Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2451) God Vazzeg válasza do3om (#2450) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Felesleges volt ;]

(#2452) do3om válasza God Vazzeg (#2451) üzenetére


do3om
addikt

Én csak jó akarok neked. ;]
Ahogy látom efimester nem biz semmit a véletlenre szeméjesen ellenőrzi a beírásokat, mivel amióta elment amcsiba csak a pár engedéllyel rendelkező írhat oda. :C :C

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2453) bandus válasza do3om (#2384) üzenetére


bandus
veterán

hehe, jövőhéttől már tudom követni a topik eseményeit :P most viszont annyira másnapos vagyok,hogy még valami frappáns oltást sem tudok írni neked :D jó dolog ez az egyetem, de próbálok majd kicsit kevesebbet inni :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2454) bandus válasza Foglalt név (#2387) üzenetére


bandus
veterán

inkább az előbbi :D Márkkal alapítottuk :C :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2455) do3om válasza bandus (#2453) üzenetére


do3om
addikt

Többet nem írok rólad semmi rosszat ép elég, hogy eliszod az izmod, ennél több nem kel. ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2456) harry válasza bandus (#2453) üzenetére


harry
veterán

A terembérletre nincs pénz, csak inni? Nyamvadt csóró alkoholista egyetemista. Szörnyű :( ;] :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2457) fLeSs válasza do3om (#2455) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mit iszik el? :DDD ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2458) fLeSs


fLeSs
nagyúr

a "jó vállú" topikosok mit ajánlanak, ha oldalemelésnél csak olyan súllyal érzem az oldalsó vállamat, amivel legalább 12-15 ismétlést tok megcsinálni, akkor annál maradjak? ezzel lehet tömeget növelni?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2459) do3om válasza fLeSs (#2457) üzenetére


do3om
addikt

:F
Akkor az agyát :DDD vagy mit. :DDD

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2460) do3om válasza fLeSs (#2458) üzenetére


do3om
addikt

A methyl alegjobb válra. :)

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2461) ithomas


ithomas
őstag

Pár kérdés a "profiktól" ;]
Ha csak az egyikre lenne pénzetek,melyiket vennétek meg?
Bad Ass Mass vagy JW?
Egyáltalán van értelme ezeket így külön külön szedni,vagy csak stackben igazán hatásosak?
Másik meg hogy ha beszedném valamelyiket,akkor mindenképp kéne hozzá Restore is?
Mert pl a Hyperdolnál tudom hogy nem kell,de nem vok túl jártas ezen a téren... :B :P

Real eyes realize real lies!

(#2462) fero02 válasza do3om (#2460) üzenetére


fero02
veterán

Szvsz súlyra gondolt...

(#2463) ithomas válasza fero02 (#2462) üzenetére


ithomas
őstag

Szvsz te nem érted a viccet... :D

Real eyes realize real lies!

(#2464) fLeSs válasza ithomas (#2461) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem JW.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2465) ithomas válasza fLeSs (#2464) üzenetére


ithomas
őstag

A Restore dologra is tudnál választ adni?Thx! :)
Csak mert nem szeretnék Gynot vagy vmi ilyesmi... :D

Real eyes realize real lies!

(#2466) do3om válasza ithomas (#2463) üzenetére


do3om
addikt

Pedig nem vic, pár nap alatt látható lesz a vállnövekedés. :D

Szerintem J.W. Külföldi lapok visszajelzés listáján sokkal többet kap mint a BAM. A restor meg valakinél egy 0

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2467) fLeSs válasza ithomas (#2465) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A Restore elvileg a BAM vagy a Mass FX után kéne. De sztem elhagyható. Inkább a prohormonok után lenne fontos.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2468) do3om


do3om
addikt

A restor meg valakinél egy 0

Bocs ez ne vedd figyelembe.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2469) God Vazzeg válasza fLeSs (#2457) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindig ez a nagyzolás :DDD

