Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16701) Vandit. válasza penene (#16699) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem az nem alapgyakorlat ami ennyire szétqrja az ízületemet. Pláne amióta kiugrott a vállam. Nyomok helyette mellről és kézisúlyzóval is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16702) nostrum válasza penene (#16700) üzenetére


nostrum
tag

Max egyet hagyok a héten, a Vasárnapot...
Ha több izmot fogok így veszteni mint zsírt, az hamar megmutatkozik az edzéseken, és akkor átgondolom még....

In space, no one can hear you scream...

(#16703) penene válasza Vandit. (#16701) üzenetére


penene
őstag

Nekem a mellből nyomás szivatta a könyök izületem. De azért élveztem. Csak rámszólt egy nagyon nagydarab csávó, hogy inkább nyomjak nyakból, mint keretben mellből.

Mondjuk valszeg igaza van, mert mellből nyomást igazán szabadsúllyal kényelmes csinálni, a könyökhelyzet túl rögzítve van keretben, és az kritikus pozícióban tényleg nem a legjobb.

Egyébként 4-5 éve meg a nyakból nyomásról beszélt le az akkor kondiedzőm, hogy ha már Schauermanos a hátam, akkor ne csesszem szét a nyakból nyomással jobban, a mellből nyomás nem terheli annyira...

Szóval akkor egyiket se kéne :DDD

(#16704) penene válasza nostrum (#16702) üzenetére


penene
őstag

Te érzed. De az is biztos, hogy nem fogható konkrétan semmi sem pl. az edzésszámra... Ha jó eredményt érsz el, nem tudható be csak ennek, és ha netán elmaradnak az eredmények, akkor sem evidens, hogy ez meg ez miatt... Azért remélem jó lesz:)

Vasárnap jó, menjetek kirándulni barátnőddel, piknik... :)))

(#16705) nostrum válasza penene (#16704) üzenetére


nostrum
tag

Pontosan, egy lightos túrázás van betervezve, :K ha Aigner Szili be nem szól addig....

Mod: Miaz hogy Schauermanos.... utánanézhetnék, de inkább mondd el Te...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#16706) harylmu válasza nostrum (#16705) üzenetére


harylmu
őstag

[link]
Elsőre...
[link]
Másodszorra...

[ Szerkesztve ]

(#16707) harry válasza paprika (#16682) üzenetére


harry
veterán

Na mi ez, nálad nem a pont az alapértelmezett mondatvégi írásjel? ;]

Nekem jelenleg
egy reggeli tesjavó scitec prof, 30g
nap közben 1-2 adat PT fehérje
1 daily vita min scitec multi vitamin
1 ca-mg scitec vitamin
c vitamin por formában, ez nem minden nap

Igazából az a baj, hogy ez amolyan szintentartó terv, mostanában nincs rendes étrendem, nincs itthon husi, és venni/sütögetni is lusta vagyok, edzeni meg főleg. De a héten vége a sulinak, utána írok már egy rendes étrendet, edzéstervet, és talán naplót is, és kezdődhet a diéta.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16708) penene válasza harylmu (#16706) üzenetére


penene
őstag

Köszi, ez nekem is jó, mert már nem is emlékeztem, hogy ilyenem van, most jutott eszembe. :)

Mondjuk 16 éves korom óta tudom, hogy van, de az ég világon semmit se csináltam rá.
Ja, de, jártam kicsit gyógytornára, ahol inkább fociztam.

Ja meg tök jó, hogy fel voltam mentve tornából, de a tesitanár a suli fociedzője is volt, és "saját felelősségre" nem hiányozhattam a csapatból. :DDD Régi szép idők... foci... de szép álom lenne újra... Talán jövőre is megpróbálom. ;]

(#16709) God Vazzeg válasza nostrum (#16697) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ááá nekem az arcom fogy be a legvégén :D Nem is tudom mennyire kellene lefogynom hogy a mostani trend szerint "jóképű" legyek. Szerintem vagy 70kg-ig :DDD Hasamról lemenne 2-3kg akkor már okés lenne nálam is, de sajna ez nem így megy, szóval szerintem le kellene fogynom vagy 90kg környékére mire elfogadható hasam lenne :K

(#16710) nostrum válasza harylmu (#16706) üzenetére


nostrum
tag

Kösz... értem... :R

In space, no one can hear you scream...

(#16711) nostrum válasza God Vazzeg (#16709) üzenetére


nostrum
tag

Én voltam 70 kilós sokáig... 186 centivel...
Hidd el sokminden voltam csak jóképű nem (de ez persze mára megváltozott.... :DDD )
Majd azért az eredményeidről képeket nyomhatnál...

In space, no one can hear you scream...

(#16712) God Vazzeg válasza nostrum (#16711) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jelenleg pont ugyanúgy nézek ki mint tömegelve, csak kicsi vagyok :D Majd ha lesz mit fényképezni, akkor tolok egyet :K

Szerk: amúgyis nemrég volt bent egy kép ;)

[ Szerkesztve ]

(#16713) harylmu válasza God Vazzeg (#16712) üzenetére


harylmu
őstag

A kép.

(#16714) Foglalt név válasza harylmu (#16713) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez vlmi kereső bot? Nem tudom melyik szabadította a topicra, de truncate-t neki ;] :DDD

Megvolt az edzés, nem mondom, hogy nem érződik. Néha szerintem kell egy ilyen is, szinte felüdítő :)

(#16715) penene válasza Foglalt név (#16714) üzenetére


penene
őstag

milyen programot nyomtál?

(#16716) Foglalt név válasza penene (#16715) üzenetére


Foglalt név
addikt

Húzodzkodás szűken félig bicepszre. Ugyanez fordított fogással. Aztán széles fogással mellhez és tarkóhoz. Utána fekvő szélesen, szűken padot fogva. Sittes tolódzkodás+sima és has.

(#16717) penene válasza Foglalt név (#16716) üzenetére


penene
őstag

Ez otthoni edzés volt?

Van min húzóckodnod + tolóckodnod? irigyellek.. :)

[ Szerkesztve ]

(#16718) Foglalt név válasza penene (#16717) üzenetére


Foglalt név
addikt

"Otthoni". A teremben voltam lent a koliban.(mondjuk nem mintha otthon nem lenne az emeleten terem ;] :DDD )

(#16719) paprika


paprika
aktív tag

Leírnám nektek a programomat amit egy nagyon jó ismerősöm! Fekvenyomó világbajnok állított össze nekem! Nevet nem írnék ....... :R

Szal az edzés 2+2 = 4 nap! Hétfő: Melll vállll Hát nap! Kedd: Bic -Tric - Láb! Has

Hétfő: Fekvenomás rúddal: 4 sorozat > 12> 10>8>8
30fokos Tárogatás: 4X 8
45fokos nyomás : 4 sorozat > 12>10>8>8
Áthúzás: 2x 12

Váll: Oldalemelés kézi súlyjóval 4x8-10
Vállból nyomás kézi súlyzóval: 4 X 10

Hát! Húzóckodás 3 x amennyi megy
Hátgéppel nyak mögé húzás 4x8
Döntött törzsű evezés 3x 8

Kedd: Bicepsz: Egyenesrúddal v Francia rúd 5x8

Koncentrált bic : 4x8

Tricepsz: CSigás letolás 4x10
Homlokra engedés 4x8
Lórúgás 3x10

Láb: Guggolás 4x10
Hack gépes guggolás 3x8
Lábtoló gép:4x8
Lábnyújtás 4x10

Szerda pihi van! CSütörtökön előről az egész! Tom h soknak tűnik de nem voltam se túledzett meg semmi! Szépen fejlődök tőle!

Vélemények? .... :R ;]

(#16720) LOTR válasza paprika (#16719) üzenetére


LOTR
addikt

most "erőemelő" akarsz lenni, vagy "testépítő"?

One Ring to rule them all

(#16721) penene válasza paprika (#16719) üzenetére


penene
őstag

Comb bicepsz, vádli smafu? :)

Amúgy nem sok AB napra így fér be.
Amit "szarnak" érzek, az a mell és a hát együtt... kicserélhetnéd valamivel a B napról, mondjuk láb és tricepsz... akkor talán jobban tudsz nyomni a két nagy izomra, de ahogy érzed.

[ Szerkesztve ]

(#16722) paprika válasza LOTR (#16720) üzenetére


paprika
aktív tag

Ez testépítő program de mivel megvan a Szakedzői ezért vágja a testépítést is! Ui: Kathi Béci! ....... Ennyit erről! :R Mondjuk egy erőemelő terv nem így néz ki! ............ :R Láttál már erőemelő vagy fekvenyomó tervet? ......... :R Ui: ;] A fekvenomók is majdnem úgy eddzenek mint a Bodysok!:D :C

(#16723) paprika válasza penene (#16721) üzenetére


paprika
aktív tag

Van Vádli is de mivel itthon 1 kaki pincében nyomatom ! Megjegyzem! Lángvágóval csináltam tárcsákat! :D :R ;] Ezek a feltételek vannak! De legalább csinálom!

(#16724) LOTR válasza paprika (#16722) üzenetére


LOTR
addikt

1. láttam
2. az a majdnem nagyon sokat számít
3. tudok mondani világbajnok testépítőt aki teljesen másmilyen edzéstervet javasol

mit is akarsz most?

One Ring to rule them all

(#16725) harry válasza paprika (#16722) üzenetére


harry
veterán

Ha olyan nagyon jó a terved, akkor mi a francért kérdezed meg a véleményünket? És szabadulj már meg a rohadt felkiáltójeleidtől, nem tudsz írni, vagy mi van?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16726) paprika válasza LOTR (#16724) üzenetére


paprika
aktív tag

Jó nem fogok ám vitázni! :) Nekem ez nagyon is bejött ! :R Nem érzem szükségesnek a változtatást! :R

(#16727) P00By válasza paprika (#16726) üzenetére


P00By
nagyúr

Viszlát! ;]

(#16728) paprika válasza harry (#16725) üzenetére


paprika
aktív tag

Most miért megy a kötekedés? :) Nem lehet véleményt kérni?:) Öcccsééém :W

Kiv voltam ki mit gondol! Ha baj többet nem írok.!

[ Szerkesztve ]

(#16729) LOTR válasza paprika (#16728) üzenetére


LOTR
addikt

a stílussal van baj.....

One Ring to rule them all

(#16730) paprika válasza LOTR (#16729) üzenetére


paprika
aktív tag

Jó télleg K * csögügül írtam ! Bocska ! Nade nem akarok offolni:) :R

(#16731) harry válasza paprika (#16728) üzenetére


harry
veterán

De nem érted? Minek kérsz véleményt, ha utána leszarod?
"megvan a Szakedzői ezért vágja a testépítést is! Ui: Kathi Béci! ....... Ennyit erről!"
Nem kételkedem Béci szakértelmében, nem azzal van a baj, hanem mi itt irkálunk, hogy szerintünk mit-hogyan, erre te meg jössz ezzel. Akkor ne kérdezd meg.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16732) Boci_83


Boci_83
őstag

Látom megy az oltás rendesen. ;]

**********

(#16733) harry válasza Boci_83 (#16732) üzenetére


harry
veterán

Neked is Viszlát ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16734) L|zsidoboz válasza Boci_83 (#16732) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez azért már a topik szégyene, mikor a Potter meg a Kocka barátja oltogatja az újoncokat.
Szegény Boxi ha ezt látná, biztos elsírná magát. :( ;]
Hova süllyedt ez a topik... :U :)

Good to be good, but better to be lucky.

(#16735) Foglalt név válasza harry (#16731) üzenetére


Foglalt név
addikt

Te meg örülj, hogy megtűrünk, ne variálj. Írta, ha baj, nem írt többet. Tessék: baj.
Viszlát!

JA!!!! ésmég! annyit!!! Van egy ismerősöm :R Kovács Pistike!!! .... Ennyi :R 11 éves! ;] Ha gondolod tanulhatsz! Tőle :) hogyan kell írni.... ! :) !nyelvtan! ;] Magyarul!!!

u.i.: ezután mindenki, aki e-mail-ben kapott valakitől egy sablon edzéstervet, BéCi aláírással, az itt fogja verni a mellét, hogy neki fekvenyomó világbajnok a haverja? ;] :DDD

(#16736) Boci_83 válasza L|zsidoboz (#16734) üzenetére


Boci_83
őstag

Szerintem meg semmit sem változik a topic. :DDD Viszonylag keveset irok, de folyamatosan olvasom a topicot. Irni csak a jobb napjaimon merek... :D

**********

(#16737) L|zsidoboz válasza Boci_83 (#16736) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Tartsd is meg ezt a jó szokásodat. :K ;]
Amúgy szerintem sokat változott a topik ahhoz képest, mikor elkezdtem ide írni.

Good to be good, but better to be lucky.

