Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43001) Manitou


Manitou
addikt

Kinek mi a véleménye a kreatin és L-carnitine együttes használatáról?
Asszem régebben Zeg tolt ilyen "kombót" Lehet értelme, vagy maradjunk a hagyományoknál és L-carnitine diétánál, kreatint tömegelésnél használjunk?

[ Szerkesztve ]

(#43002) Woodslave válasza Bibby (#42971) üzenetére


Woodslave
nagyúr

neked a xar is keserű :( Ha hülyeséget linkelek akkor az a baj, ha okosságot akkor az :O

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#43003) Manitou válasza Woodslave (#43002) üzenetére


Manitou
addikt

A #43001-re nem tudsz linkelni valami tanulmányt? ;]

(#43004) Manitou


Manitou
addikt

Betoltam egy adag ilyen lenkeis csodaturmixot most reggel éhgyomorra. Epres ízzű, hasonló mint az epres ON amit régen ittam.
Most pedig felpattanok a szobabicajra, aztán tekerek 50 percet. :K
Aztán hátha kockás lesz a hasam :Y ;]

(#43005) Woodslave válasza Woodslave (#43002) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a kreatin mindig jó :K

ami csinálja az izmot az meg is tartja :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#43006) GodHeart válasza Márk01 (#43000) üzenetére


GodHeart
senior tag

Ezzel egyetértek.. már betolom ami van, de kövnek kipróbálom a Scitec-et.. ráadásul beszéltem Imi-vel és elvileg a két hét múlva jövő fehérjék már habzani se fognak mikor felrázod a shékerben.. a héten említettem neki ezt a problémát, és úgy jött le, hogy kb egyáltalán nem csak nekem gond, ha habot találok a shakerben.. :U

(#43007) Bubee82


Bubee82
őstag

Lehet h hamarosan újra k@rvaizmos leszek :)

;]

(#43008) Márk01 válasza Bubee82 (#43007) üzenetére


Márk01
tag

Megérkezett az "Omna"? :D

===============================================================

(#43009) Tamoo válasza GodHeart (#42989) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kúrát? :DDD én csak edzésnek hívom.

én most vegyesen iszok myproteineset cytogenel váltva (tejjel). Engem is támadnak a gyilkos szelek. Lehet kipróbálom egy hétig csak vízzel, csak a myproteineset, lesz-e valami változás. De szerintem nálam a zab is belejátszik ebbe.

(#43010) Manitou: Én elképesztő mennyiséget szoktam izzadni. Párszor pólót kell váltani közben. Mondjuk én még felveszek egy neoprén övet is, biztos ami biztos. Meg előtte letolok egy has edzést is, bemelegedjen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43010) Manitou válasza Woodslave (#43005) üzenetére


Manitou
addikt

Ömlik rólam a víz. 55 perc lett. Az utolsó 10-15 percben nyomtam egy ilyen intervall jellegü dolgot. A végén pedig néztem egy max pulzust, legerősebbre állítva a bicajt, ami a csövön kifért 1,5 percig toltam. 182-ig ment fel a pulzusom. Ez az utolsó része kicsit betett, ekkor kezdett rólam folyni a víz kicsit, addig nem is nagyon izzadtam.

(#43011) Bubee82 válasza Márk01 (#43008) üzenetére


Bubee82
őstag

:))

(#43012) Tamoo válasza mocsanisi (#42973) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A vállad szépen alakult, de szerintem rossz irányban mentél el. Sok ez a fehérje meg ch is, még ha ektomorfnak is tartod magad. Nem lehet hogy túl gyorsan akarod az eredményt?

(#43013) Bibby válasza GodHeart (#43006) üzenetére


Bibby
addikt

Pontosan melyik fehérjére gondolsz? Mármint amit most hirtelen módosítanak, mert habos.

Ελευθερια η θανατος

(#43014) God Vazzeg válasza deniro2 (#42998) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mondjuk úgy akkor hogy kerekítve.. Nem méregetem minden fehérjének a tömegét, elnézést. De nem olyan nagy ám a szórás, 1-2g eltérés van a fehérjék közt, nem olyan hogy egyik 10g másik meg 20 ugyanabban a kanálban :D Egyik 19g, a másik 21. Lexarom kategória :D

(#43015) Bubee82 válasza GodHeart (#43006) üzenetére


Bubee82
őstag

Ha habzik a fehérje az nem feltétlenül rossz. Mivel a tejsavó fehérjék nagyon jó habképző tulajdonsággal rendelkeznek, ezért ez a jele annak h benne vannak :)

Valószínűleg most habzásgátlót fognak bele tenni.

(#43016) God Vazzeg válasza GodHeart (#43006) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A Syngex olcsóbb mint a citogány, legalábbis én olcsóbban veszem. Innentől nincs több kérdésem, próbáld ki egyszer, a sütikrémes valami isteni, igazi ízorgia. Vízzel is :K

(#43017) Bubee82 válasza God Vazzeg (#43016) üzenetére


Bubee82
őstag

Mennyit hozott neked szárazizomba?

