Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) liszi70 válasza csako (#29350) üzenetére


liszi70
nagyúr

"akár azért is, mert már egyáltalán nem elérhető"
Nálam sajnos az elérhetőeket sem nagyítja ki, csak ha már rákattintottam, és bejött a jobb oldali ablak.

[ Szerkesztve ]

(#29352) csako válasza liszi70 (#29351) üzenetére


csako
veterán

A legfrissebb van fent? "v0.9.8.72"
Illetve a bővítmény beállításokban a "Szűrő" fülön lehet frissíteni a nagyítási szabályokat, hátha, a második ("vastagabb") lefele nyílra kattintva (az első az importálás).

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29353) Lauda válasza liszi70 (#29347) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm! Nálam ez is hibátlanul működik. ;)

(#29354) liszi70 válasza csako (#29352) üzenetére


liszi70
nagyúr

Igen, a legfrissebb van fent Imagusból és Chrome-ból is. Megpróbáltam amit írtál, sajnos nem hozott eredményt. Közben dobott egy ilyen ablakot, nem tudom, ez miez.
El is távolítottam és újratelepítettem, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#29355) liszi70 válasza Lauda (#29353) üzenetére


liszi70
nagyúr

A legfrissebb chrome-ot használod?

(#29356) Lauda válasza liszi70 (#29355) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, a legfrissebbet, Verzió: 78.0.3904.87 (Hivatalos verzió) (64 bites). ;)

Köszönöm a bövítmény tippet, nagyon frankó, kár hogy eddig nem tudtam róla. :B :R

[ Szerkesztve ]

(#29357) liszi70 válasza Lauda (#29356) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem értem ezt az egészet....... Megpróbáljam újratelepíteni a chrome-ot? :F Szinkronizálva van, úgyhogy remélem a beállításaim, könyvjelzőim stb. nem tűnnek el.
Megszoktam, nagyon kell ez a hover zoom, pláne a google-kereséseknél, és pont ott nem működik. És nem csak nálam, de nem derült ki, mi okozza.

[ Szerkesztve ]

(#29358) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Ezt a felugró ablakot, ami hangerő változtatás során jön fel, hogy a fenében lehet letiltani?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29359) Lauda válasza liszi70 (#29357) üzenetére


Lauda
félisten

Megpróbálhatod, vesztenivalód nincs. A könyvjelzőket azért mentsd ki külön is, illetve a bővítmények beállításait is mentsed el, mert bár a bővítményeket leszinkronizálja, azok beállításait viszont nem szinkronizálja a chrome, így újra be kell őket állítgatni.

(#29360) Viktor77 válasza embe (#29358) üzenetére


Viktor77
titán

Ez nem Chrome, ezt a Win csinálja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29361) embe válasza Viktor77 (#29360) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor ott keresgélek.... Bár ott az értesítések között nem találtam.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29362) MadGame válasza MadGame (#29335) üzenetére


MadGame
senior tag

Valaki…?! :F

(#29363) Lauda válasza MadGame (#29335) üzenetére


Lauda
félisten

Próbáld meg esetleg a mobilos topikokban. Nekem egyszer alulra került, a mai napig sem tudom hogyan. Azonban nekem felül jó és csak úgy tudtam visszavarázsolni, hogy töröltem a böngészőt majd újratelepítettem. :F

[ Szerkesztve ]

(#29364) MadGame válasza Lauda (#29363) üzenetére


MadGame
senior tag

Én meg hard reseteltem a telót, újratelepítettem mindent, most rá is frissített, töröltem a gyorsítótárat, kényszerleállítás, de a fenéért sem akar visszaállni alulra…
Köszi a tippet! :)

(#29365) Jack Oneill válasza MadGame (#29364) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Parancsolj. 3mp volt, amig googleban kikerestem.

[link]

(#29366) MadGame válasza Jack Oneill (#29365) üzenetére


MadGame
senior tag

Tényleg? Köszi. Ja, ezt a linket mintha már láttam volna valahol…

(#29367) Jack Oneill válasza MadGame (#29366) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Remelem, mukodik, mert nem mai cikk.

(#29368) MadGame válasza Jack Oneill (#29367) üzenetére


MadGame
senior tag

Mielőtt feltettem a kérdést, természetesen én is utána néztem. Nem működik.

(#29369) Jack Oneill válasza MadGame (#29368) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Upsz, akkor bocsanat.

(#29370) MadGame válasza Jack Oneill (#29369) üzenetére


MadGame
senior tag

Semmi baj, legalább valaki „meglátott” ;)

(#29371) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Lett egy sokkal erösebb gépem mint a mostani.DE sajnos úgyan úgy csinálja a video nagy képernyöbe kirakás esetén a várakozást. Nem folyamatos a kirakás. Valamit a beállításokba lehet állítani ?

