Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2251) Zomb€€ válasza Majstor (#2250) üzenetére


Zomb€€
őstag

Sztem ez egyénenként változó dolog,kinek hogy bírja a bőre a nővekedést.Főleg hirtelen növésnél van ez ,de nekem pl kurvára nem hirtelen nőtt meg a karom mégis a bal bickonál szétvan repedve oldalt... :(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#2252) Majstor válasza Zomb€€ (#2251) üzenetére


Majstor
senior tag

Akkor ez x@r ügy...mind2őnknek + asszem jópár embernek :( :(( :(((

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2253) Foglalt név válasza fero02 (#2246) üzenetére


Foglalt név
addikt

A szürkehályog lencsecserével tökéletesen gyógyítható, a műtét hossza megközelítőleg 10-15perc :U

(#2254) fLeSs válasza Majstor (#2252) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én akkor repedtem szét, amikor felhíztam 120 kg-ra, persze zsírban. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2255) hummerdikk válasza alienpapa (#2180) üzenetére


hummerdikk
őstag

DS Popey-Galéria uzlethaz Nyiregyhaza


Jol latom h a Nitrotec lassan egy arban lesz az ONal? :))

(#2256) harry válasza fLeSs (#1939) üzenetére


harry
veterán

Nem tudom ezt nézted-e [link] de vayg elírás, vagy én néztem el, de nevetségesen olcsónak tűnik. A te táblázatod alapján:

Peak Performance
Ca 275*800 = 220,000mg = 6,36ft
Mg 275*300 = 82,500mg = 17ft
1400ft

Vagy ami még tetszik, az a Scitechez hasonló Amcsi fitness, csak az meg elfogyott [link]
American fitness
Ca 250*600 = 150,000mg = 19,13ft
Mg 250*200 = 50,000mg = 57,4ft
2870ft

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2257) fLeSs válasza harry (#2256) üzenetére


fLeSs
nagyúr

úgy számoltad, hogy egy adag 10 tabi?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2258) harry válasza fLeSs (#2257) üzenetére


harry
veterán

Ja bocs azt elnéztem, az amcsi cuccnál 1 tabi 1 adag, a másikat nem vettem észre. Ez esetben így alakul:
Peak Performance
Ca 27,5*800 = 22,0000mg = 63,6ft
Mg 27,5*300 = 8,2500mg = 170ft
1400ft

Vagyis máris nem jó, AmFit BB-n nincs, vagy keresek máshol, vagy marad a Scitec. Esetleg találtál valami mást amit érdemesebb megvenni?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2259) fero02 válasza Foglalt név (#2253) üzenetére


fero02
veterán

Ok. Legyen igazad. :R De ettől függetlenül még mindig csak a szemnél tartunk. Ami ugye jó dolog, de lehet nélküle élni. De pl akinek agytumora van? Az már kicsit neccesebb téma. És akkor megint csak 1 dolgot mondtam és rengeteg van még. És azt próbálom Neked magyarázni, h inkább az ilyen kutatásokra fordítság azt az összeget is, amit pl a cikkben közöltek.

God: milyen volt az erotika kiállítás? ;] :DDD :DD

[Szerkesztve]

(#2260) fLeSs válasza harry (#2258) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Scitecet vettem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2261) God Vazzeg válasza fero02 (#2259) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kabbe :D :P

(#2262) do3om


do3om
addikt

Valaki kérdezte régen hogy a scitec dali vita-min mért fehér. Most nekem is az van és belül ugyan az mint az universalos csak egy réteg rá van húzva.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2263) fLeSs válasza do3om (#2262) üzenetére


fLeSs
nagyúr

szétvágtad? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2264) do3om válasza fLeSs (#2263) üzenetére


do3om
addikt

Minek adott isten fogat az embernek? :D :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2265) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

A mért fehérjék közül nőtt még valamelyiknek jelentősen az ára a listaihoz képest az ON-n kívül? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#2266) harry


harry
veterán

''Villám-akció! A Anabolic Whey vödör vásárlása esetén MOST egy HEMO-NO-t adunk mellé ajándékba! - Figyelem, villámakció, korlátozott ideig tart és egy ilyen kombináció megrendelésére érvényes!!!'' [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2267) harry válasza L|zsidoboz (#2265) üzenetére


harry
veterán

1-2 dolog, küldök egy mailt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2268) LOTR válasza L|zsidoboz (#2265) üzenetére


LOTR
addikt

koxshopból lehet rendelni régi áron, sportikától szintúgy, akkor miért mondjátok, hogy nőtt az ára?
csak van ahol drágábban dják ;)

One Ring to rule them all

(#2269) harry válasza LOTR (#2268) üzenetére


harry
veterán

Nem úgy volt, hogy még lehet kapni olcsón, de emelni fognak ott is? Vagy ha nem akkor mi ez a hülyeség a BB-n? Na mindegy, ahogy gondoljátok.
Uzsi - msnre felvettelek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2270) LOTR válasza harry (#2269) üzenetére


