Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) Toth_Jani válasza MaXX81 (#28350) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ez egy egyedi probléma, amit okozhat az is hogy frissítéskor néha összeomlik a profil könyvtár, és nem tud normálisan működni a Chrome.
Én ilyenkor az User mappából teljesen kitörlőm, és újraépítem az egészet, gyorsabb mint a hibát keresgélni benne.

(#28352) MaXX81 válasza Toth_Jani (#28351) üzenetére


MaXX81
tag

Biztos igazad van mert másnak nincs ilyen gondja csak hát az edge jó, hangkártya driver is jó minden másnál van hang, a chrome szórakozik pedig újratelepítettem de hiába. Viszont amit írtál azt még megpróbálom hátha...

(#28353) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Az meg lehet valahogy oldani, ha több fülön vannak nyitva oldalak és rányomok a bezárásra akkor kérdezze meg, valóban kiszeretnék lépni? Sajnos nem egyszer fordult már elő, hogy így zártam be véletlenül és vesztettem el fontos sessionöket emiatt.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#28354) Cs1csó válasza Ra's al Ghul (#28353) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na ez érdekes az Edge-ben és a Firefox-ban is van olyan lehetőség hogy több megnyitott lap esetén figyelmeztessen azok egyidejű bezárásakor, de Chrome-nál ilyet nem találtam. :F

Pontos szöveg: Figyelmeztetés több lap bezárása előtt (Firefox-nál)

Max az előző munkamenet helyreállítása vagy már alapban úgy induljon a böngésző ahogy korábban bezáródott ezek a lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

(#28355) junior11 válasza Ra's al Ghul (#28353) üzenetére


junior11
veterán

Nincs ilyen lehetőség.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28356) MaXX81


MaXX81
tag

Na jólvan feladom...
1.audio driver frissítés 0 eredmény
2. chrome legyalulása mindenhonnan és újratelepítés 0 eredmény

Az edge-nél néztem a windows hangkeverőt mikor ment valami videó akkor ott lent is mutatta illetőleg mikor lehúztam a hangerőt (csak a böngészőnek) akkor is lehetett látni hogy a háttérben van hang ezt szürkén jelezte. A chrome-nál mikor elindítom a böngészőt és valami videót, van hang, mikor elindítok egy másik videót nincs hang és a hangkeverőnél se mozdul ki a csík tehát mintha nem kapna jelet de miért? mi történik mikor másodjára indítok el egy videót hogy elnémul?
Jelenleg úgy tudom kezelni a helyzetet hogy vagy bezárom a chrome-ot majd megnyitom és 1 videót normálisan megtudok nézni vagy használom az edge-t...

(#28357) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Próbáltam találni megoldást arra, hogy ne záródjon be a Chrome ha több ablak van nyitva és több helyen is olvastam ezt az oldalt: https://www.maki-chan.de/preventclosenodonations.htm

Ismeri valaki? Mennyire "biztonságos"?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#28358) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Mobilon pl a megújjult mobilarena.hu és mondjuk index.hu is akadozik chrome-ban (legfrisebb változat ) lehet a chrome hibája is?

Meizu m6-om van, nem egy erőforrás bajnok, de más böngészőkkel nem akad, max mikrolaggok vannak.

Egyébként olyan mintha a rendering zabálná az erőforrást.

(#28359) Cs1csó válasza aprokaroka87 (#28358) üzenetére


Cs1csó
félisten

EJNYE! Reszponzív a felület, ennyi :))

(#28360) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Bővítmény menedzser (bővítmény CRX) nincs böngészőre? Gondolok itt arra, hogy pl be lehetne állítani melyik weblapnál melyik reklám blokkoló menjen. (némely párosítás gondokat okoz)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#28361) MaXX81


MaXX81
tag

Amúgy nincs senkinek ötlete erre?

(#28362) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Az egyik barátom most fogja felvenni a vizsgáit Neptunban és kellene egy olyan bővítmény chrome-ban ami egyszerre bejelölné azokat a check-boxokat amiket korábban bejelöltem. Azaz vizsgafelvétel előtt belépne a megfelelő menüpontba, a chrome kiegészítőben valamilyen módon megadná, hogy melyiket szeretné a későbbiekben kipipálni és mikor aktiválják a check boxokat, akkor csak rányomna a kiegészítőre és egy pillanat alatt kipipálná azokat amelyeket fel szeretné venni, ezt követően meg csak a mentés gombra nyomna.

Létezik ilyen megoldás?

:R

(#28363) Cs1csó válasza smallmer (#28362) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hahaha, egy üveg Whiskey a tanszéki informatikusnak. Ha adsz neki egy listát, hogy mire írjon fel meg egy 12 éves Whiskeyt akkor még a reg megnyílása előtt mindenhova bepötyög téged és kész.

[ Szerkesztve ]

(#28364) SP4C3 válasza MaXX81 (#28356) üzenetére


SP4C3
veterán

Hm... Mikor jelentkezhetett a probléma? Illetve mitől?
Chrome reinstall, régebbi audiodriverekkel próbálkozhatsz.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28365) MaXX81 válasza SP4C3 (#28364) üzenetére


MaXX81
tag

Volt egy bios frissítésem kb 1.5 hete, még akár ez miatt is lehet, bár külső hangkártyát használtam(asus xonar u5), viszont se azzal se az alaplapival (alc 887) nincs hang. Külső hangkártyánál nagyon új drivert nem tudok feltelepíteni mert a legfrissebb is 2015-ös, amit letöröltem ezek után mert hátha az kavart be de nem, mert az alaplapival is ugyanazt produkálja hiába próbálkoztam régebbi driverekkel. A hibajelenség pedig az hogy, chrome megnyit, videó elindít megy minden, majd elindítok 1 másik videót és már nincs hang illetőleg a hangkeverőnél se látszik hogy a chrome hangot játszik le. Chrome reinstall megvolt, többször is, revo uninstallert használok mert az a windows registryből is törli a dolgokat. Minden más programnál van hang illetve minden más böngészőnél is jó minden (edge, opera). Itt csak és kizárólag a chrome-nál van ez az anomália amit a mai napig nem tudtam orvosolni. :(

(#28366) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Azt mi okozza, hogy 5 perc Facebookozás után nem tudok görgetni az oldalon? Ctrl + F5 után megint jó egy darabig.

Nagyon idegesítő.

(#28367) Viktor77 válasza -secret- (#28366) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem is szokott lenni, inkább telefonon, de néha gépen is. Betudom annak, hogy szar az oldal.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28368) Cs1csó válasza -secret- (#28366) üzenetére


Cs1csó
félisten

Facebook az egyik legzsúfoltabb oldal. Milyen kiegészítőid vannak? Lehet valamelyik bezavar. Reklámblokkolónak Ublock Origin-t vagy Adguard-ot használj.

(#28369) junior11


junior11
veterán

Google comes under fire for sabotaging other browsers once again

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28371) Reinkz


Reinkz
senior tag

Sziasztok!

Mostanában feltűnt hogy chrome max frekin járatja a cpu-m, emiatt a gép tápjában a venti hangosabban kezd tekerni (HTPC) és bizony hallom is ahogy ugrál a fordulat szám, mert venti terhelés fogyasztás függvényében van szabályozva és ez elégé idegesít is.

hiába csak 10% alatti kihasználtság akor is 3,7ghz jár az i3 6100.

Az érdekessége az hogy ha, kikattintok az ablakból, pl a tálcára akkor vissza esik 0.84ghz-re még akkor is ha megy egy video youtubon amit ugye kikattintás után ugyanúgy látok (nem raktam le tálcára)

és amint chrome kerül előtérben egyből vissza ugrik 3,7ghz-re akkor is ha google drive-on egy pdf-t nézek semmi scrollozás.

Böngészőt már újra raktam, valaki tapasztalt hasonlót?, van megoldás azon kivűl hogy elkezdek FF használni mert érdekes módon ott nem kapcsol fol 3.7ghz-re.

