Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16101) zeg válasza penene (#16091) üzenetére


zeg
senior tag

Látom ettől a zabos témától(ami 1000X ki lett tárgyalva) sikerült besokallni:D
Majd egy időmilliomos visszakeresget Eszterótól, egy példa csak a legutóbbi bb.hu-féle edző válaszol rovatból:

2008-05-29 01:16:45
''hali, ez volt a kérdés és válasz: Hello Bunny! Ha zabpehelyből vinném be ch 70-80%-át gáz lenne vagy lehet vele próbálkozni ? ..............G''

'csakhogy a reggeli proteinedet nem lassitja fel, ahnem gyorstja. hoppá! ennyit az okosokról! a zebpehely kitűnő élelmiszer, de a zsírartalma jelnentős és nem midneki emészti annyira jól. ellenben olyat is tudok aki tonnaszámra eszi!..........Bunny''

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16102) penene válasza zeg (#16101) üzenetére


penene
őstag

Igen, valami hasonlókat vártam onnan is, ahonnan olvasgattam, de csak nem jött ki. Köszi, hogy kiszemezted nekem!!

Ha így van, akkor amúgy tényleg szimpi a zab, főleg diétára.. fehérjét gyorsít, de CH felszívódás lassú, rengeteg rost... Kell ennél jobb???:))

(#16103) penene válasza whitezo88 (#16100) üzenetére


penene
őstag

Ezzel próbálkozom, köszi! :)

(#16104) zeg válasza vedini (#16087) üzenetére


zeg
senior tag

Gondolod van időm arra, hogy hónapokat keresgessek vissza helyetted az edzőválaszolban vagy a fórumokban? :)
Azért ismét leírom:
''Igaz, a zab is egy olyan kaja amit ki kell próbálni''
''Persze te tudod mennyire vagy hízékony''

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16105) zeg válasza penene (#16102) üzenetére


zeg
senior tag

Egyszer ha lesz időm, keresek neked pontosabb idézeteket mások tollából:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16106) penene válasza zeg (#16105) üzenetére


penene
őstag

Köszi! :)
Keresek majd én is, eddig zabbal nem foglalkoztam még, tudatlan vagyok.

Bocs, de nem voltam itt több, mint fél évet, ezért maradhattam le a zaftos szakmai témákról, fogadok azalatt lett letárgyalva csomószor. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16107) zeg válasza LOTR (#16096) üzenetére


zeg
senior tag

Nagyszerű hozzáállás, aztán amikor 30 kilónyi zsírt magára dobott a sok szeméttől azt gondolván hogy abból mennyi sok az izom, majd beledöglik a többhónapos diétába, és talán annyi izma sem marad mint a tömegelés előtt volt.
Most komolyan, csak én olvasok más fórumokat? :F Egyszerű példa George esete(bodybuilding.hu), aki most szintén tömegel, de megfogadta hogy nem zabál össze minden hulladékot és nem fog disznóformát felvenni, igaz valamennyi zsír fog jönni, de épp csak amennyi szükséges az izomtömegnöveléshez. Kűggyek idézetet? :DDD Képeket Dzsorzsról? Vagy linkeljem be a bodybuildinget? :DDD

A body.builder.hu oldalon ugyanezt a tömegeléssel kapcsolatos hozzáállást olvashatjuk Bodó Imre testépítő írásaiból.

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16108) Bibby válasza zeg (#16107) üzenetére


Bibby
addikt

Azért aki havonta 1-2x megkíván egy pizzát vagy mekkdonálcot, egyen csak nyugodtan. Nem hiszem hogy az önsanyargatásról kellene szólnia az egésznek. nyilván nem mindennapos zabálásról van szó.

Ελευθερια η θανατος

(#16109) zeg válasza Bibby (#16108) üzenetére


zeg
senior tag

Nem vagyok gondolatolvasó, nem tudom kitalálni hogy rendszeres vagy havi 1-4 félrezabálásra gondolt.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16110) Vandit.


Vandit.
addikt

A paprikás krumpli mennyire számít szar kajának? :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16111) God Vazzeg válasza zeg (#16107) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Te próbáltad már a zsírosodás nélküli tömegelést? Mert én igen, és ha valami nehéz, akkor az az :U Kell a qrva anyjának hogy még tömegeléskor is fogni kelljen magam kajába, inkább lediétázom ilyenkor oszt kész. Kibírom minden évben ezt a 2-3 hónapot, de amúgy meg élek ahogy akarok. Ja amúgy szeretek tömegelni ha nem jött volna át :DDD

(#16112) God Vazzeg válasza Vandit. (#16110) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tömegeléskor teljesen rendben van, zsírmentesen kell csinálni :K Legalábbis én eszem tömegeléskor (bár ez nem jelent semmit :B ) :DDD

(#16113) mrdan206 válasza Vandit. (#16110) üzenetére


mrdan206
tag

Kolbásszal jó :D!!