LOTR
addikt

ha majd felemelték az árakat ott is, akkor azt mondom, hogy felement az ára, addig csak annyit, hogy van ahol felment :D

One Ring to rule them all

(#2271) do3om válasza harry (#2269) üzenetére


do3om
addikt

Én se tudom mi van a BB vel, de külföldi lapokon is nött az ára?
Minden bolt csak haszonra megy ez természetes. :(

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2272) fLeSs válasza do3om (#2271) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem a sportika annyira ismeretlen, hogy még van nekik egy csomó eladatlan fehérjéjük, amit még olcsóbban vettek.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2273) Coyot válasza fLeSs (#2272) üzenetére


Coyot
őstag

most érkezett nekik pénteken szállítmány az ON-ból, egy hetet vártam rá, szóval nem megmaradt cuccról van szó, amugy ez a dupla csokis nagyon finom:)

Má' nem

(#2274) God Vazzeg válasza fLeSs (#2272) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én sportikába járok kmétre, nekem nem ismeretlen, nagyon jók az áraik, és nem mellesleg Király Zita szolgál ki :D

(#2275) LOTR válasza God Vazzeg (#2274) üzenetére


LOTR
addikt

sportikás csajjal elég sokat beszéltem telefonon, azt mondta egyedül van ott az üzletben, tehát valószínű ugyan arról van szó, tehát így látatlanba is meg vagyok vele elégedve :D

One Ring to rule them all

(#2276) God Vazzeg válasza LOTR (#2275) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, egyedül szokott lenni [kép] Nagyon aranyos csaj, csak kicsit ''túl okos'', ha szabad ilyet mondani ;) :D

(#2277) L|zsidoboz válasza LOTR (#2268) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

F@szom kivan, ha nem módosítok a listán, akkor az a baj, ha módosítani akarok az a baj... :W :)

Good to be good, but better to be lucky.

(#2278) LOTR válasza L|zsidoboz (#2277) üzenetére


LOTR
addikt

ha tudjuk, hogy mennyi % fehérjét tartalmaz onnantól kezdve mindenki ki tudja számolni, hogy az mennyibe is kerül, és mivel az árak változnak, így az az oszlop majdhogynem felesleges

One Ring to rule them all

(#2279) L|zsidoboz válasza LOTR (#2278) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ha pár ember besegítene, akkor tovább lehetne fejleszteni a dolgot.
de önkéntes nem nagyon akad... :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#2280) fero02 válasza L|zsidoboz (#2279) üzenetére


fero02
veterán

Miről is lenne szó? :B

(#2281) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#2279) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rakd be excelbe, automatikusan számoltass, és ha átírsz valamit, újraszámol. Mentés másként: weblapként mentsd, és kész is ;)

(#2282) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#2281) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez az, hogy át kell írnom az egész adatbázist. excelben automatikusan vannak számoltatva a dolgok, ezzel nincs is baj, csak nem tudok hivatkozni a shop áraira.

De most csinálok valami új dolgot, azt kiderül, hogy így jó lesz-e... :U
Majd szólok, ha kész van, és akkor lehet véleményezni.

Good to be good, but better to be lucky.

(#2283) Majstor válasza fLeSs (#2254) üzenetére


Majstor
senior tag

Az akkor még rosszabb :Y
remélem, hogy végén sikerült átkonvertálni izomba ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2284) Boxer001


Boxer001
veterán

Annyira szánalmas a topic, hogy már képtelen vagyok kibírni, hogy ne nyomjam le teljesen porig a színvonalat. ;] Igazából be kéne záratni. :U Kb. a bbtv adásait lehet egy lapon emlegetni ezzel a...áh. :( Látom már nem sok régi tag görcsöl itt. ;] Az újak meg...kritikán aluli szégyen és gyalázat. :U ;] Szinte semmi bunkózás...sőt már nyálasnak nevezhető, ami itt megy. Undorító. Viszlát. ;]

(#2285) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Na, megcsináltam máshogy az árazást a fehérjés oldalon.
Ha így se jó, akkor nekiindulok a Tajgetosznak. :U

Boxer: Te ki vagy? Dereng valami régről. Írtál néha ide? :U :DDD ;]

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#2286) Boxer001 válasza L|zsidoboz (#2285) üzenetére


Boxer001
veterán

:F Még mindig ezzel az unisex névvel és avatarral futsz? ;] :D Gázos. :( ;]
Nah, avatar rendben (régen nekem is ez volt :D ), a nikkel gondban leszel, kérjél bant. :D

[Szerkesztve]

(#2287) L|zsidoboz válasza Boxer001 (#2286) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Szerkesztesz, te kis csaló?! :U :DDD

Nekem is ez volt, mikor regeltem ide.
Bant hiába kérek, túlságosan szeretnek ahhoz, hogy banoljanak :o :DDD

Neked meg majd el felejtettem: Viszlát! ;)


[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#2288) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Hali all!

Bakker sportikan a gluta sr 3e-rel olcsobb!!!

Szerintetek megeri Nitrotech HCt venni?

(#2289) BÁ Nutrition válasza L|zsidoboz (#2287) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igazabol azert nem irt am mert annyira szanalmas hogy meg a netet is kikapcsoltak nala.
aztan a szorgos nyelvcsapkodasoknak hala visszakotottek neki. persze csak szanalombol...
;]

Tejminator: nem eri meg ilyen f@szsagokkal foglalkozni. nem erik meg az arukat. ennyi
en most annyit tomegeltem hogy hetvege alatt ket kilot fogytam, pedig a napi kilo pulykamell es fel kilo rizs melle bevagtam 5 magnumot, meg 4 kilo krumplit. jah es meg gyengultem is :O

mass fx rulez :R

[Szerkesztve]

a 4 kilo krumpli es a magnum a hetvegere ertendo. nem naponta.

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2290) hummerdikk válasza BÁ Nutrition (#2289) üzenetére


hummerdikk
őstag

Kossz!

Mass FX mennyire fasza?

(#2291) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#2289) üzenetére


Boxer001
veterán

Nyádat. ;] :( :D Előbb döglenék éhen, mint hogy a netet kikapcsolják. ;] Látom hummerpöcs azóta is csodaszerektől várja az áldást, vagy csak nem tudja mire szórja anyuci pénzét. Szánalom a köbön. ;]

(#2292) hummerdikk válasza Boxer001 (#2291) üzenetére


hummerdikk
őstag

Szanalom az Te vagy Viszlatkoma!
Sajat money szal szopacs! :C

(#2293) Boxer001 válasza hummerdikk (#2292) üzenetére


Boxer001
veterán

Toprongy vagy te még nagyon kispofa ;], majd néhány év múlva rájössz magadra, aztán magadtól mész a Tajgetoszra. :D
A héten már edzeni is kéne így egy hónap után. :U

(#2294) God Vazzeg válasza Boxer001 (#2293) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na, ez má topikhangulat :C

(#2295) Boxer001 válasza God Vazzeg (#2294) üzenetére


Boxer001
veterán

Kuss. ;] :D ;)
Már ''csak'' Márk, Janesz, Bubi, Woodslave, Manitou, Agyzuzo, Moddingfan, deniro, és még mások (egye penész etilin is belefér ;] :D ) hiányoznak. :( :U A többiek viszont eltakarodhatnának igazán, neveket nem sorolok, kurva sokan vannak. :( :DD
Szerk.:
pár nappal ezelőtt viszont kalapúr kegyetlenül adta az ívet COD 2-ben. (sajna az én káromra) :W :D Janesz meg most jelentkezett be msn-re (mosok, vasalok szlogennel...mi lett vele :DD vagy nagyon szerelmes, vagy bele se merek gondolni... ;] :D )

[Szerkesztve]

(#2296) do3om válasza BÁ Nutrition (#2289) üzenetére


do3om
addikt

Bár elég burkoltan fogalmaztál, nem is érte szóval 5x bevágtál Tom Sellecknek vagy ő neked :F , és ha ő neked mért fogytál? Talán kevés volt neki az anyag? ;] ;] ;]
Én nem értek ám ezekhez a hardcore dolgoghoz.
Látom ő is nyomja a turmixot :D
[kép]

[Szerkesztve]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2297) m4rc!


m4rc!
őstag

Nem semmi néhány majomnak mennyire az agyára tud menni a sok cuccolás :DDD :D Azé izmot nem kéne mindenhova növeszteni.., legalábbis azért vannak helyek (értsd.: fejed), ahol kimondottan előnyös tud lenni, ha nem csupa izomból áll.., vagy nem is rájöttem! Ti azért vagytok ilyenek, mert már annyit gyúrtatok agyra, hogy ''zavar keletkezett a valóságmezőben, ahol egy önmagát vezérlő negentropikus örvény, amely környezetét folyamatosan információdarbokká alakítja'' és pánuniverzumokat hoz létre túlcsordult, és egyetlen cseppben bezuhant a végtelenbe.
''Jellemzői: látszólagos öntudat céltudat, intelligencia, növekedés, és gyűrűszerű rétegződés''
Asszem a lényeg ennyi, rágcsáljátok! ;] :DDD

u.i.: pedig vmi ertelmeset akartam lérdezni, de láttam az előző h.sz.-eket és ez jutott eszembe..

We are analog players in a digital world

(#2298) do3om válasza m4rc! (#2297) üzenetére


do3om
addikt

''u.i.: pedig vmi ertelmeset akartam lérdezni, de láttam az előző h.sz.-eket és ez jutott eszembe..''

Nem értem miért. :F :D :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2299) BÁ Nutrition válasza m4rc! (#2297) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

valosagmezoben?
te talan valami juhasz vagy ott vagy mi? vagy egyszeruen csak paraszt:DDD

de ha ennyire nem vagod itt a dolgokat akko gyurjal kicsit poenra is


Tejminator: ha ilyen eredmenyeket produkaltam a mass fx-el akkor szerinted bejott?? :U

grat :R

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2300) Boxer001 válasza m4rc! (#2297) üzenetére


Boxer001
veterán

Te se vagy beteg. :U ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.