Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) Boxer001 válasza bandus (#3150) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ő már a menthetetlen szánalmas toprongy kategória. ;] :D
Valaki nem tud egy módszert, ami levisz a terembe edzeni? A melót nem hagyom abba, azon kívül kéne egy módszer. :D Hetek óta csak húzom a témát, mire hazaérek melóból, már nem visz le a lélek, persze előző nap meg "majd holnap meló után..." :U
Mondjuk a motiváció is csak annyi van, hogy hiányzik a dolog, jó lenne edzegetni, de nem várok úgy semmit az egésztől, mert nem is fogok semmit beleáldozni, max egy kis időt, azt a heti 3 alkalmat, pénzben is max a bérletet, semmi más, mert amennyit csak tudunk, félrepakolunk... :)

(#3152) God Vazzeg válasza AMD Power (#3146) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én még kiskoromban toltam, jó volt, mer sokat nőttem tőle :P :DDD

(#3153) bandus


bandus
veterán

megszületett a nagy ötlet tavaszra (büszke szmájli)
lesz egy animal pump+animal test kombó, és ezután levezetésnek egy animal m-stack.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3154) bandus válasza bandus (#3153) üzenetére


bandus
veterán

módisítva :D
2 animal pump és 2 animal stak :) ebay-en meglehetősen olcsóak. ez így kb 18k-ba fog fájni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3155) God Vazzeg válasza bandus (#3154) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És mit vársz tőle? :F

(#3156) bandus válasza God Vazzeg (#3155) üzenetére


bandus
veterán

ez jó kérdés :) februárig csak kaja + fehéje lesz, utána tervezem ezeket 8 hétre, vagy márciustól esetleg. nyárra 40es kart szerenék, ez a konkrét cél. szóval azt várom tőle, hogy ehhez hozzásegítsen :D (bár tudom, hogy ez nem valami nagy cél, és enélkül is el lehetne érni, de kíváncsi vagyok)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3157) Boxer001 válasza God Vazzeg (#3155) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerény véleményem szerint túl sokat... :U Nem hiszem, hogy ér az egész 18k-t, de ő tudja.
bandus
Azt a célt 18k kidobása nélkül is eléred. (annyi pízből már majdnem megvan a repjegyem ;] nem a tajgetoszra :D )

[ Szerkesztve ]

(#3158) bandus válasza Boxer001 (#3157) üzenetére


bandus
veterán

najó, az még sokára lesz. inkább úgy fogalmaznék, ha akkor olyan hangulatom lesz, és még pénzem is, akkor ezt fogom venni. későbbre meg m-stak és test :)
Disszidálással hogy állsz?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3159) Boxer001 válasza bandus (#3158) üzenetére


Boxer001
veterán

Addigra még kb 100x fog változni, hogy mit akarsz. :D Mostanság te se voltál rajta ezen az edzés témán, jól sejtem? :D Az a baj, hogy tanulás címen csak vedelsz. :( Szép...nagyon szép. :( :D
Azon vagyunk folyamatosan, a terv, hogy április elején integetünk... :) Ez a legfontosabb jelenleg, az első számú misszió. :D

(#3160) bandus válasza Boxer001 (#3159) üzenetére


bandus
veterán

akkor addig még egy topiktalit be kell iktatnod :)
edzeni nem edzettem kb június 25. óta :( de anyu aztmondta kifizeti a bérletem, ha nem eszek ilyen "szarokat". szval titokban kell megbeszélnem unokatesómmal,hogy küldjön nekem amcsiból :D novemberől meg visszaállítom a kaját, meg mindent, és megállíthatatlan fejlődésbe kezdek remélhetőleg :D
a suli meg egész jól megy, nincsenek szar jegyeim, annak ellenére hogy azért vedelésből is kijut :D remélem neked is összejön áprilisban :R bizonyos anyagi hátteret kívántok megteremteni, vagy kinnt is maradnátok?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3161) Boxer001 válasza bandus (#3160) üzenetére


Boxer001
veterán

Hát az se most volt, akkor én a majd 2 hónapos kihagyásommal nem is vagyok olyan tré. :D Hajrá az újrakezdésben. ;) Most már én is lerángatom magam a terembe, csak 1x kell sikerülnie, ha a bérlet ki van fizetve, muszáj lejárni. :D Topictali...hát, még elválik, lehet...:) Ha jól megy a suli vedelés mellett is, akkor meg grat. :D
Nem látom értelmét a gyűjtögetésnek, ha visszajönnénk x idő múlva, akkor se lenne jobb, folytatni kéne ugyanezt, esetleg ha vállalkoznánk, de ahhoz meg itt szintén nem sok kedvem van, abban bízom, hogy kint megtaláljuk a számításainkat...tehát én maradnék, de ez sok mindentől függ, ahhoz tényleg jól kell majd kint éreznünk magunkat, pontosabban jobban, mint itt...kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

(#3162) LOTR


LOTR
addikt

sportikáról szeretnénk rendelni, egyik haveromnak kéne valami myomax szerű cucc, egy bsn vagy on vagy valami hasonló terméket ajánljatok már légyszi
kösz

One Ring to rule them all

(#3163) God Vazzeg válasza LOTR (#3162) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Myomax teljesen fasza, de jó is lenne, ha egyszer lenne rá kess, hogy normálisan tolhassam :R

(#3164) God Vazzeg válasza Boxer001 (#3161) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jobban fogjátok magatokat érezni, mindenhol normálisabbak az emberek mint itt. Meg elismerik ha törekvő és céltudatos vagy, itt meg csak sz@rakodik mindenki veled, ha ilyen vagy, mert írigyek :(

(#3165) Boxer001 válasza God Vazzeg (#3164) üzenetére


Boxer001
veterán

Valahogy én ebben teljesen biztos vagyok, pedig még kint se vagyunk. :) Ez egy rakás szar, nulla, rossz ezt leírni, itt születtem, de nem arra, hogy itt is kelljen szenvednem, viszlát. ;] :D Vesztenivalónk nincs (a semmit amúgy is röhögve bármikor elveszítem ;] ), csak nyerni megyünk ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#3166) LOTR válasza God Vazzeg (#3163) üzenetére


LOTR
addikt

de az nincs sportikán, úgyhogy azért kéne valami más sportikáról

One Ring to rule them all

(#3167) God Vazzeg válasza Boxer001 (#3165) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én németbe jártam ki sokat, és mindig nagyon jól éreztem magam, sokkal nyugodtabb volt kint lenni, mint itt.. Szinte rossz volt visszajönni, egyedül a csajok miatt érte meg :D 1 szép csajt láttunk kint, az is magyarul szólt vissza, mikor megdícsértük az aldiban :D

(#3168) bandus válasza LOTR (#3166) üzenetére


bandus
veterán

miért ragaszkodsz ennyire a spotrikához?
amúgy amiket felsoroltál gyártót, azok közül bármelyik mrp jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3169) God Vazzeg válasza LOTR (#3166) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rendelj máshonnan :D

(#3170) AMD Power válasza Boxer001 (#3147) üzenetére


AMD Power
titán

Persze ,hogy nem. ;)

Nitrox-tól nem ment a hasa senkinek?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#3171) Boxer001 válasza God Vazzeg (#3167) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor ülj be a Bömösbe, aztán menekülj innen, ne nézz hátra. :D
Hogy legyen egy kis onféle is :D, nyomhatnék én most fehérjét slágerkoxokkal, vagy tesztóval is, biztosan nőnék is, de most ez a téma "picit" fontosabb, remélem, hogy majd kint összejön normálisan (koxolni nem fogok, max pár kúrát, ha nagyon nem akarja az igazságot ;] pszt asszonynak egy szót se :D) , aztán edzegethetek is (a sok meló mellett valamilyen szinten), sőt még ON fehérjét is tolhatok akár kreatinnal is, meg ehetek annyi húst, amennyit csak akarok...és talán még depressziós se leszek...hogy ez a kurva élet csak arról szól, hogy csökkentett módban éljek mindig... :)

[ Szerkesztve ]

(#3172) fLeSs


fLeSs
nagyúr

bádibildernél eléggé elbaszták a rendszert. nekem 10%-os kedvezményem volt eddig.
most ezt eltűntették, helyette felemelték a cuccok árát 6%-kal, majd adtak rájuk egységesen 6% kedvezményt. :D qrvajó. így most végülis ugyanannyiért veszem a tápkieget (a lényeget, vagyis a fehérjét), mint bárki más (akár pöcsfejű gizi, aki életében eddig egy kulcstartót vett náluk), mert ezekre a termékekre nem jár a 10% vip-kedvezmény, miközben kitudja mennyi lóvét elköltöttem már náluk.
hát ezt kurávra elbaszták, fel is baszta az agyamat a dolog, úgyhogy mostantól a fitnessexpresstől rendelek.
remélem olvassa vmelyik bodybulderes! ezt elbasztátok!

