Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz Mariann294 #14920 üzenetére

    Mondjuk ilyen szempontból tényleg hihetetlenül nyitott ez a játék. Volt olyan, hogy a távolból elkezdtem nézni egy verekedő párt, erre a csaj ugye elfutott a fószer meg utána és követve őket simán futottak végig vagy 2-3 blokkon keresztül (én a távolból végig utánuk), mire a csajt elcsapta egy autó kajakra amikoris jöttek a mentők (a faszi simán sarkonfordult és otthagyta) és a műsor már ebben a formában folytatódott. Iszonyat intelligencs! :D

    Jópofa szöveg az is, hogy "I wish I felt sorry, but I don't", ez sokszor olyankor van, amikor valakit elcsapsz és mellett áll valaki aki ezt végignézi. Ez ugye értelemszerűen magyarul úgy hangzik, hogy "jó lenne ha sajnálni tudnám, de nem tudom". Együttérző... :D

    A multis cheatről még ennyit szerettem volna mondani, hogy ha autóztok és bent van 10-15 játékos, akkor nem a cheat a legnagyobb gond hanem az első kanyarok, ahol iszonyat szerencse kell, hogy ne toljanak, fordísanak ki. Amúgy egyszer megnéztem egy olyat, hogy verseny közben a 3. szigetről elindultam a reptér felé (a verseny totál nem errefelé volt) és láss csodát az amúgy tök üres városban a gép az alagút végét telitette vagy 30-40 álló emberrel a gép. Hát hagy' ne mondjam, hogy mit "játszottam" velük...

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés