felülfertőzés rul..

(#24216) penene válasza macikos (#24210) üzenetére


penene
őstag

És nem durrant a bicepszed? ;]

Amúgy grat, jó kezdet! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#24217) Tipo16V válasza macikos (#24210) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Hatalmas hálával tartozom neked, sokkal jobb ez a 4x10, mint a piramid:D így csináltam ma, sokkal jobban megdolgoztattam a csecseket, mint máskor.
Továbbá ma kezdődött a tömegelés, most készül a 300gr tejberizs, előtte főételnek a csirkemell:) Ahogy számoltam a napi 100gr zab reggelire, és a napi 300gr rizsből fedezve van a napi ch bevitelem (5gr/tskg), kiváncsi vagyok mi lesz az eredménye. :B

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24218) Atomgeszi válasza Tipo16V (#24217) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyzsírosg#ci leszel. :(

;]

(#24219) Tipo16V válasza Atomgeszi (#24218) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Mint te? :Y ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24220) Tomics válasza Atomgeszi (#24218) üzenetére


Tomics
addikt

:DDD

PH! addikt since 2004

(#24221) nepszter1


nepszter1
addikt

Voltam mellezni ma jó volt:) Fekvenyomás új egyéni csúcs
80kg / 12
85Kg / 10
87,5Kg / 8
90 kg/ 5

:C

(#24222) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

huh, ezt a 300gr rizsből készített tejberizst ketté kell osztani, ez brutálisan sok egyszerre 45perce eszem már:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24223) Krisinto válasza Tomics (#24209) üzenetére


Krisinto
őstag

Rudas letolás tényleg baró :))
3 triceps gyakorlat: Rudas letolás,Tricepsz nyújtás fekve/döntött törzsel(lórúgás)

(#24224) macikos válasza penene (#24216) üzenetére


macikos
addikt

Az nem, de a hátam legalsó részéig érzem. Az volt a jó, hogy leengedve teljesen ki tudott nyúlni a hátizmom. A hátgépeken mindig az volt a bajom, hogy nem tudtam felengedni teljesen, mert akkor már leért a súly. El se tudom képzelni, hogy mondjuk Bá hogy tud edzeni a hátgépen...

Tipo: Nem kell egyszerre megenni! Az egyik felét megeszed most, a másikat pedig 10 perc múlva :D

[ Szerkesztve ]

(#24225) penene válasza macikos (#24224) üzenetére


penene
őstag

Hátgép típustól is függ. Nálunk van egy gép, ami a 170 centimmel is rövid, és nem tudom teljesen kinyújtani (főleg ha kicsit szűkebben fogom), viszont van olyan is, ahol az ülőke alá is tudsz ülni és az ülőkébe támasztod a lábad, na az a 2 métereseknek is elég. :D

Meg van olyan, ami simán jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#24226) macikos válasza penene (#24225) üzenetére


macikos
addikt

Lehet hülyén hangzik, de most azért rendesen büszke vagyok magamra :D Egyik 65 kilós haverom szivatott mindig, hogy milyen gyenge vagyok, mert hogy ő simán húzódzkodik...

Annyira örülök most, mint Snoopy, amikor kiderült, hogy többel guggol, mint Kidus ;]

(#24227) nepszter1


nepszter1
addikt

" Bíró Icát fogom a karomra tetováltatni,és addig edzek míg Falusi Mariann nem lesz belőle!De legalább Soma" :C :DD :DDD

(#24228) Tipo16V válasza nepszter1 (#24227) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

:DDD :DDD :DDD

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24229) G@ß! válasza macikos (#24226) üzenetére


G@ß!
őstag

Sziasztok!

Látom rendelgettetek a myprotein.co.uk-ról,
Szabad megkérdenem, hogy megérte-e?
Melyik fehérjét érdemes megvenni (koncentrátumot vagy izolátumot?)
Valamint milyen ízben próbáltátok, jó volt-e?

Köszi mindenkinek előre is!

Üdv.
Gabi :R

(#24230) 14adam válasza nepszter1 (#24221) üzenetére


14adam
addikt

Énis valahogy így vagyok most. Csúcsba még csak 100 ment ki 1 hónappal ezelött. De rajta vagyok az ügyön. Felhúzásba meg 145kg de általába 8-at megcsinálok 120 körül. lábazni meg csak akkor ha unatkozok mert az egykerekütől ígyis minden nap fáj ha megyek vele :)

(#24231) PókerFész^^ válasza G@ß! (#24229) üzenetére


PókerFész^^
tag

köv héten fogunk 3. alkalommal rendelni,
van ami ott sokkal olcsóbb, de van olyan is ami magyar szintű.
megéri :K

áj láv szifon

(#24232) peetmaster válasza nepszter1 (#24221) üzenetére


peetmaster
senior tag

Én is elmentem ma mellet edzeni egy rég nem látott ismerőssel. Eléggé ledöbbentem, mikor láttam, hogy 82kg-osan olyan súlyokkal dolgozik, mint én 100kg-osan. :B De legalább az nyugtat, hogy neki a melle a legerősebb, nekem meg az a leggyengébb. 30 fokon vetkőző sorozatokat csináltunk, tárogattunk, a végén pedig egy kis keresztcsigás játék volt...lesz egy picike izomláz holnapra. :K

(#24233) nepszter1 válasza peetmaster (#24232) üzenetére


nepszter1
addikt

Elégé ismerős helyzet:D énis 82kg körül mozgok de most a kreatin miatt 85kg vagyok én osztálytársamal járok edzeni ő ugye 100kg körül mozog 4hónapja jár gyúrni és már 70-be 8at nyomogat :DDD de neki is a melle legerősebb ha ilyen ütembe fejlődik erőemelőt csinálok belőle :DDD

(#24234) G@ß! válasza PókerFész^^ (#24231) üzenetére


G@ß!
őstag

Kicsit bővebben...
Miket vettetek eddig? Milyen véleménnyel vagytok róla? (valamint az előző kérdéseim maradtak... :P )
:R

(#24235) PókerFész^^ válasza G@ß! (#24234) üzenetére


PókerFész^^
tag

tessék
335 forint egy font te is ki tudod számolni, összehasonlítani a dolgokat. :DDD
mi főleg fehérjét fehérjét vettünk eddig.
fasza a fehérjéjük jól oldódik, ize jobb mint a scitec fosoké(csoki)

[ Szerkesztve ]

áj láv szifon

(#24236) becso13 válasza PókerFész^^ (#24231) üzenetére


becso13
aktív tag

A jövőheti rendelésben én is benne lennék egy pár kis dologgal.

(#24237) penene válasza macikos (#24226) üzenetére


penene
őstag

Megértem, jó érzés! :) tessék rendszeressé tenni, és még jobb lesz! :)

(#24238) peetmaster válasza nepszter1 (#24233) üzenetére


peetmaster
senior tag

2 hete én is elkedztem kreatin-t tolni. Napi 2x4 kapszula CE-Extreme/nap, de eddig semmi hatás. :( Nem tudom miért, de elég sok tápkiegre (kreatinok, nitrogénoxid fokozók, bedurrantók) immunis vagyok. Hot Blood sem hatott edzés alatt (2 csomag kellett hozzá, hogy valamit érezzek), Attack sem, meg a Testopump sem. Egyedül a Muscletech-es Vapor volt az, ami kiváltotta a hatását.

[ Szerkesztve ]

(#24239) nepszter1 válasza peetmaster (#24238) üzenetére


nepszter1
addikt

én érzem a hatását görcsölök mint az apjafasza tőle. De szedem hozzá a mg-ca+ c-vitamin

Fekvenyomásba is több megy:) én sima monohidrátot használok nekem tökéletesen beválik most a cél 90kg /12 fekvenyomásba a kreatinal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24240) PókerFész^^ válasza becso13 (#24236) üzenetére


PókerFész^^
tag

egerbe le tudsz jönni ha dolgokért?
ha nem viszlát :DDD

áj láv szifon

(#24241) peetmaster válasza nepszter1 (#24239) üzenetére


peetmaster
senior tag

2 és fél év edzéssel jutottam el 90kg-os fekvenyomásig szériában... :B Viszont negyed annyira sem figyeltem oda a kajára, mint most. Vannak olyan srácok, akik először mennek terembe, aztán 40-50-eket nyomkodnak, én meg 20kg-os rúddal kezdtem annó. :P De hát ez van.

(#24242) nepszter1 válasza peetmaster (#24241) üzenetére


nepszter1
addikt

Ismerős érzés :D amikor én is jártam az edző terembe kb 14éves lehetettem utána 1évig nyomtam 60kgmal hagytam abba utána sajnos ki kellett hagyni 1évet törések miatt.Utána 16évesen újra elkezdtem és azóta folyamatosan nyomom 1év 1hónapja :) és jelenleg itt tartok a kajálást úgyahogy betartom de marhára nem számolgatok mennyi amennyi megy.