(#28372) Toth_Jani válasza Reinkz (#28371) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ilyet nem, nekem csak egy Dual Celeron 3.2-es procim van, de ez csak akkor megy fel 50%-ra ha a böngészőben WEBGL alapú játékot játszom.
Én is HTPC-t építettem, normál (olvasgatós) böngészés közben az összes ventilátor megáll a gépemben, mert nincs szüksége hűtésre.
Jelenleg 1,2 Ghz-en 4%-os terheléssel megy a Chrome + az egész rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#28373) Krisz26


Krisz26
tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Találkozott már valaki olyannal, hogy a nyomtató (Samsung lézer) egyszerűen nem akar nyomtatni Google Chrome böngészőből(se pdf-et, se semmit)? Más böngészőből simán nyomtat. Nem állítottam el semmit. Köszi a választ előre is!

(#28374) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Van egy ASUS Xonar U7 MK2 külső hangkártyám, és Chrome alatt ha bármilyen zenét halgatok youtuben leveszi a hangot 5.1-ről sztereóra. Firefox alatt is ez a gond, Edge böngészőn ritkán tapasztalom ezt :F
Tud erre valaki valami beállítást? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#28375) laszlohu válasza makoss (#28374) üzenetére


laszlohu
addikt

Adobe flash playernél volt megoldás, a flash player beállításainál a hang fülön, a megfelelő hangbemenetet kiválasztva,
Viszont ez 1 éve volt aktuális, ugyanis azóta kezdik kiiktatni az adobe - ot.
Lehet, hogy HTML5 - nél is van megoldás, de erre még rá kell keresnem a neten.

[Egy surround tesztet már találtam]

[ Szerkesztve ]

(#28376) SP4C3 válasza laszlohu (#28375) üzenetére


SP4C3
veterán

Emlékeim szerint bő egy éve nem megy már a flash alapú lejátszás YouTube-on.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28377) junior11


junior11
veterán

Alaposan felgyorsíthatja az oldalbetöltéseket a Google Chrome - próbálta ezt vki? Már a 73-as verzióban is benne a "lazy image & frame loading" csak default módban, a chrome://flags-ban be lehet kapcsolni.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28378) SP4C3 válasza junior11 (#28377) üzenetére


SP4C3
veterán

Még nem próbáltam, de köszi az emlékeztetőt, majd megnézem.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28379) junior11 válasza SP4C3 (#28378) üzenetére


junior11
veterán

Nincs mit, én bekapcsoltam tegnap a telefonon, most a laptopon is, bár amúgy sem volt panasz a sebességre, meglátjuk, mit hoz a konyhára.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28380) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Android esetében a chrome://gpu kimenete így rendben van?

Graphics Feature Status

Canvas: Hardware accelerated

Flash: Hardware accelerated

Flash Stage3D: Hardware accelerated

Flash Stage3D Baseline profile: Hardware accelerated

Compositing: Hardware accelerated

Multiple Raster Threads: Disabled

Native GpuMemoryBuffers: Software only. Hardware acceleration disabled

Out-of-process Rasterization: Hardware accelerated

Hardware Protected Video Decode: Unavailable

Rasterization: Hardware accelerated on all pages

Skia Renderer: Disabled

Surface Control: Disabled

Surface Synchronization: Enabled

Video Decode: Hardware accelerated

Viz Service Display Compositor: Enabled

WebGL: Hardware accelerated

WebGL2: Hardware accelerated

Driver Bug Workarounds

clear_uniforms_before_first_program_use

disable_aimagereader

disable_framebuffer_cmaa

dont_disable_webgl_when_compositor_context_lost

gl_clear_broken

max_msaa_sample_count_4

max_texture_size_limit_4096

scalarize_vec_and_mat_constructor_args

use_client_side_arrays_for_stream_buffers

use_es2_for_oopr

use_virtualized_gl_contexts

disabled_extension_GL_KHR_blend_equation_advanced

disabled_extension_GL_KHR_blend_equation_advanced_coherent

disabled_webgl_extension_EXT_disjoint_timer_query

disabled_webgl_extension_EXT_disjoint_timer_query_webgl2

Problems Detected

Protected video decoding with swap chain is for Windows and Intel only
Disabled Features: protected_video_decode

