Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13001) cerkarobi válasza Quan-Chi (#12960) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Quan-Chi írta:
az hogy hány %-os egy termék még nem befolyásolja a minőségét ( ugyanis pl a Scitec Anabolic Whey nagyon jó termék és csak 70%-os , a Syntha6 meg csak 50 és mégis szuper
Quan-Chi írta:
relatív mi van ráírva a cimkére mert bármit ráírhatnak ! engem nem az összetétele érdekel hanem a visszajelzések !
Quan-Chi írta:
ráadásul még flancolhatsz is hogy egy neves / márkás amerikai gyártó sláger termékét szeded ...

Mi van?

Válaszom:
Új megközelítésben látom mától a dexionsalgós polcokon sorakozó protkókat. A fasznak kell figyelni, hogy mennyi bennük a protein. Szarok rá, hiszen a minőség attól lesz nagy, hogy a BB.com-on benne van az első 5-ben vagy sem? Sőt azt sem kell nézni, hogy a cimkére mit írnak. Összetétel? Az meg mi a f****sz? Amino profil? Hozzáadott Leucin glutamin? Holnaptól piros BSN polot veszek, a shakerre bazi nagy betükkel ráírom, hogy lássák a csórók a teremben, hogy DYM protkót iszok?!

Úr Isten!!!!!! Kész, vége, már el is élveztem!

Quan-Chi írta:
anno Béla ajánlotta a DYM-et, mondta is h eddig ez a legjobb amit kapott, a PowerTrack is szponzorálta de azokat eladta meg elajándékozta mert szerinte szar volt, én is kipróbáltam és tényleg az !

Válaszom:
Barátom a köztünk lévő párbeszédben eddig szó sem volt a PowerTrack termékekről? Ezt most minek kevered ide? Azt meg végképpen nem értem kit érdekel, hogy Béla a PowerTrack-től ingyen kapott termékeket elajándékozta, mert szar?

[ Szerkesztve ]

(#13002) penene válasza Vandit. (#12990) üzenetére


penene
őstag

Nem látom ezt a képet, csak a 2.at... Pedig megnézném, mi a kritika tárgya. ;]

(#13003) dunkel válasza Vandit. (#12999) üzenetére


dunkel
őstag

Most mondjam azt, hogy cigányképű? :N

(#13004) penene válasza Vandit. (#12999) üzenetére


penene
őstag

Nekem speciel bejön. :D

(#13005) dunkel válasza cerkarobi (#13001) üzenetére


dunkel
őstag

270 hozzászólásból ez az első értékelhető. Csak így tovább :C

(#13006) cerkarobi válasza Quan-Chi (#12991) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Quan-Chi
dragon , olyan termék hogy pump önmagában nincs !

Válaszom:
[őt is Pumpnak hívják], [itt is van egy Pump], [na még egy Pump]

(#13007) Tomics válasza cerkarobi (#13006) üzenetére


Tomics
addikt

:C
így nem fog peaket venni a sufnidból, ne erőlködj, keress más topicújonc madarat :P

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#13008) Woodslave válasza cerkarobi (#13006) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D minden postot megragadsz egy kis reklámra, mi? :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13009) Vandit. válasza Woodslave (#13008) üzenetére


Vandit.
addikt

...de legalább a paletta bővült. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13010) -NOKIA- válasza -NOKIA- (#12975) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem is nagy szar a kérdőív, de hát nem egy szakdoga lesz, csak 1 hülye tanára agyszüleménye hogy lapátoljanak össze egy ilyen kérdéssort. :D

