Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3201) Boxer001 válasza fLeSs (#3196) üzenetére


Boxer001
veterán

A végén kihagytad a tegnapit... :D De tök 8, többet úgy se írhatsz oda. :D
Nem értem mi a gond az árakkal amúgy, pont a magyar pénztárcákhoz van szabva. :C :W

(#3202) God Vazzeg válasza fLeSs (#3199) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Engem azért tiltottak ki, mert 160-al guggoltam, és megkérdeztem hogy kell-e hozzá térdbandázst használni, vagy még nem fontos :D Persze már visszaregiztem :P

(#3203) fLeSs válasza God Vazzeg (#3202) üzenetére


fLeSs
nagyúr

emléxem rá. de nem azért tiltottak ki, mert a szteroidos fórumban "visszafelesleltél" vhol bunnynak? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3204) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#3202) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem baj, nemsokar kijon a kovetkezo konyved amiben feny derul mindenre!
:DD ;] ;]

ez amugy A tiz kedvenc Mercedesem 2 hivatalos beharangozoja volt:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3205) God Vazzeg válasza fLeSs (#3203) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Őőő ilyenre nem emléxem :F

(#3206) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#3204) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y Szemétláda :))

(#3207) L|zsidoboz válasza BÁ Nutrition (#3204) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

akkor ezek szerint holnap fel kell néznem MSN-re. :))

Good to be good, but better to be lucky.

(#3208) Boxer001


Boxer001
veterán

Áp koxmatyik. :D

(#3209) harry válasza ithomas (#3183) üzenetére


harry
veterán

Nyáron rendeltem egszer ~2k körül, akkor nem kaptam, pár hete vettünk egy vödröt haverral (20k) akkor adtak egy protein szeletet. Legelső rendelésemhez is adtak egy újságot. Szóval szerintem ez változó.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3210) kalap_ur


kalap_ur
tag

Üdv Mindenkinek!

Lehet h nemsokára csak ebbe a fórumba tudok írni :D
De a legfontosabb, hogy Fless faszagyerek volt és kurva jót írt az mb-re.
Ennyit tudok hozzáfűzni: :R

http://kevan.org/brain.cgi?lord_helmet

(#3211) Bubee82 válasza kalap_ur (#3210) üzenetére


Bubee82
őstag

Lehet h nemsokára csak ebbe a fórumba tudok írni

És? :D Ennél jobb hely nincs ;) :K Hívhatnád a többieket is ha már itt tartunk :U :K

(#3212) bandus válasza Bubee82 (#3211) üzenetére


bandus
veterán

nekem nemis engedi megnyitni az mb fórumot :D kifagynak a böngészőim :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3213) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3211) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nahát ide ne jöjjön onnan senki, akkor inkább én nem írok ide se.. nekem tele lett a faxom az ottani bagázzsal, nagyképű se*gnyaló bagázs az egész, bunny csicskái. Részemről ez a véleményem, ez a topik maradjon ilyen :R

Kalap már régi tag itt, természetesen szívesen látunk itt, mondjuk tőled alig olvastam valamit is amott, érdekes módon :F

Itt összetartás van, maradjon is így :R

(#3214) Bubee82 válasza God Vazzeg (#3213) üzenetére


Bubee82
őstag

:Y

Te hülye vagy bazze :W Mondjuk nem a te hibád h nem ismered őket, de nekem volt szerencsém 2 emberrel találkozni. És jobb ha tudod h bizony akik igazán számítanak azok NEM a Nyúl csicskásai, hanem pont ellenkezőleg.

Én Toronnyal és Lédivel (FirstLady PhD) találkoztam és végtelenül rendes, humoros emberek. Tőlük tudok olyan dolgokat amiket más nem, és tőlük tudom azt h ki az aki seggfej és ki nem.

Egyébként a Rendtagok, ahogy Kalap is, egytől egyig nagyon rendesek. Ők azok akik nem seggnyalók:

- Torony
- Larson
- Lédi
- Kükli alias BBB (na ő aztán végképp gerinces és normális)
- Kalap
- Colos

Csepit nem ismerem, és igazából Colost se annyira h meg tudjam ítélni, hogyan vélekednek a Nyúlról. De a többiekről tudom. Egyébként a seggfej Nyúl nemrég bebizonyította h mennyire ellent mond önmagának. Akit érdekel nézze meg Torony blogjában, a Privát szféra című irománynál, a kommenteket. Megint nekem esett a szokásos "csak nekem van igazam" stílussal, meg az "én vagyok a legbölcsebb a világon" stílussal. Idióta segg...