20Kgmos rúd elsőnek rám esett :DDD úgy kellet havernak leszedni rólam egész terem röhögött rajtam :DDD de mostmegnéznek hogy mit akar ez a gyerek a 80-85kg alatt és azt látják hogy megy neki :DDD jó érzés hogy csodálkoznak rajtam

(#24243) Markgx10 válasza PókerFész^^ (#24240) üzenetére


Markgx10
őstag

Egri vagy? :Y Én is és nekem szükségem lenne egy kis Omega3-ra, ha nem túl nagy gond, akkor becsatlakoznék.

(#24244) macikos válasza nepszter1 (#24242) üzenetére


macikos
addikt

Én se így születtem :D 28 kilóval nyomtam otthon fekve, a 33kg rajtam maradt :D Így visszagondolva, mintha nem is ugyanaz az ember lennék. Akik csak azóta ismernek, mióta nagy vagyok meg el se tudják képzelni :)
Szóval az én példám is igazolja, hogy még a legszarabb genetikával is lehet izmos és erős az ember, csak csinálni kell.
Ha annó nem kezdek el edzeni, akkor nem is tudom most mi lennék, talán valami horpadt mellkasú, de legalább sörhasú kocka :D

(#24245) Kidus válasza peetmaster (#24241) üzenetére


Kidus
őstag

En mikor meg kisaranyos voltam, valaki azt mondta, hogy a sajat sulyat mindenkinek ki kene nyomni. Tekintsunk el attol, hogy ez mennyire igaz vagy sem, en ezen felbuzdulva ezt meg is tettem akkor, nyilvan szeriazni azert mas dolog, de azt nem hiszem, hogy ha nekem ment, akkor egy ferfiember ne tudna, ha mas nem akkor segitseggel ilyeneket nyomkodni. Hacsak nem nagyon ropin kezdi.
Jobb napokon 40 kilot 6szor siman, aztan masodikra mar nyilvan nem megy olyan hudejol.
De hol van nekem mellizmom :DDD
Szoval fejvakaras ez reszemrol, annyira kevesnek tunik egy ilyen suly egy fekvenyomashoz, nem hiszem, hogy nem menne, nem lehet, hogy inkabb csak nem hitted, hogy megy?
70 kilok folott mar mas, arra mar elhiszem en is, hogy hiaba 70 kilos az emberunk, nem fogja kinyomni. Nade azert 40-50....

Na most megint le leszek ugatva erzem ;]

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#24246) Woodslave válasza nepszter1 (#24242) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én jobban örülnék, ha 200 kilót néznének ki belőlem és csodálkoznának amikor 50 kiló alá fekszem be :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24247) PókerFész^^ válasza Markgx10 (#24243) üzenetére


PókerFész^^
tag

viszlát privátba

áj láv szifon

(#24248) peetmaster válasza Kidus (#24245) üzenetére


peetmaster
senior tag

17 évesen kezdtem el edzeni. Akkor méreteim: 185cm, 71kg. Előtte fociztam és kosárlabdáztam, ráadásul paraszterő sem volt bennem. :N 20kg-al kedztem első edzésen a fekvenyomást. 10-12-ket nyomtam bele. Nyilván utána gyorsabban fejlődésnek indul az ember. Rá 1-2 hónapra már ment a 40-50kg szériában. Tény, hogy soha nem voltam a "nyomjunk csúcsot" edzésmódszer híve. Nem feszegettem akkoriban a fizikai határaimat. 40-50 kg igenis jónak számított akkoriban! ;] Ez most lehet, hogy furcsán hangzik, de most már teljesen más a világ. 50kg-os srácok lejönnek edzeni a terembe és már kinyomogatják a saját súlyukat. Akkor nekem első edzéseken 70kg-ot kellett volna kinyomni? Huhh, lehet kaki lett volna belőle. :B

Sokáig edzőpartnerem sem volt, és így nem tudtam feljebb lépni a súlyokkal. Elég sokat erősödtem azóta (mármint magamhoz képest), de ez a fránya fekvenyomás most sem az igazi. Jelenleg 30 fokon többel nyomok, mint egyenes padon. :U

(#24249) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Hát hasonló volt ittis régen, a 15kilós rudat le kellett rólam szedni :D
Most se sokkal jobb a helyzet :(

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24250) Tomics válasza Tipo16V (#24249) üzenetére


Tomics
addikt

én azért 30al elbírtam első próbálkozásra ;] igaz most meg nem megy sokkal többel :U :O :DDD

itt mindenki olyan szinten van elméletben hogy már rég ronikólmen formát kéne hoznia. a falusi mongol meg elérte sonkászsömlével
topik új címe: nyomorékok ide!

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.