Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) andor80


andor80
senior tag

Hello.
Újratettem a chromot már nem tudom mi miatt..
Azóta a magnet linkenknél(torrent) egy párbeszédablak nyílik meg,hogy akarom e a qbittorretntel megnyitni.Eddig rákattintotam a MAGNETLINKRE és automatikusan az nyílt meg
Hol lehet beállítani ismét alapértelmezettnek?
Köszi!

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#29402) Toth_Jani válasza SP4C3 (#29399) üzenetére


Toth_Jani
őstag

És tényleg csak itt a Chrome alatt 1 nyomásra csak egyet, de lehet nyomkodni. :)

(#29403) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Hogy tudnám ezt kitakarítani, hogy ne ugráljon fel.

(#29404) csako válasza gyulazsolti (#29403) üzenetére


csako
veterán

Ideiglenesen engedélyezd, majd a gemius oldalán van leiratkozó süti.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29405) SP4C3 válasza gyulazsolti (#29403) üzenetére


SP4C3
veterán

Melyik oldalon, mit csinálsz, hogy felugrik?
Spyware oldal. Szerintem ne engedélyezd.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#29406) gyulazsolti válasza SP4C3 (#29405) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Mindegy milyen oldal. Akár ez is. Gondol egyet, és új ablakban megnyílik. Már, ha kattintok linkre, kép, stb.

Már késő, megcsináltam, amit csako írt, leiratkoztam. Meglátom segített-e.
Hetente legalább 1-szer takarítom a böngészőt, és még sem tűnik el.

(#29407) Viktor77 válasza SP4C3 (#29405) üzenetére


Viktor77
titán

Itt a PH!-n is feljön. Egy időben elég sűrűn, naponta többször, most már ritkábban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29408) htc07 válasza Viktor77 (#29407) üzenetére


htc07
addikt

Ghostery nekem ezeket kiszuri.

(#29409) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!
Mobilos Chrome alá létezik valami reklámblokkoló?
Köszi!

(#29410) Viktor77 válasza MadGame (#29409) üzenetére


Viktor77
titán

Csak VPN.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29411) SP4C3 válasza MadGame (#29409) üzenetére


SP4C3
veterán

Brave Browser.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#29412) junior11 válasza MadGame (#29409) üzenetére


junior11
veterán

Adguard ingyenes verziója elég jól szűr, ha nem akarsz más böngészőt használni.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29413) Jack Oneill válasza MadGame (#29409) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Blokada. Ez a teljes telefonon, böngészőben is reklámokat tilt. Viszont nincs benne kozmetikai szűrő, így a reklámok üres helye Chrome alatt sajnos megmarad. Ennyiből jobb a Firefox, ahol simán telepíted a Ublock Origint.

[ Szerkesztve ]

(#29414) MadGame


MadGame
senior tag

Köszi mindenkinek!

(#29415) Luissimo válasza gyulazsolti (#29406) üzenetére


Luissimo
veterán

Valoszinuleg egyszer kitoltottel egy netes kerdoivet es azota kostolgat , hogy ujra
Velem is eljatsza nèha

(#29416) gyulazsolti válasza Luissimo (#29415) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Augusztus óta van fent friss Win 8.1, azóta biztos nem töltöttem kérdőívet.

Már örültem, hogy jó lett, ha letiltom. De ma megint előjött 5 nap után.
Igaz tegnap takarítottam Wise Care 365-el.

[ Szerkesztve ]

(#29417) csako válasza gyulazsolti (#29416) üzenetére


csako
veterán

Ha kitörlöd a sütit, akkor természetesen elő fog jönni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29418) gyulazsolti válasza csako (#29417) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

És végleg nem lehet törölni, ezt felugrálást?

[ Szerkesztve ]

(#29419) csako válasza gyulazsolti (#29418) üzenetére


csako
veterán

Nem tudom sajnos :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29420) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Chrome-ot lehet úgy telepíteni, hogy ne a users\appdata stb helyre telepítse a telepítő?

Mert van amikor a program files-ba rakja, de az utóbb időben a users-be és utána ha más felhasználó is használja a pc-t akkor eltűnik a chrome.

(#29421) Atomantiii válasza Atomantiii (#29420) üzenetére


Atomantiii
őstag

Érdekes, mert most meg a program files-ba telepítette, fene se érti ezt.

(#29422) Lauda válasza Atomantiii (#29421) üzenetére


Lauda
félisten

Az érdekes. A program files x86 - ba és az users/felhasználóappdata/local - ba is települ.

[ Szerkesztve ]

(#29423) Atomantiii válasza Lauda (#29422) üzenetére


Atomantiii
őstag

Maga az exe fájl most a program files-ban van, de rakott fel cuccokat a users\...-ba is.

De van amikor meg mindent a users-be rak bele, az utóbbi időben telepítettem vagy 15 gépet és változó hova rakja, nem értem mitől függ.