(#43018) God Vazzeg válasza Manitou (#43001) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mehet együtt, sőt! a kreatinnak is és a karnitinnak is van szív védő hatása, szóval nem rossz ha együtt fogyasztod, ráadásul a kreatinnak tulajdonítanak antikatabolikus tulajdonságot is, ami jól jöhet zsírégetéskor.. Gondolom az l-karnitint kardióhoz alkalmazod..

Szóval hajrá :K

(#43019) God Vazzeg válasza Bubee82 (#43017) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tudományosan bizonyítottan 10,625789%-al több izom jött fel rám ezzel a fehérjével. Rejtélyes módon pont ennyi jutalékot kapok az eladott mennyiség után :F Ki érti ezt? :DDD

(#43020) Tamoo válasza God Vazzeg (#43014) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Cytogány 6kg-s vödör gyárilag kb háromnegyedig volt, vagy nem tudom de közel sem tele. Beleöntöttem az 5kg myproteineset és full tele lett... A cytogen 30g-os adagolókanalába ha myproteint rakok, az kb 20g (persze össze lehet préselgetni és akkor több megy bele :D)... szóval van olyan ahol nem 1-2g különbség van. Más az állaga.

[ Szerkesztve ]

(#43021) Bubee82 válasza God Vazzeg (#43019) üzenetére


Bubee82
őstag

:D :C

(#43022) deniro2 válasza Tamoo (#43020) üzenetére


deniro2
senior tag

Ezt mondom én is, de nem hiszi el... Okoskodik megint... ;] :D

(#43023) Tamoo válasza deniro2 (#43022) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Van akik azt hiszik, hogy mindig igazuk van, mert izmosak :DDD ;]

(#43024) GodHeart válasza Bibby (#43013) üzenetére


GodHeart
senior tag

Én úgy tudom, hogy az összesnek lelesz valami része cserélve, ami ezt okozza.. nyilván készlettől függ a dolog, hogy mennyi idő alatt futnak ki amik most vannak, de ha következőnek találkozok vele rákérdezek erre megígérem.

(#43025) GodHeart válasza God Vazzeg (#43016) üzenetére


GodHeart
senior tag

hely? ár? netshop? kiszerelés? fingás?

(#43026) Manitou válasza God Vazzeg (#43018) üzenetére


Manitou
addikt

Igen aerob/kardioval kombinálva használnám a karnitint. Meg mellette még napi 5-10g monohidrát is menne. Ez az elképzelés. Kajában meg egy közepes ch belőve. plusz heti 2X edzés teremben. Ez most a terv. Aztán ha elfogy a kreatin, akkor meg tolnám tovább a karnitint.esetleg ch csökkentés is befigyelne mellé.
A terv az volt, hogy kreatinkúrát tolok, tömegelek vagy 4-5 hétig óvatosan, aztán utána ment volna egy diétaféleség karnitinnel, de sajna közbeszólt egy betegség, ami eléggé betett. De már jó lenne szálkásítani, mert nem lesz meg nyárra a strandfazon, de jó lenne nőni is. Tudom egyszerre nem megy a kettő :O :W :D
Ilyet még úgyse csináltam, akkor tolom egyszerre a karnitint meg a kreatint is, meg van egy kis NO fokozóm is, bár az egyre inkább csak a vérnyomásomat baxa fel úgy érzem, meg álmatlanságot okoz :(

(#43027) Bibby válasza GodHeart (#43024) üzenetére


Bibby
addikt

:F De én típusra értettem. Még mindig a cytogen-ről van szó? Az magyar gyártmány?

Ελευθερια η θανατος

(#43028) Márk01 válasza Manitou (#43026) üzenetére


Márk01
tag

Válassz stimuláns mentes NO fokozót,az nem fogja megemelni a vérnyomásodat,sőt ha magas vérnyomásod van még segíthet is.

===============================================================

(#43029) #11527168


#11527168
törölt tag

Tudtok valami jó NO-fokozót a Scitec Attack helyett hasonló árban? Vicc, hogy 15%-os áremelést csináltak! :(((

(#43030) Manitou válasza Márk01 (#43028) üzenetére


Manitou
addikt

Például melyiket?
Universal Shock Therapy-t használok, de nem is mindig, mert van amikor tudom, hogy ki kell pihennem magamat, akkor inkább kihagyom. Amikor ezt használom, akkor nagyon sokáig nem tudok elaludni, van hogy 2-2,5 órán át csak forgolódok, pedig érzem, hogy fáradt vagyok. Edzésen meg van hogy enyhe szédülés is rámjön :U :F

[ Szerkesztve ]

(#43031) mocsanisi válasza Ijk (#42980) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Na igen, csöcs egy szar... Most átálltam heti 2 melleddzésre, meglátjuk lesz-e hatása.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#43032) mocsanisi válasza szőröscica (#42983) üzenetére


mocsanisi
senior tag

szerintem csak a beállás miatt. itt egy sima, nem feszítős:
kép

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#43033) God Vazzeg válasza GodHeart (#43025) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Beszállítótól vásárolom, régi haverom, árat nem írok ha nem baj, úgyis csak zokognál :D Egyáltalán nem fingok tőle, tehát nem többet mint átlagosan :D ;]

(#43034) GodHeart válasza Bibby (#43027) üzenetére


GodHeart
senior tag

Igen cytogen. Amúgy szerintem az egyik legfinomabb azokból amiket én próbáltam.