(#2470) bandus válasza fLeSs (#2458) üzenetére


bandus
veterán

szerintem akkor maradj annál, vagy csinálhatsz vetkőző sorozatokat is, nekem az nagyon bejött.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2471) fLeSs válasza bandus (#2470) üzenetére


fLeSs
nagyúr

időközben rájöttem, hogy ha olyan súllyal csinálom a gyaksit, amivel nem érzem az izmot az szart se ér, szal maradok ennél a magas ismétlésszámnál. :D ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2472) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#2471) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nincs gaz a magasabb ismetlesszammal. bar a kozhiedelemmel ellentetben tenyleg jobban szalakas lesz tole mintsem nagy.
olyan hatalmas novekedesre ne szamits. ahhoz methylbol is nagyon sok kell.
masreszt az oldalemeles ha jol erzed akkor nagyon konnyen kedvenc gyaksiva valhat!
amugy meg hajra! :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2473) Pópa


Pópa
senior tag

Halihó.

Emberek, ennyire egekben lenne a spiro ára?
6, meg 8 ezrekről beszélnek /100 szem. (0,02 magyar)

Trust is good, control is better!

(#2474) God Vazzeg válasza Pópa (#2473) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Árakról NEM beszélünk itt :R ;) (De az sok :P)

(#2475) fLeSs válasza Pópa (#2473) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az sok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2476) Foglalt név válasza fLeSs (#2471) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem vagy kezdő, de múltkor volt bent egy képes bemutató a helyes gyakorlatvégzésről. Elég sokat lehet fejlődni vele, ha tényleg szabályosan csinálod. Megkeresem, hátha. Pill.

(#2477) Foglalt név válasza Foglalt név (#2476) üzenetére


Foglalt név
addikt

Persze, hogy nem találom.

Megpróbálom értelmesen leírni. Tehát.
Alaphelyzet, karok a csipő mellett. Nem lendületből, hanem izomból emelsz. A könyök enyhén behajlítva, a karok a vállöv síkjában futnak( ha hátrébb, akkor a hátsó, elörébb értelemszerűen az első vállrész kap terhelést). A tenyerek megközelítőleg vízszintesek legyenek(erre is ugyanaz vonatkozik, mint az egész kar állására, előre döntött tenyér, az elülső vállizmokat is terheli, stb.).

Mivel ebben is ugye benne van az egyéni felépítés, egy kis kísérletezés nem árt, 5-10fok eltérések lehetnek. Ha eltalálod a helyes végrehajtást és a helyes súlyt, amivel még megy szabályosan, akkor mondjuk 8-as szériáknál a második sorozatnál már érezned kell elég rendesen a vállad :R

Ja igen, elég szemléletes kép a gyakorlatra, hogy úgy csináld, mintha vizet öntenél egy kancsóból. A dolog tényleg ül, de szerintem általában mikor már megy frankón akkor érzed, hogy ez tényleg olyan, mintha és nem pedig ebből fogod megtanulni.

Remélem segített vlmit, ha nem, akkor írj egy szánalompatkányt ;)

u.i.: a korrektség kedvéért, oldalemelni 15-el szoktam max. nyak mögött meg 80-ig megyek fel. Egyébként ha nem akar menni semmiképpen, akkor a 21-ezéshez hasonlóan csinálhatod úgy a gyakorlatot. Hogy elindulsz mondjuk egy 10es párral, lehúzol 8-at, leteszed, 7,5-es felvesz, azzal is 8, csere 5-ösre, azzal is 8. Ebből mondjuk 3 kör elég jó tud lenni ;)

(#2478) alienpapa


alienpapa
senior tag

Pump-fx vagy Vitargo Crx?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#2479) harry


harry
veterán

CaMg tabit mikor érdemes bevenni? Dobozra az van írva, hogy étkezés közben, neten meg az, hogy ne étkezés közben mert megköti a gyomorsavakat, ezért inkább az étkezések között. Egy tabletta (500ca és 250mg) elég, vagy ebből kettőt?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2480) Pópa válasza God Vazzeg (#2474) üzenetére


Pópa
senior tag

Nem is akartam eredetileg árat írni, de ez már durva volt.
Hát, ennyiért még várok vele. Nem beszélve róla, hogy 100 szem még dunakavicsból is kevés. :P

Trust is good, control is better!