[ Szerkesztve ]

(#29424) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Van egy nagyon bosszantó problémám.
Nem éppen ide tartozó, de nem találtam jobb topikot.

Bizonyos keresésekre miért nincs egy darab találat sem? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#29425) Pubszon válasza Pubszon (#29424) üzenetére


Pubszon
veterán

Teszem hozzá, hogy ha csak be vagyok jelentkezve.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#29426) csako válasza Pubszon (#29424) üzenetére


csako
veterán

A Beállítások->Keresési beállításokban vagy az Eszközökben nincs lekorlátozva a nyelv/ország véletlen?

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29427) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! A fordító már nem működik a böngészőben ?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29428) junior11 válasza Angel2014 (#29427) üzenetére


junior11
veterán

Szia, nekem gond nélkül fordított még tegnap is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29429) Angel2014 válasza junior11 (#29428) üzenetére


Angel2014
addikt

Mindig azt írja mindenre újrapróbálás...

Nálad hogy van beállítva?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29430) junior11 válasza Angel2014 (#29429) üzenetére


junior11
veterán

Nálam is automatikusan fordít, ritkán szokta az általad említett hibát nekem is csinálni, de aztán magától megjavul.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29431) Yodamest


Yodamest
addikt

Sziasztok,

Az mi a fenéért lehet, hogy mióta win jelszót módosítottam (azt hittem egyszerű, ártatlan dologról van szó) azóta tök hülye a gép és a chrome is pl. a mentett jelszavaim megtekintéséhez állandóan azt kéri jelentkezzek be, pedig be van pipálva, hogy jegyezze meg a személyazonosságom, jelszavam akármi. Eddig ezt nem dobálta fel, hogy kell ezt eltüntetni?

(#29432) junior11 válasza Yodamest (#29431) üzenetére


junior11
veterán

Szia, ha Chrome-ban mentett jelszavakat szeretnéd megtekinteni, biztonsági okokból a böngésző kéri, hogy azonosítsd magad - ezt a Windows fiókod jelszavával vagy PIN kódjával (ha be van állítva) tudod megtenni. Ezt egymás után ha jól rémlik, pár jelszó erejéig megjegyzi egymás után, aztán ismét feldobhatja az ablakot, hogy azonosítsd magad vagy egy későbbi alkalommal szintén.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29433) Yodamest válasza junior11 (#29432) üzenetére


Yodamest
addikt

értem, akkor ez normális? csak azért mert eddig nem kérte mindig ezt a bejelentkezést, érdekes módon ez csak tegnap este óta van, amikor is jelszót változtattam a winben, mert írta, hogy nem biztonságos már a jelszavam...

(#29434) junior11 válasza Yodamest (#29433) üzenetére


junior11
veterán

A Windows 10-et én MS fiókhoz PIN kóddal bejelentkezve használom, de lehet jelszóval is belépni. A Chrome-ban - vagyis nálam a Google fiókban is vannak jelszavak, és ha a böngészőben meg szeretnék egyet tekinteni, akkor kéri, hogy azonosítsam magam - a Windows jelszóval vagy PIN-nel, de sem a Windows, sem a Chrome magától még nem kérte a jelszavam, és nem írta ki, hogy nem biztonságos.

Az operációs rendszer jelezte nálad, hogy nem biztonságos a jelszavad vagy üzenetet kaptál (mely lehet akár adathalászat is vagy valójában kiszivárgott a jelszó és az MS üzent, ezt én nem tudom) vagy egyszerűen csak eljött az idő (be lehet állítani az MS fiókban, hogy milyen gyakran cseréld), hogy változtass jelszót?

Ha gondolod, a böngészőben jelentkezz be a MS fiókodba és nézd át a biztonsági pontokat, ahol a rendszer rögzíti, ki, mikor honnan és milyen eszközről lépett be, valamint érdemes erős jelszó mellé bekapcsolni a kétfaktoros hitelesítést is, ha még nem aktív.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29435) Yodamest válasza junior11 (#29434) üzenetére


Yodamest
addikt

Utólag már sejtem mi lehetett:
Egy xiaomi mibox-ot üzemeltem be a TV-hez és ott a google áruházból le kellett szednem egy VLC-playert androidra, így be kellett lépnem a google fiókommal. Ezután gondolom ezt a windows látta az asztali gépemen és a gépházban sárgával kiemelve jelezte, hogy belépés történt más eszközről, így már nem feltétlen biztonságos a jelszavam. Én akkor hirtelen nem is gondoltam rá, hogy a mediabox miatt lehet, mivel oda a google accommal léptem be, semmi köze nem volt a WIN accomnak hozzá.

Mindegy, ha nálad is kéri a belépést, akkor ez ilyen elfogadom, amúgy már újratettem a wint (friss telepités volt amúgy is) és még mindig kéri ugyanúgy, szóval jó ez így akkor.

