Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3051) do3om válasza Bubee82 (#3048) üzenetére


do3om
addikt

Talán egy csajnál fokozódik mindenek a hatása. :F

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3052) Bubee82 válasza do3om (#3051) üzenetére


Bubee82
őstag

Jajmár. Ne legyél ennyire naív. Ez annyira átlátható h jobban nem is lehetne az.

Na mind1, hagyjuk...

(#3053) do3om válasza Bubee82 (#3052) üzenetére


do3om
addikt

Tudom, de mondom hátha.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3054) LOTR válasza Bubee82 (#3048) üzenetére


LOTR
addikt

nekem lábedzés után a combomban mindig ilyesmi érzés van, pedig nem eszek semmi tápkieget, fehérjén és vitaminokon kívül, biztos a víztől ...

One Ring to rule them all

(#3055) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3037) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ne sértődj be :P (Hat az anyag? ;]) Trennit kár nyomni egyelőre, kezdő (meg 2.) qrának nem szabad használni, illetve felesleges, szvsz.. Ezt akartad írni te is amúgy :R

Szerintem teszto a legjobb :R

(#3056) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Tudom, hogy itt senkit sem érdekel a koxon kívül semmi, de azért szólok, hogy kapható scitec whey prot. prof. nagy kiszerelésben is. Ha elfogy az ON, lehet kipróbálom.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3057) Lavves válasza L|zsidoboz (#3056) üzenetére


Lavves
tag

A táblázatban a sima, vagy a prof változat eredményei vannak?

(#3058) L|zsidoboz válasza Lavves (#3057) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

a sima régi

Good to be good, but better to be lucky.

(#3059) fLeSs válasza L|zsidoboz (#3056) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és hol látsz nagy profot?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3060) L|zsidoboz válasza fLeSs (#3059) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

fitness expressben.
Tesztoszteron.hu-s hírlevélben volt benne.
ehun vané

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3061) fLeSs válasza L|zsidoboz (#3060) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nincs raktáron.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3062) L|zsidoboz válasza fLeSs (#3061) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Mogyorós csoki már van. Gondolom nemsoká jön a többi is.
Valószínű nemsoká lesz bb.shopban is, csak gondolom ott nagyobb felhajtást csinálnak majd neki.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3063) LOTR


LOTR
addikt

van valaki aki szokott vagy sportikától rendelni bp-en, esetleg kaposvár környékén?
azért kérdezem, mert lassan talán meglesz a 3% kedvezményem, és ha más nem akar, csak pár ezer ft-ért rendelni, az is segítség lenne, hogy minél előbb összejöjjön még több kedvezmény, meg pár száz ft-tal olcsóbb is lenne a cucc mindenkinek

One Ring to rule them all

(#3064) LOTR válasza LOTR (#3063) üzenetére


LOTR
addikt

szokott vagy szeretne rendelni - akart lenni

One Ring to rule them all

(#3065) do3om válasza L|zsidoboz (#3056) üzenetére


do3om
addikt

Amíg van on 20,9-ért addig úgyis az a jó.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3066) LOTR válasza do3om (#3065) üzenetére


LOTR
addikt

ha koxshopból rendelsz, akkor azért hova kell menni?

One Ring to rule them all

(#3067) do3om válasza LOTR (#3066) üzenetére


do3om
addikt

Már nem tudom mi a körzete, de ilyen nagy cuccal nem hiszem hogy az egész várost bejárja.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3068) L|zsidoboz válasza do3om (#3065) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ja, még nekem is van otthon 4-5 kiló. Csak mire elfogy, sztem Szegeden nem kapok 21ért ON-t.
Meg azért írtam be, hátha valamelyik balek vesz belőle, és legalább tudtam volna, hogy melyik íz jó vagy nem jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3069) Lavves válasza L|zsidoboz (#3068) üzenetére


Lavves
tag

;]
Közben megérkezett a shop-ba is.

(#3070) Boci_83


Boci_83
őstag

Mi az? Pici rózsaszin szögletes egy kigyó van az egyik oldalán amit fejbelőttek egy nyilvesszővel, és nem C vitamin.
A srác elmondása alapján ez az erőssebbek közé tartozik!?

**********

(#3071) Markgx10 válasza Boci_83 (#3070) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez pl. pici, rózsaszín és szögletes, de nem hiszem, hogy lenne rajta kígyó: :U [link] Nagyjából ez a thaiföldi Naposim.

Egyébként először azt hittem viccet írsz, azok szoktak úgy kezdődni, hogy "mi az? pici rózsaszín..." :D

(#3072) God Vazzeg válasza Boci_83 (#3070) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha ez az: [link] akkor ez a british dispensarys anabol, és teljesen jó, ugyanaz mint a naposim, csak "elvileg" tisztább cucc ;) Nekem fájtak az izületeim tőle :D

(#3073) Boci_83 válasza God Vazzeg (#3072) üzenetére


Boci_83
őstag

Hasonlit mind kettőre de :( nekem a fogamzás gátló jutott eszembe egyből.
A kolega egy hónap alatt 17Kg-ot szedett fel, és le nem lehet lőni a konditeremben. Lehet hogy ez ennyire jó lenne? Iszonyat sokat fejlődött méretekben is és erőben is...

