Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11901) Bibby válasza Jim Tonic (#11899) üzenetére


Bibby
addikt

Miért mi van a supradinben, energizer elem? :D

Ελευθερια η θανατος

(#11902) Jim Tonic válasza dokesz007 (#11900) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ok. És mi kell? Kreatin, szőlőcukor. Eddig ok. Protein, fehérje?

Nem kell aggódni, nem annyira tragikus, ha nem viszel be szén-hidrátot. Valamennyi van a növényekben is, annyi elég a szervezetednek. Ha belegondoltok (most maradjunk a Darwini elméletnél) az emberek mindenevők, de csak elég későn kezdődött meg a gabonatermékek fogyasztása. A majmok csak zöldséget és növényeket esznek, de az ősember is gyűjtögető életmódot folytatva növényeket evett, ill. néha húst.
Szóval az elméletekkel ellentétben nem annyira veszélyes, ha egy időre 0-re csökkented a szén-hidrát bevitelt.

Bibby: Nyomelemek, ill. minden vitamin, amire szükséged van.
Bemásolom ide:

[I]Mi a Supradyn F drazsé és mikor kell használni?
A Supradyn F hatóanyagként arányos mennyiségben tartalmazza az összes fontos vitamint (kivéve a K-vitamint), szükséges ásványi anyagot és nyomelemet.

A vitaminok olyan létfontosságú anyagok, amelyek a táplálékkal kerülnek be a szervezetbe.

A nyomelemek pedig olyan létfontosságú anyagok, amelyekre a szervezetnek csak parányi mennyiségben van szüksége, de a napi táplálkozással nem mindig kerülnek be megfelelő mennyiségben a szervezetbe.

Mit tartalmaz a Supradyn F drazsé?
12 féle vitamint
A-vitamin 3333 NE
B1-vitamin 20 mg
B2-vitamin 5 mg
B6-vitamin 10 mg
B12-vitamin 0,005 mg
C-vitamin 150 mg
D3-vitamin 500 NE
E-vitamin 10 mg
Biotin 0,25 mg
Folsav 1 mg
Kalcium pantotenát 11,6 mg
Nikotinamid 50 mg

8 féle ásványi anyagot és nyomelemet
Kalcium 51,3 mg
Foszfor 23,8 mg
Magnézium 21,2 mg
Vas 10,0 mg
Réz 1,0 mg
Cink 0,5 mg
Mangán 0,5 mg
Molibdén 0,1 mg

Segédanyagok:

Mag: szacharóz, laktóz-monohidrát, magnézium-sztearát, mannit, kroszpovidon, povidon K90, mikrokristályos cellulóz.

Drazsé bevonat: hígan folyó paraffin, szilárd paraffin, "Canthaxanthin 10% CWS/N" (E161) (aszkorbil-palmitát, zselatin, szacharóz, kukoricamagolaj, kukoricakeményítő, .-tokoferol), porlasztva szárított arabmézga, rizskeményítő, talkum, butil-hidroxi-toluol, butil-hidroxianizol, trinátrium-citrát, citromsav, maltodextrin, növényi zsírok, szilícium-dioxid.

A Supradyn F drazsét az általános vitaminhiány megelőzésére és gyors megszüntetésére alkalmazzák. A Supradyn F drazsét fokozott vitamin- és ásványianyag-szükséglet idején, különösen betegségek, megnövekedett igénybevétel alatt kell szedni.

A Supradyn F szedése ajánlott, ha vitamin- és ásványianyag-hiány kialakulásának kockázata áll fenn.[/I]

Szóval a Supradyn nagyon jól jön drasztikus diétáknál, megúszhatod vele, hogy valaminek súlyos hiánya lépjen fel. Én csak ajánlani tudom.

Hagyjuk a fogyókurám, mondjátok meg inkább, mit szedjek. :) Heti 3x mennék, plusz itthon minden nap bicepsz/tricepsz.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11903) hummerdikk válasza Jim Tonic (#11902) üzenetére


hummerdikk
őstag

Szeva!

Abbol indulok ki, hogy egyik volt testepito baratunk nekunk azt ajanlotta, hogy eloszor alapozzunk atmozgato edzessel 1 hetig. Utana kezdjuk szetbontani es 2-3 honap mulva mar lehet komolyabb sulyokkal dolgozni.(neked ez foleg ervenyes lenne, mert a csuklod is serult, meg ki tudja meg mid, amit nem irtal le.) Aztmondta nekunk h feherjen kivul nincs szukseg masra olyan fel evig.
Kreatinbol pedig a stormot ajanlom, en is ezt fogom venni :DDD

Remelem segitettem es lesz vki aki velem egyetert, bar ebben a topikban nem az esszeru gyuras uralkodik egyes embereknel ;]

[ Szerkesztve ]

(#11904) dokesz007 válasza Jim Tonic (#11902) üzenetére


dokesz007
aktív tag

hihi...Supradyn....looool...nem bántásként, de szerintem veszélyes egy vitaminra alapozni...én pl Lenkei "csodakomplexét" szedem, a maxot és abban 8gr C-vitamin van....ami kb 70x-e a supradyn-nek....meg más egyéb hatóanyagból is sokszorosa van benne és én is élek..../mondjuk egy előnye, ha egyszerre beveszed az összeset egy kajálás kipipálva/... :P

azért eldönthetnék már az orvosok, h mikor ki mit hazudik, legalább egyszerre azonosan tennék....

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#11905) Bibby válasza Jim Tonic (#11902) üzenetére


Bibby
addikt

Nem kellett volna, tudom mi az a multivitamin. De azért köszi. :)
Mi itt ennél csak olcsóbb és/vagy nagyobb hatóanyagtartalmú vitaminokat használunk szerintem.

Ελευθερια η θανατος

(#11906) Jim Tonic válasza dokesz007 (#11904) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem erre alapoztam, ez étrendkiegészítő, pl. fogyókúra mellé. Nem ebből éltem. ;) A Supradyn amúgy sem egy vitamin, hanem mindenféle, és arra jó, hogy megszüntesse a vitamin hiányt, vagy pótolja a csökkent bevitelt. Nem arra, hogy evés helyett fogyaszd.

Lenkei csodakomplexe elég nagy hülyeség lehet, ugyanis influenza idején a szervezeted kb. 1g C-vitamint képes felvenni, egészséges állapotban ennek töredékét. A hiedelmekkel ellentétben a vízben oldodó vitaminokból sem lehet korlátlanul sokat bevenni, ugyanis nem tud sz korlátlanul sok felesleget kivizelni... Orvosnak készültem, nem idegen tőlem a biológia.

Bibby: Bocsesz, azt hittem, nem ismered. Szerintem nagyon jó cucc, az igaz, hogy nagyon nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11907) Jim Tonic válasza hummerdikk (#11903) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Köszönöm az infókat. Többször gyúrtam már, a programmal nem lesz gond. Csak sosem szedtem kiegészítőket. Fehérjéből Te mit ajánlanál?

[OFF]Régi: Törött bal boka (mindkét csont), bal comb, bal térd, bal kéz 4-es ujj kéztőcsont, jobb térdkalács.
Új: Törött bal csukló

Mindkét eset közlekedés baleset, egyikben sem én voltam a hibás. Első autóval, második motorral.[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11908) Bibby válasza Jim Tonic (#11906) üzenetére


Bibby
addikt

Ebben azért ne legyél olyan biztos, mármint a vitaminokban. 1g C vitamin az napi adag kellene hogy legyen szerintem mindenkinek, a többiről em is beszélve.

Ezt pl. hasonlítsd össze a supradin összetételével...

Ja és még valami: az ide írkáló többség nagyon is tisztában van a táplálkozással, tehát hiába fogod mondogatni itt a 0 szénhidrátos csodadiétát, csak elutasításban lesz részed. Ne lepődj meg. :)

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#11909) Jim Tonic válasza Bibby (#11908) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jó ez a vitamin, átállok rá. Köszönöm a tanácsod!