(#16738) Boci_83 válasza L|zsidoboz (#16737) üzenetére


Boci_83
őstag

Rendben. ;)

**********

(#16739) harry válasza L|zsidoboz (#16737) üzenetére


harry
veterán

Azért mert elkezdtél ide írni, elég baj :(
;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16740) Foglalt név válasza Boci_83 (#16738) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem azt mondta, hogy keveset írjál, hanem hogy ritkán ;] :DDD
Lecserélődött a társaság, csak néhány régi arc maradt, így nem is csoda, ha kicsit más. De emlékszem mekkora oltást kaptam első alkalommal, mikor ide írtam, pedig én sem vagyok mimóza :U

(#16741) L|zsidoboz válasza Foglalt név (#16740) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nekem emlékeim szerint az volt az első kérdésem, hogy a Daily onet szét kell rágni vagy egyben le kell nyelni. :))
Gondolhatod, hogy mi volt a reakció... :DDD

Akkor még volt Geli, Csudri, Janesz, Rambo...

Good to be good, but better to be lucky.

(#16742) penene


penene
őstag

ON: inkább nézzetek EBt. :P

(#16743) zeg válasza paprika (#16719) üzenetére


zeg
senior tag

Gondolom nem csak a kezedbe nyomtak egy fecnit, hanem a több alkalmas személyi edzés során volt elbeszélgetés, állapotfelmérés, ezért kaptál pont ilyen edzéstervet. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16744) BÁ Nutrition válasza Foglalt név (#16740) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te meg inkabb menjel bekaugetest csinalni vagy mikre adtad a fejed mostanaban. jah es a rakjarast is ajanlom! ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16745) vedini


vedini
őstag

jól leoltottátok paprikát ;)

mondjuk szerintem alapvetően nincs rossz eddzésterv, van egy-két ökölszabály ami mentén érdemes elindulni mikor eddzéstervet készít az ember, aztán onnantól kezdve lehet ill kell variálni
a legjobb ha már az ember rájött, hogy neki mi fekszik, és saját maga csinál egyet

a lényeg, hogy rendszeresen kell járni, helyesen végrehajtani a gakorlatokat, enni rendesen, pihenni, és folyamatosan figyelni a test reakcióit

aztán ez meg hogy épp a béci csinálta azt az eddzéstervet, az totál nem jelent semmit, egyik embernek bejön másiknak lehet kevésbé, szóval paprika, puding próbája az evés, csináld jópár hónapig (fél év), és ha gondok vannak akkor kérdezz, hogy mit s hogy, legalábbis az eddzéstervet illetően

workworkwork...

(#16746) harry válasza vedini (#16745) üzenetére


harry
veterán

Szerintem pedig van rossz edzésterv, ha valaki nincs képben az alapokkal. Így tehát ha minden nap lejár, vagy egy nagy izomcsoportot többször is eddz, vagy túl sok gyakorlatot akar csinálni. Illetve vannak az ennél bonyolultabb "hibák" is, mint a rendszeresen bukásig végzett gyakorlatok, és hasonlók. Persze ha valaki kezdő, akkor ezek még nem igazán számítanak az első pár hónapban, de azért idővel nem árt rendberakni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16747) vedini válasza harry (#16746) üzenetére


vedini
őstag

azért írtam az ökölszabályokat

én arra gondoltam, ha xy felmegy a bb.hu-ra vagy nagyobb testépítő portálra, és mondjuk elkezd használni egy onnan leszedett kezdő tömegnövelő programot, vagy pl béci ír valakinek egy vakon egy eddzésprogramot az rossz nem lehet, legfeljebb nem a leghatásosabb

most én nem arra gondoltam, hogy csinálok 30 felugrást, meg 30 4 ütemű fekvőt akkor azzal érek is valamit ;] :DDD

szerk:

és látod ez is mint minden totál egyén és helyzetfüggő:
"hibák" is, mint a rendszeresen bukásig végzett gyakorlatok

pl. egy jó genetikájú, telekémiázott emberkének "meg se kottyan"

bocs, hogy kiragadtam egy fél sort, csak arra akartam utalni, hogy a jobb eddzésterv annyival jobb csak, hogy totál egyénre van szabva

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#16748) God Vazzeg válasza vedini (#16747) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"...csinálok 30 felugrást, meg 30 4 ütemű fekvőt akkor azzal érek is valamit "
Te ezzel is túledzed magad, viszlát :K ;]

(#16749) vedini válasza God Vazzeg (#16748) üzenetére


vedini
őstag

igen, csak nem számolsz azzal. hogy FN-t megkérem, hogy avasson be a kulissza titkokba, és akkor lesöprünk téged, break ide vagy oda ;) ;]

workworkwork...

(#16750) God Vazzeg válasza vedini (#16749) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tudtam én hogy kox van a dologban :K ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.