Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24251) PókerFész^^ válasza peetmaster (#24248) üzenetére


PókerFész^^
tag

30fokos padon azért nyomsz többet mert pszihikailag :DDD nem félsz annyira hogy rajtad marad a súly :K
velem is ugyan ez van :O

és igen edzőpartner FTW :R

[ Szerkesztve ]

áj láv szifon

(#24252) Tipo16V válasza Tomics (#24250) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

hát igen, közbe meg sehol semmi. :(
de lejön az új, aki már 2 hét mulva 50-60okba nyomogat, de nemértem hogy hogyan. :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24253) Kidus válasza Tipo16V (#24252) üzenetére


Kidus
őstag

Lehet, hogy mar meseltem, mikor ujra kezdtem, nem vagtam, mennyit nyom a rud, felpakoltam sulyokkal, es elkezdtem csinalni. Ereztem, hogy rohadt nehez, meg nem megy jol, de arra gondoltam, hogy gyenge vagyok es kesz.
Aztan mikor rajottem, hogy mennyit nyomogattam, kovetkezo alkalommal siman rajtam maradt. Igaz faradt voltam mar akkor, de szerintem ha ugy allok hozza, hogy mennie kell, akkor ment volna.
Nem akarok sok baromsagot osszehordani, nem is ertek az egeszhez, de en ugy erzem, nagyon sokat szamit az, hogy mennyit nezel ki magadbol.

Assuming Control

(#24254) Tipo16V válasza Kidus (#24253) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Hát persze :K régen még lentvoltam...azthiszem hátaztam...mondom belenyomok párat abba a 55kgba ami a rúdon van..leveszem...kinyomok egyet...rohadt nehezen ment, majdnem rajtam maradt, egyedül voltam a teremben.....kinyomom, ránézek, a nagy súly miatt a tükörben nem láttam a kicsiket, 75kg volt összesena cucc.
Akkoriban 55kgval szériáztam!

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24255) peetmaster válasza PókerFész^^ (#24251) üzenetére


peetmaster
senior tag

Szerencsére minden edzésen van edzéspartner, úgyhogy ilyen félelmek nincsenek bennem. :) Viszont a teremben legtöbben engem hívnak segítőpartnernek (még akkor is ha elsőre látnak, és ha rajtam kívül van még pár ember a teremben).

Egyébként ahogy így olvasgatok a fórumon, nagyon sok szerény "gyúrós" van itt, közben meg úgy kell otthonról 20-as tárcsákat vinni, mert a teremben nincs elég a fekvenyomáshoz. ;]

Tipo16V: ezt mondom én is, hogy csodálkozom rajta. 1. edzésen lejön, és egyből 50-60-ba nyom (ha nem is szériát, legalább 1 ismétlést).

(#24256) kovsol


kovsol
titán

most azon megy a verseny, hogy ki nyomott kevesebbet ki kezdéskor ?
2 éve mikor újra kezdtem 65kg ba ment a 15 ismétlés 3 év semmittevés után elmegy, bár nem voltam edzés szűz már akkor, mert újrakezdés volt

May the Force be with you!

(#24257) whitezo88


whitezo88
nagyúr

tényleg el kéne kezdeni rendesen a diétát mert elegem van hogy úgy nézek ki mint egy teliszart búvárruha és ráadásul az edzés sem megy 100%osan...

(#24258) BÁ Nutrition válasza kovsol (#24256) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sokat számít hogy volt-e előtte múltad

én mikor kezdtem 50-be 2-t nyomtam.
nagyobb kihagyás nem volt hogy mihez viszonyítsak, vagyis 3 hónap a leghosszabb sérülés miatt
nem írom be mennyivel kezdtem újra mert nem látom így értelmét:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24259) BÁ Nutrition válasza whitezo88 (#24257) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

de diéta után is úgy nézel ki nem, akkor minek csinálod? :F
;] :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24260) kovsol válasza BÁ Nutrition (#24258) üzenetére


kovsol
titán

3 hónap az még annyira nem jelentős, bár nekem a 3 év az már elég volt az eltunyulásra :(((

May the Force be with you!