(#2481) do3om válasza alienpapa (#2478) üzenetére


do3om
addikt

Nem éppen egy kategória, szerintem te is tudod melyik jobb.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2482) God Vazzeg válasza Pópa (#2480) üzenetére


God Vazzeg
veterán

100 szem "pont elég" ;) Sokáig nem tudod szedni, meg nem is kell belőle sok :U

(#2483) ithomas válasza God Vazzeg (#2482) üzenetére


ithomas
őstag

Itt már mindenki szedett Spirot? :)
Most a törpe is azt nyomja ezerrel... :D
Ez az egyetlen cucc amiél gondolkodtam rajta hogy talán megéri a sötét oldalba beleszaglászni...( :DD ),de mivel engem még a szaros Alpha Burn koffeinnel is úgy megpörgetett hogy súlyzós eddzések előtt már nem is tudtam alkalmazni,mert rendesen rosszul voltam tőle,és szinte kiugrott a szívem,így nem tudom Spironál mi történne... :U
Amúgy aerob előtt fasza volt az alpha burn,de súlyzózni azt nem bírtam vele.. :D

Real eyes realize real lies!

(#2484) God Vazzeg válasza ithomas (#2483) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Alfa burnt nem szabad edzés előtt bevenni, a spirot se, mert szétesel edzésen.. Délelőttre kell korlátozni, akkor du tudsz edzeni.. Spiro miatt kár a "sötét oldalt" kipróbálni, mert nem olyan fasza mint amennyire sztárolják.. Vannak sokkal jobb cuccok, ha már "sötét" az az oldal :D

(#2485) do3om válasza God Vazzeg (#2484) üzenetére


do3om
addikt

Diétában nem kell jobb cucc. Tömegelésre meg Úgy sem használná remélem.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2486) ithomas


ithomas
őstag

Tömegeléshez nem akarok és nem is fogok használni koxot...a maximum ameddig elmennék az olyan mint pl a JW.Azok a célok amiket én akarok elérni,azokat el fogom tudni érni naturálban is,igaz,kell hozzá még pár év... :)
Az egyedüli szarság az egészben az a diéta,mert igaz hogy még csak 1* csináltam,az egy 14 hetes precíz diéta volt 3-3,5g/tskg fehérjével,de sajnos így is nagyon legyengűltem,ÉS izmot is vesztettem rendesen.
Mondjuk már több dolgot másképpen csinálnék,sajna túl gyorsan vettem el a CH-t,de mindenesetre szar érzés az,amikor a naturálon kurva nehéz munkával összeszedett kis izmod építgeted lefele...
Ezért gondolkoztam el ilyen dolgokon,de szerintem ennél tovább úgyse fogok jutni... :D

Real eyes realize real lies!

(#2487) do3om válasza ithomas (#2486) üzenetére


do3om
addikt

Azon a 14 hét diétán szerintem sokat rövidített volna.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2488) fLeSs válasza God Vazzeg (#2484) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én kúra alatt reggel ébredés után 80 mcg spirót veszek be, 2 órával rá van az edzésem, és semmi bajom nincs. Volt, hogy direkt edzés előtt vettem be, hogy kicsit felpörögjek. :D Amúgy tényleg nem ér túl sokat.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2489) God Vazzeg válasza fLeSs (#2488) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én ha edzés előtt vettem be nagyon faszán durrantam, de volt hogy annyira bedobogósodott a szívem, hogy vagy 5 percig lihegtem csak.. Ennyit nem ér ;) Nemtom hány mcg volt, tartósan 4 tabit szedtem, felvezetve, 2on/2off ciklusban :U

Más: szerdán volt egy kissrác a teremben nálunk, és közölte hogy izmos szeretne lenni.. :D Kérdezem: mennyire? Azt válaszolta, hogy nem ilyen puhos akar lenni mint én, hanem "sokkal izmosabb" :D Mondtam neki hogy ez nem lesz túl nehéz, csak nem szabad elhízni. A gyerek kb 55kg jelenleg :D