(#13011) Quan-Chi válasza cerkarobi (#13001) üzenetére


Quan-Chi
őstag

- az a baj kedves barátom hogy elélvezel a + 5-10% fehérjetartalom ( ráadásul 30-50g közt iszol egy adagot, ahol ez a százalék különbség 2-3g-ot jelent ) és a mindenféle mátrix meg hozzáadott szarság láttán ! akkor miért van az hogy a legjobbnak tartott fehérjék csak 70-80% köztiek és semmi hozzáadott baromság sincs benne max egy kis emésztőenzim ?! a Peak termék címkéjének elolvasásához/értelmezéséhez kell egy lexikon / latin szótár / felsőfokú gyógynövény ismeret és kb másfél óra ! amennyi baromságot belepakolnak már várna az ember némi pluszt , és még annyit se ér mint egy olyan mibe csak fehérje van és semmi más ! ha tényleg olyan kurva jó lenne a Peak már más is rájött volna és sokkal nagyobb mennyiségben adnának el belőle nemcsak itt hanem bárhol a világon .
- és igen is nagyon sokat számít hogy egy olyan bazi nagy piacon mint az amerikai milyenek a visszajelzések , ha 1millió emberből 900.000 azt mondja hogy jó , akkor az már valószínű jó , még akkor is ha alacsonyabb a fehérje tartalma ! nem kell ejakulálni egy hosszabb összetétel táblázattól ... mivel tejsavóról van szó minden esetben az aminosav profil nem lesz lényegesen eltérő !
- soha nem fog kiderülni hogy milyen fehérjét vagy kieget fogyasztok mert bár Dym shakerem van, már jópár éves és a felírat mindenhonnan lekopott ! szóval akármi lehet.
- azért ha megnézed , én több gyártó különböző termékeit ajánlom / fogyasztom . de te csak a Peak -et reklámozod na jó néha az ultimate-et is ( némelyiket úgy hogy ki se próbáltad :C ) és azt tartod az etalonnak ! eléggé elfogult vagy nem gondolod ?
- a HSZ eid és a megnyilvánulásaid alapján kb 16-20 éves lehetsz , nem túl régen edzel szerintem innen ez a nagy fanatizmus és túlzott hit a kiegészítőkben . ha már annyi mindent próbáltál meg ilyen messzemenő következtetéseket tudsz levonni akár a semmiből is . igazán dobhatnál fel ide pár képet ! szerintem sokan kíváncsiak lennének az eddigi eredményeidre és munkádra ! egyszerűen látni szeretném hogy a Peak szupermátrixok hogyan torzították el gyönge testedet egy szörnyű izom kolosszussá ;]

te okostojás , az az Universal gyártónak az Animal Pump terméke! ugyanis itt nem a gyártó neve az Animal , hanem a terméké :( ... és persze a 3 linkből mind a 3 ugyan arra a termékre mutat csak más oldalon ...

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13012) Woodslave válasza Quan-Chi (#13011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

" HSZ eid és a megnyilvánulásaid alapján kb 16-20 éves lehetsz " - hát te se vagy egy nagy emberismerő :U :D vagy többet írsz ide mint olvasol ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13013) Quan-Chi válasza Woodslave (#13012) üzenetére


Quan-Chi
őstag

minden HSZ-t elolvasok itt , mert tán te személyesen is ismered cerkát ?

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13014) Woodslave válasza Quan-Chi (#13013) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem, de ordít róla, hogy nem "egy átlagos vásárlója kedvenc sufniboltjának", hanem ahogy valaki mondta "a pult mögött áll" Persze ezt tagadja, de egy 16 éves tápkieg hívő nem biztos, hogy a Peakben hisz :D /aztán lehet én lőttem mellé, majd belök valami idióta képet és el van intézve :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13015) Quan-Chi válasza Woodslave (#13014) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ha ne adja isten eladó lenne, akkor meg nagyon rosszul csinálja ... egy normális eladó ennél sokkal ügyesebb ! én egy hülyegyerekre tippelek és erre akár rámerek tenni 500ft - ot is ;] állod ?

cerka mutasd magad ;]

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13016) Woodslave válasza Quan-Chi (#13015) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ;]

Na gyerünk Cerka, amit nyerek Quanchitól azt mind nálad költöm el ;] talán egy detonator tablettára fussa ;] :C :Y

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13017) becso13 válasza Quan-Chi (#12991) üzenetére


becso13
aktív tag

Igen, ezért is használom egyelőre az Elite Whey Isolate-et, ami elvileg ugye már izolátum, ha nem is olyan tiszta (meg ON 100% Whey Proteint, amit itt vettem anno a topicban elég jó áron :) ) Mindegy, diéta eleje felé megteszi. Később átnyergelek majd valószínűleg erre az ISO-100-ra amit ajánlottál vagy a Peak Whey Fusion-re.

Szerk: De ha vki ajánl vmit jobb áron, én szívesen kipróbálom azt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#13018) penene válasza Quan-Chi (#13011) üzenetére


penene
őstag

"ha tényleg olyan kurva jó lenne a Peak már más is rájött volna és sokkal nagyobb mennyiségben adnának el belőle nemcsak itt hanem bárhol a világon ."

Tévedsz. Azért nem viszik, mert szar a marketing... ;]

(#13019) Tomics válasza Quan-Chi (#13015) üzenetére


Tomics
addikt

ezek között lehet ;]

PH! addikt since 2004

(#13020) Woodslave válasza becso13 (#13017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te komolyan azt gondolod, hogy a diétádban számít az hogy koncentrátumot iszol vagy izolátumot. :F Nagyon kíváncsi vagyok honnan hova akarsz jutni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13021) Bibby válasza Quan-Chi (#13011) üzenetére


Bibby
addikt

"a Peak termék címkéjének elolvasásához/értelmezéséhez kell egy lexikon / latin szótár / felsőfokú gyógynövény ismeret és kb másfél óra !"