(#29372) snakebait válasza MadGame (#29366) üzenetére


snakebait
senior tag

Jack Oneill linkelését én is kipróbáltam,de nekem akkor került alulra ha a "disabledet" választottam.De az a bibi,hogy csak addig van alul míg fut a Chrome. Ha bezárom és újra indítom visszamegy felülre attól függetlenül,hogy mi vam chrome://flagsban beállítva. Szóval nálam ez döglött dolog.😢

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#29373) MadGame válasza snakebait (#29372) üzenetére


MadGame
senior tag

Na, erre nem is gondoltam volna. Nem értem, mitől gondolta meg magát a Chrome...
Azért köszönöm a segítséget! :)

(#29374) Luissimo válasza snakebait (#29372) üzenetére


Luissimo
veterán

Eleve disable-ön van alapból.
Vagy nem.

difaulton van.
enabled-el nekem nem kerül nálam alulra...

mostakkorhogyanvanez :F

(#29375) liszi70


liszi70
nagyúr

A google kezdőlapomon be van állítva gyors elérésre egy linkgyűjtő weblap kedvencoldalaim névvel, és az avx weboldal logója jelenik meg rajta. :D Ez mitől lehet, és meg lehet változtatni?

(#29376) Lauda válasza Lauda (#29328) üzenetére


Lauda
félisten

Verzió: 78.0.3904.97 (Hivatalos verzió) (64 bites)

[link]

(#29377) pintert


pintert
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, miért van a képeken látható helyzet?



A Chrome lát olyant is, ami nincs is... :(

Hogy lehet eltüntetni azokat a nyomtatókat, amik már nincsenek is?

A Chrome/Beállítások/Speciális/Beállítások visszaállítása alapértelmezettre nem segített... :(

[ Szerkesztve ]

(#29378) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Ilyen még soha sem volt, böngészés közbe egyszer csak látom jobb oldalt alul, hogy valami tearout2.biz nevezetű társkereső "izé" notifikációs ablakokat dobál fel. Nem tudom hol gyűjthette be ezt a böngésző én biztos nem engedélyeztem (esetleg véletlenül). Volt egy kis fogaskerék ikonja és arra rá klikkelve bepipáltam a "Don't allow notificatons from this site"-ot és azóta eltűnt. De furdal, hogy valahogy talán beette magát a böngészőbe és még mindig ott ad-ware-ogat, vagy hasonló. Hogy lehetne ezt kideríteni? A net-en nem találtam semmit róla.

Köszi!

(#29379) Cs1csó válasza SunMount3r (#29378) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szokásos kiegészítők futtatása elsősorban: AdwCleaner de utána mehet az Emsisfot EK, Hitman Pro, DrWebCureIt, esetleg MBAM Free

(#29380) liszi70 válasza SunMount3r (#29378) üzenetére


liszi70
nagyúr

Először nézd meg az értesítéseknél, és ha ott van, tiltsd le. Beállítások/Speciális/Webhelybeállítások/Értesítések.

(#29381) SunMount3r válasza liszi70 (#29380) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nekem angolul van installálva és itt találtam rá: Settings->Advanced->Site Settings->Notifications: itt megtaláltam a tearout2.biz-t és "reset-áltam" mindent. Most már nincs ott. Akkor ennyi volt?

AdwCelaner nem talált semmit.

(#29382) liszi70 válasza SunMount3r (#29381) üzenetére


liszi70
nagyúr

Az az! Igen, ennyi volt. :) Abban a beállításban találsz minden weboldalt, ami megjelent a böngésződben, és értesítéseket szeretett volna küldeni. Valószínűleg véletlenül arra kattintottál, hogy küldhet, ezért utólag kell letiltani. Ha az első felugráskor arra kattintasz, hogy ne küldjön, akkor eleve a letiltottak közé kerül.

(#29383) laszlohu


laszlohu
addikt

Üdv
chrome-al
Verzió: 78.0.3904.97 (Hivatalos verzió) (64 bites)
windows 10 stabil
nem működik a levél nyomtatása webes freemail-el, csak villan egyet, de nyomtatni nem nyomtat

(#29384) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Akkor jo dontest hoztam, hogy Fox parti lettem.
[link]

(#29385) laszlohu


laszlohu
addikt

fél éve volt szükségem utoljára a data.hu-ra, erre megint meglepett valamivel, titkosított .zip fájlt töltöttem fel, és le akarom tölteni a letöltőlinken, majd kiírja, hogy várakozzak, mert a kaspersky vírusirtóval teszteljük , és addig nem tudom letölteni, kb. mennyi időbe telik neki?