Ja és God: mint azt tudod a Bubi nikkemet a Nyúl kibaszta nem olyan rég. Most Aprócica néven irogatok, de ezt Báni nem tudja és ki is volt kattanva amikor nem mondta meg neki senki h ki vagyok :D Amúgy csak azért vagyok ott, mert látni akarom amit ezek az állatok poénkodnak :D Nagyon értenek hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#3215) do3om válasza Bubee82 (#3211) üzenetére


do3om
addikt

Szerinted az exfites Victor amit az Aplodanról ir igaz lehet? Mert állandóan azt nyomja hogy ez a legjobb pedig jó sokat használt már mást is. Ez a szunnyadó izomaktiválós :W dolog eleve érdekes.
A hyperdrol után folytatnám valamivel a kúrát. A junglera gondoltam talán hasonló is a hyperdrolhoz ez így jó szerinted, elégé zsírosít a hypercucc viszont alig izmosít :D .

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3216) Bubee82 válasza do3om (#3215) üzenetére


Bubee82
őstag

Hihetsz neki, ha hiszel egy ilyen étrendben, nameg abban h ő elpusztít naponta 400-450 gramm fehérjét:

#1 ÉTKEZÉS (~6:30-7:00)
1 tojásos szendvics (elég nagy)
1 banán
5dl fat-free tej
teljes kiőrlésű ropogós rozskenyér szeletek 3x2 db köztük nutellával kenve
3dl 100%-os narancslé
2 Axis-HT

#2 ÉTKEZÉS (~9:30)
1 adag True-Mass
1g C-vitamin
1 multi vitamin
1 E-vitamin (400u)

(~11:00) 3 Nitrix

#3 ÉTKEZÉS (~DÉL)
EBÉD:
leves
2 csirkecomb burgonyával
saláta
gyümölcs
100%-os narancslé
2 Axis-HT

(~13:15) 1 adag (2 kanál) CellMass

#4 ÉTKEZÉS (~14:30)
2 sajtos szendvics
5 dl víz
1 g C-vit.
1 multi
1 E-vit. (400ui)

#5 ÉTKEZÉS (~17:30)
1 gyümölcstál
1 joghurt
1 müzli szelet

#6 ÉTKEZÉS (~20:00)
Vacsora: (immár otthon)
Finom kis mini lazactál (2 db szeletelt féle) + 3 keménytojás
forró kakaóval

(~22:00) 3 Nitrix

#7 ÉTKEZÉS (~23:00)
2 joghurt
2 szelet nutellás kenyér
hideg tejjel
2 Axis-HT

PRE-BED (00:00)
1 kanál True-Mass
1 kanál ALRi Regeneration-X

A másik kedvenc tesztelőm, Ms. Olympia, azaz Varga Linda:

[I]Sziasztok!

Én eddig BSN NO-Xplodet használtam és nagyon meg voltam vele elégedve.
A bátyám viszont múlt hétvégén vásárolt Muscletech Nano Vaport és bár az van ráírva,hogy nők ne használják én vettem a bátorságot és edzés előtt kevertem magamnak is egy adagot belőle .
Hát valami iszonyat brutál Hardcore !!!

Az íze nem a legjobb az tény ,viszont amire figyelni kell,hogy edzés előtt tényleg 15 percel igyuk meg ,mert én indulás előtt ittam meg otthon aztán 10 perc múlva értünk a terembe s az átöltözésnél már gondok voltak annyira durrantam és pörögtem alig vártam,hogy végre fölmenjek a terembe és súlyt foghassak a kezembe .
Az edzés alatt viszont végig energikus voltam s még erőben is éreztem nem kevés javulást viszont ami abszolút nyerő volt és szubjektíven is észlelhető ,hogy úgy bedurrantam és kieresedtem,hogy nagyobbnak tűntem mint valaha !
[/I]

A harmadik pedig az újonc Kolarovszki Zoltán Úr, aki fellelhető az iwiwen is... Hát, asszem egy no commentet megérdemel...