ARM driver doesn't like uploading lots of buffer data constantly: 178093
Applied Workarounds: use_client_side_arrays_for_stream_buffers

The Mali-Txxx driver does not guarantee flush ordering: 154715, 10068, 269829, 294779, 285292
Applied Workarounds: use_virtualized_gl_contexts

Clear uniforms before first program use on all platforms: 124764, 349137
Applied Workarounds: clear_uniforms_before_first_program_use

Always rewrite vec/mat constructors to be consistent: 398694
Applied Workarounds: scalarize_vec_and_mat_constructor_args

Limit max texure size to 4096 on all of Android
Applied Workarounds: max_texture_size_limit_4096

Use GL_INTEL_framebuffer_CMAA on ChromeOS: 535198
Applied Workarounds: disable_framebuffer_cmaa

Disable KHR_blend_equation_advanced until cc shaders are updated: 661715
Applied Workarounds: disable(GL_KHR_blend_equation_advanced), disable(GL_KHR_blend_equation_advanced_coherent)

eglSwapBuffers intermittently fails on Android when app goes to background: 744678
Applied Workarounds: dont_disable_webgl_when_compositor_context_lost

Don't expose disjoint_timer_query extensions to WebGL unless site isolation is enabled: 808744

Limit MSAA to 4x on Android devices: 797243
Applied Workarounds: max_msaa_sample_count_4

Frequent crashes on Adreno (TM) on L and below: 866613, 860021
Applied Workarounds: use_es2_for_oopr

Disable AImageReader on ARM GPUs as its buggy.: 838725
Applied Workarounds: disable_aimagereader

Frequent crashes in glClear on Android N with driver 12.0.04rel0: 931527
Applied Workarounds: gl_clear_broken

Raster is using a single thread.
Disabled Features: multiple_raster_threads

Native GpuMemoryBuffers have been disabled, either via about:flags or command line.
Disabled Features: native_gpu_memory_buffers

Surface Control has been disabled by Finch trial or command line.
Disabled Features: surface_control

Skia renderer is not used by default.
Disabled Features: skia_renderer

Version Information

Data exported2019-04-22T09:49:51.766ZChrome versionChrome/73.0.3683.90Operating systemAndroid 7.0Software rendering list URLhttps://chromium.googlesource.com/chromium/src/+/57fb46f3cae300414fb48cb77ed632f3f4ec0c13/gpu/config/software_rendering_list.jsonDriver bug list URLhttps://chromium.googlesource.com/chromium/src/+/57fb46f3cae300414fb48cb77ed632f3f4ec0c13/gpu/config/gpu_driver_bug_list.jsonANGLE commit id59b1ed4a60fc2D graphics backendSkia/73 636ee33902ddc27fd9683d250ceb23f65467488b-Command Line--use-mobile-user-agent --top-controls-show-threshold=0.5 --top-controls-hide-threshold=0.5 --orderfile-memory-optimization=on --use-mobile-user-agent --enable-pinch --enable-viewport --validate-input-event-stream --enable-longpress-drag-selection --touch-selection-strategy=direction --main-frame-resizes-are-orientation-changes --disable-composited-antialiasing --enable-dom-distiller --flag-switches-begin --force-gpu-rasterization --flag-switches-end

Driver Information

Initialization time341In-process GPUfalsePassthrough Command DecoderfalseSandboxedfalseGPU0VENDOR = 0x0000 [ARM], DEVICE= 0x0000 [Mali-T860] *ACTIVE*OptimusfalseAMD switchablefalseDriver vendorARMDriver version12.0.04rel0Driver dateGPU CUDA compute capability major version0Pixel shader version3.20Vertex shader version3.20Max. MSAA samples16Machine model nameMEIZU M6Machine model versionGL_VENDORARMGL_RENDERERMali-T860GL_VERSIONOpenGL ES 3.2 v1.r12p0-04rel0.44f2946824bb8739781564bffe2110c9GL_EXTENSIONSGL_EXT_debug_marker GL_ARM_rgba8 GL_ARM_mali_shader_binary GL_OES_depth24 GL_OES_depth_texture GL_OES_depth_texture_cube_map GL_OES_packed_depth_stencil GL_OES_rgb8_rgba8 GL_EXT_read_format_bgra GL_OES_compressed_paletted_texture GL_OES_compressed_ETC1_RGB8_texture GL_OES_standard_derivatives GL_OES_EGL_image GL_OES_EGL_image_external GL_OES_EGL_image_external_essl3 GL_OES_EGL_sync GL_OES_texture_npot GL_OES_vertex_half_float GL_OES_required_internalformat GL_OES_vertex_array_object GL_OES_mapbuffer GL_EXT_texture_format_BGRA8888 GL_EXT_texture_rg GL_EXT_texture_type_2_10_10_10_REV GL_OES_fbo_render_mipmap GL_OES_element_index_uint GL_EXT_shadow_samplers GL_OES_texture_compression_astc GL_KHR_texture_compression_astc_ldr GL_KHR_texture_compression_astc_hdr GL_KHR_texture_compression_astc_sliced_3d GL_KHR_debug GL_EXT_occlusion_query_boolean GL_EXT_disjoint_timer_query GL_EXT_blend_minmax GL_EXT_discard_framebuffer GL_OES_get_program_binary GL_OES_texture_3D GL_EXT_texture_storage GL_EXT_multisampled_render_to_texture GL_OES_surfaceless_context GL_OES_texture_stencil8 GL_EXT_shader_pixel_local_storage GL_ARM_shader_framebuffer_fetch GL_ARM_shader_framebuffer_fetch_depth_stencil GL_ARM_mali_program_binary GL_EXT_sRGB GL_EXT_sRGB_write_control GL_EXT_texture_sRGB_decode GL_KHR_blend_equation_advanced GL_KHR_blend_equation_advanced_coherent GL_OES_texture_storage_multisample_2d_array GL_OES_shader_image_atomic GL_EXT_robustness GL_EXT_draw_buffers_indexed GL_OES_draw_buffers_indexed GL_EXT_texture_border_clamp GL_OES_texture_border_clamp GL_EXT_texture_cube_map_array GL_OES_texture_cube_map_array GL_OES_sample_variables GL_OES_sample_shading GL_OES_shader_multisample_interpolation GL_EXT_shader_io_blocks GL_OES_shader_io_blocks GL_EXT_tessellation_shader GL_OES_tessellation_shader GL_EXT_primitive_bounding_box GL_OES_primitive_bounding_box GL_EXT_geometry_shader GL_OES_geometry_shader GL_ANDROID_extension_pack_es31a GL_EXT_gpu_shader5 GL_OES_gpu_shader5 GL_EXT_texture_buffer GL_OES_texture_buffer GL_EXT_copy_image GL_OES_copy_image GL_EXT_color_buffer_half_float GL_EXT_color_buffer_float GL_EXT_YUV_target GL_OVR_multiview GL_OVR_multiview2 GL_OVR_multiview_multisampled_render_to_texture GL_KHR_robustness GL_KHR_robust_buffer_access_behavior GL_EXT_draw_elements_base_vertex GL_OES_draw_elements_base_vertexDisabled ExtensionsGL_KHR_blend_equation_advanced GL_KHR_blend_equation_advanced_coherentDisabled WebGL ExtensionsEXT_disjoint_timer_query EXT_disjoint_timer_query_webgl2Window system binding vendorWindow system binding versionWindow system binding extensionsDirect renderingYesReset notification strategy0x8252GPU process crash count0

Compositor Information

Tile Update ModeOne-copyPartial RasterEnabled

GpuMemoryBuffers Status

R_8Software onlyR_16Software onlyRG_88Software onlyBGR_565Software onlyRGBA_4444Software onlyRGBX_8888Software onlyRGBA_8888Software onlyBGRX_8888Software onlyBGRX_1010102Software onlyRGBX_1010102Software onlyBGRA_8888Software onlyRGBA_F16Software onlyYVU_420Software onlyYUV_420_BIPLANARSoftware onlyUYVY_422Software only

Display(s) Information

InfoDisplay[0] bounds=[0,0 360x640], workarea=[0,0 360x640], scale=2, external.Color space information{primaries:BT709, transfer:IEC61966_2_1, matrix:RGB, range:FULL}Bits per color component8Bits per pixel24

Video Acceleration Information

Decode vp9 profile0up to 3840x2160 pixelsDecode vp9 profile0up to 3840x2160 pixels (encrypted)Decode vp9 profile1up to 3840x2160 pixelsDecode vp9 profile1up to 3840x2160 pixels (encrypted)Decode vp9 profile2up to 3840x2160 pixelsDecode vp9 profile2up to 3840x2160 pixels (encrypted)Decode vp9 profile3up to 3840x2160 pixelsDecode vp9 profile3up to 3840x2160 pixels (encrypted)Decode h264 baselineup to 3840x2160 pixelsDecode h264 mainup to 3840x2160 pixelsDecode h264 extendedup to 3840x2160 pixelsDecode h264 highup to 3840x2160 pixelsDecode h264 high 10up to 3840x2160 pixelsDecode h264 high 4:2:2up to 3840x2160 pixelsDecode h264 high 4:4:4 predictiveup to 3840x2160 pixelsDecode h264 scalable baselineup to 3840x2160 pixelsDecode h264 scalable highup to 3840x2160 pixelsDecode h264 stereo highup to 3840x2160 pixelsDecode h264 multiview highup to 3840x2160 pixels

Log Messages

[ERROR:gles2_cmd_decoder.cc(16281)] : Context lost because SwapBuffers failed.

[ERROR:gles2_cmd_decoder.cc(5879)] : Error: 5 for Command kSwapBuffers

[ERROR:gles2_cmd_decoder.cc(16281)] : Context lost because SwapBuffers failed.

[ERROR:gles2_cmd_decoder.cc(5879)] : Error: 5 for Command kSwapBuffers

(#28381) SP4C3 válasza junior11 (#28379) üzenetére


SP4C3
veterán

Mobilon nem Chrome-ot használok, hanem Brave-et, de ennek az új verziója egy kalap sz@r, szóval nem éri meg a frissítést.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28382) SP4C3 válasza aprokaroka87 (#28380) üzenetére


SP4C3
veterán

Nagyjából jól, de ezt dobhattad volna pastebin-be.

Multi ratser threads mehet 4-re.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28383) junior11 válasza SP4C3 (#28381) üzenetére


junior11
veterán

Nemrég kipróbáltam rövid ideig én is a Brave-t, mobilon és Windows-on is, ahogy néztem, Chromium alapú szintén, a privát szférára megy rá jobban, mint a Firefox.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28384) makoss válasza laszlohu (#28375) üzenetére


makoss
addikt

Ettől sajnos nem lettem okosabb, de ez a HTML5 szerintem rosszabb minden esetben mint a korábbi beállítások :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#28385) SP4C3 válasza junior11 (#28383) üzenetére


SP4C3
veterán

Asztalin nem ajánlom, nemjó. Ott nekem FF ESR, cégben Chrome offolt baromságokkal.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28386) junior11 válasza SP4C3 (#28385) üzenetére


junior11
veterán

Már eltávolítottam, mobilon jobban bejövős?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28387) SP4C3 válasza junior11 (#28386) üzenetére


SP4C3
veterán

Sokkal, de csak a "régi". A napokban volt egy update, ami totál hazavágta. Play store-on is meglátszik a commentekből. Minden jót el kell baszni a gerinctelen developer-eknek. :((((

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28388) junior11 válasza SP4C3 (#28387) üzenetére


junior11
veterán

Mobilon nekem Chrome és Samsung böngészője van, nincs gond velük.

Amúgy mit rontottak el a Brave-ban? Mi nem tetszik?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28389) laszlohu válasza makoss (#28384) üzenetére


laszlohu
addikt

A Lényeg, hogy egyelőre natívan nem támogatja, várni kell, vagy próbálkozni, hogy a későbbi verzák tudni fogják, de egyébként az Edge támogatja az 5.1 - et.

(#28390) SP4C3 válasza junior11 (#28388) üzenetére


SP4C3
veterán

A UserInterface kapott egy elég ocsmány "felvarrást" és bevezettek valami köcsög Rewards rendszert (AdBlock plus história). Röviden: elQrvultak...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28391) steele80


steele80
senior tag

Sziasztok! Nálam ma a Chrome 73.0.3683.103 verziójában eltűnt a helyesírás ellenőrzés. A beállításokban sem tudom beállítani. Ez most vajon mi lehet?

(#28392) Cs1csó válasza steele80 (#28391) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ugyanez a verzió van fent nálam és a BEÁLLÍTÁSOK - legörgeted alul - SPECIÁLIS - ezt lenyitod - NYELVEK - HELYESÍRÁS-ELLENŐRZÉS - ezt lenyitod és ott kell lennie (nálam ott van és alap beállítás szerint kikapcsolva -

(#28393) steele80 válasza Cs1csó (#28392) üzenetére


steele80
senior tag

Nálam ez van.

[ Szerkesztve ]

(#28394) steele80 válasza Cs1csó (#28392) üzenetére


steele80
senior tag

Meg ez.

(#28395) Cs1csó válasza steele80 (#28393) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor nincs más hátra: Programok és Szolgáltatások közül távolítsd el a Chrome-ot és telepítsd újra.

Ha használsz fiókot és szinkronizációt akkor esetleg minimalizálhatnád a szinkronizálandó elemek számát a:
- könyvjelzők
- bejelentkezések, jelszavak

opciókra a többit inkább ne esetleg a még a kiegészítőket de a BEÁLLÍTÁSOKAT ne szinkronizáld lehet ott van valami elállítva.

Ezt úgy tudod megtenni, hogy az újratelepítés után bejelentkezel és ott van egy olyan lehetőség hogy szinkronizálandó elemek kiválasztása nem tudom most milyen néven fut de közvetlenül a bejelentkezés után van.

(#28396) steele80 válasza Cs1csó (#28395) üzenetére


steele80
senior tag

Újra raktam és így már jó lett! Köszi a segítséget!

(#28397) SP4C3 válasza junior11 (#28379) üzenetére


SP4C3
veterán

Na, céges harmatgyenge (quadmagvas pentium N, @2.5GHz-ig turbo) laptopon segíttett a lazy load. Báris youtube, (amit amúgy nagyon nem szeret, még HW-es gyorsítás mellett is 100%-on teker a cpu egy 360p-es videótól) mintha responsive-abbá vált volna. :B

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#28398) junior11 válasza SP4C3 (#28397) üzenetére


junior11
veterán

Akkor mégis lesz ennek értelme egyes esetekben.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28399) aprokaroka87 válasza SP4C3 (#28382) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

és azt hol kell?
a flags-ben nincs ott.

Arra lennék igazából kiváncsi hogy miért akadozik jópár oldal chrome-ban,leginkább görgetéskor.
Telefonon.
Olyan mint ha nem megfelelően kezelné az erőforrást a rendszer.

(#28400) SP4C3 válasza aprokaroka87 (#28399) üzenetére


SP4C3
veterán

Mely oldalak lagolnak?
Én desktop chrome-ban aktiváltam.
Erőforráskezeléshez meg annyit, hogy próbálhatja kezelni, ha nincs (gyengusz hw, mobilok, laptopok)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.