(#24261) BÁ Nutrition válasza nepszter1 (#24242) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"de mostmegnéznek hogy mit akar ez a gyerek a 80-85kg alatt és azt látják hogy megy neki"

én max azt nézném hogy mikor húzol már el onnan a kölök súlyaiddal mert edzenék:DDD
bár ha még mindig gimibe nyomod akkor ott lehet megnézik.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24262) kovsol válasza BÁ Nutrition (#24261) üzenetére


kovsol
titán

övön aluli volt :DDD

egyik ismerős a teremben 73kg és 3x8x110 megy neki, az már nem rossz, mondjuk elég alacsony a srác így elég masszív a kinézete

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24263) Jojo5


Jojo5
őstag

[link]
[link]

mai. ebből lesz majd jó kis hetes betöltés és meglátom, hogy mennyire kerekedik ki :K
és nem szidni a minőséget ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#24264) G@ß! válasza PókerFész^^ (#24235) üzenetére


G@ß!
őstag

Azt láttam h jó árban van! :P
Főleg hogy ha még 5% kupon van, akkor még olcsóbb...
És még érte se kell menni. :DDD
Csak a csokis finom?

(#24265) macikos válasza Jojo5 (#24263) üzenetére


macikos
addikt

(#24266) Kidus válasza Jojo5 (#24263) üzenetére


Kidus
őstag

A minoseg fos, a forma tetszik :K

Assuming Control

(#24267) macikos


macikos
addikt

Azért az milyen már, hogy a BB-n nincsen Steve Namat, tilos, még rá gondolni is, mert szerinte a Scitec fúj, erre ellátogat az ember a Scitec oldalára és ezt látja: [link]

:C

(#24268) Coyot


Coyot
őstag

Gyárekek!
Monnyatok már nekem valami zsírégetőt, nincs valami best-buy mostanában? lényeg hogy sok koffein legyen benne, drága a kv :K

(#24265) : ez kurva jó :))

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#24269) becso13 válasza Coyot (#24268) üzenetére


becso13
aktív tag

Ha ennyi a lényeg, akkor az API-féle Caffeine-X van a legjobb árban szerintem, vagy myproteinről nem tudom mennyi. Meg Sportikán, ahol az előbbi cucc is van, akciós most a Hydroxycut egyik fajtája.

(#24270) PókerFész^^ válasza G@ß! (#24264) üzenetére


PókerFész^^
tag

simán ehető a csokis, azért mert nem olyan erős az ize.
de próba szerencse én most csoki-narancs meg epret fogok vennni, meglátjuk...

áj láv szifon

(#24271) G@ß! válasza PókerFész^^ (#24270) üzenetére


G@ß!
őstag

Várom a tapasztalataidat! :P

(#24272) God Vazzeg válasza Coyot (#24268) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez most jó árban van: [link]

(#24273) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#24258) üzenetére


Markgx10
őstag

Amikor kezdtem, akkor 35-be nyomtam bele, úgy hogy egy hét izomláz követte :D Most azért kb 9 hónapja, hogy nem gyúrok rendesen, ez a kis átmozgatás minden csak nem rendes edzés, a kajálásom is minden idők alja, így is min. 140-be belenyomok egyet még álmomból felkeltve is :D
Emlékszem arra, hogy vagy 3 éve elmentem az akkori barátnőmmel együtt edzeni és mondta (azért sportolt ő folyamatosan, de nem súlyzózott), hogy kipróbálná a fekvenyomást, megnézte a rudat, aztán 30, aztán 40 és belenyomott 4-et a 40-be életében először, ekkor visszagondoltam az én 35-be 1 ismétlésembe és krvára elszégyelltem magam :D :D

(#24274) Coyot válasza becso13 (#24269) üzenetére


Coyot
őstag

Az a hydroxycut jól hangzik, bedobok 4et valamire csak jó lesz, ha másra nem pörgök mint a buszkerék :) köcce :K

nesztek: [link] ;]

Má' nem

(#24275) God Vazzeg válasza Markgx10 (#24273) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezért kellene minden férfinak valamilyen szinten edzenie, hogy ne takony legyen belőlük.

(#24276) Tomics


Tomics
addikt

Cutler fiatalon. már akkor se volt semmi a gyerek :Y

PH! addikt since 2004

(#24277) Krisinto válasza peetmaster (#24248) üzenetére


Krisinto
őstag

Én tavaj kb 2 hónapot gyúrtam, akkor kb 30-al szériáztam.
Idén kicsit komolyabban akarom csinálni az egészet.
Most 40(12),45(10),50(8),55(6).
Lejöttek a haverjaim, hogy csinálják azt amit én és a 3. gyakorlatnál abbahagyták, pedig ők 1 évvel idősebbek.
Szóval nem törvényszerű, hogy a saját súlyodat nyomd fekve...

(#24278) kovsol válasza Krisinto (#24277) üzenetére


kovsol
titán

saját súly kinyomás az már nem kezdő szint szerintem
nálunk testnevelés órán fősulin az kapott kettest aki a saját súlya felét ki tudta nyomni és 90% fölött ötös (6 ismétlés)

May the Force be with you!

(#24279) Snoop-y válasza kovsol (#24278) üzenetére


Snoop-y
veterán

Én is azzal szenvedek. Szériában pont a sajátommal megy és én sem ma kezdtem. Igaz nem is a kedvenc gyakorlatom :D
Más:
30-nál feljebb nem megyek a hasazásban. Most kísérletezek és extra lassan csinálom a sorozatok felét. Olyan szinten izomlázam lett tőle, hogy át kellett masszíroztatni :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24280) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#24275) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem nem csak valamilyen szinten kell edzeni
tudod: tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24281) God Vazzeg válasza kovsol (#24278) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nálunk is hasonló volt :K

(#24282) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#24280) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hidd el, ha alap szinten bejár valaki terembe edzeni, már látszik rajta. Lehet fizikálisan nem, de lelkileg és állóképesség szintjén tuti :K

(#24283) BÁ Nutrition válasza macikos (#24267) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ők akkor se adtak volna róla hírt ha megnyeri a 90 kilós kategóriát.

túl kell ezen lépni, ők ilyenek, független sajtónak képzelték magukat anno a nyúllal az élen, és az lett belőle hogy a haverokról mindent leírunk, ill pézért bármit.
aztán kb ennyi.
túl kell lépni rajta, én már beleuntam, hogy ezért kritizáljam őket, megnézek más oldalakat is.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24284) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#24282) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pont állóképességén nem fog, sőt leromlik. legalábbis otthon a teremnek van focicsapata, hát elmondhatom hogy messze a legszarabb az állóképességük a kispályás városi bajnokságban ;]
ugye hiába lesz rajtad némi izommal több ha az nincs hozzászokva az olyan terheléshez akkor csak +súly rajtad

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24285) Krisinto válasza kovsol (#24278) üzenetére


Krisinto
őstag

Nálunk középsuliba ilyen nincs.
Sajnos velemi is az a baj, hogy punnyadtam nyáron a gép előtt és magyarul megmondva alig csináltam valami meg erőltetőt.
Mivel eljött a suli így a gyúrás nekem sok dologból jót jelent.
Igaz, hogy még csak most kezdtem, de már jó úgy lefeküdni, hogy izomlázad van és elfáradsz egy nap.

(#24282) God Vazzeg

Én most csinálom 3 hete lassan rendszeresen és látszik a haszna...

[ Szerkesztve ]

(#24286) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#24284) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem sok ember izmosodik meg annyira hogy valamiben is hátráltassa. Nem mindenki Macikos ám :D

(#24287) peetmaster válasza Krisinto (#24277) üzenetére


peetmaster
senior tag

Szerencsére már rég nem saját súllyal szériázok fekvenyomásnál, na de nem is számítok kezdőnek a majdnem 5 éves edzésmúltammal. :N

Ahova én járok, rajtam kívül csak 4-5 ember tolja naturálban a dolgot, úgyhogy nem ritka, hogy valaki testsúlyának a 160-170%-át nyomogatja 7-8-as ismétlésszámokkal. Tőlem pedig csak 3-4 évekkel idősebbek, de hát pont nem hat meg, hogy ki hány kg-al nyom fekve körülöttem. Ígyis mindig mondják, hogy csak kamuzok, hogy naturál vagyok. :P Pedig tényleg csak normál kaja + tápkieg van.

[ Szerkesztve ]

(#24288) Tipo16V válasza Tomics (#24276) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Hát nem szarral gurított már 19évesen se, azt jelenti a cimben az írás nem?:D
Ilyenkor szégyellem el magam, hogy lassan 18,5 vagyok és hogy nézek ki :( :DDD

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24289) Tomics válasza Tipo16V (#24288) üzenetére


Tomics
addikt

még van fél éved, növi :K :D

PH! addikt since 2004

(#24290) Tipo16V válasza Tomics (#24289) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

oké, akkor majd ma szólök is a személyi edzőnek, h fél év alatt culter akarok lenni:D

Coyot peak hellburnerje 8500most. nemtudom, hogy milyen, facebookon láttam kiírva.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#24291) Krisinto válasza peetmaster (#24287) üzenetére


Krisinto
őstag

Engem meg nem hat meg, hogy ki-mennyivel nyom...
Én annyival amennyi kell és ne tegyem tönkre a kezeimet vele.

(#24292) d-boy


d-boy
senior tag

Sziasztok!

Márciusban kezdtem el edzeni, de rendszeresen inkább 2 hónapja csinálom.
egy kicsit nagy volt a pocakom, amit mostanra sikerült kemény futással ledolgoznom, 88kg voltam, most 76. Elvileg az ideális súlyom 70-74 kg a 175 cm magasságomhoz képest.
Lassan elérem az ideális tartományt, és fel akarok hagyni az intenzív futással, bár nagyon élvezem (most heti 40-50 km-t futok 4-5 alkalommal). Tudom, hogy azért nem fejlődik rendesen az izomzatom, (vagyis nem nagyon látszik rajtam az edzés) mert közben izmot is vesztek a fogyással, de a lényeg, hogy a zsír is lement.
A lényeg, hogy mostmár intenzíven az edzésre fogok koncentrálni, ahogy megvan a 74 kg, és elkezdem az izomzatomat építeni. Edzésterv megvan, heti 3 alkalom 4x12-es szettek. 4 gyakorlat minden izomcsoportra. Kérdésem, hogy nemnagyon vagyok tisztában mire jó a kreatin... Nekem ismerősök csupán a fehérjét javasolták kiegészítőnek, amit el is fogadok, a táplálkozásomra figyelek, igaz csak napi 3x eszem, de azt gondosan megválogatva.

A kérdésem, hogy a kreatintól hízni fogok? az mit csinál? érdemes a fehérje mellé szedjek egy kicsit?
Az természetesen nem baj, ha mondjuk 74 kilóról visszahízok 76-ra, de azt csak izomból, nem zsírból...

[ Szerkesztve ]

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#24293) peetmaster válasza Krisinto (#24291) üzenetére


peetmaster
senior tag

Azt írtam én is, hogy engem sem hat meg, hogy körülöttem ki mennyivel nyom. :N Sokan elmondták már, hogy a súly csak eszköz és ez egy esztétikai sport! Ez egy nagy igazság! Nem powerosok vagyunk. ;)

(#24294) Snoop-y válasza d-boy (#24292) üzenetére


Snoop-y
veterán

Neked teljesen felesleges még kreatint szedni. Járjál még 1-2 évet és táplálkozzál rendesen.
Majd ha tudod mi mit csinál akkor érdemes kipróbálnod. ( nem azért mert veszélyes vagy valami hanem az elején nem lőném el )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24295) P00By válasza Snoop-y (#24294) üzenetére


P00By
nagyúr

Igazad van, neki 200 szem danabol kéne :K :D

(#24296) Snoop-y válasza P00By (#24295) üzenetére


Snoop-y
veterán

Inkább napcsit vajas kenyérrel nem? ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24297) P00By válasza Snoop-y (#24296) üzenetére


P00By
nagyúr

A kettő nem zárja ki egymást! :P

(#24298) BÁ Nutrition válasza Snoop-y (#24294) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezektől az "ellövéses" elméletektől én fejreállok.. :W

nekem 10 év hót naturál :P edzés után is épp úgy hoz a kreatin mint anno. meg minden más is... :U
nincs olyan hogy ha ellősz valamit akkor utánna már nem hat. a csirkemellet is ellövöd?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24299) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Akit érdekel, elindult a tömegnövelő blogom itt: ->>katt<<- ;]

(#24300) Sotho válasza BÁ Nutrition (#24298) üzenetére


Sotho
őstag

Pedig de. Nekem se hat mán a krejatin, talán a superpump, de az drága. :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.