Tanácsot kérni jöttem, nem osztogatni. Senkit nem akarok semmire rávenni, csak elmondtam a tapasztalataim. ;) Egyébként a módszer legnagyobb hátulütője, hogy cukrot abszolút nem vihetsz be, még magas cukortartalmú gyümölcsöket sem ehetsz. Így viszont eleshetsz vitaminoktól, ezért kellett a Supradyn.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11910) Bubee82 válasza Jim Tonic (#11909) üzenetére


Bubee82
őstag

Nézd meg a Vita-X-et is...

(#11911) hummerdikk válasza Jim Tonic (#11907) üzenetére


hummerdikk
őstag

Az szep!

Hat attol fugg h mennyire vagy eleresztve penzel... ha van ra penzed, akkor ajanlom neked az ON 100% whey gold-ot, en is ezt szedem, igaz napi 1 megy most csak... nadragszijhuzas van jogsi miatt :U
De mondjuk azt is megcsinalhatod h edzes utanra veszel ON-t es a tobbinek meg veszel gyengebb minosegut, pl biotech vagy scitec. Biotechbol a No.1 nallam izbe bejott nagyon, mikor azt iszogattuk terembe haverral :DDD

(#11912) hummerdikk válasza Jim Tonic (#11909) üzenetére


hummerdikk
őstag

Jim, akkor nezd meg a Multi-X-et is! En betegesebb idoszakban ezt nyomom daily helyett!

Bubi: Vita-X nagyon hamar szivodik, ami nem tul jo ha vitaminrol van szo!

(#11913) Bubee82 válasza hummerdikk (#11912) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem tudom miről beszélsz...

(#11914) fero02 válasza hummerdikk (#11912) üzenetére


fero02
veterán

Vita X kurva jó, nekem fullosan bevált... ;)

(#11915) hummerdikk válasza Bubee82 (#11913) üzenetére


hummerdikk
őstag

En orvostol es biologia doktortol tudom. A hosszitott felszivodasu vitaminok a jobbak. Nekem ezt mondtak es en elhiszem nekik.

(#11916) bandus válasza hummerdikk (#11915) üzenetére


bandus
veterán

bazz, neked csak orvos ismerőseid vannak? ők óvnak a kreatintól is gondolom...:U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11917) fero02 válasza bandus (#11916) üzenetére


fero02
veterán

;] ;] ;] :DDD :DD

(#11918) harry válasza hummerdikk (#11915) üzenetére


harry
veterán

Te mi a francnak jársz orvosokhoz? Mindig mondod, hogy voltál orvosnál, meg a bácsi ezt mondta, azt nem szabad, így nem kéne, stb. Hogy kerülsz egyáltalán doki közelébe, én már vagy két éve nem voltam, minek. Bár jobban belegondolba, egy sima diétával is képes lennél kinyírni magad, így viszont érthető.
Vitamin - betegség miatt nem vennék külön multi-xet, akkor inkább kettőt veszek be a másikból, már ha van erre szükség egyáltalán. Amúgy most én is ilyen Daily Vita-Mint használok.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#11919) hummerdikk válasza bandus (#11916) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nem, hala istennek. ;]

(#11920) Bubee82 válasza hummerdikk (#11915) üzenetére


Bubee82
őstag

Jólvan, én meg feladom. Egyetek "hosszú felszívódású vitaminokat" :U :W :DDD

(#11921) hummerdikk válasza harry (#11918) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nos, ugy kerulok doki kozelebe, hogy uncsitesom is az ;] De komolyra forditva a szot van egy velemszuletett immunhianyossag es 6 eves koromig az volt h vagy meghalok vagy nem. Szerencsere ebbol kilabaltam annyira, amennyire lehet, de ezt azert felugyelni kell. Anyam elrangat orvoshoz, ha meg mar ott vagyok, akkor megkerdezek dolgokat.
Igazabol jo azert tudni, hogy mi mit csinal komolyabban. Viszont, ahogy ti is mondtatok, ez a dieta hulye otlet volt, hiszen lassan 17 evesen ennyi kiloval marhafelesleges volt... Csak a szervezetemnek artottam vele szinte.
Multi -Xet az elkovetkezo felsofoku nyelvizsgazos es elorehozott erettsegizos idoszakra fogok sztem megint nyomni, jah meg lecitint plusszba kulon is meg Ca-Mg-Zn.