Viszont ezzel együtt borzalmas, hogy mennyire spagetti effektus van itt a jelszavak, accountok, userek között, hogy már minden acc összefügg minden accal, egy chrome-ba nem tudok már úgy belépni, hogy ne lenne online microsoft fiókom, meg google+ accountom mellé és ne kérné, hogy hitelesítsem magam mailen, sms-ben meg más accokon keresztül, fú borzalam amúgy. :)

Köszi a segítséget!

(#29436) hitchins


hitchins
őstag

Egy olyan kérdem lenne hogy hogyan lehet beállítani hogy a Chrome a bongeszesi előzmények alapján dobaljon fel reklámokat.
Alapvetően nem érdekel de pl ha karácsonyi meglepetést intéznek eleg ház hogy feldobalja a hirdetésekben amit megnéztem.
Így elég gyorsan lelepleződött a meglepetés...

(#29437) Lauda válasza hitchins (#29436) üzenetére


Lauda
félisten

Cookiekat töröld ki és/vagy az ilyen dolgokat inkognitómódban nézegesd.

(#29438) junior11 válasza hitchins (#29436) üzenetére


junior11
veterán

Ha nem szeretnéd, hogy reklámokkal bombázzanak az oldalak, telepíts pl. egy uBlock Origin-t vagy Adguard-ot, megfelelően bekonfigurálva őket.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29439) hitchins válasza Lauda (#29437) üzenetére


hitchins
őstag

Cookiekat már toroltem sajnos az nem segített. Inkognito módot szoktam használni de most lemaradt. Utólag meg ugye nem segít...

(#29440) hitchins válasza junior11 (#29438) üzenetére


hitchins
őstag

Ránézek köszi.
Ezek utólag is kigyomlaljak a tartalmat?
Vagy csak megelőzésre jók?

(#29441) junior11 válasza hitchins (#29440) üzenetére


junior11
veterán

Utólag csak a böngésző beállításaiban tudod megoldani, hogy törölve legyenek pl. a sütik és az előzmények. Amiket én ajánlottam, azok bővítményként érhetőek az áruházból, reklám- és nyomkövetőblokkolók.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29442) Lauda válasza hitchins (#29439) üzenetére


Lauda
félisten

Pipálj ki mindent és állítsd át mindenkori-ra. Ha ezeket mind kitörlöd, nincs ami alapján dobálná a reklámokat később. Amúgy a cookiek és egyéb webhelyadatok alapján ajánlja a reklámokat, szóval ha azokat kitörlöd, már nem tudja mi alapján szórni a reklámokat.

[ Szerkesztve ]

(#29443) hitchins válasza Lauda (#29442) üzenetére


hitchins
őstag

Egy hetet toroltem az nem használt. Megpróbálom akkor a teljest.
Köszönöm

junior11
koszonom

(#29444) Lauda válasza hitchins (#29443) üzenetére


Lauda
félisten

Érdemes teljesen kitörölni, mert a korábbiak alapján még tud követni.

(#29445) Geller72


Geller72
veterán

Üdv.
Olyan pici gondom lenne, hogy a bookmarks alatt van egy Alzás felugró offers hirdetésablak állandóan és eléggé idegesít. A forráskód alapján egy plugin, de a pluginek közt nem találom. Hogyan lehetne kiírtani. Akárhányszor keresek valamit, ez a xar azonnal tud jobbat ajánlani. :D.
:R Köszönöm.
Geller

(#29446) junior11 válasza Geller72 (#29445) üzenetére


junior11
veterán

Szia, használj reklám- és nyomkövető blokkolókat (pl. uBlock Origin vagy Adguard), megfelelően konfigurálva nem fogsz látni szinte egy reklámot sem.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29447) mufflika válasza Geller72 (#29445) üzenetére


mufflika
tag

Opera böngészővel, megszünik minden ilyen gondod. :)

(#29448) htc07 válasza mufflika (#29447) üzenetére


htc07
addikt

Vagy ha tulsagosan chrome-hoz van szokva az ember, akkor vivaldi. ;)

(#29449) Toth_Jani válasza Geller72 (#29445) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Valami egyszer megkérdezte akarod-e telepíteni és te kérted.
Ha máshogy nem tudod kiirtani akkor újra kell indítani a böngészőt, és minden kéretlen vackot letöröl, meg persze a saját dolgaidat is de az okosan szinkronizálva vissza tudod szerezni.
A Nano Adblocker és Defender páros viszont tényleg megvéd szinte mindentől, persze ezek mellet sem szabad olvasás nélkül elfogadni ha egy weboldal telepíteni akar valamit

(#29450) Toth_Jani válasza htc07 (#29448) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Vagy akkor már Edge Chrome, és csak a MS reklámokat látjuk. :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.