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3173) Boxer001 válasza fLeSs (#3172) üzenetére


Boxer001
veterán

:D A vége tetszett, jól "megmondtad". :C :D Bazzeg erre szerkeszted? Pedig az úgy volt jó. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#3174) bandus válasza Boxer001 (#3173) üzenetére


bandus
veterán

mivótaz, mivótaz? :D jöhet priviben :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3175) LOTR válasza bandus (#3168) üzenetére


LOTR
addikt

mert kell on fehérje is, és az ott van olcsón

One Ring to rule them all

(#3176) God Vazzeg válasza Boxer001 (#3171) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindig abból kell kihozni a maxot, ami van, én vagy 2 évig semmi tápkieg mellett csináltam az edzéseket, és viszonylag fejlődtem is, sőt mostanában is van olyan hogy 1-2 hétig nincs még fehérjém se, de lexarom, ez van és kész, az edzést ugyanúgy csinálom, oszt mindig volt valahogy, ezután is lesz :D Mi nem a tápkiegektől vagyunk gyúrósok, hanem az akarattól, és a kitartástól, úgyhiszem.. :R

(#3177) Boxer001 válasza God Vazzeg (#3176) üzenetére


Boxer001
veterán

No comment... :R
bandus
;]

(#3178) fLeSs válasza Boxer001 (#3173) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mivan bazze, itt nyomkodok a gép előtt az F5-öt? :D
egyébként itthonról már csak fehérjét rendelek, minden mást jobban megéri kintről hozatni.
vitamin/ásv. anyag/glutamin/bcaa/slágerkoksz/stb. bakker fele/harmadannyiba kerül az usaból huzatva, mint itthon, még ha vámot kell fizetni, akkor is, ez a vicc az egészben.
b@sszák szájba.
egyébként most, hogy a fehérjék árát is ennyire megemelték asszem megsasolom, hogy azzal hogyan is áll az usa.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3179) Boxer001 válasza fLeSs (#3178) üzenetére


Boxer001
veterán

;] :D
Jól is teszed, nem szarja senki se a pénzt. :R :D Juttassátok csődbe a shopot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3180) God Vazzeg válasza fLeSs (#3178) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én csak fehérjét meg kreatint tolok ami tápkieg, de ha olcsó "cuccot" is tudsz, egyezkedhetünk :DDD (Viccelek természetesen :R)

(#3181) bandus válasza fLeSs (#3178) üzenetére


bandus
veterán

énis pont most néztem ezeket.. tavaszra az animal cuccokat is unokatesómmal küldetem majd haza.. feleannyiból megvan az egész :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3182) fLeSs válasza bandus (#3181) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sajnos a fehérjét még mindig nem éri meg usaból rendelni.

és angliából sem.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3183) ithomas válasza fLeSs (#3172) üzenetére


ithomas
őstag

Amúgy a shopnál a rendelés mellé már te sem kapsz semmi pluszt?
Mert régen mindíg adtak vmi kis ajándékot bármilyen értékben is rendeltem,proteincsoki,minta,toll vagy valami...mostmeg hónapok óta semmi nincs,pedig utoljára is 15 ezret hagytam náluk.
Nem mintha követelőzni akarnék de azért ne fejlődjünk már visszafele...én is otthagytam jópár tíz(száz?)ezret náluk...

Real eyes realize real lies!