Hajrá! :C :DDD

(#2490) Möhe


Möhe
addikt

Sziasztok.
Végre eljutottam addig hogy lementem emelgetni. Viszont kegyetlen izomlázam van és szeretnék ezen enyhíteni. Mivel tudok segíteni hogy újra emberi mozgása legyen a kezemnek? :D Ha gügye a kérdés akkor bocs. :R

Nem fellángolás részemről ez a kondizás dolog mert van némi fölösleg rajtam és azt mondták lenn a többiek ,hogy jó a felépítésem(186cm-89kg) és ha kicsit odafigyelek akkor még izom is ragadhat rám a koszon kívül. :DDD Visszaolvastam párszáz hsz-t is és a gyik-ot is olvastam. Kicsit kínai még de remélem nem marad ez így.

(#2491) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ezt láttátok már? KATT.
érdemes megnézni a csontok alakulását is, pl. a térdet és a bokát... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2492) Pópa válasza fLeSs (#2488) üzenetére


Pópa
senior tag

Mit értesz a 'nem ér annyit' dolgon? :P
Ha olyan haszontalan lenne, valószínűleg nem enné a fél ország :DDD

Trust is good, control is better!

(#2493) fLeSs válasza Pópa (#2492) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én azt írtam, hogy nem ér túl sokat, és nem azt, hogy nem ér annyit.
az emberek 99%-a segghülye a diétához, a koplalás mellé minden szart bevesz csak hogy fogyjon, szal ez nem érv.
sztem több a mellékhatása, mint a hatása, ezt gondolom.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2494) Pópa válasza fLeSs (#2493) üzenetére


Pópa
senior tag

Mellékhatás ügyben 1-2 hét múltán is tapasztalsz kellemetlenségeket?
Persze, csak ha public.

Trust is good, control is better!

(#2495) ithomas


ithomas
őstag

Most olvastam hogy az idei MR Olympiát online is fogják közvetíteni.
Valakinek nincs lehetősége felvenni,vagy bedigitalizálni,vagy valamilyen módon majd megosztani?
Mert én nem tudom majd nézni a közvetítést,viszont kibaszottul érdekelne a dolog. :)
Sztem tuti h nem Ronnie fog nyerni,de abban reménykedem h nem is a Cutler...

Real eyes realize real lies!

(#2496) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Amúgy ezt a Mr. Olympiát ha nem a pénz lenne az úr, simán a Dennis Wolfnak kéne nyernie. Egyedüli hibája, hogy kevés a vádlija, és hogy a Martineznek szálkásabb a segge és a combhajlítója. Mindenkinél szélesebb és nagyobb a válla, mindenkinél keskenyebb a dereka, a combfeszítője qrva nagy és keresztszálkás, a hasa kicsi, nincs rajta se zsír se víz.
De nem ő fog nyerni, mert még újonc, valszeg még az első háromba se jut be (nem merték kihívni összehasonlítani a Cutler/Coleman/D. Jackson/V. Martinez négyessel, mert akkor egyértelmű lett volna, hogy kinek kell nyerni).
Amúgy a nagy ászok most sztem elég szarok, a Cutler tiszta víz, a Ronnienak nincs baloldala, a hasa mint egy bojler, a Martinez is vizes és még talán a Dexter Jackson sem olyan szálkás, mint az előző években.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2497) do3om válasza Möhe (#2490) üzenetére


do3om
addikt

Majd elmúlik magától.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2498) fLeSs válasza Pópa (#2494) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én igen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2499) do3om válasza Pópa (#2494) üzenetére


do3om
addikt

Nekem elég kevés mellékhatása volt, és ami volt nem nagyon zavart.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2500) Foglalt név válasza fLeSs (#2491) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az arca is csak azért tűnik másnak, mert levágatta a haját. Én örülök, hogy vannak még ilyen full naturál emberek és nem csak a sok növis szánalompatkány ;] :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.