Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) cekkk válasza junior11 (#29050) üzenetére


cekkk
veterán

Szia!
Ezt hol találom?
MErt csaka sütik törlését látom, de az nem az amit te mondasz.

(#29052) junior11 válasza cekkk (#29051) üzenetére


junior11
veterán

Mobilon vagyok, talán a webhely beállításokban, aztán a sütiknél valahol.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29053) cekkk válasza junior11 (#29052) üzenetére


cekkk
veterán

Közben megtaláltam, eddig jónek tűnik, de tuti nem én állítottam ezt be.
Már csak a könyvjelző frissítést kell megtalálnom.

Köszi a segítséged! :R

(#29054) junior11 válasza cekkk (#29053) üzenetére


junior11
veterán

Szívesen.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29055) kristof123 válasza csako (#29048) üzenetére


kristof123
őstag

A ClearType be van, már amikor először jelentkezett ez a probléma állítgattam, de sajnos ez sem oldotta meg a problémát. Most sem. :S
Flags-ben nem találtam ilyen beállítási lehetőséget, vagy bármit ami segítene. Teljesen tanácstalan vagyok.

Félek, hogy csak egy Win reinstall segítene ezen a problémán.

[ Szerkesztve ]

(#29056) Cs1csó válasza kristof123 (#29055) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha eljutsz odáig, hogy újratelepíted a Windows-t és ugye a Chrome-ot is akkor jó lenne ha amikor bejelentkezel a böngészőbe nem szinkronizálnál mindent - a régi beállításokat - hanem csak a legszükségesebbeket: mentett bejelentkezések, könyvjelzők

Ezt a szinkronizáció előtt van lehetőséged módosítani mikor bejelentkezel a Google fiókoddal akkor rámész a BEÁLLÍTÁSOKRA és ott módosítani tudod mely elemeket szinkronizáljon, ha a hiba a beállításokban bújik meg akkor ezzel megint visszahozod.

A másik dolog, a Windows reinstall után ne kezd el manuálisan vadászni a driver-eket hanem használd azzal a gépet amit a Windows telepít - persze ha van hiányzó driver azt telepíteni kell pl. VGA driver, Audio driver vagy nálam van pl. Razer egérnek spéci driver-e.

+ a monitoron is csinálnék egy RESET-et visszaállítani alapra.

(#29057) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

https://www.teir.hu/ oldalon található térképeket szeretném használni. Ehhez a Flash Player szükséges.
Rajtam kívül még jó néhányan ugyanígy vannak, de jó volna kiütni azt a folyamatsort, ami a FP minden egyes cím megnyitáskor produkál.

Néztem a Chrome beállításait, és ott csak az aktuálisan megnyitott munkamenetben maradnak meg a Flash beállításai.

Rákerestem, és a találatok többsége régi, illetve inkább a FP kikapcsolására, nem a végleges engedélyezéséről szólnak.

Szóval hogyan lehet megoldani, hogy az Adobe Flash Player engedélyezett legyen és egyből csak betöltse a böngésző a weboldalt?

(#29058) Viktor77 válasza aclandiae (#29057) üzenetére


Viktor77
titán

Tudtommal sehogy. Minden indításnál engedélyezni kell az adott oldalon.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29059) aclandiae válasza Viktor77 (#29058) üzenetére


aclandiae
senior tag

Ez eléggé elkeserítően hangzik. :F

(#29060) OmikronO válasza NGA (#29012) üzenetére


OmikronO
csendes tag

Egyszer nekem is volt ilyen problémám, de már nem emlékszem hogyan oldódott meg. Esetleg Google fiók beállítások - Adatok és személyre szabás - Keresési beállításoknál próbálkoznék. Talán a régió beállítások - de ez csak egy tipp.

(#29061) kristof123 válasza Cs1csó (#29056) üzenetére


kristof123
őstag

Köszi a tippeket és a segítséget mindenkinek!

"Ha eljutsz odáig, hogy újratelepíted a Windows-t és ugye a Chrome-ot is akkor jó lenne ha amikor bejelentkezel a böngészőbe nem szinkronizálnál mindent"
Csak a könyvjelzőket szoktam másolni (C meghajtóról lementem és visszamásolom kézzel).

"a Windows reinstall után ne kezd el manuálisan vadászni a driver-eket hanem használd azzal a gépet amit a Windows telepít"
Jelenlegi rendszer is így fut.