[ Szerkesztve ]

(#3217) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3214) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Engem egyfolytában leugattak meg csicskáztattak, holott teljesen normális (sőt!) hangnemben írogattam oda, részemről nem érdekel tovább a dolog. Én nem olvasom egyáltalán azt a fórumot, néha mellékattintok a könyvjelzőknél akkor belépek automatice, illetve Fless írását olvastam el, kíváncsiságból. Nem kétlem hogy vannak ott jófejek, ott ismertem meg Bérces Attit is, aki egy igazi jóbarát, mint kiderült, de sajna ritkán találkozunk. :R

(#3218) Bubee82 válasza God Vazzeg (#3217) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem8 h mit gondolsz. Én azt tudom h akiket írtam gerinces emberek és összetartóak is. Erről ennyit.

Ja és Toronnyal együtt is edzettem párszor a nyáron, Larsonnal meg csak majdnem.

[ Szerkesztve ]

(#3219) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3218) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egészségedre :R Én erről nem nyitok vitát, nyílván téged máshogy fogadtak, így jó benyomásod született, ennyi a különbség. Én megköszöntem a kedvességüket, többet nem kérek belőle :(((

(#3220) do3om válasza Bubee82 (#3216) üzenetére


do3om
addikt

"Hihetsz neki, ha hiszel egy ilyen étrendben"
Nem véletlenül kérdezlek meg :) , a kajás dolgot ismerem :D .

Na még valami már írtátok hogy a tejberizs jó, és a griz? (búzából van ha jól tudom de nem apró mint a liszt így nem tudom van e hasonlóság közte)

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3221) fLeSs


fLeSs
nagyúr

az mhp simply wheyt nem vizsgálta be bubee?
most ahogy elnézem az tűnik egész elfogadhatónak abban az árban.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3222) Bubee82 válasza God Vazzeg (#3219) üzenetére


Bubee82
őstag

Én megköszöntem a kedvességüket, többet nem kérek belőle

Hülye vagy. Nem értem miért írod ezt. Ne ítélj elsőre. Meg nyilván nem érthet mindenki veled egyet, még ha nem baromságot írtál akkor se. Na mind1. Off...

Fless:

Amikor itt vagyok akkor miért a közönségtől kérded? :F Nem vizsgáltuk be, de sztem nyugodt szívvel vegyed csak.

[ Szerkesztve ]

(#3223) fLeSs válasza do3om (#3220) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én a viktorka írásait csak simán át szoktam ugrani. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3224) bandus válasza Bubee82 (#3222) üzenetére


bandus
veterán

sztem elég ha arra gondolsz, hogy ittis milyen fogadtatásban részesítik az újoncokat egyes személyek :o ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3225) Bubee82 válasza bandus (#3224) üzenetére


Bubee82
őstag

Ez is igaz. Nyilván valakit akit nem ismernek másképpen fogadnak. Nincs ebben semmi különös. Pár normális hsz kell h felismerjék h a többi birka között van egy normális. Mivel ritka mint a fehér holló a normális ember, főleg fórumon.

És ez velem is így volt. Szimpatikus voltam számukra, ennyi. Nem kell faszságokat írni és akkor felismerik h normális vagy.

(#3226) do3om válasza fLeSs (#3223) üzenetére


do3om
addikt

Szerintem lehet rajta szórakozni. :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3227) fero02 válasza bandus (#3224) üzenetére


fero02
veterán

Itt a pont Nálad! ;) :K

(#3228) L|zsidoboz válasza bandus (#3224) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ja, ez a fórum tényleg kivételes, mert itt mindig szeretettel fogadnak mindenkit. :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#3229) Boxer001 válasza bandus (#3224) üzenetére


Boxer001
veterán

Én nagyon szeretem az újoncokat. :U ;] Főleg akkor, amikor egyáltalán nem tudják, hogy csak poén az egész. :D
szerk.: tegnap v. azelőtt láttam valamelyik topicban yash-t :Y rögtön el is mondtam egy miatyánkot, nehogy betérjen ide :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#3230) harry válasza L|zsidoboz (#3228) üzenetére


harry
veterán

Így van. Sok toprongy ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3231) Lavves válasza bandus (#3224) üzenetére


Lavves
tag

Engem itt mindenki kedvesen fogadott, rögtön
felajánlottak nekem egy Görögországi nyaralást. :U

(#3232) Boxer001 válasza harry (#3230) üzenetére


Boxer001
veterán

:R ;] :D Azért egy patkány is jár hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