**********

(#3074) Markgx10 válasza Boci_83 (#3073) üzenetére


Markgx10
őstag

4 hét alatt 17kg-ot???????? :Y Megkérdezhetnéd (vagy ha tudo, leírhatnád), hogy erőben mennyit fejlődött és pontosan mi a szer neve (ezt meg lécci kérdezd meg) ;]

(#3075) God Vazzeg válasza Boci_83 (#3073) üzenetére


God Vazzeg
veterán

17kg még koxxal se normális.. Vagy nagyon kezdő a srác.. Ne irigyeld tőle, lesz ez még máshogy is, gyorsan jött izom gyorsan is megy :D Meg nem is izom az, hanem víz meg zsír, mert 1 hónap alatt lehetetlen ennyit izomban felszedni (gyanítom 1 év alatt is nehéz lenne, koxxal! ;) )

(#3076) Boci_83


Boci_83
őstag

Én sem azt mondtam hogy 17 kg izmot szedett fel, hanem ennyi súlyt. Utánnajárok mi is ez pontosan...
Nem irigylem, hisz én is tudom miféle dolog ez, de nagyon szembetűnő a változás, és gondoltam utánna érdeklődöm ennek köszönhető, vagy sem. Egyébként kezdő a fiú, és valószinű hogy ez nélkül is elég szép eredményeket ért volna el, mert jó genetikája lehet a srácnak, és egy kreatin kura is sokat dobott rajta nagyon korábban. Meg elmondása alapján, eszik is mint a ló...

**********

(#3077) harry válasza Boci_83 (#3076) üzenetére


harry
veterán

Akkor tudunk neki gratulálni, hogy kezdés képpen ilyen szarokkal bassza tele magát. Amúgy hány éves? Magasság/súly?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3078) bandus


bandus
veterán

tajgetosz mé' nemelérhető? :U vagy csak én vayok balfasz? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3079) harry válasza bandus (#3078) üzenetére


harry
veterán

Honvágyad van? Ugorj le az egyetem tetejéről ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3080) do3om válasza harry (#3079) üzenetére


do3om
addikt

:R
:D :D
Ez jó volt.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3081) LOTR


LOTR
addikt

mivel pangás van felhozok egy témát ami újabban elkezdett érdekelni
észrevettem, hogy fogy a pénzem... ami ugyan nem meglepő, de a fő oka az, hogy többet eszek, ami ugye nem olcsó, pl ma már megettem 5 vagy 600g húst (nem nyersen mérve, hanem elkészítve), és még vissza van 1 étkezés, ezen kívül 2 turmix is volt már
vajon van értelme ennyit enni? - jó persze az evés által okozott örömérzetet most ne nézzük, csak fejlődés szempontjából
ha naponta csak pl 400g hús menne, az mennyivel olcsóbb lenne már, és nem hiszem, hogy ezzel arányosan rosszabb lenne a fejlődés üteme
valami értelmes véleményt -többet is- szívesen meghallgatnék

One Ring to rule them all

(#3082) L|zsidoboz válasza LOTR (#3081) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én pl. úgy sporolok, hogy szoktam májat és halat is enni.

Bandus: Te vagy béna, ma már ne igyál többet. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3083) God Vazzeg válasza LOTR (#3081) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki kell próbálni, de lehet veszítesz a tömegedből ;) Én 400g húst se eszek naponta, látszik is rajtam :O :D

(#3084) Lavves válasza LOTR (#3081) üzenetére


Lavves
tag

Most vettem meg Anita Beannek a táplálkozásos könyvét,
amit mindenhol ajánlanak. (~1300huf szóval nagyon megérte,
igaz wcpapírra nyomtatták :DDD )
Ő is azt írja felesleges ennyit enni, mert nem épül be,
legalábbis naturálon... :U
Ráadásul a mintaétrendekben növényi fehérjével is számol.

[ Szerkesztve ]

(#3085) LOTR válasza God Vazzeg (#3083) üzenetére


LOTR
addikt

ennél több húst diétakor sem ettem, és szerintem ez volt az utolsó ilyen hetem -nem kifizetődő ez nekem-, de ha jól emlékszem talán már korábban is írtam, hogy szerintem felesleges ennyi húst megenni -csak érdekelt a ti véleményetek is-, valószínűleg úgysem tud ennyi hasznosulni
2 turmix 40-50g fehérje, 600g hús 120-150g, ez összesen 160-200g, azt hiszem maradok 100-150g-nál így 80kiló környékén

One Ring to rule them all

(#3086) BÁ Nutrition válasza LOTR (#3085) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te az elmult kb 3 evben egy kepet se birtal benyomni magadrol, szoval ez alapjan itelve total felesleges lehetett barmennyi hust megenni.

amugy meg montammar hogy nem kell mindent elhinni ami a bb.hu-n van. ha nem olyan a genetikad akkor tok mindegy mennyi hust eszel meg naturalban. en kiprobaltam napi 600gr feherjet is es semmi valtozas nem tortent.. szoval naturalban foleg ha dolgozol is akkor 100 felett mindegy szvsz. de majdnem kokszal is. igazabol a versenyzok is a dietanal figyelnek oda jobban a dolgokra..
es ok nem annyi cuccost tolnak mint az atlag halando...
ha a novit nem szamoljuk akkor is kb minimum5-6 kuranyi adag bemegy egy felkeszuleskor
es ez nem az a szint mikor a bunny magyarazta hogy a hulyegyerek beszed 200db napcsit akkor hogy orulhet a 10 kilo sulytobbletenek mert ugyse izom csak viz. majd ha nyom egy 8 honapos kurat akkor magyarazza meg neki.. mert kb 2szer akkora lesz mint bunny novivel meg kakaoscsigaval ;]

jah Marknak is akartam irni valami:
kabbe :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3087) fLeSs válasza LOTR (#3085) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én most kezdtem el tömegelni, 400 gr ch, 180 gr fehérje, 40 gr zsír (most olvastam el Anita Bean könyvét is).

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3088) LOTR válasza BÁ Nutrition (#3086) üzenetére


LOTR
addikt

hm, az az 1 db kép az össesen 3-3 db before-after kép
persze, nem tettem be ide publikusan, csak privátban küldtem annak aki kérte

One Ring to rule them all

(#3089) Bubee82 válasza LOTR (#3088) üzenetére


Bubee82
őstag

Valahol BÁnak is igaza van, de azért ha eredményt akarsz elérni akkor inkább egyél kicsit többet mintsem kevesebbet. Én se voltam híve a tömjük ami belefér vonalnak, mindig alacsony költségvetésből gazdálkodtam. Az pedig természetes h minél fejlettebb vagy annál nagyobb az igény, e felett nem mehetsz el. És ezt a szervezeted jelzi számodra, azzal h jobban éhezik, nagyobb étvágyat gerjeszt. Ezért van az is h most ennyi elfogyott holott nincs vége a napnak. Ez velem is megesett. Nekem most 1 kiló hús éppen elég. Többet is meg tudnék enni, de nem kell.

Ahogy BÁ mondta, nem kell mindent elhinni a nyúlnak. Az a fontosabb h tested hogy reagál. Semmi sincs ok nélkül.

(#3090) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3089) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"szervezeted jelzi számodra, azzal h jobban éhezik, nagyobb étvágyat gerjeszt"
Jaja, ezt én is észrevettem, én szabályosan dührohamig eltudok menni ha nagyon éhes vagyok, értsd: volt múlt héten olyan napom, hogy délben reggeliztem, mert nem volt rá időm.. Asszony közölte: "kicsit nyűgös vagy ma.." :D Épp csak szét akartam verni az ügyfélpultot a munkaügyi központban :DDD

(#3091) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#3092) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#3086) üzenetére


Markgx10
őstag

Kussoljál, bazzeg! :(( ;] :D

Inkább arról regélj, hogy mikor jössz haza, kötsög? Akkor lehetne Bpesten egy kisebb topiktalit rendezni, valami sörözőben vagy pizzériában vagy valahol. :U Akkor ki lehetne beszélni ezt a koksztémát rendesebben. :D

De komolyan senki nem akar topiktalit? Az eddigiek szerintem faszák voltak nagyon, de mostanság senki nem emlegeti. :F

(#3093) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3092) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Superbodyra megyünk haverral, szerintem asszony is jön :D Te jössz? :U Én akartam menni Debrecenbe is, de egyedül nem megyek, mindenki visszamondta :O

(#3094) LOTR válasza Bubee82 (#3089) üzenetére


LOTR
addikt

ezt már Bá-nál sem értettem, mit nem kell elhinni a bunnynak?
mostanában nem olvasom edző válaszolt, sőt semmilyen hasonló, meg gyúrós témájú oldalt sem

One Ring to rule them all

(#3095) Bubee82 válasza LOTR (#3094) üzenetére


Bubee82
őstag

Akkor húzzál kockulni :(( ;] :K

(#3096) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Hupp hupp :K

(#3097) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3093) üzenetére


Markgx10
őstag

Ammeg mikor lesz? :U

Bubi: te nem szerecc találkozózni? :F :D

[ Szerkesztve ]

(#3098) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3097) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nov 3 ;) Bubee (Bibee :DDD) már csak ilyen, 2 éve könyörgök neki, hogy láthassak végre nagydarab embert, de nem adja meg ezt az örömet :( :O :D

(#3099) Bubee82 válasza God Vazzeg (#3098) üzenetére


Bubee82
őstag

Az a baj h engem egyedül csak a pénz választ el attól h találkozókra és versenyekre járjak. Amúgy szívesen megtenném. Csornára is csak azért megyek el mert nincs messze. Ez van sajnos. Minden pénzem ebbe a szar sportba teszem :( :U

God:

Kurvára nem vagyok "nagydarab". De leszek, ígérem :K

[ Szerkesztve ]

(#3100) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3099) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is így vagyok, egyelőre :R Tudom hogy leszel, benned minden megvan hozzá ;)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.