"+ a monitoron is csinálnék egy RESET-et visszaállítani alapra."
Nem tudom ennek van-e értelme, mivel csak a Chrome jelenít meg rosszul. De ki fogom próbálni, ha nem menne továbbra sem.

[ Szerkesztve ]

(#29062) Cs1csó válasza aclandiae (#29057) üzenetére


Cs1csó
félisten

Esetleg írhatnál nekik - teir.hu-nak - hogy ideje lenne felemelnék a picsájukat és leváltanák a Flash Player-t és izzítanák az új módit, mivel már csak hónapjaik vannak hátra, hogy kb. mindegyik böngésző lelője a Flash Player-t, persze a lustaság és a "szarunk bele" filozófia nagyon dívik, és miattuk persze a sokan - mint te is - a böngészőjét hibáztatja pedig NEM A BÖNGÉSZŐ A HIBÁS!!!!!!!!!!

Amúgy ez a cég üzemelteti azt a honlapot: [Lechner Tudásközpont]

[ Szerkesztve ]

(#29063) MadGame válasza MadGame (#29028) üzenetére


MadGame
senior tag

Esetleg ennek köze lehet a Facebookhoz?

(#29064) Toth_Jani válasza Cs1csó (#29062) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Igazad van , és amelyik cég ezen keres, jellemzően böngészős játékok, már rég átálltak pl: a HTML5-re, és leváltották a Flasht.
Persze ha nem keres rajta senki, akkor ingyen senki nem fog erőlködni.

(#29065) Lauda válasza Lauda (#29023) üzenetére


Lauda
félisten

Verzió: 77.0.3865.75 (Hivatalos verzió) (64 bites)

[link]

(#29066) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok. Több fórumon is kerestem, de egy nyomorult idegesítő dologra nem találok megoldást. Akár mit csinálok, a chrome megnyílik, ha betölt a windows. Kiszedtem az automata indításból is, nincs vent se vírus, se malware, semmi. Fogja magát, és nyit egy böngészőt. Akkor is, ha bezárom, mielőtt kikapcsolom, akkor is, ha nem. Van erre megoldás? Köszi.

(#29067) Cs1csó válasza dannyl (#29066) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mivel vizsgáltad át a gépet? Kezdésnek - biztos ami biztos - vizsgáld át: Adwcleaner, Emsisoft EK-val
Ezután ha továbbra is fenn áll a probléma akkor telepítsd újra a Chrome-ot - az eltávolítás alapos legyen: miután eltávolítottad a C - users - user mappa mélyé a rejtett mappákban is ki kellene törölni a Chrome és a Google mappákat. majd gép restart és mehet fel egy tiszta Chrome de ekkor még ne jelentkezz be csinálj egy újraindítást ezzel a kvázi szűz Chrome-mal ha ekkor okés akkor jelentkezz be szinkronizálj de csak minimálisan tehát jelszavakat és a könyvjelzőket ha épp a beállítások vagy akiegészítőkben bújik meg a hiba.

(#29068) Toth_Jani válasza dannyl (#29066) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ezt pedig én is meg tudtam csinálni, mert milyen bulis.
Aztán csak kikapcsoltam mert majd akkor induljon ha elindítom.
De már fogalmam sincs róla hogy hogyan csináltam, viszont az biztos hogy tudja.

(#29069) aclandiae válasza Cs1csó (#29062) üzenetére


aclandiae
senior tag

Köszönöm a javaslatot! Írtam nekik, kíváncsian várom a választ.

(#29070) dannyl válasza Cs1csó (#29067) üzenetére


dannyl
addikt

Megvásárolt Kaspersky total security, és malwarebytes. Valamint CCleaner. De próbálom az általad említetteket is.

(#29071) dannyl válasza Cs1csó (#29067) üzenetére


dannyl
addikt

Na, az adwcleaner talált pár érdekes dolgot, kigyomláltam, és valóban megjavult. Csak azt nem értem a malwarebítes miért nem talál/keres adware-t... Na mindegy, a lényeg, hogy megoldottad a problémám. Köszönöm :R

(#29072) Kékes525 válasza kristof123 (#28795) üzenetére


Kékes525
félisten

Próbáld meg beállítani a ClearType-ot. Bocs,látom már válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29073) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Legfrissebb stabil chrome -ot használok. Ha letöltök valamit a letöltés végeztével azonnal eltűnik a sáv alul ahol addig jelezte a letöltést. Régebben ugye ott maradt, nem tudom mitől lett így. Nem raktam fel azóta új kiegészítőt sem. Töröltem cookikat, cache -t, nem segített. Ötlet? :) Köszi előre is!