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#16114) Vandit. válasza God Vazzeg (#16112) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor rendben van. Van zsír és kolbász is benne. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16115) God Vazzeg válasza Vandit. (#16114) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D -> :P

96kg!! :Y :C :DD

(#16116) LOTR válasza zeg (#16107) üzenetére


LOTR
addikt

penenének mindegy, még mielőtt idejöttél a fórumra már akkor írogatott (még nem nagyon ismered a stílusát), 50 kiló vasággyal együtt :D - bocs pepene :DDD
ő szerintem értette, hogy miért írom neki, és az a lényeg

One Ring to rule them all

(#16117) Vandit. válasza God Vazzeg (#16115) üzenetére


Vandit.
addikt

Heti mennyit pucol a cucc? Kaját rendesen tartod?

Más:
Az arginin és taurin nevű aminosavak kizárólag halakban, valamint a tenger gyümölcseiben találhatók meg, és a szomatropin nevű növekedési hormont szabályozzák. Ez a hormon felelős azért, hogy a zsírsejtek, zsírszövetek zsírtartaléka az éjszaka folyamán energiává alakuljon át. A hal ráadásul egyéb zsírégető anyagokat is tartalmaz: jódot, metionint, és különböző B-vitaminokat.Tegyen olajat a salátára! A legtöbb fogyókúra során lassul a sejtek zsírégető funkciója, és beleesünk a jojóhatásba. A linolsav, melyet nővényi olajak tartalmaznak, azonban védőfilmet épít fel, mely már az étkezés során visszatartja az élelmiszer zsírtartalmának egy részét. A friss salátákra mindig öntsünk hidegen sajtolt olajat és kevés citromlevet, mert ez nem csupán ízletesebbé teszi ételünket, de segít zsírtartalékaink lebontásában is. Fogyasszon magvakat! Ízletes természetes fogyasztószerek a kömény, a tökmag, a napraforgómag. Az olajos magvak magnéziumban, vasban, krómban gazdagok, így hatékonyak a zsír lebontásában. A legjobb krómforrás a növényi magvakon kívül a sajt, míg a vasat nagy mennyiségben a spenótban, tengeri algákban, mákban, szezámmagban találjuk meg. [b]Igyon aloe vera-levet! Az aloe vera folyékony koncentrátuma a csípő tájéki zsír bontását segíti elő. Fogyasszunk belőle minden reggel 20-30 ml-t. Főzzön zöld teát! A sötétzöld enzimek segítik a zsír lebontását. A fenol csökkenti a bevitt kalóriák mennyiségét, a szénhidrátok és lipidek felvételét. Fogyasszunk minden nap egy csészényi zöld teát. Almaecet mézzel Minden diéta hatásos kiegészítője: két teáskanálnyi almaecetet keverjünk el két kávéskanálnyi mézzel, majd egy pohár vízben oldjuk fel. Serkenti a zsírbontást, karcsúsító hatású, szabályozza az emésztést és csökkenti az éhségérzetet.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16118) Lavves válasza Vandit. (#16117) üzenetére


Lavves
tag

Honnan való az idézet?

"Az arginin és taurin nevű aminosavak kizárólag halakban, valamint a tenger gyümölcseiben találhatók meg" - öhm, érdekes... :U

(#16119) Vandit. válasza Lavves (#16118) üzenetére


Vandit.
addikt

Innen.
Gondolom, úgy értette, hogy elegendő mennyiségben, de lehet, hogy tévedek. :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16120) Vandit. válasza Vandit. (#16119) üzenetére


Vandit.
addikt

Mondjuk itt mást írnak, így eléggé megkérdőjelezhető az írás.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16121) God Vazzeg válasza Vandit. (#16117) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Heti 1kg körül, nem figyelem grammra pontosan, régifajta mérlegem van, örülök ha a killa pontos rajta :D Viszonyításnak jó :D

Szerk: és nem a cucc pucol, hanem a diéta, olyan keveset eszem hogy kiesik a szemem napközben az éhségtől. Mondjuk kezdem megszokni, egyedül a méretek leapadása (és hogy egyre csoffadtabb vagyok, de jobban nem nézek ki) zavar :D

[ Szerkesztve ]

(#16122) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Készült egy ilyen kép a legutóbbi kméti együtt edzésen, ennyi egyelőre:

(#16123) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#16122) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

:R

Good to be good, but better to be lucky.