Végre valaki leírta ezt is... :R
Most őszintén ki a f@szt érdekel az isoleucin tartalom, azt se tudom mi az, állat vagy növény? Vagy gomba? :F :) (Jó Vanditot meg Dunkelt érdekli, az igaz. :P )
Egyedül annyit tudok róla hogy nem leszek tőle izmos.

Ελευθερια η θανατος

(#13022) cerkarobi válasza penene (#13018) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

:R :R :R
ez az igazság, nagyon jól látod. A marketing nulla. Nincs akkor felhajtás, mint a Scitec amit csinál.

(#13023) cerkarobi válasza Bibby (#13021) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Egyedül annyit tudok róla hogy nem leszek tőle izmos.

Beletrafáltál, és még a guglit sem kellett bevetned ehhez a megállapításhoz. :C

(#13024) Jojo5 válasza cerkarobi (#13023) üzenetére


Jojo5
őstag

ember, neked tuti kimaradt a gyerekszoba....

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13025) CarajoEsp válasza Jojo5 (#13024) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

áhh...őt a Peak gyárában csinálták. Hozzáadott szürkeállományt, nem tartalmaz. ;]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13026) Eagle16


Eagle16
addikt

Huh, de rohadt meleg van, és hol van még az igazi nyár...

4x8 ment 100kg-ba a lábtolón, a tricepsz-lenyomó géptől meg fáj a vállam. Ennyi :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13027) cerkarobi válasza Quan-Chi (#13015) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

igen, igen 500Ft, :Y
ennyire csóró vagy? Ez nem fogadási tét :D
ezért még BSN shaker sincs

[ Szerkesztve ]

(#13028) becso13 válasza Woodslave (#13020) üzenetére


becso13
aktív tag

A 0-ról akarok eljutni a 0-ra szálkásan. :O

De ha mondjuk a végén 50 g ch körül leszek és betolok egy 100-150 g fehérjét turmixból, amiben van mondjuk 20 g ch, akkor azért már nem mindegy.

(#13029) CarajoEsp válasza becso13 (#13028) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Szerintem teljesen, de majd megcáfolnak. :B

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13030) dunkel válasza becso13 (#13028) üzenetére


dunkel
őstag

Ha megteheted, használd a legjobbat :)
Ha tudsz jobb helyet is a pénzednek akkor költsd arra, ne az ISO100-ra ;)

(#13031) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

penene szar a marketing ? ne viccelj ! láttál már ferrari , lamborghini , bentley , RR , Maybach reklámot a TV-be vagy akárhol? NEM ! miért ? mert nem szükséges reklámozni ahhoz hogy megvegyék, mert akit érint ez a kategória az tudja hogy van és hogy jó . ennyit a marketingről!
Woodslave igen számít , ha aránylag nagy testsúlyról akarsz lemenni , akkor sok fehérjét kell inni , ám ha egy adagba van 3-4g cukor napi 5-6 turmixba már elegendő mennyiségű cukor lesz ahhoz hogy ne legyen zökkenőmentes a diéta ! a zsírral ugyan ez a helyzet ! kell zsír , de nem olyan ami a fehérjében van ! ráadásul az izolátumnak a hőkezelés nélküli eljárás miatt sokkal jobb az aminosav profilja !
Bibby isoleucin-leucin-valin ( BCAA ) elég fontos és meghatározó szerepet tölt be ! de fehérjék közt nincs nagy különbség ebben, diéta alatt úgyis kell külön BCAA ...
Eagle16 4x100-ba ? ha magadhoz képest ez fejlődés akkor grat , inkább erőltesd 3x6 mondjuk 120ba vagy 5x5 130ba ! jobban fog fejlődni ! :R
cerkarobi igen 500ft , csak hogy lásd mennyit érsz a szemünkben ;]

ma iszonyat durvát sikerült edzeni ! jó meleg volt a terembe , faszán felpörögtem , nagyon penge bicepsz-tricepsz edzés volt ! kegyetlenül szétbombáztam ! edzés után egy dupla adag erdei gyümis Iso-100 + 5g glut + 5g krea jéghidegen ! volt egy kis erekcióm közben ;]

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13032) Eagle16 válasza Quan-Chi (#13031) üzenetére


Eagle16
addikt

Köszi, azt nem tudom, hogy fejlődés-e, mert most lábtolóztam életembe másodszor, előző edzésen 50 kg-ba nyomkodtam :D Most még csak próbálgatom, hogy mennyit bírok.