(#29074) Viktor77 válasza kristof123 (#29055) üzenetére


Viktor77
titán

Még ezzel tegyél egy próbát, ezzel többet lehet "vastagítani". [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29075) kristof123 válasza Viktor77 (#29074) üzenetére


kristof123
őstag

Ha felveszem maximumra már olvashatóvá válnak azok az oldalak, amiket eddig nem lehett rendesen, de minden más oldal ami eddig jó volt az borzasztó irányba módosult.

Szerk.: Jövőhéten újrarakom a Windows-t és jelentkezek, hogy javult-e a helyzet.

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#29076) Viktor77 válasza kristof123 (#29075) üzenetére


Viktor77
titán

A beállításokban az összes webhely helyett add meg, hogy kattintásra. Így click a 3 pöttyre fent, a legfelső sorban megjelennek az addonok, és csak akkor lép életbe a vastagítás az adott oldalon, ha rányomsz az ikonra. Ez így is marad, megjegyzi mely oldalakon használod, melyeken nem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29077) Toth_Jani válasza Viktor77 (#29076) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Bár nálam eddig is jó volt, de így azért kényelmesebben olvasható.
Ez egy hasznos kiegészítő, köszi ! :)

(#29078) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Felraktam a FireShothoz a Pro addont, de nem tetszik. Szeretném visszaállítani Lite verzióra, de egyszerűen nem találok rá módot. Próbáltam leszedni és visszatenni a bővítményt, de nem segít. :R

(#29079) erahurka válasza erahurka (#29078) üzenetére


erahurka
félisten

Na sikerült végül. :R

(#29080) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Ti nem észleltek problémát a chrommal ? Bármit megnyitok pl: a mi oldalunk PH, vagy a Game Twist? Farmarama, Facebook, csak pörög és nem tölt be ...Mi lehet a gond? Kínomba este újratettem a wint de semmi nem változott.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29081) Toth_Jani válasza Angel2014 (#29080) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ha észlelnénk ilyen hibát, akkor nem válaszolnánk. :)

(#29082) aclandiae válasza Cs1csó (#29062) üzenetére


aclandiae
senior tag

Megérne egy hosszabb hangvételű bejegyzést, mire sikerült használható információt szerezni. A lényege annyi, ha már nincs Flash Plyer, nem lesz térkép sem.

(#29083) Cs1csó válasza aclandiae (#29082) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt lazán elintézték.

(#29084) -FLY->


-FLY->
őstag

Konténert hol találok az fb-oz, amiből nem lát ki?

(#29085) brugo


brugo
aktív tag

A nyitooldal alján megjelent valami reklámféle hogyan tudnám kitiltani ( törölni) ?

[ Szerkesztve ]

(#29086) junior11 válasza brugo (#29085) üzenetére


junior11
veterán

Nekem is ott van, néha csinál ilyet a Google, aztán magától eltűnik.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29087) 1egaly


1egaly
aktív tag

Teljes szinkronizálás van beállítva az asztalin és androidos telón is,most ujabban olyat tesz ,hogy egyes oldalak(pl.hirkereso.hu)mobil nézetben jön be a laptopon is(pedig nem M.hirkreso...) van beírva a címsorba.

Tud valaki megoldást,ill.mit állíthattam el??
Kösz a választ!

(#29088) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok!

Ennek a problémának a folytatása miatt írok. Egyszerűen egyik böngésző sem tudta kiváltani a Chrome-ot, így kénytelen voltam újrarakni a számítógépet. Első letöltés után minden úgy jelent meg, ahogy annak lennie kell és innentől minden egyes telepítés után ellenőriztem ezt (vga, windows frissítés...). Szerencsére minden rendben volt, még szinkronizáltam is és nem változott meg semmi.

Így sajnos nem hiszem, hogy ki fog derülni, hogy mi lehetett a probléma, de legalább az újratelepítés megoldotta.

Üdv,
K.

(#29089) Cs1csó válasza kristof123 (#29088) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen egyértelműen nálad volt a hiba, végül az egész Windows-t újratelepítetted vagy csak a böngészőt?