(#3184) fLeSs válasza ithomas (#3183) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én is régen kaptam tőlük ajándékot.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3185) LOTR válasza fLeSs (#3184) üzenetére


LOTR
addikt

nekem sem küldték el a támadás dvd-t pedig írták, hogy a csomag tartalmazni fogja

azóta úgy vagyok vele, hogy kb 1 vagy 2 száz ft-tal többért -több doboz vitamin esetén-, de bemegyek és megveszem az itteni fitness pontban
ja, és itt kaptam támadás dvd-t

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#3186) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#3171) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

itt meg majd az lesz a bajod ha egy evben csak 5 millat tudtok felrerakni. es haborogsz majd hogy a mocskok azok 10et 20at, en miert nem?
;]

meg hogy neked kell megvenni a 3 eves bmw-t mert az ujra nem fussa ;]

stb. ahogy bunny mondana :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3187) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#3186) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD
Ez így már nagyon megfontolandó, de valahogy csak kibírjuk. :( ;]
Már régen aludnék, HA nem fájna az egész arcom egy fogam miatt... :(( :W

(#3188) Boglya válasza fLeSs (#3172) üzenetére


Boglya
senior tag

Én eddig shopból mindig rendeltem, most személyesen vásároltam és adtak egy pontgyűjtő kártyát (30ezres rendelés felett adják v mi) és így a személyesen vásárolt cuccok értékének 10%-át megkapom ajándékpontokban. A baj csak az h ez 2 hete volt, de még nem kaptam meg az ajándékpontjaimat:D, majd ha legközelebb kell valami, rákérdezek előtte.
Fehérjét meg ahogy néztem csak a legdrágábbakat érdemes USA-ból hozatni, pl 100% natural whey vagy kazein.

(#3189) Boglya válasza bandus (#3158) üzenetére


Boglya
senior tag

Sztem ezekre a cuccokra csak kidobod a pénzed. Az animal pak jó vitamin, azt használom, de a többit nem venném meg. Az M-stak annyit csinált, h nem tudtam tőle aludni, más nem történt. Stak2-t ezek után már nem próbáltam, de az se lehet egy nagy durranás.
Testről meg eddig nem is hallottam, lehet h az jó.

(#3190) God Vazzeg válasza Boglya (#3189) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A test az jó, főleg a női ;) :DDD

(#3191) Boglya válasza God Vazzeg (#3190) üzenetére


Boglya
senior tag

Tudtam h erre a mondatra valaki rá fog szállni:D.
Jah és figyelem, egy-két hardcore testépítőszer eladó, akit érdekel, írjon privát üzit.

(#3192) Markgx10 válasza Boglya (#3191) üzenetére


Markgx10
őstag

Írtam, vaze, remélem akciós áron kínálsz pár kiló szárazizmot ;] :D

(#3193) bandus válasza Boglya (#3189) üzenetére


bandus
veterán

elgondolkodtató, kzben végig ezen agyaltam este is :)
az animal pumpot tuti kipróbálom, egy haver ajánlotta, és külföldi fórumokon is elolvastam 4-5 írást róla, mindenki dícsérte, szóval ez a biztos pont. a többit azok alapján válogattam, hogy az animalpak oldalán mit mihez ajánlanak, de akkor még egy kis fórumolvasás következik. köszi az infot :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3194) Boglya válasza Markgx10 (#3192) üzenetére


Boglya
senior tag

Eltaláltad, szárított hússal üzletelek:D.

(#3195) Boglya válasza bandus (#3193) üzenetére


Boglya
senior tag

Sztem inkább azt az oldalt nézegesd amit Bubee is linkelt [link], itt elég sokan szokták értékelni a termékeket. Pl sztem sizeon+superpump jó kombó lehet, én ki fogom próbálni. Meg ha már úgyis amcsiból hozatsz cuccot, a drive+rpm kombó is elég ütősnek tűnik.

(#3196) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A tegnap esti felháborodásomnak hangot adtam a musclebuilder fórumon is, kíváncsi vagyok a reakciókra.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3197) bandus válasza Boglya (#3195) üzenetére


bandus
veterán

drive+rpm melyik gyártótól származik?

már megvan :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3198) God Vazzeg válasza fLeSs (#3196) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki leszel tiltva :P :DDD

(#3199) fLeSs válasza God Vazzeg (#3198) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha így lesz, akkor az mindent elmond az ottani vezetésről.
én egy értelmes és sokakat érintő témát dobtam fel, nem egy hülyegyerek vagyok, aki új reg-gel baromságokat magyaráz a fórumon.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3200) do3om válasza fLeSs (#3199) üzenetére


do3om
addikt

:R :R
Szerintem jol írtál.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.