God: Akkor nem értem minek írod be? Én akkor írok be közösségi helyre valamit, ha esetleg tudok segíteni másnak, hogy legyen neki is. Kérkedni szerintem teljesen felesleges.. amúgy ezen kicsit meg is lepődtem, mert nem ilyennek ismertelek meg. :U

(#43035) God Vazzeg válasza GodHeart (#43034) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kérdésedre válaszoltam, elnézést kérek, hazudhattam volna bármit, de ez az igazság. Az hogy neked ez nem esik jól, nem az én problémám :U

(#43036) mocsanisi válasza GodHeart (#43034) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Azért írta be hogy megtudd valahol venni. Amúgy: [link]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#43037) Ijk válasza mocsanisi (#43031) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem hót felesleges heti két melledzés, egyet csinálj, de az legyen intenzív. Úgyhogy utána 3 napig izomlázad legyen a melledben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43038) Woodslave válasza Bubee82 (#43007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

újra? :F

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#43039) God Vazzeg válasza Woodslave (#43038) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#43040) mocsanisi válasza Ijk (#43037) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Eddig az volt, most kipróbálom így is. Igazából a bicepszem is azért túlfejlett kicsit mert azt mindig megeddzetem kar napon, meg tesiórán unalmamba sulikonditerembe is :D Nem fogom 3 hónapnál tovább csinálni, nehogy túledzés legyen a vége, de most ez így jó :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#43041) Tipo16V válasza mocsanisi (#43040) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

és mitől vannak azok a kis pöttyök a testeden? ;]
nekem is szar a mellem, és tegnap múlt el az izomláz a hétfői mell után....de nagyon el van maradva :(

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#43042) Woodslave válasza mocsanisi (#43040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#43043) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Fogok újra fehérjét rendelni Angliából!
86%-os Nutrisport fehérje 66% izolátum 33% casein keverék 5kg-os vödör 13k, tiszta izolátum 5kg 600gr kreatinnal (az ajándék, de csak vele együtt tudom rendelni) 15,5k. (Izek: eper, banán, csoki, vanilia, sportika is árulta).
Az izük nem a legjobb, de a banános kifejezetten jó szerintem. Aszpartám mentesek.
VPX Syngex (csokis és vaniliás) 8700 lenne.
BSN No-Xplode 1025g 8700.
Akit érdekel a dolog az írjon privit, köszönöm:).

(#43044) Bubee82 válasza Woodslave (#43038) üzenetére


Bubee82
őstag

Nah :o :P :))

(#43045) mocsanisi válasza Tipo16V (#43041) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Danabol.... ;] ;] ;] ;]

Amúgy sajna ilyen szar bőröm van, kamaszkori cucc vagy mi. Baba szappan+szoli eltűnteti, de most szolira nincs pénz.... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#43046) Woodslave


Woodslave
nagyúr

sajnos nekem meg rá kell jönnöm, hogy bár én szeretem az odabaxós edzéseket, a testem már nem annyira :D
Így soha nem érem el a genetikai maxomat, de még a minimumomat se :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#43047) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#43031) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én nem tudok heti 2x edzeni mellre, mert kb 5 napig kajakra be van durranva, feszül, és az a 2 nap meg még kell gondolom a regenerációra is, főleg hogy vén fax vagyok már énis:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#43048) macikos válasza BÁ Nutrition (#43047) üzenetére


macikos
addikt

Jó, de te nem rég kezdted el ezt az egészet, tapasztalatlan vagy, edzeni sem tudsz rendesen, biztos azért van ;]

(#43049) Kassadin


Kassadin
addikt

Mennyi hsz összejött, azt hittem sose érek a végére. :Y

Hát akkor biztos hogy velem van a baj, de nekem 2 napos fájdalmam szokott lenni mellezés után. Pedig koncentrálok meg figyelek rá, hogy szabályosan csináljam. Erőben lófaszt se fejlődők, ebből heti 2 mell lesz vagy nem tudom. :DDD
Amúgy senkit se érdekel, de leírom ma sikerült 3 ezres hiányt csinálni, most már kezd elúszni a fehérjevásárlási lehetőség végleg.... :U :o Valaki megsajnál? :B

Deniro: Meghallgattam amit linkeltél, akkor én is linkelek neked:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43050) Tomics


Tomics
addikt

Nekem meg elkezdett fájni + kibaszottul viszketni a jobb karom a bicepsz és a tricepsz közötti résznél a a belső oldalon. Kurva szar állandóan vakarnám + nyilalgat. Tudnám mitől lehet? Több mint 1 hete edzettem kart, de ma muszáj lesz, ha fáj ha nem

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.