(#3233) Bubee82 válasza Lavves (#3231) üzenetére


Bubee82
őstag

:C :C :C

(#3234) bandus válasza Lavves (#3231) üzenetére


bandus
veterán

:C :DD (csak Márknak :D)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3235) fero02 válasza Boxer001 (#3232) üzenetére


fero02
veterán

Most láttam, h a görgetős topikba milyen szívhez szóló postot írtál :DDD :D :DD

(#3236) Boxer001 válasza fero02 (#3235) üzenetére


Boxer001
veterán

Igyekszik az ember. :D Egyébként egy nagyon értelmes topicnak tartom. :U ;]
harry
kötsög :(( :D

[ Szerkesztve ]

(#3237) harry válasza Lavves (#3231) üzenetére


harry
veterán

Nem nyaralás volt az hanem verseny Boxival hegymászás+távolugrásban :DDD

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3238) fero02 válasza Boxer001 (#3236) üzenetére


fero02
veterán

Valóban az. De ilyen nyálcsapató topik is kell, h legyen... ;] :DDD

(#3239) Boxer001 válasza fero02 (#3238) üzenetére


Boxer001
veterán

nyálcsapató
Ez tetszett. :DD Bazzeg...áh, nem tudok többet hozzáfűzni. :D

(#3240) fero02 válasza Boxer001 (#3239) üzenetére


fero02
veterán

Most én mondom: Igyekszik az ember. :DDD

Ennyi erővel nyithatnának egy olyan topikot, h Kinek a véleményére adunk a ph!-n?! Ez is legalább annyira fölösleges lenne, mint az.

(#3241) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3222) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem elsőre ítélek, hónapokon keresztül voltam ott :U És ne hülyézz ha megkérhetlek, más a véleményünk oszt ennyi ;)

(#3242) Foglalt név válasza Lavves (#3231) üzenetére


Foglalt név
addikt

De remélem nem retúrjeggyel ;] :DDD

(#3243) thaler2


thaler2
senior tag

Csáó!

A segítségetekre lenne szükségem. 1 hónapja kezdtem el gyúrni (mellette 14 éve versenyszerűen karatézom) , viszont egy sérülés miatt, feljött jóóóópár kiló. 93 kiló vagyok jelenleg, és jó lenne leadni a hájat :DDD és izmosodni is. V.milyen, leginkább Scitec kreatinra gondoltam. Erre célra megfelelő készítmény ez? Vagy esetleg ezzel mégjobban hízok? Röviden olyan kéne, amitől ég a zsír, erőnövelés, izomnövekedés, és 60 évesen a feleségemet kitudom még elégíteni :DDD

üdv: thaler2.

(#3244) Manitou válasza thaler2 (#3243) üzenetére


Manitou
addikt

Hi!

- Fogyiöv - dugja be -és fogyjon le
- sok hasazás--> leviszi az összes zsírt
- a kettő kombinálása
- egész nap csak ananászt egyél

[ Szerkesztve ]

(#3245) God Vazzeg válasza thaler2 (#3243) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Asszonyt nem garantáljuk, a többire fehérje kell neked, kreatin nem jó diétához, bár ahogy vesszük :D Fehérje ALAP :R

(#3246) thaler2 válasza Manitou (#3244) üzenetére


thaler2
senior tag

És ettől rengeteg +erőm, és izmom lesz?

(#3247) Manitou válasza thaler2 (#3246) üzenetére


Manitou
addikt

Az ki van zárva ugyanis nem tudom :DDD

Itt a felsorolt dolgok a slágerfogyások eszközei. :D

[ Szerkesztve ]

(#3248) thaler2 válasza God Vazzeg (#3245) üzenetére


thaler2
senior tag

Na körülnézek fehérje ügyben, esetleg valami tipp minőségibb termékre?

(#3249) Jenő válasza thaler2 (#3243) üzenetére


Jenő
aktív tag

Nem ajánlanám a kreatint, főleg ennyi edzésmúlttal. (a karatét ne számítsuk, az nem az izmok növelésére szolgál) Meg amúgy is, csak még jobban bevizesednél..
Állíts össze egy normális étrendet (szemét [liszt, ilyesmik] mellőzése, sok fehérje [de nem ám tejből, meg hasonló vackokból, mert azokban nincs is hasznosítható, hanem húsból, tojásból, halból], a szénhidrátbeviteled főként rizsből, krumpliból legyen), csinálj kemény edzéseket és légy kitartó..

Mod.: amúgy, amit Manitou mondott, az is jó.. Az övé talán egyszerűbb módszer.. Döntsd el, hogy kire hallgatsz.. :D

[ Szerkesztve ]

(#3250) fLeSs válasza God Vazzeg (#3245) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A kreatin mért ne lenne jó a diétához?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.