Menjek le olyan kis ismétlés számra? Oké, megpróbálhatom, olyan 120-130-ig eltudok menni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13033) becso13 válasza dunkel (#13030) üzenetére


becso13
aktív tag

Tekintve, hogy költöttem már 12 rugót nem is egyszer Scitec 100% whey prof-ra is... szerintem egyszer kipróbálom, aztán majd jól rájövök, hogy nem számít sokat. :F

(#13034) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Holnap Hát-Váll az új terembe, van olyan húzódzkodó, ami plussz súllyal segít, szóval végre életembe egyszer fel tudom majd magam húzni normálisan:)
Huhh...kellett ez a váltás, fel vagyok pörögve, alig várom, hogy holnap szétszakítsam magam:) ;]

Quan-Chi: Azért a prémium autóknál elég nagy a rivalizálás különböző versenyeken, amik megnyerése megadja azt a presztizst, ami miatt veszik őket.

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13035) Eagle16 válasza CarajoEsp (#13034) üzenetére


Eagle16
addikt

Az bizony nagyon jó szerkezet, nálunk is van olyan.
Ilyen 4x8-akat szoktam vele húzódzkodni, - 50 kilóval :D
De - 65-ről indultam, szóval nagyon hasznos gép, az egyik kedvencem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13036) becso13


becso13
aktív tag

http://www.sportika.eu/237-termogenikus-zsiregetok/2552-xenadrine-rfa-x-120-kapszula.html

Erről a zsírégetőről mi a véleményetek mondjuk egy Adipokill-lel összevetve? (Csak mert az van most)

Én annyit látok, hogy hasonló összetétele van (ebben nincs pitypang-kivonat, elég gáz :D)

[ Szerkesztve ]

(#13037) Quan-Chi válasza becso13 (#13036) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nem olvasod eleget a topikot erről lemaradtál én most a Xenadrint tolom ! és elég jó ! csak még így akciósan is sok mire megvettem 3 dobozzal !
Eagle16 persze nem kell itt 8-10 ismétlés , nyugodtan lehet erőltetni 5-6nál nem kell bele több !
becso13 ne aggódj egy scitec WP prof és egy ISO 100 közt fogod érezni a különbséget ! ugyanazon kategórián belül szokott kisebb lenni a különbség , de egy tiszta izolátum vs koncentrátum -nál eléggé érezhető ! :K

a szégyen gép :D nálunk is van ! szerencsére még nem volt rá szükségem ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13038) CarajoEsp válasza Quan-Chi (#13037) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Szégyen, nem szégyen alig várom, hogy végre kipróbáljam:) :P ;]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13039) Tomics válasza Quan-Chi (#13037) üzenetére


Tomics
addikt

náunk is van de még nem próbáltam elég baromságnak tartom. de lehet majd kipróbálom, mert a sima húzódzkodást nem is próbáltam mert nem menne :D

PH! addikt since 2004

(#13040) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

aki nagyon nem bírja magát annak jó lehet ! de én inkább húznék szabad súllyal 1-2őt sok szériában mint azon a szar gépen :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13041) Bibby válasza Eagle16 (#13035) üzenetére


Bibby
addikt

-50 kiló, az azért derék, hány kiló vagy, 150? Mert akkor megértem. :D

Ελευθερια η θανατος

(#13042) becso13 válasza Quan-Chi (#13037) üzenetére


becso13
aktív tag

Ez esetben nincs kedve vkinek a topicból rendelni velem egy ilyet? Mmint nekem csak ez kéne és 10k fölött ingyenes a kiszállítás.

Szégyen v nem: tavaly ilyenkor fel se tudtam magam húzni, max egyszer, azóta azért változott a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#13043) kovsol válasza Bibby (#13041) üzenetére


kovsol
titán

úgy 70 re saccolom ;]

May the Force be with you!

(#13044) penene válasza Quan-Chi (#13031) üzenetére


penene
őstag

Látom, senki nem értette a marketinges poént. :)

(#13045) Eagle16 válasza Bibby (#13041) üzenetére


Eagle16
addikt

Jóvanna, tudom hogy gyenge vagyok :D
De 2 hetente tudok 5 kg-ot csökkenteni (kb.). Hátizmom nincs is, az meg igencsak kell ahhoz a gyakorlathoz.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13046) Tipo16V válasza CarajoEsp (#13038) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Pécelre jössz? :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#13047) CarajoEsp válasza Tipo16V (#13046) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Egyszer lemegyek biztosan, mert megigértem, aztán felmérem a termet, meg a pízt, hogy mennyi lenne pontosan:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13048) Tipo16V válasza CarajoEsp (#13047) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

rendben :K

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#13049) Tomics


Tomics
addikt

PH! addikt since 2004

(#13050) Woodslave válasza Quan-Chi (#13031) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aha, biztos :U

Mindegy, megfogadtam, nem szólok bele olyan dolgokba amihez nem értetek ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.