Bubi: bocs, elnyujtott felszivodas. Ertsd: Retard. Tudod Cetebe is ilyen es nem hulyeseg szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#11922) LOTR


LOTR
addikt

sok locsolót gyúrós pateszek :R

One Ring to rule them all

(#11923) P00By válasza LOTR (#11922) üzenetére


P00By
nagyúr

:D Anyámat meglocsoltam este majd asszonyt is, most megyek edzeni :DD Háha vki engem is... :))

hummerdikk: Anyámnak nincsen, nekem van. Egy armani mintával toltam :D

[ Szerkesztve ]

(#11924) hummerdikk válasza P00By (#11923) üzenetére


hummerdikk
őstag

Igy kell ezt! De a legjobb ha anyad kocsijaval es parfumevel mesz :DDD

Happy Easter girls and boys!

(#11925) LOTR válasza dokesz007 (#11904) üzenetére


LOTR
addikt

a lenkei vitaminok sem érnek annyit, mint amibe kerülnek, van annál jobb is, mint pl állítólag a pharmanex life pack

One Ring to rule them all

(#11926) hummerdikk válasza LOTR (#11925) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ha megnezed a Lenkei kozepest, hogy abba mi van ill mi nincs es megnezed a multi-x-et, akkor rajossz h a Lenkei doktorur az egy zsido, aki nagyon nagy uzletet csinal az emberek tudatlansagabol.

(#11927) Vandit. válasza hummerdikk (#11926) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez pontosan így van. Parasztvakítás az egész. Ez kb olyan lenne, mintha a scitec-es 100% wp-t elkezdeném a saját nevemmel árulni csak drágábban. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#11928) fLeSs


fLeSs
nagyúr

szavaztam Godra. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11929) LOTR válasza hummerdikk (#11926) üzenetére


LOTR
addikt

csakhogy egy vitaminpakknál nem csupán annyi a lényeg, hogy miből mennyi van benne, a felszívódás állítólag sokkal fontosabb, állítólag - de korábban erről írtam már, nem nézem meg a lenkei közepest, mert pont azt írtam, hogy azt egyáltlán nem éri meg venni
azt viszont, hogy az iss pack mit tud a pahrmanexhez vagy a lenkei vitaminokhoz képest nem tudom

One Ring to rule them all

(#11930) hummerdikk válasza LOTR (#11929) üzenetére


hummerdikk
őstag

ISS az ugyanaz meg kineztre is mint a multi-x, terembe mondtam egy sracnak h latom Te is multit szedel es mondta h nem, ez iss :))
Lenkeiben annyi a kulonbseg h nagyresze kapszulas es konyebb egyeseknek lenyelni. En mar elmondtam h mit gondolok a kapszulas szivodasrol, mivel a lenkei sem retard, de ha meg az lenne, akkor se erne meg megvenni ;]

Vandit: Nem rossz otlet :DDD :U

(#11931) kisninja


kisninja
őstag

Derég jártam erre de semmidöm nincs... meló utánna meg gyurás .... hulla vagyok.
De lassan fizu és megyek rendes konditerembe. :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#11932) Vandit. válasza hummerdikk (#11930) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah. Ehhez annyit, hogy az iss vitamin pak ráadásul előbb volt, mint a szájtekes. Én most iss-t szedek.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#11933) BÁ Nutrition válasza kisninja (#11931) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jah. szar is az ha havonta kapod a fizut.. ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11934) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Hátha valaki nem olvas FHM-et: :DDD

Sylvester Stallone, Rocky Balboáról beszél.
"Az egyetlen gond az volt, hogy túl sok volt a munka a filmezéssel magával és az előkészületekkel, úgyhogy semmi időm nem maradt edzeni. Két hónap alatt ötször edzetttem. Erre egyszerűen nem maradt időm.
Pedig elég masszívnak nézel ki a filmben. Esetleg némi szteroid is segített ebben?
A humán növekedési hormon nem izomépítő szteroid. Recepre kapom. Erősíti az inakat, és segít megelőzni az ízületi gyulladásokat. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az anyám is szed, érted?"

No comment.

(#11935) vedini válasza Foglalt név (#11934) üzenetére


vedini
őstag

persze, persze
azért bukott le az öreg egy csomó kokszal a vámolásnál
kedvenc képem róla:
[link]

workworkwork...

(#11936) Vandit. válasza vedini (#11935) üzenetére


Vandit.
addikt

Kicsit kivan már látszik rajta. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#11937) kisninja válasza BÁ Nutrition (#11933) üzenetére


kisninja
őstag

Hát azé elviselem :D bár nem valami nagy összeg de nem minimál bér.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#11938) hummerdikk válasza Foglalt név (#11934) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nah szep.... hatha a sok hulye barom el is kezdi nyomni... (nembaj, par hulyevel kevesebb...) Hogy irhat ilyet?! Felhaborito amugy...

(#11939) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Dokesz 007, irj ha vagy!

(#11940) L|zsidoboz válasza vedini (#11935) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Azokkal a hormonokkal bukott le, amikről beszélt.
Nem tudta, hogy Ausztráliában tiltólistán van.

Good to be good, but better to be lucky.

(#11941) hummerdikk válasza L|zsidoboz (#11940) üzenetére


hummerdikk
őstag

Tokmind1 h tiltolistan van e vagy sem. Ha van rola receptje, ahogy irta, akkor beviheti magaval. Ismerosom is igy vitte be magaval a tiltott szivgyogyszert. Orvos irt egy kis papirost neki h igazolja stb stb.

(#11942) BÁ Nutrition válasza vedini (#11935) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ott is novivel bukott le. de amugy nem biztos h barmilyen gyogyszert atvihetsz masik orszagba. lehet meg az algopircsi se engedelyezett valahol.
mas kerdes h lebuksz-e vele vagy sem. es is hoztam mar at ezt azt.:DDD de amugy nem drog szal legrosszabb esetben elveszik. ez is ki volt mar targyalva valamelyik forumban.
amugy az ampullas cuccost ugy kell elrejteni h nagyon eros, sotet szinu ruhaval kell korbetekerni. pl egy vastag farmer zsebebe, esetleg par apropenz es kulcs tarsasagaban a borondben persze!

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11943) BÁ Nutrition válasza hummerdikk (#11941) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kurvara nem mindegy h tiltolistan van-e!! itt nem az szamit h doppinglistas-e vagy sem, hanem nem cipelhetsz magaddal gyogyszert ha nem engedelyezett. ha nem tetszik visszaforditanak.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11944) hummerdikk válasza BÁ Nutrition (#11942) üzenetére


hummerdikk
őstag

Viszont ha elcseszed es kiszurjak, akkor meg benyomnak csempeszesert. Vagy nem?

Jah, nemtom. Nekem eddig ezt az egyet meseltek, hogy doki megirta es beengedtek.

[ Szerkesztve ]

(#11945) BÁ Nutrition válasza hummerdikk (#11944) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem. max elveszik. hisz gyogyszer sajat hasznalatra. nem nagy mennyisegben. es a mennyiseg fontos tenyezo

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11946) hummerdikk válasza BÁ Nutrition (#11945) üzenetére


hummerdikk
őstag

jah, akkor pl 2 doboz winyo az gondolom nem nagy cucc? vagy az mar mennyiseg?

(#11947) BÁ Nutrition válasza hummerdikk (#11946) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

attol fugg mennyi van benne, mert nem tom mekkora dobozra gondolsz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11948) hummerdikk válasza BÁ Nutrition (#11947) üzenetére


hummerdikk
őstag

Annyira gondoltam csak, ami eleg egy komplett kurahoz.

(#11949) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#11947) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Erről eszembe jutott valami, könnyezek is rendesen :))

(#11950) Foglalt név válasza God Vazzeg (#11949) üzenetére


Foglalt név
addikt

Neked is volt már testüregmotozás? ;] :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.