(#29386) Cs1csó válasza laszlohu (#29385) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sok, én nem is tudtam letölteni.

(#29387) nfsu17


nfsu17
veterán

Apróság, de szerintem a chrome a ludas megint, mert FF alatt jó, most próbáltam.
YT alatt én úgy váltok hangerőt, hogy bill. fel-le nyíl.
A vastag fekete sávra kattintok a videó alatt és akkor régen engedte a hangerőt.
Most bele kell kattintani a KÉPbe (azaz pause lesz belőle), majd után már engedi.
Ha fullscreenbe teszem, akkor rögtön engedi, de nem mindig teszem oda ki.
Ne kérdezzétek miért csinálom így, nekem így (volt) jó.
Most a le nyílra "görget" lefele az oldalon a kommentek felé.
Csak a képbekattintós megoldással jó. :(

(#29388) Viper26


Viper26
nagyúr

Üdv,

csv-ből sszeretném a jelszavaim visszaállítani, de a flag-ek között nem tudom engedélyzni.
Máshová került?

iPhone 14 | FR955

(#29389) nfsu17 válasza nfsu17 (#29387) üzenetére


nfsu17
veterán

(#29390) Zin


Zin
senior tag

Másik Win miatt hogyan tudom kimenteni a konyvjelzőket,előzményeket, és vissza helyezni az uj rendszerre?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#29391) Lauda válasza Zin (#29390) üzenetére


Lauda
félisten

Másik Win miatt

Ezt hogy érted?

(#29392) Cs1csó válasza Zin (#29390) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem használsz Google böngésző szinkronizációt? Az a legjobb persze a profil mappát is lehet elmenteni (ha jól tudom valami rejtett útvonal végén található) és azt a frissen telepített Google Chrome mappájában bemásolva majd a böngészőt indítva ott lesz minden ahogy volt.

Az előbbi módszer esetén be kell jelentkezni és kész is - ha előtte már szinkronizáltad a felhőbe az adataidat - a második módszerben pontosan nem tudom melyik mappa tartalmát kell megőrizni de biztos lesz olyan aki tudja.

(#29393) Zin válasza Cs1csó (#29392) üzenetére


Zin
senior tag

Nem hasznalok mivel mozillas vagyok 15 éve ez csak mellék bongeszo forditasok miatt.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#29394) Cs1csó válasza Zin (#29393) üzenetére


Cs1csó
félisten

Értem, több mint 2 éve én is Firefox-on vagyok, előtte 8 évig Chrome-ot toltam. Most a fő gépemen nincs is fenn a Chrome.

Itt nézd meg:

The location for Chrome’s default profile folder differs depending on your platform. The locations are:
Windows 7, 8.1, and 10: C:\Users\<username>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

Az "AppData" rejtett mappa tehát azt előbb láthatóvá kell tenni ha van Total Commander fájlkezelőd akkor abban a Beállítások - Általános beállítások - Képernyő - Rejtett fájlok megjelenítése opciót jelöld be és láthatóvá fog válni.

Az intézőnél Vezérlőpult - Fájlkezelő beállításai - Nézet - itt görgesd le és a Rejtett fájlok és mappák megjelenítése opciót választva ott is láthatóvá fog válni.

A friss Chrome telepítés után ezt visszamásolva majd a böngészőt indítva a megszokott beállítások fognak visszaköszönni.

Ha nem pontos utat adtam meg remélem valaki javítja. :R

(#29395) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Én meg a NetScape után a Firefoxon voltam, de úgy 3 éve elkezdett "nem jól" működni így átálltam a Chromra.
De attól még a többit is szinkronizálom ha lehet, hiszen a saját gépen az nem foglal semmit.

(#29396) Lauda válasza Lauda (#29376) üzenetére


Lauda
félisten

Verzió: 78.0.3904.108 (Hivatalos verzió) (64 bites)

[link]

(#29397) nfsu17 válasza Lauda (#29396) üzenetére


nfsu17
veterán

szuper
újra működik amivel bajom volt

(#29398) #93187072


#93187072
törölt tag

Melyik a legjobb email extension Chrome-ra? Outlook-ot és Gmail-t is használok. illetve az megoldható, hogyha több tab van nyitva, akkor ne lehessen bezárni a Chrome-ot, csak egy felugró figyelmeztetés után? (Mint ahogy pl Firefox-ban)

(#29399) SP4C3 válasza #93187072 (#29398) üzenetére


SP4C3
veterán

1.) Thunderbird
2.) CTRL+SHIFT+T visszahozza az összes előzőleg nyitott tabot.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#29400) --ka


--ka
senior tag

...OK.

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.