(#29090) kristof123 válasza Cs1csó (#29089) üzenetére


kristof123
őstag

Az egész Windows-t újratelepítettem. Csak a Chrome újratelepítése nem oldotta meg (többször is próbáltam). Kitöröltem mindent a C meghajtóról és a regisztrációs adatbázisból is amit tudtam, nem szinkronizáltam és így sem volt jó. Cleartype-al is próbálkoztam, több verziószámú VGA driverrel, a driver beállításaiban is turkáltam, de semmi. Chrome beállításaiban is kerestem, se ott, se a flags-ben nem volt semmi. Ezzel a "Chrome Font Rendering Enhancer"-el is próbálkoztam, de nem volt ez sem 100%-os.

[ Szerkesztve ]

(#29091) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!

Chrome-ban a mentett jelszavak közül szeretném megnézni az egyik oldalhoz tartozó bejelentkezésem jelszavát, de állandóan feljön egy ablak, hogy írjam be a felhasználónév jelszavam, itt ni:

De fogalmam sincs, hogy ide mit kéne beírni?! Magam updateltem pár hónapja pendrive-ról a Win10 pro(gyárilag ez volt a notin)-t, de nem adtam meg ilyeneket.
A további lehetőségeknél van olyan, hogy ott a nevem, meg az email címem, de amiket használok jelszavakat itt ott, egyiket sem fogadja el.

Mi az francot kell még ide beírni? Hogy jutok ezen túl? Win7-en nem volt ilyen jelszavas hülyeség.

Szerk: Most sikerült mégis elfogadta a jelszót. Pedig ezzel próbálkoztam már 5x is. :W

Tárgytalan. :R

[ Szerkesztve ]

(#29092) junior11 válasza Atomgeszi (#29091) üzenetére


junior11
veterán

A Windows bejelentkezési jelszavát (vagy PIN-t is szokott kérni, ha aktiválva van).

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29093) Atomgeszi válasza junior11 (#29092) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, kérte mindkettőt.

De valamiért az első lépcsőn sem jutottam túl. Ahogy ide leírtam, utána sikerült. :D

(#29094) junior11 válasza Atomgeszi (#29093) üzenetére


junior11
veterán

Ez egy védelmi vonal, hogy más ne tudja csak úgy kattintásra a Chrome-ban megtekinteni a jelszavakat. Firefox alatt is van ilyen, ott pl. mesterjelszót kér a böngésző.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#29095) Atomgeszi válasza junior11 (#29094) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, ha így nézzük hasznos. Valóban. Csak akkor kicsit beparáztam, mikor 4 fajta jelszó közül egyet sem fogadott el. :D

(#29096) Luissimo válasza Atomgeszi (#29095) üzenetére


Luissimo
veterán

Jobbantesxed, ha átállitod a gépeden a belépést pin kodra, beállitasz egy jokis 6-8 számjegyü pimkodott(pl. Születési dátum, ofafelé vagy visszafelé) és azzal betudsz mindenhová lépni.

Ottvolt alul az egyéb opcio, ott átállithatod

(#29097) Toth_Jani válasza Luissimo (#29096) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Köszi! Idáig még én sem olvastam el azt a sort, csak szorgalmasan beírtam a mail címet és jelszót.
Így azért egyszerűbb ! :)

[ Szerkesztve ]

(#29098) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Mi lehet az oka,hogy click&clean bővítmény nem törli az előzményeket?
Éveket óta használom,de még soha nem tapasztaltam hogy ne működne rendesen.
Persze,uninstal/reinstal megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#29099) Cs1csó válasza ToBeY (#29098) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tegnap frissítették, tehát nem hiszem, hogy valami kompatibilitási gond lenne. Ilyenkor tanács: Chrome reinstall (az sok mindent megold, ha van szinkronizációd akkor hamar megvan)

Persze ha a Chrome beállításai között nem tetszik neki valami:
1. alapos Chrome eltávolítás - manuálisan is gyaluld a Chrome és a Google mappákat a users - user - mappa mélyén lehet rejtett formában vannak, tehát ha a fájlkezelőben engedélyezed hogy rejtett fájlokat is kilistázza akkor fogod látni
2. újratelepítése a Chrome-nak de a bejelentkezésnél csak a legszükségesebbeket szinkronizálni pl. jelszavak, könyvjelzők

Ezek után tuti meg fog javulni.

(#29100) ToBeY válasza Cs1csó (#29099) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Chrome reinstal csak a legvégsőbb esetre tartogatom mert elég macera mindent visszaállítani ahogy volt.
nem vagyok bejelentkezve felhasználóval,és nem szinkronizál semmi sem.(szerintem)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.