(#16124) Markgx10 válasza God Vazzeg (#16122) üzenetére


Markgx10
őstag

Bazzeg, tesó, legőszintébb gratulációm :R :R

(#16125) Boci_83 válasza God Vazzeg (#16122) üzenetére


Boci_83
őstag

:R :C
Látom övtáska is megvan! Bunny örülne ha látna. :D

**********

(#16126) whitezo88 válasza Boci_83 (#16125) üzenetére


whitezo88
nagyúr

erről jut eszembe: kb 2 hete észrevettem az edzőteremben, hogy egy kulcs több szekrényt is nyit, kb az összeset egy sorban! szóltam is, aztán megcsinálták (legalábbis nem tapasztaltam több ilyet utána)

(#16127) Foglalt név válasza God Vazzeg (#16122) üzenetére


Foglalt név
addikt

:R

zeg: azért Imi meg penene kajálása között nem vonnék párhuzamokat :U :DDD

(#16128) cettlee


cettlee
őstag

a tatár bifsztek az mien kaja? miylen gyorsan lehet emészteni? mer 2 napja csak azt eszek piritossal :D

(#16129) Markgx10 válasza cettlee (#16128) üzenetére


Markgx10
őstag

Mindegy milyen, finom nagyon és az lényeg :U ;]

(#16130) penene válasza LOTR (#16116) üzenetére


penene
őstag

Persze, jókat röhögök is. 3 éve csak azt írkáljátok, hogy tök mind1, mit csak kajáljak, hogy jöjjön fel tömeg.

Én pedig nem úgy csinálom, de mindennek megvan a maga oka. :DDD

Persze így a fejlődés sem olyan hatékony, mint annak, aki heti 1 kilót hízik. :)

(#16131) LOTR válasza penene (#16130) üzenetére


LOTR
addikt

dehát folyamatosan azt írod, hogy nem gyarapodsz súlyban, aztán írod, hogy megkívántál egy pizzát, de nem szabad, akkor lehet hogy te csinálsz valamit rosszul
csak segítő szándékkal írogatok, ezt az évet én is tömegelés nélkül csináltam, kíváncsi voltam milyen, majd nyár végén kiderül, pozitívum hogy nem nagyon híztam el, aztán hogy ezen kívül van e más, azt még nem tudom

One Ring to rule them all

(#16132) zeg válasza God Vazzeg (#16111) üzenetére


zeg
senior tag

Azt írtam, hogy a lehető legkevesebb és szükséges zsírt kellene felszedni tömegeléskor, ezt pedig csak tiszta kajálással lehet elérni. Szerintem ebbe belefér a ritkán történő félreevés, de nem fér bele az agyatlan zabálás, 'úgyis tömegelek' címszóval. Nem kell messzire menni, itt a fórumban is próbálkoznak ezzel, esetleg ha Bubit megkérdeznéd.. :R
Természetesen a Te döntésed hogy milyen utat választasz, de ugye nem haragszol amiért testépítők tömegelésről alkotott legfrissebb(legfeljebb néhány hónapos) véleményét osztom meg másokkal, megkímélve a kérdezőket sokszáz -nem a témába vágó- hozzászólás elolvasásától :R :)

Most éppen a legkisebb zsírosodás melletti tömegelést próbálom(ez kábé 8 kiló pluszt jelent, és lehet hogy hamarosan 10 lesz belőle), amikor lediétáztam, beszámolok tapasztalataimról. (de amilyen csirke vagyok még, az is lehet hogy az idén hagyom a fenébe)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16133) zeg válasza LOTR (#16116) üzenetére


zeg
senior tag

Ez esetben elnézést amiért általánosítottam. :R

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16134) penene válasza LOTR (#16131) üzenetére


penene
őstag

Ez hosszú történet, de természetesen igazatok van.
Tudom, mit csinálok rosszul. Nem edzek megfelelően elmúlt 2 évben, ennyi. Addig meg nincs mit csinálni, a plusz kalóriából / fehérjéből nem lesz izom. Pizzából meg pláne. :D

Ezért inkább tisztán kajálok, amennyire csak lehet.
jó hasazás, gerincfeszítő, láb edzés van, csak az nem elég nekem ahhoz, hogy lehessen normálisan tömegelni.. csak hasazásért nem fogok. lábazással együtt már talán. de jobb lenne teljes edzés :)

[ Szerkesztve ]

(#16135) zeg válasza God Vazzeg (#16122) üzenetére


zeg
senior tag

Szép munka! Grarulálok :R Ilyen izomtömeggel én sem félnék jobban behízni .:) És ez még ha jól sejtem közel sem a diétád vége. Szvsz lesz még ebből nagy ámulás a másik fórumon is :R

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16136) LOTR válasza zeg (#16132) üzenetére


LOTR
addikt

persze, igaz, tiszta kajálás alatt sokkal kevésbé zsírosodik az ember, dehát azt megcsinálni hosszú hónapokon keresztül, nem egyszerű

God
ja, ez te vagy? :D
ilyen beesett arccal meg sem ismertelek ;]

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#16137) zeg válasza cettlee (#16128) üzenetére


zeg
senior tag

Rohaggyon ki a beled, de irígy vagyok :D

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16138) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Köszi srácok, amott nagyot villantani nem tudok (nem is akarok), hiszen ti tudjátok honnan indultam, és hogy néztem ki ;] :D Örülök ám, hogy ti is látjátok hogy valami alakul, jelenleg 96 killa vagyok, a hasam elég jó, alul van még úszógumi, most kezdtem az alfa burnt, és már érezhetően tol, meg melegít. Glettelés is van már napi 2x :K :DDD A diétát ennek ellenére nem akarom túlzásba vinni, 92kg alá csak akkor megyek, ha úgy érzem, elkerülhetetlen, eddig 9kg mínusz a 105kg-hoz képest, ami a csúcsom volt idén :R

Vállamon, mell oldalán, alkaron már kéklenek ki az erek, de még nem 3D, így fényképezni nem lehet. Hasam a legszarabb, ha az lemenne, már csak szintentartanék, és kész :D

Kösz mindenkinek a biztatást, f@sza csávók vagytok :R :R

(#16139) Foglalt név válasza God Vazzeg (#16138) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én csak azért szurkolok, mert végre nem csak az én nyeszlett testem lesz 100kg alatt ;] :DDD
Egyébként nagyon gáz, hogy mekkora különbségek vannak aközött, amilyennek élőben, egy tükörben vagy egy fényképen látszol. Persze a 3 egyszerre csak nagyon durva formánál megy és néha szarul esik, hogy mit tudok mutatni a tükörben, közben nem sikerül lefényképezni, pedig pár év múlva lehet jól esne megmutatni a lurkóknak :U

(#16140) Vandit.


Vandit.
addikt

Mass-Fx után kell levezető kúra?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16141) BÁ Nutrition válasza Vandit. (#16140) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

aha. a novi eleg is hozza:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16142) Vandit. válasza BÁ Nutrition (#16141) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi valami ilyesmit vártam tőletek. :DDD :P

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16143) BÁ Nutrition válasza Vandit. (#16142) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a mass fx-et probaltam tavaly. asszem 5 kilot fogytam es 15 kilot gyengultem
szoval nekem nem jott be. jah es nem dieta alatt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16144) Vandit. válasza BÁ Nutrition (#16143) üzenetére


Vandit.
addikt

És vmi helyette, amit nem kell levezetni?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16145) Foglalt név válasza Vandit. (#16144) üzenetére


Foglalt név
addikt

Másodfokú egyenletek kiesetek :U Hmm, próbálkozz valami konstanssal :P :DDD

(#16146) BÁ Nutrition válasza Vandit. (#16144) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem a kreatinnal jobb natural kiegeszito nincs :U
ar/etek aranyban meg plane... marmint nem repulo:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16147) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#16138) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Elnézve a másik oldalt (a versenyzőket nem számítva), ott is simán a haladó kategóriában vagy szerintem.

Ezt nem nyalizásból mondom, mielőtt valamelyik patesz megszólna. :DDD
Amúgy mióta edzel pontosan?

Good to be good, but better to be lucky.

(#16148) BÁ Nutrition válasza L|zsidoboz (#16147) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindenki tudja hogy nyalizasbol irtad, felesleges volt kihangsulyozni az ellenkezojet :(

;] :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16149) penene


penene
őstag

Srácok, valami "csoda" történt velem.

2 hete edzek és kajálok úgy, ahogy leírtam, és...múlt héten meglepődtem a +1.3 kilónak, most még 70 deka... az 2 hét/2 kg fel... Valamit vagy nagyon rosszul csinálok, vagy jól. :D Edzés előtt megint 2 sajtburger volt, mert okításon vagyok, és nem tudtam csak 1x ebédelni...

Egyelőre nem látom, hogy hova ment, valszeg has meg segg. :D De múlt péntekhez képest most ugyanazokkal súlyokkal csináltam az edzést (heti 3 átmozgató), és most sokkal könnyebben ment minden, szinte könnyű volt (de sokkal feljebb nem mehetek, ez még a könyöknek éppen jó volt)...Szal remélem valamennyit fejlődik az izmom is, ha már csinálom. :DDD Ha jövő hétre is pozitív lesz a mérleg, akkor komolyan odafigyelek, hogy tisztán tömegeljek, mert most elég sok volt a szemét is benne.

Lehet hogy a néhány szemét miatt feljött a zsír, aztán csak erről van szó... Mondjuk ha még 3 kilót hízok, akkor örök rekordot döntök tömegben, akkor már komolyan kell figyelni. :D

[ Szerkesztve ]

(#16150) BÁ Nutrition válasza penene (#16149) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem csak veletlen :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.